90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
24. júl 2014

@lydka84 len sami zase nechce ho platit pol roka 😕

lydka84
24. júl 2014

@lovacka to verim, ja som platila svojho asi 3 mesiace a potom ked som sa naucila vsetko podstatne tak som cvicila sama a ked siel okolo tak mi poradil ked sa mu enzdalo nieco, alebo ked som mala problem ja nemal problem mi to ukazat ako sa spravne cvici a podobne .....

lovacka
24. júl 2014

@lydka84 ratam aj ja tak ze este asi august a mozno september by som si ho zaplatila a potom by som hadam uz mohla vediet aj sama cvicit 😀 😀 😀
nic idem ja si nachysta obed rano treba skoro vstavat a o 4 ma caka tvrdy trening 😀 😀 😀 juj dievcata ale ako zo mna leje v tej posilke 😀 kupil mi manzel aj nove gate z lidla na cvicenie velkost S/M len dufam ze neprasknu na mne lebo su mi take ze ltt 😝 ale vacsie by mi uz asi boli velke a tieto su take ze mohli by bit kusa vacsie 😕

lydka84
24. júl 2014

@lovacka neboj oni sa natiahnu 😀 😀 😀

lovacka
24. júl 2014

@lydka84 nie som si az taka ista moja ze sa natiahnu len aby nepukli zajtra pri cviceni 😀 😀 😀
nic dievcata prajem vam dobr noc a zajtra sa hlasim
papa

lieenka13
24. júl 2014

@lovacka @matamisi tak dievcata, dakujem za nakopnutie! Nejako som to odcvicila, aj ked profik by sa asi na mne doooost pobavil 🙂 Tecie zo mna a hohy sa mi trasu, som zvedava co bude zajtra 🙂 Akurat tie baby na videu mali oproti mne velku vyhodu - nemali prsia 😀 Navyse este kojim, mala bude mat rano slahacku 😀 😀 😀

matamisi
25. júl 2014

@lieenka13 aspon bude malinkej chutit 😉 ja som tiez pol roka cvicila kazdy den a aj kojila 😉
Uz som pobalena a zachvilu startujem auto smer domov konecne 😵 neterku 9rocnu si berem na prazdniny takbudem mat tyzden 3baby doma 😀

lovacka
25. júl 2014

dievcata tak ja dnes odcvicene v posilke no mala som co robit 😝 som myslela ze dusu vypustim 😝
v pondelok opakovacka 😀 streda znova a piatok zas 😀 😀 😀 uz len aby aj vysledky boli 😕

matamisi
25. júl 2014

@lovacka perfektna si neboj vysledky pridu zachvilu 😉 ja uz doma konecne aj som si chcela ist aspon na svihadle zaskakat,ale som strasne unavena 😢

lovacka
25. júl 2014

@matamisi tak a od pondelka zacinam stravu podla trenera ale asi budem delit so zeleninou nech nepriberiem 😝 dodrzim princip delenej ale asi budem mat viac bielkovin uvidim vam preposlem ked mi posle 😀

matamisi
25. júl 2014

@lovacka posli som zvedava 😉

lovacka
25. júl 2014

@matamisi dnes mi dal riadne maknut som mala dost 😝 som nechapala ze ma este dokaze takto prekvapit.ja dnes som nohy a zadok cvicila a v pondleok idem ruky zrejme znova 😀

matamisi
25. júl 2014

@lovacka zavidim ti,ze mas trenera aj ja by som prijala 😎 ale zial ja do posilky nemam kedy 🤐 😅

lovacka
25. júl 2014

@matamisi ja som strasne rada ze mam trenera.ze si trosku svalstvo posilnim 🙂 len d 🙂 ufam ze budu aj vysledky lebo toho sa najviac bojim ze nebude vidiet vysledky 😅

lovacka
25. júl 2014

dievcense neflakajte to tu....lydus kade chodis?nepises...

lydka84
25. júl 2014

@lovacka aj aj chem vidiet aky jedalnicek ti vymyslel 😉

lydka84
25. júl 2014

@lovacka makam predsa a som seknuta ma ofukla asi klima takze mam krk v golierii takze nei som tu az tak casto ...a s 90- som prastila 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
25. júl 2014

@lydka84 jasne vam ho poslem na email nechcem to verejne davat aby nebol nasraty potom 😀
ma neser ze ty si s tym prastila 😅

lydka84
25. júl 2014

@lovacka poprosim na lydka84@centrum.sk dakujem ... kruta realita 😉

matamisi
25. júl 2014

@lydka84 jemine,to teraz budes mat nutenu pauzu 😝
@lovacka mne na matasevcikova@centrum.sk dikes 😉

lydka84
25. júl 2014

@matamisi no uz mama dlhsie ... do lava hlavou otocit neviem tak sa otacam cela spravam sa jak robot 😀 😀 😀

matamisi
25. júl 2014

@lydka84 ty robot 😀 skore uzdravenie prajem...

lovacka
25. júl 2014

ja sa zajtra rano chystam behat a vecer damJill.v nedelu vecer az mozem cvicit a v pondelok ma caka moj CHRIS 😀 😀 😀
jaj uz to tu tahamedobre dlho nie?pocuj lydka mohli by sme skocit na nejake kafco co povies 😀 😀

lydka84
25. júl 2014

@matamisi vdaka

lydka84
25. júl 2014

@lovacka kludne mozme ked chces videt sudok 😀 😀 😀

lovacka
25. júl 2014

@lydka84 ty si trubka aky sudok.ja mam tiez este daleko od idealnej vahy a ani za toho frasa to neide dole....som normalne zufala brucho mam vypucene jak v 5 mesiaci 😝

lydka84
25. júl 2014

@lovacka no a co mam hovorit aj co mam viac o 15 kil jak ty a menej o 20 cm? sa nestazuj ze si jak v 5 mesiaci...

lovacka
25. júl 2014

@lydka84 fakt ho mam take vydute 😅 ja mam totiz trosku problem s wc...uvazujem nad gutalaxom uz

lydka84
25. júl 2014

@lovacka kup si alli 😉

lovacka
25. júl 2014

@lydka84 to je co?