90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misena741
4. máj 2014

@lydka84 dost malo,to je tak 6 platkov,

misena741
4. máj 2014

@lydka84 jasne, ja som to tiez jedla prvy krat.vzdy som rozmyslala, co s tym .nakoniec som ju osupala, odrezaa tie hlavicky.sparglu som uvarila v slanej vode, potom obalila v sunke a dala zapiect.super jedlo,k tomu salat a spaldove pecivo.na druhy den som dala uvarit zemiaky,lusky a spaldove hlavicky, osolila ,okorenila potom som si dala trosku oleja, muky cerv.papriky a vyliala do polievky.super na skroby.zajtr idem kupit sparglu.uz sa tesim 🙂

lydka84
4. máj 2014

@misena741 idem kuk knihu mozno najdem daco

lydka84
4. máj 2014

@misena741 nalsa som jeden recept v knihe, dietna hydinova salama 200g na obed a 100g na veceru 😉

misena741
4. máj 2014

@lydka84 myslela som si, 200 g a 100g. Urobim si tu sparglu na veceru.uz sa tesim.inak aj 2 vajcia sa mi zdaju na obed malo.

lydka84
4. máj 2014

@misena741 to aj mne preto vajcia nejem bo by som umrela hladom 😉

petta87
5. máj 2014

@schiantii porusila som asi 3 dni :-/
@lydka84 neviem či mam ist od znova či ako teraz ☹ asi nemam na to aby som drzala dietu ☹

misena741
5. máj 2014

tak ako ?začaliu ste.ja vodny, dufam že to dam aj pri kramoch. 🙂

aduss
5. máj 2014

Dobré rano babule, tak ja dneska začínam 🙂 už som sa aj zapísala..takže dneska omeleta asi 🙂

keikasik
5. máj 2014

Dobre ranko aj ja som zacala, ranajky...melon😀 obed netusim este asi zeleninka a syr

aduss
5. máj 2014

@keikasik ahooj..som pozerala tabulku, ze uz si tam prepisala nove udaje..a vidim, ez zaciname na podobnej vahe 🙂 tak hadam namt o pojde dolu :P

keikasik
5. máj 2014

@aduss jojo tiez som pozerala, ze sme na tom skoro rovnako, a to som pred tyzdnom mala 84,7 kks som myslela ze ma porazi ked som zbadala dnesnu vahu...☹

aduss
5. máj 2014

@keikasik no ty si fakt ako ja..ja som mala pred tyzdnom tiez tak podobne a vcera 87,1...takze cosi mi hovor..skace mi ta vaha ako sialena

aduss
5. máj 2014

baby prosím poraďte, spravila som si omeletu zo 4 vajicok s cibulou a rajcinou, samozrejme som si z tejto porcie odlozila aj na veceru, keby delim, ze 2 vajicka na obed a 1 na veceru, tak by mi to bolo malo, preto som rozbila este jedno navyse, ale skor sa chcem spytat, zjedla som k tomu take pečivo, vola sa to ze grahamova kocka a navrhu je sypana semenami a cerealiami, je to ok? nemali totizto ziadne ine pecivo

dohna
5. máj 2014

júj baby víkend celý zle, kurňa som porušila všetko čo sa dalo, bola grilovačka, akože grilovaná ryba a zeleninka v pohode, ale potom celé zle, tak som nabehla už včera pekne znovu na bielkoviny a musím sa vrátiť do toho normálu, šak som su už aj na tú stravu zvykla, ale takéto oslavy ma zabíjajú, no a pravdaže k narodkám nový kávovar, no nedaj si latte machiatto :( ale dnes ranajočky ovocie, a na obed pečené zemiaky a zeleninový šalát 🙂

slavka86
5. máj 2014

@keikasik vidim ze mame rovnake problemy. Aj ja zerem, ked nedietujem a k cvičeniu sa musim dokopat

zebatox
5. máj 2014

Ahojte ja dnes zeleninove rizoto zajtra asi budem robit pirohy alebo nieco fajne lebo v stvrtok ma caka druha voda 😎

jeinabe
5. máj 2014

@dohna no tak zajedla si si a teraz môžeš s kľudom pokračovať ďalej....ale chápem ťa, lebo ja by som mala z toho tiež výčitky... 😉 ...ináč ja si tiež dám občas nejakú tú kávu z dolce gusta 😀

@aduss ja napr. nevážim si presne koľko cestovín môžem zjesť, na to až tak nepozerám....jednoducho zjem koľko vládzem a váha ide aj tak dole...hlavne že neporuším ten cyklus.....a čo sa týka tej žemle, tak nemyslím, že je to zlé, lebo ja tiež čo jem celozrný chlieb, neviem či je 100%, či to nieje tmavý len vďaka zafarbenej múky.... 😒
@zebatox Ahoj.....ja si dám asi zajtra také rizotko 😀 ....a na pirohy nezabudni dať recept, či už máme? 😉

jeinabe
5. máj 2014

Dievčatá v stredu mám UH, ale budem preč, takže budem obedovať v reštike..myslíte, že v jedálnom lístku nájdem niečo vhodné ? 😝 😀 😀

7danielka77
5. máj 2014

No čo baby ako sa držíte? Zvládate to? žiadne pokušenie? 😀

lydka84
5. máj 2014

@petta87 kludne pokracuj dalej, ved uz mas nejaky dni za sebou a das to hlavu hore, podrzime sa navzajom 😉

lydka84
5. máj 2014

@aduss @keikasik ahojte babule tak ako som slubila zacala som aj ja vaha + - rovnaka ako ta vasa ...cielova vaha + - rovnaka ako ta vasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja dnes rano ananas + jahody + kokos, bola to mnamka 😝 , obed a vecera hovadzie maso na zelenine + vela zeleniny .... idem nieco vymysliet a ukuchtit na zajtra 😀 😀 😀 😀

lydka84
5. máj 2014

@dohna ahoj to tak byva pri grilovackach a oslavach tak sup sup znormalizovat sa a hura do chutnutia 😉

lydka84
5. máj 2014

@zebatox jak to bezi uz druha ?????? 😀 😀 😀

lydka84
5. máj 2014

@jeinabe cestoviny a zeleninu alebo pizzu so zelenoinou, sice kuchar sa bude cudovat preco ani syr tam nema dat ale nevadi 😀 😀 😀

zebatox
5. máj 2014

@jeinabe hej hej recept uz je davno 🙂

zebatox
5. máj 2014

@lydka84 no v stvrtok uz mam druhu vodu a teraz mi siblo som zjedla 2 korneta a teraz pasem cokoladu 😠 nenormalna som ale zajtra pokracujem

dohna
5. máj 2014

http://varecha.pravda.sk/recepty/lahky-zelenino...
@lydka84
@jeinabe

a takýto šalátik na B deň ? môžem nie ?

lydka84
5. máj 2014

@zebatox take chute sem tam su co narobime....

lydka84
5. máj 2014

@dohna ak si ho urobis bez kukurice (kedze kukurica je skrob) tak mozes 😉