90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zofinka6
16. nov 2014

Ahojte dievčatá, rada by som sa k vám pridala. Včera večer som sa potrebovala nabudiť, a tak sa mi zdala 90-dňovka ako dobrý začiatok, ako zatočiť "so slonicou". Idem do toho s 94,5 kg až sa hanbím. Takže prvý bielkovinový deň začnem s pečenou rybou na obed + zelenina a na večeru to isté 1/2. Držte mi palce.

janka7177
16. nov 2014

Vitaj medzi nami zofinka6. Ja som včera večer mala prehrešky, zjedla som okrem bielkovín aj kokosovú tyčinku a to v posteli o 21 hodine, ale dnes už frčím ďalej bez prehreškov. Na raňajky som mala strapec hrozna, na obed si urobím kelový prívarok. 🙂 U nás leje a fučí, nedá sa behať. 😠

vlksamotar
16. nov 2014

@zofinka6 Držííííííím palčeky 🙂 To dáš 🙂

vlksamotar
16. nov 2014

@janka7177 Sem-tam prehrešok podľa mňa nieje až taká katastrofa 🙂

janka7177
16. nov 2014

@vlksamotar Viem, že prehrešky občas nevadia, ale mne sa to odrazilo aj na váhe. 😒 Asi by som sa nemala vážiť a znervózňovať sa.

vlksamotar
16. nov 2014

@janka7177 Ked to je ťažko odolať sa nepostaviť..... a potom sklamanie 😝

janka7177
16. nov 2014

@vlksamotar Radšej sa odvážim až po vodnom dni, ako som pôvodne plánovala a budem sa tešiť z každého zhodeného gramu. 🙂

vlksamotar
16. nov 2014

@janka7177 Pre mňa to straaaašne dlho 🙂

misena741
16. nov 2014

ahojte pisem pomenej, nestiham , ale pridavam fotky premeny, jul a potom marec.prve kila isli dolu rýchlo, potom som sa trosku zastavila, ubytok 46 kg. zdravim lyduska, ako sa dari. ja stale delim, vikendy hroza, týžden ok. nove fotky nemam, nemam baterky do fotaka.

vlksamotar
16. nov 2014

@janka7177 Na ktorom dni si teraz? No asi tiež skúsim sa odvážiť až po vodovom, ale neviem či vydržím 😀

vlksamotar
16. nov 2014

@misena741 Waaaaaaaaaaaaaaaau, a vaha pred a po kolko bola?

lydka84
16. nov 2014

@zofinka6 vitaj medzi nami , držíme palčeky 😉

lydka84
16. nov 2014

@misena741 no ahoj stratená, ako sa dari? ja relativne ok, momentalne mam krizu a to iste co ty pises, kym je clovek v praci je to ok, ale ked pride domov respektive vikendy katastrofa..... no radsej sa viac nerouzpisujem o tom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale snazim sa aspon delit ked uz pomiesam dni ..... a co vlastne ranajkujes? si stale na ovoci doobeda? či?

janka7177
17. nov 2014

@misena741 Krásna premena, blahoželám! 🙂
@vlksamotar Som na 19 dni, nevydržala som, odvážila som sa a mám menej. 😀

misena741
17. nov 2014

@lydka84 ahoj ano ranajkujem ovocie, uz som si na to zvykla, obvykle jablka.večere vynechavam, obedy povacsine zelenina a nieco ktomu.

misena741
17. nov 2014

@vlksamotar 102-56

lydka84
17. nov 2014

@misena741 takze sa tyras bez obedov ??? 😲 😲 😲 😲

vlksamotar
17. nov 2014

@misena741 Aj ja chcem mat 56 😖
tiez neveceriam a obedy sa snažim mat nieco vzdy so zeleninou....take nepr zemiaky a fazula alebo ryza fazula a take nepapam, bud ciste zemiaky so zeleninou alebo potom fazulovy salat, kukuricovy salat....ale vzdy zelenina 🙂
i jaaaaaa chcem mat taku vaaaaahu 😕

misena741
17. nov 2014

😎
@lydka84 ale netýram, len jedavm až ked pridem .

misena741
17. nov 2014

@lydka84 ako stojis vahovo?u mna týžden ok, rano ovocie, obed zelenina ci uz so zemiakmi, alebo syrom, ci pecene kura. vecer nic. obmedzila som vecer ovocie, jedavam ovocie len doobeda. dni nedodrzujem, jem skor podla delenej stravy. vikendy hroza. chcem sa konecne rozhybat,ale nejako sa mi nedari. budeme mat v decembry nejake posedenia,tak dufam že sa dostanem na 52 kg 😀 😀 😀

lydka84
17. nov 2014

@misena741 no cize doslova delena strava, tiez som rozymslala, ze prejdem na nieco take ako ty kedze dodrziavanie dni mi robi problemy...a robis si aj vitaminove alebo vodove dni ???? moja vaha katastrofa okolo 88 asi sa hybem, radsej sa ani nestaviam na vahu asi by ma slahlo, ale zacinala osm aj teraz zaz cez 90 takze hybe sa to pomalinky smerom dole......... u mna najhorsie prist domov a najst nieco co navarila mamina a nedat si, to je pre mna najtazsie ... so sladkostami ako tak som si uz ppradila, ovocie mi zabera, dam si ich ale nie take mnozstva ako pred mesiacom ....... tak snad do februara do plesu sa mi nieco podari zhodit .....

misena741
18. nov 2014

@lydka84 ja som tiez uz z toho na nervy. ovocne dni si nedavam, aj ked po tomto 3 dnovom volne 😝 by som si mala dat aspon 4 vodne 😀 😀

vlksamotar
18. nov 2014

@lydka84 TO MAS PRAVDU....najlepsie aspon mne je v praci, nemam tam nic len mineralku tak nic nejem aspon, ale ked pridem domov tak asi stokrat otvorim chladnicku a furt tam len nakukujem a vsetko, aj co vobec nejedavam mam naraz na chuti :( ja som tiez premyslala nad delenou stravou ale myslim ze ten ovocny den ma nejaky zmysel, rovnako ako aj vodovy 🙂 treba len vydrzat a budeme krasne a stihle 🙂

czorky
18. nov 2014

@barbadossa
@lydka84
Barbadossa...gratulujem, je to super 🙂 ...ja som mala teraz tazsie dni, skoro tyzden tu boli svokrovci, ktori prerabaju dom v susednej dedine, tak som musela vela behat, pomahat a varit, ako dobra nevesta som samozrejme pripravovala aj take papiny ako kolaciky, cesnakovy posuch...a nemala som cas a svoj klud na dietu...do prcic, moc sa HANBIM, ze som to takto dokaslala par dni pred vodou... :( ...kilecka isli tak pekne dolu...skaris...tak som si dala teraz posledne 4 dni, teda namiesto vody som mala opat maso, dnes strukoviny, zajtra sacharidy - ovocie a potom dam vodu...tak to snad nebude az taky pruser...rozhodne nemozme pribrat za 4 ci 5 dni to co sme takmer mesiac zhadzovali, to mi je jasne, tiez sa nemienim vzdat, lebo to je jedna z najcastejsich pricin jojo efetku a ukoncenia diet....citala som, ze telo potrebuje byt na danej vahe udrziavane minimalne 3 mesiace,a by si zvyklo na novu vahu a potom aj ked nabehne dake to kilecko naviac, tak len 3-4, nie 12 ako to bolo na zaciatku ;) ...a tiez sa pre prehresok netreba vzdavat ako som uz napisala, to ze sa snazime mesiac a viac a potom nieco "vyparatime" neznamena, ze sme zlyhali, ale treba to hodit za seba a ist dalej 🙂 ...tak idem dalej 🙂 ...a snad to dobre dopadne...mne teda vody vychadza na sobotu...tak som zvedava ako to prezijem 🙂 ...urcite sa ozvem ako to cele dopadlo 🙂 ...

czorky
18. nov 2014

@misena741
Ty kokso...to vazne???
Tak som prave odpadla damy...klobuk dolu Misena...su uzasna...perfektna motivacia...perfektna 🙂 ...super, moc gratulujem a obdivujem ta...stale behas v tych 4 dnoch, alebo kvazi oddelena strava, alebo ako vypada teraz tvoje stravovanie?...take zaklady aspon...uzasne naozaj...odpadla som uplne.... 🙂

czorky
18. nov 2014

@janka7177
@lydka84

Ja sa tiez nevydrzim nevazit...ale nemyslim, si ze ak vybehne raz rucicka vysie ako by sme chceli to treba nazyvat sklamanie, treb
a sa na to pozriet ako na motivaciu... ;)
Na zaciatku moja vaha 84kg...po 3 tyzdnoch 77kg, po 5 dnoch prehreskov (najma tie nocne a vecerne, lebo som namala cas sa prestravovat cez den, tak som bola len vecer vyhladovana a nevedela som sa vecer dojest)...vybehla mi vaha na 79kg...ale!!! ....nechodila som pravidelne na zachod a ked som nabehla (dnes len druhy den) opat na dietu, tak su kila prec 🙂 ...tolko som sa hned po prvych zdravych ranajkach vyprazdnila, ze podla mna tie kila sli dolu hned rano ;) ...preto teraz viem, ze ano, mozem aj zhresit, ale musim to potom rychlo napravit a chvala bohu da sa to 🙂 ..ale samozrejme ze budem sa snazit tieto prehresky obmedzovat...idu Vianoce to je na prd... :( ...ale dala som si zavazok, ze aspon do vianoc ziadne prehresky a potom ked aj dva tri dni budem mlsat...tak sa to da krasne napravit ;) ...ale najlepsie pre nas je urcite zvyknut si na tuto stravu a program a potom neriesit nieco take...ale to sa nam urcite podari...ved ja sa takto nestravujem ani mesiac a uz som aj tak velmi zmenila styl stravovania, tak co bude o pol roka 😎

czorky
18. nov 2014

@misena741
Ta vaha pred a po...neskutocne...a ja si myslim, ze sa NIKDY nedostanem ani pod 70kg z povodnych 84...ale vidim, ze sa to da...a mozno padnem aj na mojich vysnivanych 60 ;) ...

czorky
18. nov 2014

@vlksamotar
Zemiacky by si nemala....nie su dietne skus ich vymenit za celozrnne cestoviny, alebo naturalnu ryzu ;) ...ja som zemiaky uz davno vyhodila z jedlaneho listka, ako aj biele pecivo, cukor, muka...zemiaky nie su vobec dobre pri dietach...zapchavaju a zahlienuju zbytocne telo ;) ...to len taka mala rada 🙂

lydka84
18. nov 2014

@misena741 no ja varim na zajtra brokolicu so syrom 😀 😀 😀 😀 😀

czorky
18. nov 2014

....aaaaa dnes mi prislo po prvy krat oblecenie (resp.bluzka) kupovana cez alliexpres...co som pocula, ze toto oblecenie je tam max po velkost M...nasu velkost M u nich je to XL...tak som to riskla a???...sedi mi to ako uliate ;) ....takze moje velkosti XL a bohuzial niekedy viac :( ...su prec, snad uz navzdy ;)