90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
20. mar 2014

Ahojte ja dnes skroby, nemam velmi rada tento den ale tak co uz 😒 Este ani neviem co budem jest 😀

lovacka
20. mar 2014

ahojte,
ja uz mastim pecene zemiaky s varenym karfiolom a mrkvou a kalerabom....ja mam radsej zemiaky ako cestovinu..pre mna su skroby lahsie ako uhlohydraty.
zajtra sa chystame na pizzu tak som zvedava co mi povedia v pizzerii ked poviem ze nechcem sunku ani syr 😀

evelin1986
20. mar 2014

Ahojte baby, tak ja viac-menej tak rozluckovo🙂...od minuleho pondelka uz dietu nedrzim a rozhodla som sa, ze uz sa k nej ani nevratim.Odkedy som zvysila fyzicku aktivitu, tak mi jednoducho prestala vyhovovat...byvala som moc unavena a nervozna..vaha tiez uz moc nespolupracovala a ja som nechcela riskovat uplne vycerpanie a uz ma ani nebavilo neustale odriekanie...s chudnutim ale nekoncim, tentokrat som stavila na mensie porcie 5x /6x za den, vsetko si zapisujem a jem aj ked nie som hladna, vyberam zdrave jedla, zatial som spokojna, ziadny hlad, viac energie, dobra nalada..dietu som ukoncila s hmotnostou 73,3kg, dnes rano po zmene stravovania mam 71,9, cize jojo neprisiel zatial a navyse chudnem dalej..Zacala som uz aj behavat ( zatial som sa dopracovala na uroven 4,5km/30minut) , a uprimne neviem si predstavit, ako by som to zvladla poniektore dni diety....Vam ostatnym bojovnickam drzim nadalej palce, nech Vam chudnutie ide podla predstav a nech ste stastne a spokojne.🙂...S vasim dovolenim sa potom este zapisem aj do tabulky( v datume, ked by som mala mat po 3.vodnom), ze ako to u mna dopadlo, nech mam aj ja nejaku predstavu a pamiatku, do poznamky potom uvediem, ze dieta bola ukoncena predcasne. Krasny den vsetkym! (urcite som este nakuknem) 🙂

lovacka
20. mar 2014

ahojte zienky,
prosim poradte mi co si na zajtra navarit....zajtra mam uhlohydraty a ja uz netusim ze co si urobit 😖

2momo2
20. mar 2014

Ahojte! tak ako vám to ide? mne nič moc, takže tento týždeň sa ani nebudem vážiť. Prišla na mňa jarná únava a chute. tá lyžička by mi ale určite pomohla 😀

lydka84
20. mar 2014

@boldy ahoj aj ja stojim mam + 0,5-1 kg od druhej vody .... cize mam tolko ako pred druhou vodou le bojujem dalej 😉

lydka84
20. mar 2014

@evelin1986 ahoj, no my aj budeme cakat ake ciselko nam tam napises 😉 drzim prsteky aby i sa dostala az do ciela , ktory si si vysnivala .... a dufam ze nam sem tam napises ako sa mas a ako sa ti dari 😉

lovacka
20. mar 2014

poradte mi co si mam na zajtra urobit na obed

lydka84
20. mar 2014

@lovacka aky mas den?

lydka84
20. mar 2014

@lovacka ak som dobre pochopila tak uh, tak bud cestoviny alebo nieco z kysnuteho cesta pizza posuch, alebo nieco na slano nejaky praclik alebo palacinky 😝 😝 😝 😝

matchgame
20. mar 2014

ja už nie som v tabuľke? ☹

lydka84
20. mar 2014

@matchgame no mala by si tam byt ked si sa tam zapisala ..... je tam jeden riadok vymazany ..... ale neviem ci si to bola ty alebo sa niekto vymazal natvrdo ......

matchgame
20. mar 2014

no bola som tam...a chcela som si motivačne pozrieť aspoň maličký úspech ktorý mám...a som fuč 😖

lydka84
20. mar 2014

@matchgame a nepamatas na akej vahe si zacinala :????
lebo nemazali sme nikoho len ten jeden riadok raz bol prazdny a asi si to bola ty ☹
ale ak pamatas hodnoty tak sa dopis 😉

misena741
21. mar 2014

tak včera masko, dodrzane na 100=.rano hrusky z kokosom, obed kuracie maso a salat, vecer kusok masa.Dnes skroby hrachova kasa zachustena zemiakom a miesany salat. veceru asi nestihnem,ide sa na nakupy a masaž 😀 😀 😀 😀
lyduska ako pokracujeme,co ta nasa voda?kt. den si dame?2 aprila?

zebatox
21. mar 2014

Ahojte tak ja idem zatiall na 100% bez prehresku...dnes 9ty den 🙂 na ranajky mango a obed kuracinu vecer sa chystam s detmi opekat tak budu spekacky s cibulkou tesim sa 🙂
A som sa rozhodla pre istotu nevážit abg som nebola demotivovana

lydka84
21. mar 2014

@misena741 ahoj hod prosim do kucharskej knuhy hrachovu kasu, uz dlhsie mam na nu chut ale neviem ako ju spravit tak aby bola podla pravidiel 90DD....dakujem
no pokracujeme od pondelka zas naplno + cvicime jill a mam pocit ze zase sa mi cm aj vaha pohli smerom dole tak som happy 😀 😀 😀 😀 😀
ja davam vodu 2.4.2014 - streda , to je podla knihy posledny 91 - den dietky ...... viem ze v sobotu by som to nedala takze tak nejako ....... 🙂

lydka84
21. mar 2014

@zebatox to ze sa nevazis je super drzim prsteky aby ti to vydrzalo lebo ja na nevazenie sa nemam pevnu volu 😒

zebatox
21. mar 2014

@lydka84 no aj mna ta vaha taha kedze ju mam stale na ociach ale aj mam kramy a viem ze teraz som "naliata" ze kila nepojdu dole a zase ked som priberala tak som sa nevazila kazdy den ze jeej super mam kilo hore 🙂 tak skusim vydrzat ja som ochotna sa postavit na vahu len rano vycikana a nenapita tak kdd to dovtedy neurobim potom uz radsej nie 🙂

lydka84
21. mar 2014

@zebatox to ano to púoznam to vazenie mama najradsej xixi

lydka84
22. mar 2014

@dulkagabulka, @amavide, @andula123, @mima1983, @evelin1986, @nika185, @ketrinn, @klaudia90210, @moje2deti , @wanilla, @cutty, @matchgame, @2momo2, @1veroncek1, @aduss, @walen, @majkapetrisova, @andrea1516, @zuzulkaa, @kaciatkom, @estachova, @misena741 , @lenka1408, @matamisi, @mirkapramukova, @gab1kaaa , @sinqa , @27zuzka, @mocca, @zuzka3, @vevericka2002, @3fach, @maricenka1516, @1982, @alzbetkav, @beruska64, @andula123, @vevericka2002, @graceful9, @mamami3, @petra53, @zuzka3, @lenka1408, @mooojko, @rajci, @keikasik, @boldy, @pomoni, @janinah, @zeleny_cajik, @sisa1971, @beani, @suzi81, @bbarboraa, @zebatox, @lovacka, @boldy, @lucxy, @evica2977, @vercatone, @yasmin88, @sisa1971, @dasa0402, a všetky ostatnéééééééé 😀 😀 😀
prajem dobré ránko 😉 😉 ;- , ako sa mame , ako ide dietka, nedietka ale aj zivot sam o sebe ???
co dnes papame a kam sa dnes chystame ked uz nas caka taky krasny slnecny dni ???????? 😉 😉 😉 😉

evelin1986
22. mar 2014

@lydka84. Cau Lydus,tak u mna dietka-nedietka,ale fajn🙂...kazdy den chodm behat,vcera som tobuz asi trochu prepalila,nebola som celkom fit a. nohy som mala ako z olova,asi nepomihlo ani t,ze som isla s malym odstupom po jedle,takze ani zaludku sa to nepcilo...tak som to po 3km zabalil..dnes aj ked je krasne,tak idem oddychovat,resp. upratovat😀..uz vo mne plavaj ovsene vlocky s trochou lanovych srmiacok,vlaskych orechov,brusnicami,polkou bananu,troskou medu a mlieckom...tak travim...na desiatu planujem pomaranc a na obed. si dam asi pohankove rizoto so syrom,na olovrant jogurtik a vecer asi prazenicu (2 zltka+4 bielka)...takze rebeelia🙂...kupila som s vcera aj caj,ze prilev energie,tak som zvedava,ci ma to nakopne🙂... Zelam Ti (a aj ostatnym) krasny vikend🙂

lovacka
22. mar 2014

ahojte,
tak vcera som mala na obed buchty na pare 😀 nemala som nic urobene a v restike nic ine sa nedalo vybrat tak som volila mensie zlo a poobede mse boli z prace na pizzu 😀 cise tam bol smahnuty aj syr a aj trosku kuraciny to lizlo ale vsak neva 😀 tobol prvy taky preslap dnes je ovociea odmakam si dve cvicenia za trest 😀
a zajtra mam prvu vodu...som celkom prekvapena ako zbehol ten jeden mesiac 🙂

lovacka
22. mar 2014

a za mesiac mam dole -4kg 😅 cakalasom teda viac ale neva uvidime cmako klesli...vraj na mne vidiet zesom schudla tak neviem.
dnes ovocie toviem ze pekne dodrzim s tym nemam problemaz 😅 jtra vodenka vodovato ani caj nemozem ze?
nic idem na banany tie mi idu najlepsie ma najviac zasytie 😀

lydka84
22. mar 2014

@evelin1986 ahoj, som rada ze si sa aj ty ozvala a ze si na nas nezanevrela 😀 😀 😀 😀 ze jake mnamkove ranajky plne vitaminov a vlakniny 😀 😀 😀 😀 😀 hmmm ze behas ja na to nemam ale kupila som si botasky tak od teraz idem opat zaradit do mojho zivota rychlu chodzu 3-4 x v tyzdni ..... a dokonca som kupila aj krokomer tak budem vediet aj to kolko krokov a kolko km za den urobim ale mam to tak okolo 12-14 km tu moju trasu cast cez les, takze nadherna prechadza, uzastne ukludnujuca ale aspon ze ta jill ma chytila a cvicim o zivot xixi .....a konecne pred 3 vodou sa vaha a cm pohli smerom dole .... 😀 😀 😀 😀 sice stanoveny ciel nedam ale aj tak som spokojnaaaaaaaa 😝 😝 😝 😝

lydka84
22. mar 2014

@lovacka ahoj tak buchty na pare doma robene sa na UH obed mozu , aj ked nie som si ista ze v restike nerobili kvasok s mliekom (co sa uz nesmie) ale urcite lepsie riesenie ako keby si si dala rezen 😀 😀
a co sa tyka vecere ak is ju nezjedla celu sama tak si myslim ze to prehresok nebol skoro vobec.....vezmi si ze na UH veceru mozes kolac ...cize cesto s mliekom, vajickami, slahackovy krem,maslo, cukor, cokolada , muka ....proste mix vsetkeho ....a to je pizza , takze ak si na UH veceru da clovek trosku pizze da sa to porovnat s tym ako keby si si dala nejaku slahackovu kolackovu bombu 😝 😝 😝 😝 takze ja by som povedala ze UH si zvladla minimalne na 90 % 😉 😉 😉

lydka84
22. mar 2014

@lovacka no ovocie som na zaciatku zvladala aj ja super len casom to neslo, inak banany su dost sladke takze moc ich poobede nepapaj 😉 ale na ranajky, desiatu a obed mozes kludne , poobede radsej menej sladke ovocicko 😉
na vodu mozes aj caj ale bez cukru , ja som pila vodu s citronom a skoricou, aj kavu .... 🙂 🙂
(ak by to neslo, tak kludne vyvar, uhorky ( 95% voda) , popripade zeleninovy den a ak ani to nebude stacit tak si das ovocny) ....ale das to na vode , uvidis, ja som sa prvej vody strasne bala, ale dala som ju na 100% 🙂

lovacka
22. mar 2014

@lydka84 si ma teraz nenormalne potesila...ako neviem s cim robia kvasok na buchty ale viac menej mi tobolo aj jedno...kedze som dodrziavala cely mesiac viacmenej bez nejakych poruseni som ani neuvazovala nad tym z coho ich robili a inac nebolo nic ne na vyber len maso ryba zemiaky ryza prilohy takze som volila naozaj mensie zlo...
este rozmyslam ze po vode zacnem dodrziavat veceru do piatej a po piatej nejest len u mna je ten problem ze ja vlastne robim do 5 🙄 takze by to znamenalo nevecerat a to n 🙄 viem ci vydrzim....resp brat do prace ranajky,obed,veceru 😀
a chcem zmensit porcie len neviem ci nebudem viac hladna lebo tym ze ranajky len to ovocie a obed som sa najedla veceru sicemenej uz ale aj tak...zda sa mi malo 4kg za ten jeden mesiac...musi byt niekde zadrhel 😝

evelin1986
22. mar 2014

@lydka84. teda 12-14 km,to uz mi ani ako prechadzka nepride,ved to z je tura😀...ale jasne,chodza je super...mne sa beh vzdy protivil,uz od malicka...mala som oroblem zabehnut aj 100 metrov..ale som sa zatala a zrazu som zistila,ze to ide...a beh je udajne natolko kompkexne cvicenie,ze by cm mali pri nom ubudat odvsadial...tak uvidime...inak aj ked hovorim,ze beham,tak je dost mozne,ze by si ma s tou rychlou chodzou aj obehla..beham ako slimak..ale tak co,snaha sa ceni,alebo pomaly dalej zajdem😀...nejak mi to vychadza,ze priemernu rychlost mam medzi 8-8,5km/hod, to je tempo,ktore by niektori zvladli aj ukracat...na pase som ku koncu slapala tak 7,7km/hod a to tam este urcite boli rezervy.
A super,ze sa Ti vaha. cm zas pohli..to je neskutocny pocit,poznam🙂 a Jill je tiez super..ale na nu odvahu este nemam...ked som ju skusala asi 8 mesiacov dozadu,tak ma n 4.den tak seklo v chrbte,ze som tyzden skuvinala....ale to bolo to,ze s cvicenm ziadn skusenot a nieco som jednoducho robila zle...a klik neurobim ani jeden,cize uz pri prvom cviku v L1 hold problem😀

lovacka
22. mar 2014

@lydka84 ja sa nejako tej vody nebojim ale ze vobec 😀 kupim si aj ja dnes citrony a matovy caj a budem len to pit....nemyslim si ze budem potrebovat stravu ale ktovie...
a vazit amerat sa mam kedy