90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zebatox
31. máj 2014

@lovacka no ako dopadli lievance? 🙂

jeinabe
1. jún 2014

Dobre ranko, tak ja dnes idem tiez skusiť tie jablkove lievance, snad z toho nieco bude.... 😀 ...a večer sa tešim na sladké..... 😉

zebatox
1. jún 2014

Ahojte no ja dnes som skusala spenatove posuchy a dala som namiesto muky ovsene vlocky asi moje oblubene momentalne 😀

lydka84
1. jún 2014

palacinky z celozrnej muky + blanzirovane ovocie + kokos 😝 😝

zebatox
1. jún 2014

@lydka84 a blanzirovane ovocie ako robis chutne to vyzera

lydka84
1. jún 2014

@zebatox bud
https://www.modrykonik.sk/group/5470/vitaminy-b...
alebo miesto dzusu 1 PL trstinovy cukor + 1 dcl vody

zebatox
1. jún 2014

@lydka84 super niekedy vyskusam ja si davam len dzem na to 🙂

lydka84
1. jún 2014

@zebatox s ovocim je to chutnejsie aj sytejsie 😉

jeinabe
1. jún 2014

Lievance boli super,aj maly si na nich pochutnal,ale uz som aj hladna...

lydka84
1. jún 2014

@jeinabe presne to isteeeee, pre toto nemam rada UH dni ze clovek je rychlo hladny

jeinabe
1. jún 2014

@lydka84 ja tiez nemam rada UH,len kvoli sladkemu sa tesim, uz teraz rozmyslam co na bielkoviny a to mam este zajtra vitaminy 😒 ...ale asi budu ryby..mnam

lydka84
1. jún 2014

@jeinabe ja sa chystam robit taku zapekanu prekladanu cuketu s paradajkami olivami a syrom ..... 😝

zebatox
1. jún 2014

@jeinabe vyskusaj nabuduce tie vlockove so spenatom masaker ake su syte 🙂

jeinabe
1. jún 2014

@lydka84
@zebatox baby dajte aj recepty potom,ze vyskusam... 😉 ...mne uz pomaly zacinaju vadit ovocne dni, inac som zavisla na tekvicovych jadierkach z lidl,dobre posobia aj na creva 😀

jeinabe
1. jún 2014

Odchadzam do prace,prajem pekny vecer... 🙄

lydka84
1. jún 2014

@jeinabe prijemnu pracu ...receptiky nafotime a pridame 😉

zebatox
2. jún 2014

Ahojte no ako sa vam dari dnes? Ja mam vitaminy som si zapekala karfiol so zelerom a crlkom dobre to bolo len neviem ci som syta ci hladna z toho 😀

lydka84
2. jún 2014

ahojte konecne doma po praci ahura variz na zajtra 🙂 🙂

zebatox
2. jún 2014

@lydka84 a co fajne ides varit?

lydka84
2. jún 2014

@zebatox no idem skusit nejaku zapekanu cuketu so syrom paradjkami olivami a uvidim co este najdem ....

zebatox
2. jún 2014

@lydka84 ja vobec neviem co zajtra ... nemam chut ani predstavlivost ...snad ma vecer nieco napadne 🙂

lydka84
2. jún 2014

@zebatox urcite ano, ja by som si dala aj neico ine ale musim spotrebovat cuketu 😉

jeinabe
2. jún 2014

Ahojte, ja dnes tiež vitamíny, ale som hladná...na zajtra som si upiekla v rúre kuracie stehná s koreňovou zeleninkou...mňam už sa teším.....som hladnáááá..... 😉

lydka84
2. jún 2014

@jeinabe daj si vodu s citronom a skoricou 😉

zebatox
2. jún 2014

@lydka84 ked ja maso velmi nemusim v poslednom case ale asi prsia upeciem v rure

lydka84
2. jún 2014

@zebatox no mne sa ziada maso tak kazdy druhy bielkovinovy den

lovacka
2. jún 2014

kukuk 😕 😀
ahojte cicusky 🙂
ja som dnes mala na obed kapra a salat vecera to iste ale len kapor 😀 a len zvysky kedze drobec mi vyjedal 😀
zajtra budem mat kelovy privarok so zemiakmi 🙂 uz sa tesim nerobime doma casto kelovy privarok.

@zebatox na lievance asi budem musiet prist k tebe moje neboli nic moc 😀 😀 😀 ale s dzemom som ich nejako ligla 😀
cely vikend som necvicila nestihala som a dnes tiez nie ale zajtra uz nabehnem dalej na pravidelnost 😀
uz sa mi teraz isto ze nechce. 😝

lydka84
2. jún 2014

hotovo 😝 zapekana cuketa so syrom paradajkami a olivami 😝 😝 😝

lovacka
2. jún 2014

taaak dievcata prekonala som lenivost a jill odcvicena aj 200 brusakov k tomu 😵

lovacka
2. jún 2014

@lydka84 akoze vyzera to mnamky