90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
11. mar 2014

@lucxy no super takze sa drzis podla pravidiel?

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 pocula som o tom .... snad pomoze 😉 a teraz ti je ako? uz je to lepsie?

1veroncek1
11. mar 2014

od minuleho piatku je pokoj....sice mam ako keby ze nervozitu ale to asi preto lebo uz podvedome cakam kedy zacne bolet ...no snad pomoze, uz v minulosti som mala problem so zazivanim a pomohlo, aj kamaratka ma alergiu na vselico mozne a pomohlo jej to tak dufam ze bude dobre ae doktorke pojdem hned ako budu krce znova

1veroncek1
11. mar 2014

@lydka84 budu ja ich mam este ked som ich robila pred mesiacom ,, zase raz som neodhadla porcie a uz som z nich jedla aj po rozmrazeni na chvilku do mikrovlnky pak a su super 🙂 a co si davala do nich ?

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 no moze byt ze to boli nervy .... tak snad zaberie 😉

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 len paradajky olivy a saminony ,oregano ........... cesnak som zabudla cibulu nelubim .... 😝 😝 😝 😝

1veroncek1
11. mar 2014

@lydka84 tak to je uplne ze ta najlepsia kombinacia a inak su dobre aj papriku cervenu ked tam das miesto sampionov take vlacnejsie mi pripadaju mnam 🙂 si mi urobila chut

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 ja papriku akapustu nemozem po paprike sa oyva neznesitelne zlcnik a po kapeste som jak balon azaludok mam pocit ze mi yvskoci..... sice cervenu papriku - kapiu milujem ale velmi oaptrne s nou musim ....a kapusta deto dam si raz az mesiac viac nemozem 😠 😠 😠

1veroncek1
11. mar 2014

@lydka84 aha, aspon vies co nemozes a coho sa mas vystrihat, ja zjem barsco a potom ma boliii ,

1veroncek1
11. mar 2014

a este na zaver sladka bodka dna 🙂 samozrejme len jeden pasik 🙂

zazulkaa
11. mar 2014

Ahojte, tak ako som sa naštartovala ten tretí mesiac, tak v sobotu asi aj skončím nachvíľku, máme oslavu a povedala som si, že si dám, nakoľko sa takto plánujem stravovať dlhodobo. Tak si v sobotu doprajem. Riešila som dnes dilemu čo si oblečiem, no zostala som v oveľa väčšej, nemám si akosi čo obliecť, všetko mi je také väčšie :D

keikasik
11. mar 2014

@lydka84 tak pojdem na udrziavacku🙂) presvedcila si ma xi

lovacka
11. mar 2014

ahojte,
ja som si dala na veceru jednu zemlu 😅 nemala som na obed a vlastne suchu som ju zjedla...bolo mi ju luto vyhodit dala som rozmrazit do mikrovlnky a maly nezjedol 😀
na zajtra si varim sosovicovy privarok so zemiakmi a asi si ho spravim na kyslo.dam do neho aj ocot a bude

lovacka
11. mar 2014

@1veroncek1 jej kde si ju kupila?

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 no mne to trvalo 8 rokov kym som na to prisla co mi robi zle a co ze vobec nemozem su mandle jedla som ich "na kila" a mam na ne alergiu jemne opucham a skrabe ma hrdlo poslednne 4 mesiac ze nich to ma trapi najviac .... co uz

lydka84
11. mar 2014

@zazulkaa to je supeeeeer ja som si uz dne svyhlidla novu suknu v meste zajtra ju pojdem kupit ak mmi sadne nakolko tiez zo mna vsetky letia 😀 😀 😀

lydka84
11. mar 2014

@keikasik super biude nas viac pojde to lepsieeeee 😝 😝 😝

1veroncek1
11. mar 2014

@lovacka ahoj, no v Sainsbury, v Anglicku 😒

1veroncek1
11. mar 2014

@lydka84 no haha akurat som zjedla este za hrst mandli som si kupila v Lidly ale trdlo som si nevsimla ze su solene...co uz no ...

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 nevadiiiii 😉

zazulkaa
11. mar 2014

@lydka84 No tak super, verím, že sadne a budeš mať nový kúsok 🙂 V nedeľu je ten spln, mám síce škroby ale rozmýšľam, že ho dám iba o vode..Aj by dobre padol po tej oslave, myslíš, že to nebude vadiť ak si ho dám a v pondelok pokračujem UH?

lydka84
11. mar 2014

@zazulkaa osobne si myslim ze ak hociktory den nahradis vodou tak to len prospeje...tiez o ten vode velmi rozmyslam lebo ta moja vaha sa mi vobec ze nepaci ....ja mam vitaminy tak skusim vodu alebo vodu + zeleninu uvidim ako to pojde....

zazulkaa
11. mar 2014

@lydka84 No tak vyskúšam, budem určite prejedená tak mi to len dobre padne, nemám s týmto dňom problémy, len od tej 16:00 na mňa vždy padne nejaká zlá sila a jedla by som..ale to zakaždým aj pri vitamínoch, zatiaľ som to zvládla..tak verím, že to pôjde 🙂 zajtra mám škorby, tak zemiaková kaša už je nachystaná, len neviem čo si spraviť na UH, najradšej by som niečo čo nemusím zohrievať - len toho moc nie je..

lydka84
11. mar 2014

@zazulkaa nejake pecene buchty alebo slany praclik .....ja som si prave na zajtra urobila dusene ovocie s kokosom najradsej by som to zbastila hned 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zazulkaa
11. mar 2014

@2momo2 Ahoj, ako sa Vám darí?

1veroncek1
11. mar 2014

@lydka84 nepisem si nahodou s tebou aj na fcb? :D

lovacka
11. mar 2014

dievcata pomoc ja uz chcem mat tiez nejake kila dole 😝

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 pssst ano 😉

lydka84
11. mar 2014

@lovacka len pekne drz ja mam dnes 69 den za sebou a ty ? ha ?? 😉

1veroncek1
11. mar 2014

@lydka84 Ha a mam ta :D som detektiv oriesok 🙂 inak presne tak nejak som si ta predstavovala ze vyzeras 🙂 a uz som ticho 🙂