90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
30. mar 2014

@rosa197 nopri tejto dietke mozes papat vsetko len niekedy si musis povedat ze pockam do zajtra a dam si 😀 😀 😀 😀 a tie vysledky za to urcite stoja ......

lydka84
30. mar 2014

@rosa197 a kolko kg by si chcela dat dole ????

rosa197
30. mar 2014

@lydka84 vieš čo, moj prvy ciel je pod 70.. čiže nejake 4 kilá...a potom najmenej na 65kg...takže celkovo min 10kg ☹ ..dosť, ale mnohe dali 2-3 x viac 🙂

lydka84
30. mar 2014

@rosa197 to sa tri mesiace das len sa odhodlať 🙂

2momo2
30. mar 2014

@lydka84 to je super, že cm idú dolu. Mne tie kilá už nejak stagnujú a márne čakám kedy sa zmestím do menších riflí, tak keby mi Jill pomohla aspoň v cm, takže by som bola rada 😀 tak uvidím ako dlho mi vydrží nadšenie. Dnes po prvý krát to cvičenie ale ubehlo rýchlo, tak uvidíme ako to pôjde ďalšie dni

lydka84
30. mar 2014

@2momo2 na cm je jill skvelaaaaaa urcite pojdes dolu s cm vdaka nej len vydrzat ... 😉

catherrine
30. mar 2014

Od zajtra aj ja zacinam s Jill a normalne sa tesim tak som zvedava ci mi to aj vydrziii xiix

2momo2
30. mar 2014

@catherrine super, aspoň môžeme porovnávať výsledky, keď začíname takmer spolu 😉

2momo2
30. mar 2014

@lydka84 a išlo ti to hned od začiatku v pohode? lebo ja som na 100% teda nevládala - nie všetko som vládala odcvičiť toľko krát alebo tak dlho ako na videu

catherrine
30. mar 2014

@2momo2 no veru to bude fajn zajtra sa pred cvicenim odmeriam a uvidime....

lydka84
30. mar 2014

@catherrine vydrzis neboj len sa nevzdavaj ak budes potrebovat pauzu urob si ju , inak cvic cvic cvic .... casom prejdu aj svalovky aj sa ti to zapaci a obetovat 30 minut pre svoje zdravie je to najmenej co mozeme urobit 😉

lydka84
30. mar 2014

@2momo2 no slo to tak ze na 10 den som to konecne dala na 100% a tym to haslo a isla na druhy level 😀 😀 😀 😀 😀

catherrine
30. mar 2014

@2momo2 podla mna je na zaciatok dobre odcvicit tolko kolko vladzes netreba sa zbytocne ustvat postupne to pojde aj cele aj ja budem tak ze dam tolko kolko zvladnem ved este sa treba aj o tie moje dva poklady starat xixiix

lydka84
30. mar 2014

@catherrine @2momo2 presne tak baby odmerajte sa lebo cm bude jedinym meritkom teraz pre vas .... na vahu s atu spoliehat neda kedze svaly su tazsie ako tuk ale na objeme maju ovela menej ...

lydka84
30. mar 2014

@catherrine presne tak , netreba ist nad svoje sily, ja som prvy krat myslela ze po 5 minutach vypustim dusu 😀 😀 😀 😀

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 dakujem napisala si to pekne a pravdivo...som odhodlana tak t urcite dam len aby to aj zdravicko dovolilo a bude fajn.....

lydka84
30. mar 2014

@catherrine co som napisla pravdivo ???? ktore teraz myslis?

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 no ja s mojou kondickou budem an tom asi veeelmi podobne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra po odcviceni napisem xixiixix

catherrine
30. mar 2014

to ze je to nejmenej co mozeme urobit pre svoje zdravie ako zdravo papat a cvicit 🙂
@lydka84

lydka84
30. mar 2014

@catherrine no mi daco hovor par rokov dozadu som bola 3-5 krat v tyzdni vo fitku ,v 2012 som robila rychlu chodu a minuly lenosila.... takze bolo to strasne narocne pre mna ale kazdym dnom som videla ze vydrzim a dam viac a je to skvely pocit ....a krasne som sa spevnila....pridam foto po vode aj spresnymi ubytkami, verte baby ze tie cm co sli dole boli v obrovskej miere vdaka cviceniu

lydka84
30. mar 2014

@catherrine no to ano.................... a fakt tych 30 minut je nic z tych 24 hodin... keby som dochadzala do fitka tak denne "zabijem" 2 hodiny a s Jill je to fakt 30 minut ... 😉

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 No ved prave to ja som aj zacala chodit do fitka no nevychadza mi to casovo pri deckach a kedze manzel robieva na smeny tak uz vobec nie a k detickam nemam velmi koho tak som sa rozhodla ze skusim cvicit doma...a uvidime setri to cas a v nemal miere aj peniazky no nie 😀 😀 😀

lydka84
30. mar 2014

@catherrine no peniazky to setri brutalne si vezmi priemerny vstup do fitka 3€ + - s cestou ,,,,, za prvy mesiac 90€ doma v prasiatku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj preto som si kupila merac pulzu a vymenila v 2012 rokou fitko za rychlu chodzu v prirode ......

catherrine
30. mar 2014

No to je fakt ani sa cloveku nezda kolko by tam odniesol penazi xi no uz nech je zajtra a cvicim xi

lydka84
30. mar 2014

@catherrine nezda ale sa potom strasne rozkotulavaju ...to fakt nimi radsej krmit prsasiatko a potom vdaka nim vymenit satnik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
30. mar 2014

@catherrine a uprimne ak som s trenerom cvicila tak presne to iste ako pri jill, vypady, drepy skakanie, posilnovanie prsneho svalstva s jednoruckami + stroje ........ a mne sa strasne paci to striedanie ze ta to nestiha nudit a tym ze sa to rychlo strieda tak aj cas pri tom super beziiiii

lydka84
30. mar 2014

@staza71 ahoj aj ty s nami drzis dietku ???

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 tak to ano aj mne sa pozdava to cvicenie a pol hodka je fakt pohoda to ubehne... 😉 😉 😉

lydka84
30. mar 2014

@catherrine dokonca ja uz cvicim ripped to je okolo 35 minut (shred je okolo 27minut ) a aj to strasne bezi a cim dlhsie to budes cvicit tym ti to bude ubiehat rychlejsie 😉

catherrine
30. mar 2014

@lydka84 a cvicis to tak ze si to pustis pozeras a cvicis....?