90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dii13
4. jan 2015

Ahojte, aj ja začínam od pondelka. Asi štyri roky do zadu som túto diétu držala, schudla som asi 8kg, ale dnes sú späť, tak dúfam, že nebude problém schudnúť znova. 🙂

pukinka11
4. jan 2015

@puntik27 Ahoj, tak sa budeme spolu motivovať 😉 svadba je myslím najlepší dôvod 😎

dii13
4. jan 2015

Áno to teda je slušný dôvod 😉 .. Ja sa motivujem tým, že už sa tento rok na dovolenke nechcem skrývať.

puntik27
4. jan 2015

@pukinka11 To ano, som povedala, že ak sa mi to teraz nepodarí tak nikdy 😀 Dnes to zvladam celkom fajn na moje prekvapenie som neni ani moc hladná .. horsie to bude pre mna v praci tam su same nastrahy a sladkosti 😖

janka7177
4. jan 2015

Ahojte všetky nové chudnúce, držím vám palce, dá sa to zvládnuť. Ja dnes začínam 3. mesiac a potom pokračujem 2. dielom. Vynechávam vodné dni, lebo by mi klesol veľmi tlak. Dnes som sa mala vážiť a merať, ale včera som napriek vitam. dňu spráskala večer trochu dom. šunky a klobásy s chlebom 😠 , lebo sme mali návštevu a neodolala som. 😠 Ráno som však bola skoro hodinu behať a odvážim sa po ďalšom vitamín. dni.

bambi29
4. jan 2015

@pukinka11
@puntik27 caute nevesty 🙂 tak hadam to spolu dame dole do leta, ja tiez od zajtra zacinam 🙂

cumelila
4. jan 2015

Ahojte kočky,tak aj ja sa pripájam a od pondelka začínam naplno lebo keď sa postavím na váhu tak tie čísla sú úúúúúúf🙂...pred 2 rokmi sa mi podarilo 90 dnovkou schudnút 23kg tak verím,že tento krát to dám tiež...som rada ,že nás je viac "pondelkových" 😉

mikys1
4. jan 2015

ahojte ja ju držím od dnes tak dúfam,že vydržím , aj si niekde zapisujete ?

misena741
4. jan 2015

@lydka87 ahoj uz si zacala?si na detoxe?aj ja som na to pomyslala.

lydka84
4. jan 2015

@misena741ahoj, zacala som poctivo cvicit kazdy den od minulej nedele, a od zajtra zacinam detox a potom sa vratim pravdepodobne tu na 90-dnovku 😉

lydka84
4. jan 2015

@misena741 a ty ako ? co teraz papas? si na 90-tke? ci?

dii13
4. jan 2015

Bojím sa toho vodného dňa, keďže mám namáhavú prácu, bojím sa, že mi bude zle. Myslíte že je reálne schudnúť za tých 90 dní 15kg? 🙂

lydka84
4. jan 2015

@dii13 ja som sa tiez velmi bala ale zvladla som to 3x bez problemov, aj ked v chladnicke som vzdy pre istotu mala uhorky, kedze oni obsahuju 92% vody ... ja som pred rokom schudla za 90 dni 13,8 kg ....

dii13
4. jan 2015

no to ma veľmi teší, že diéta ti zabrala aj na tretí krát 😉 .. áno, už som myslela na uhorky, že keby bolo veľmi zle, tak si dám kúsok.. to je pekné číslo, to by mňa veľmi potešilo..

lydka84
4. jan 2015

@dii13 dietu som drzala dva krat celu raz v roku 2009 a raz v roku 2013 + niekolko pokusov kde som to vydrzala 3-6 tyzdnov ale ako si napisala zabrala vzdy ...... 3x bez problemov som zvladla vodu 🙂

skusihu
4. jan 2015

@dii13 je to reálne, ja som za necelé dva mesiace schudla 10 kilo 🙂
mňa zajtra čaká vitamínový deň. Dnes som odolala chlebíčkom, a koláč som mohla na večeru. Paráda. 🙂

dzaneta
4. jan 2015

Čaute baby, začínam 7.1. Ktorá sa pridá? 🙂

dzaneta
4. jan 2015

Takze zmena, začínam zajtra,keďže je vas tu viacej. Som 7 mesiacov po pôrode a najvyšší čas spevniť telo a schudnúť. Môj plán schudnúť minimálne 10 kg a viac, tak dúfam že sa podarí a vydrzim do konca.

moni1007
4. jan 2015

@dzaneta ja by som tiez chcela zacat 7meho, lebo to moj odchadza na 10dnovku :D

puntik27
5. jan 2015

No mne je dnes po tych vcerajsich vitamínoch akosi no nic moc ..hlava sa mi toci, je mi na vracanie a toto doobedie ma zabíja.. vy sa necitite po tom dni tak zoslabnuto ??? 😢

lubina121
5. jan 2015

@lydka84 mám jeden dotaz, keďže už máš viacej skúsenosti, na vitamínový deň môže sa detská výživa?

lubina121
5. jan 2015

@puntik27 ja som si včera namixovala z rôzneho ovocia kokteil , mala som ho dosť hustý a potom som ho postupne pila.

dii13
5. jan 2015

@skusihu tak to si ma moc potešila, aspoň mám väčšiu motiváciu. A ten vitamínový deň je v pohode? 🙂

dii13
5. jan 2015

Baby prosím a ako to je z nasledujúcimi 90dňami?

skusihu
5. jan 2015

@dii13 ja nemám rada ovocie, tak je to pre mňa ťažké. Zatial som zjedla banán, jablko a teraz jahody... ale dá sa to prežiť. Treba niečo stále robiť, aby si nemyslela na jedlo. A ešte jedna dobrá rada, nerob ostatným domácu pizzu. Teraz mi tu všade rozvoniava, to sa len ťažko odoláva 😀

skusihu
5. jan 2015

@lubina121 sú výživy s cukrom a bez cukru. Ja som dnes dojedla po malej pár lyžičiek. Ved je to tiež mixované ovocie.

haslerka31
5. jan 2015

Ahojte, quinoa je vhodna na bielkovinovy den?dakujem za rada, dievcata 🙂

dzaneta
5. jan 2015

@moni1007 tak zacinas teda v stredu? By som sla teda s tebou do toho 🙂

dii13
5. jan 2015

@skusihu ja tiež nie som milovníčka ovocia a preto sa toho bojim, ale tak môže sa aj zelenina však? 🙂.. Však to už som všetkým doma povedala, že im nejaké dobroty vyvárať nebudem 😀 dnes mám prvý deň bielkoviny, ale najviac sa asi teším na škroby 😀 ..a čo teda nasleduje po týchto 90dňoch, prosím ťa, nevieš?

skusihu
5. jan 2015

@dii13 potom sa odporúča dalších 90 dní raňajkovať ovocie a tiež sa snažiť dodržiavať túto "delenú stravu" a potom by sa mal zmeniť metabolizmus. Ale ja budem rada ak vydržím prvých 90 dní 🙂