90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jeinabe
4. júl 2014

@lydka84 dik, tak hádam budem jesť normálne s mierou, len aby som sa toho cukru zase až veeeľmi neprežrala 😀 ...

jeinabe
4. júl 2014

@lydka84 ako zvládaš dnešný deň? Pre mňa boli prvé 2 týždne katastrofálne.....

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe no a hlavne toho skryteho 😖 😖 😖 😖

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe v celku fajn mam UH , rano som si dala broskyne na desiatu hrozno, obed rezance s kalerabom a teraz nieco ako babovku taky kolac z lidlum mala som chute aj hlad a vecer si dam asi paradajky alebo inu zeleninu aby som to neprehnala s cukrom zas .....

jeinabe
4. júl 2014

@lydka84 tak to si mala celkom fajny deň, neviem čo si zase navarím zajtra do práce......dnes som na obed mala ryby v paradajkovej omáčke so špaldovým chlebom, vidíš stále hľadám niečo ako v diétke, hoci dnes by som mala mať škroby, ale takto chcem deliť ďalej, len už budem aj raňajkovať a 5krát denne jesť...,. uvidím či sa podarí....

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe a co vysledky od zaciatku do teraz ? ako sa ti to podarilo a kam si sa prepracovala ked ta okolie tak chvali ??? 😉

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe urcite podari aj to je dobre riesenie len k veceru obmadzuj cukry a presadzuj bielkoviny a zeleninu

jeinabe
4. júl 2014

@lydka84 dúfam, že všetky zúžené veci nebudem zase rozširovať.....ale zase aj tak pauza trošku nezaškodí, aj tak si myslím, že som dobre vydržala....prvýkrát som skončila týždeň predčasne... 😉

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe to ano, s tym suhlasim ze aj pauzovanie a sem tam prehresky su na mieste a patria k dietovaniu ...neda sa cely zivot dietovat a nedopriat si .... to by bola tyrania a clovek by z toho oblbol ....

jeinabe
4. júl 2014

@lydka84 tak stále sa držím v tej hranici pod 69-69,9kg, čiže -13kg.....v práci si už dávno všimli, že som schudla a okolie postupne sa ma vypytuje, že čo robím, tak je to rozdiel...ináč tá váha je aj tak moja ideálna...takto som sa stále držala cca 67-68kg....takže ešte trošku som chcela dať dole, uvidíme ako to pôjde.....

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe 13 je super , telo si na nu aj musi zvyknut takze aj keby si 3-4 mesiace stala a udrziavala bolo by to super a potom nejake kilo dva dole a budes spokojna 😉

jeinabe
4. júl 2014

@lydka84 no presne tak, KEBY.... 😀 ....uvidíme, budem vás pravidelne čítať, aby som niečo nezmeškala a aj napíšem ako som na tom......a ty sa drž, držím palce.....idem už off....pa 😉

lydka84
4. júl 2014

@jeinabe dakujem,,,,,, krasny vikend 😉

misena741
4. júl 2014

včera na 100 %, ranajky ananas 2 platky, obed fazulova kasa, a pol rohlika. veceru som nestihala, tak som vynechal, viem že sa nema, ale lepsie nic ako o 22 nieco, aj ked len male. 😀 , inak včera prišla mrcha, ale som vcelku ok.dufam že mi to vydrži do večera.dnes obed osuch cibulovy, celkom som si pochutila.na zajtra som si nakupila zlte melony, tak sa tešim.100 g ma nejakých 30 kal.tak si možem chrumkat. 😀 😀

zebatox
4. júl 2014

@lydka84 no tak isla som nejake 2kg hore ale chcem zacat dalsie kolo dufam ze sa mi podari nakopnut lebo trubka som teraz mam drzat ked aj ovocie aj zelenina v zahradde je 😠

lydka84
4. júl 2014

@misena741 ja dnes cestoviny s kalerabom a vecera palacinky s tvarohom a malinami 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a zajtra planujem cerveny melon a na obed mozno nieco s cuketou ?? uvidim este

lydka84
4. júl 2014

@zebatox sak toto toto vela ovocicka a zeleniny je teraz a chuti to fajne ziadne umelo pestovane v sklenikoch tak sup sup rychlo sa nakopnut k nam 😉

lydka84
5. júl 2014

dobre ranko, ako sa mame? 🙂

lydka84
6. júl 2014
lovacka
6. júl 2014

ahojte 😀
hlasim sa uz z domu 🙂fuuu dievata mam co robit som objedena az az.
tak idem pocitat co ste popisali

lydka84
6. júl 2014

@lovacka vela toho na citanie nemas, tento vikend tu bolo total mrtvo 😖

bubulacka
7. júl 2014

Dobre ránko. Tak a som tuuu - dnes prvy bielkovinovy den. O 8 som mala asi 1/4 ananasu, vodu s citrónom, matou a zázvorom (odporúčam - mňam mňam) este nie je ani deväť a uz umieram od hladu 😀
Možem do obeda chrumkat aspoň mrkvu zo záhrady? Lebo obávam sa, ze to nevydržim 😠 najhoršie je, ze som cely den doma 😒 všetky mnamky po ruke. Na obed si dám bud krevety, alebo surimi tyčinky, mam na ne chuť 🙂

misena741
7. júl 2014

sobota ovocny den dala som si melonovy den, včera sme mali oslavu, ale zvladla som to.dnes nastastie cely den v praci, pridem domov až zajtra poobede, tak dufam že chlapi zakusky dojedia 😀 , dnes neviem cely den som v robote, asi si pojdem kupit melon 😀 😀

lovacka
7. júl 2014

veru pozeram ze je tu nejako ticho 😕
ja dnes zacinam bielkovinami 🙂 4 dni prejedania sa a bez pohybu mi dali zabrat 😝 takze dnes si musim odmakat vsetko co som zanedbala....a zajtra o 18 tej mam posilku s trenerom 🙂 sa uz tesim a dokonca nechal ma na 90 dnovke na dva tyzdne ze uvidi ci budem chudnut ak nie zmenime jedalnicek.

lydka84
7. júl 2014

@bubulacka do 12 len ovocie takze chrumaj ovocie ,,, casom ho bude spotrebovat menej a menej 😉

lydka84
7. júl 2014

@misena741 aj ja som mala melonovu sobotu

bubulacka
7. júl 2014

@lydka84 nooo na teba som čakala, kedže mi nikto neodpisoval 🙂 škoda, ako olovrant som si dala este kusok ananasu, straaaasne ma boli hlava, ale hádam to prejde. Pila som dost.

lydka84
7. júl 2014

@bubulacka no to par dni poboli telo sa zacina detoxikovat to preto boliii , neboj prejde to ...... ja tu som len ked som doma , takze kazde poobedie ma tu najdes 😉

lovacka
7. júl 2014

ahojte cice....tak ja som si dnes poskakala na svihadle a navarila obed na zajtra...budem mat ryzu a kukuricku,hrasok a fazulku v paradajkovej omacke.....a zajtra mam prvy trening v posilke tak drzte palce

lydka84
7. júl 2014

@lovacka no to budeme drzat prsteky hlavne s rozumom a pomaly 😉