90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
3. jún 2014

@catherrine skore uzdravenie 😉

milagrosss20
4. jún 2014

@lovacka mne je zima strasna hlavne od 19 a tebe?

milagrosss20
4. jún 2014

Ahojte..chcem sa vas opytat..je tu niektora ktora zacala na 73 kil a vyska 162 cm??? Kolko ste schudli za mesiac??? A cvicite ci vobec????

zebatox
4. jún 2014

@milagrosss20 ak mas pevnu volu tak schudnez kamoska pri vyske 160 schudla bez cvicenia zo 60 na 52! Takze vsetko sa da ak sa chce 🙂 ja tiez necvicim aj keby som mala ale to vsetko okolo domu a s detmi ma dost unavuje a ked som aj isla cvicit tak zacali okolo mna skakat ked som isla na orbitrek revali ze aj oni chcu takze u mna sa neda :/

lovacka
4. jún 2014

@catherrine jaj moja zlata tak len sa vyliec rychlo.
no mne je zima stale aj rano aj teraz mam nohy ako lad a vcera vecer som stala v sprche pod horucou vodou. 😝
ja dnes asi skocim na korcule celkom pekne vyzera byt vonku

milagrosss20
4. jún 2014

@zebatox presne to mam aj ja z malou cvicim bere mobil chodi popod nohy..cize aj bez cvicenia sa schudne? Toho s bojim ze bez toho nezhodim.. ☹ a ak UH den mozem croisant z listkoveho cesta zjest??? A jeden kus ci aj dva?

lydka84
4. jún 2014

@andrea1516 halo halo , ako sa mas a ako sa dari ?

andrea1516
4. jún 2014

@lydka84 ahoj kocka u mnna nic ove presnejsie prestahovane sme konecne a od pondlka som chcela zacat ale zase sa to posunulo aky mate zajtra denn?ked budes mat bielkoviny pridam sa uz konece aj ja,ako sa vam dari?

lydka84
4. jún 2014

@andrea1516 ahoj tak mame zajtra UH ... ja delim aspon jedla ak mi nevychadzaju dni a dari sa ...pomaly to idee vsetko

andrea1516
4. jún 2014

@lydka84 cize uh potom vitamin a bielkovini?ok zacnem v sobotu :Da kolko ty islo dole?

lydka84
4. jún 2014

@andrea1516 ja s aviac menej drzim kedze 2 emsiace som srtotovala svetko a nabrala trochu spat ale drzim sa okolo 83 + -

zebatox
4. jún 2014

@milagrosss20 no da sa aj bez cvicenia a ja tak trosku podvadzam dodrzujem to ze na ranajky ovocie alebo zeleninu a le take neriesim ze maso sa nesmie so syrom alebo vajickom aj miesam to a tak isto ked mam chut tak a skroby si aj karfiol vyprazim ale nejem chlieb vobec a ide to dole aj tak uz som dala 15dole za 3mesiace tak neriesim niektore vdci a croisant co ja viem dala by som si ved to je ako zakusok na veceru a radsej si daj d e kex mas chut lebo ked budes spokojna tak neporusis v ine dni postupne sa tti stiahne zaludok a nebudes musiet jest viac 😀

lydka84
4. jún 2014

@milagrosss20 suhlasim s @zebatox sem tam si treba dat aj ked to nie je podla pravidiel a tym padom ta to zenie vpred lebo vidis ze pekne chudnes a male prehresky nie su tomu prekazkou 😉

milagrosss20
4. jún 2014

@zebatox tak torta je horsia ako croisant si myslim ci? A za 3 m 15???? Waaaw parada..dufam ze ajne to pojde dole....

zebatox
4. jún 2014

@milagrosss20 no ja som isla skoro zo 100ky 😒 ale tak da sa dat dole s tou dietou a mas pravdu croisant je mensie zlo ako torta @lydka84 som cakala ze ma zdrbete ze to uz neidem podla presnych pravidiel 90DD ale na zajtra sa tesim idem robit pirohy mnam po dlhom case 😀

lydka84
4. jún 2014

@zebatox pokial neporusujes denne a kazde bielkoviny ale fakt len sem tam tak je to v pohode ...a vzdy je to mensie zlo ako kazde jedlo zajedat cokoladou ........ a v udrziavacke su take mixi uz povolene takze az taka tragedia to nie je ....... ja mam na zajtra slivkove gule (sice polotovar ale nevadi) zaklad ze UH to splna 😀 😀 😀 😀

zebatox
4. jún 2014

@lydka84 a neobsahuju gule zemiaky? No ja to beriem tak ze radsej k masu vajicko ako "knedlik ryze a vela vela" 😀 cely ten system 90dd je delena strava a inac udrziavacka sa da aj na nete nastudovat niekde lebo som to este nenasla ja uz by som aj mala 90dni len prdlzujem k ten tyzden co som mala obzerstvo 😠

zebatox
4. jún 2014

@lovacka mna odkedy drzim dietu pali zaha uz od zaciatku na maloxe fungujem

lydka84
4. jún 2014

@zebatox nie je to cesto z hrubej muky , nie zemiakove ,,,,, je na nete ale viem ti ju poslat aj mailom ak chces

jeinabe
4. jún 2014

No baby, tak dnes som uvarila tú pohánku, myslím, že som to varila prvý a posledný krát...neviem má to zvláštnu chuť, nechutilo mi to...zjedla som polovicu z porcie, potom som bola taká nafuknutá 😀 , že som si musela dať Espumisan...a po hodine som bola hneď na WC, takže mám prečistené črevá.... 😉
Večer som sa ponáhľala do roboty, tak som zjedla len narýchlo trošku uvarenej ryže...takže dnes som sa dostatočne nenajedla.... ja rozmýšľam zajtra cestoviny s cuketou, alebo so špenátom...ešte som to nejedla....

jeinabe
4. jún 2014

@lydka84 a tie gule kupuješ od starej mamy? To by som si dala....ale cesto neobsahuje ani len vajce?

zebatox
5. jún 2014

@jeinabe no som ti nechcela pisat ale ja som tiez len raz pohanku robila ako zemlovku som navrstvila a piekla ze s ovocim a fuj horko tazko som trosku zjedla nakoniec som to vyhodila psovi @lydka84 joj dakujem uz som ju nasla ale ja asi bud pojdem dalej takto alebo len sa budem snazit drzat dni a mozno aj ked budem mat este obed z lredchadzajucehoo dna tak opat...

milagrosss20
5. jún 2014

@zebatox tak verim ze to dame 😀

zebatox
5. jún 2014

No ja som uz po obede a pirohy mi az z usi lezu tak som sa ojedla dnes aj kramy zacali tak radsej sa nebudem vazit 😀 a na veceru asi nedam nic ked som sa teraz tak ojedla zajtra mam stretavku zo ZS tak sa tesiiim trosku vypadnem z domu 🙂

jeinabe
5. jún 2014

Ahojte, tak v rýchlosti som napísala recepty...dnešné cestoviny s cukinou boli vynikajúce....mňaaam...tá cukina bola taká chrumkavejšia.....poobede som si dala zmrzlinku a čokoládku 😉 , takže dnešný deň spokojnosť... 😉

jeinabe
5. jún 2014

@zebatox ja som sa dnes tiež odvážila postaviť na váhu a nezmenila sa od vodného dňa, takže som kus sklamaná......ale mám takisto už už dostať, možno to bude tým....takže už sa zas nevážim až do posledného vodného dňa....vždy sa neviem rozhodnúť čo ďalej.....ale bolo by mi aj ľúto za touto diétou.....

matamisi
5. jún 2014

ahojte... uz konecne doma som 😉 po tyzdennej dovolenke som si dnes uz konecne aj zacvicila 😵 a zajtra zacinam bielkovinami,kedze na sk som jedla vseliak 😝 ako sa tu mate 😉

zebatox
5. jún 2014

@jeinabe no ja sa asi budem snazit pokracovat este niesom spokojna aspon na 80-75 by som chcela aj by mi stacilo pri mojej vyske a proporciach 🙂

jeinabe
6. jún 2014

@zebatox ale chces pokracovat v 90dnovke,ci v udrziavacke?

zebatox
6. jún 2014

@jeinabe no asi budem salej 90 dnovu udrziavat ako vies ja si dam aj vyprazany karfiol aj maso s vajickom miesam niesom na 100% presne podla knihy ale neriesim ide to dole aj tak takze som spokojna nechce sa mi studovat udrziavacku a pocitat hodiny ci uz mozem jest ine jedlo aj tak ked varim obed jem to aj na veceru nebudem si este aj vecere varit osobitne 🙂