90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
3. mar 2014

tak dnes 40 minut orbitrek a 140 brusakov 🙂 len dufam ze to bude aj vidiet potom lebo ma to asifest demotivuje ak nie 😝

lydka84
3. mar 2014

@lovacka sikovnaaaa 😉

lovacka
3. mar 2014

len neviem po akej dobe mam zvysovat zataz.stale makam na zatazi1 a je ich 8 😀

nika185
4. mar 2014

pekné ránko,dobrý deň všetkým, aaaaahojte, tak mám za sebou 2 vodu, úbytok len 0,5kg a v cm tak po -1cm 😒 ale vždy lepšie ako keby to bolo všade ++++++ 🙂 , idem ďalej a hádam to 3 kolo bude lepšie, no ale zato, že necvičím a v práci len sedím za pc, tak som aj tak prekvapená, že to išlo vôbec za dva mesiace takto dole -6,5kg 🙂 , tak všetkým vám gratulujem, pozerala som tabulky, niektoré ste dali dole pekne 🙂

2momo2
4. mar 2014

@lovacka ja som na orbitreku začala najprv na vyššom stupni - na nohy mi to bolo v pohode, lahké ale nerobilo mi to dobre na dýchanie, už som myslela, že to vôbec nie je stroj pre mňa. A teraz som tiež dala na 1 stupeň a je to super 😀 ja možno skúsim zmenu po týždni a tak postupne. Ved telo si povie čo mu vyhovuje - keď nebude vyhovovať, tak dám znova nižšie

lovacka
4. mar 2014

@2momo2 rozmyslam ze dnes zacnem na stupni 2 cvicim uz 10 den dnes a hadam by som uz aspon 10 minut mohla vydrzat na vyssom stupni a hoc aj 30 minut docvicim na mensom.
Ja som ani nzacinala a na vyssom stupni zataze, pretoze som chcela cvicit minimalne 30 minut a to by som na zaciatok nedala 😀 tiez len sedim za pc v praci a tie kila sa nejak lepia a lepia...ale tak hadam sa aj odlepia

keikasik
4. mar 2014

Ahojte posielam jednu na ukazku...v 9/2012 som zacala dukanovu dietu a v 3/2013 bolo dole 32kg...necvicila som len asi 4x som bola v infrasaune a asi 4x v posilke...no potom som zacala postupne jedavat a par dni som drzala dukanku a par dni som jedla normalne...zacala som pomalicky priberat...a potom v maji som otehotnela...zistila som to v juni a v juli som mala problemy a potratila som...neviem ci to bolo sposobene dietou...ale nemyslim si zeby bola nejako zdrava...dost vlasov mi vypadalo...no postupne som sa zas vypapkala na 94kg a potom som zbadala tuto dietku tak sa snazim znova aspon na tych 75kg ako som bola pred rokom 🙂

borotka83
4. mar 2014

Ahojne baby dnes som začala s 90-daňovou pridá sa niekto?

mirkapramukova
4. mar 2014

@matamisi a nechces dat foto aj tu aby sme ta mohli pochvalit???

mirkapramukova
4. mar 2014

Ahojte zienky.Idem sa vam pochvalit.Minuli mesiac bol pre mna kriticky.....Vela velkych prehreskou ☹ ale aj napriek tomu sa mi podarilo dat dole 1,2.Som veeelmi stastna a spokojna.Tak dufam,ze sa konecne nastartujem na 100% a uz ziadne prehresky nebudu.Chybaju mi este 3 kg a som v cieli.Uz sa neviem dockat 😀 😀 😀 Samozrejme stravovacie naviky si zanecham.Su to pre mna veeelmi chutne jedla.A citim sa ovela lepsie nez pri obycajnej strave.Vobec nechodim nafuknuta ako balon. 😝

lydka84
4. mar 2014

@borotka83 je nas tu cez 20 mozno aj cez 30 co drzime takze si sa vlastne pridala ty k nam 😉 a vitaj medzi nami 🙂

lydka84
4. mar 2014

@mirkapramukova no ja dufam ze ides s nami na udrziavacku aby sa tie kilecka nevratili 😉

evelin1986
4. mar 2014

Baby,tak rano som sa pokusila odfotit- takze nech sa paci jedna "profilofka" v aktualnej vahe 73,8 kg. P.S. brucho som samozrejme zatiahla ako to len slo😀

lydka84
4. mar 2014

@evelin1986 wau wau wau 😀 skoda ze tu nie je tlieskajuci smailik ... ja ti uz tlieskam už teraz 😉

evelin1986
4. mar 2014

@lydka84. Dakujem Lydus,ale keby som ho tak nestiahla,tak neviem ci by to bolo na potlesk...ale mesiac este pred nami - makam dalej...este raz dakujem🙂

lydka84
4. mar 2014

@evelin1986 tak veru mesiac 90DD + 3 mesiace udrziavacky a v lete budeme hviezdy kupalisk 😝 😝 😝 😝 😝

borotka83
4. mar 2014

@lydka84 ďakujem dúfam že sa mi to podarí🙂

evelin1986
4. mar 2014

@lydka84 to dufam!!!!! 😉

lydka84
4. mar 2014

@borotka83 urcite podari, vsetkym sa nam podarilo nejake to kilo uz zhodit .... takze si zacala dnes?

zazulkaa
4. mar 2014

Ahojte, tiež Vás často čítam, len som stále nejaká demotivovaná. Stála som na váhe, vo štvrtok mám vodu a mám dole asi nejaké kilo. Dosť bieda, dúfam, že ten tretí mesiac sa to naozaj rozbehne ešte trošku tak ako to tu bolo spomínané. :/

lydka84
4. mar 2014

@zazulkaa ahoj nebud, ten druhy mesiac je taky stagnujuci .... viac menej vsetkym sla dole 1/2 toho co v prvy mesiac takze hlavu hore 😉

mirkapramukova
4. mar 2014

@lydka84 no jasne ze pokracujem.len uvydime co bude....myslim leto a same grilovacky 😉

lydka84
4. mar 2014

@mirkapramukova sak grilovana klobask a zeleninka na veceru sa mozu v udrziavacke z casu na cas, co bojis tak si uz vecere vyberas podla chute 😉 a snad negrilujes denne

zazulkaa
4. mar 2014

@lydka84 mne ani polka z toho nepôjde :/ , idem síce z menšej váhy, ale aj tak. Nie je pravidlom, že len z väčšej váhy sa viac chudne, dosť to záleží na metabolizme, cvičení, pitnom režime. Verím, že ten mesiac ešte niečo zlezie a hurá na udržiavaciu. už si rozmýšľala čo potom po tých 3 udržiavacích mesiacoch?

lydka84
4. mar 2014

@zazulkaa
a cvicis ? a pijes dostatok??? a urcite este dame dole nejake cm a kilecka za ten treti mesiac a aj pocas udrziavacky .....
no tazko povedat zalezi na aku vahu sa dostanem po skonceni udrziavacky a kedy a kam si moj drahy vyberie dovolenku a aka sa z nej vratim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 snad sa vratim a nedogulam 😎 😎 😎 😎 ale mne tento sposob vyhovuje konecne ma neboli zaludok nie som na liekoch a nenafukuje ma, tak ak sa mi podari dostat na tych cca 68 kil do leta tak potom by som mozno rozmyslala nad metodou 5:2 😉 a ty ?

mirkapramukova
4. mar 2014

@lydka84 No ja som sa este tej udrziavacke nevenovala.Ani neviem ako to funguje.To budem riesit ked dobojujem tento mesiac.Ale samozrejme kazdy vecer negrilujem....aj ked grilovane milujem 🙂

lydka84
4. mar 2014

@mirkapramukova ja som to studovala kedze sme sa tu bavili ci ostaneme na 90DD alebo ideme na udrziavacku ale kedze urdziavacka je super v tom ze sem tam mozes pokombinovat skupiny medzi sebou tak na 3 mesiace urcite idem na udrziavacku ....len tie pravdidla zase si pamatat kedze su ine ako tu, to sa zase bude pliect xixi 😀 😀 😀 😀 😀

zazulkaa
4. mar 2014

@lydka84 Pijem dosť, v práci mám šálku 0,66ml ak sa snažím vypiť minimálne 3, niekedy sa podarí aj 4. S cvičením je to horšie, som akási lenivá, snažím sa cvičiť jillian, chodievame aj so psom von, len potom som akosi na cvičenie zanevrela. skončila som na druhom leveli nejaký 3 deň, tak som si povedala, že to musím dokončiť aj keď pri tom strašne fučím. Lebo po tom cvičení ozaj bolo vidieť, že sa niečo s telom robí. 🙂 rada by som si váhu tiež udržala, tiež mi strava vyhovuje aj keď občas by som zjedla aj nemožné. Musím si ešte preštudovať princíp tej udržiavacej, moc som tomu nepochopila keď som to narýchlo čítala ale 5+2 sa mi tiež pozdáva, len sa bojím aby som počas tých dvoch dní nepriberala

lydka84
4. mar 2014

@zazulkaa tak ja som sa dala tiez na jillien a od vtedy sli cm pekne dole prave som docvicila 1 den 3 levelu shered ......no sak toto ze ked sme sa uz snazili a vydrzali tie tri mesiace boli by sme blbe keby sme pribrali spat takze treba robit nieco pre to, aby sa to nevratilo a aby to klesalo dalej a telo sa formovalo .....poslem ti do posty taky rychly opis ako funguje udrziavacka inak mam aj komplet v knihu v doc subore ak by si chcela a ak nemas knihu doma, len to viem poslat len mailom ..... no aj ta udrziavacka je super... aj to 5:2 moze byt zaujimave uvidime to je daleko este 😉

lovacka
4. mar 2014

ahojte,
tak mam odcvicene.dnes som mala skrobovy den ajedlasom teda tu kyslu kapustu a pecene zemiaciky k tomu ale ze aka mnamka...az som slintala 😀
poradtemi co si urobit na zajtra.mam karfiol a aj brokolicu alebo rezance s makom zase?poradte netusim isto a musim to este teraz zbuchat