90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
16. jan 2015

@radanna11 ahoj, nic sa ti s tym nepokazi... ja pijem kavu 3-4 denne, sice bez cukru, ale s mliekom a chudnem ;)

radanna11
16. jan 2015

@79zuzana dakujem asi by som to bez cigaretky s kafičkom nezvládla :D

dzaneta
17. jan 2015

@79zuzana ty pijes obyčajné mlieko či to sójové?

lydka84
17. jan 2015

@radanna11 skusala si sojove mlieko praskove ? je sladke tym padom nebudes musiet cukrit a toto mozes aj podla knihy kazdy den

radanna11
17. jan 2015

@lydka84 nie nie to ma nenapadlo dakujem zajtra vyskusam 🙂

lydka84
17. jan 2015

@radanna11 v knihe sa pise ze uz ked kavu tak so sojovym napojom takze toto je dovolene riesenie .... ja som tam pila celu 90-tku minuly rok a inu uz ani nechcem 😉

79zuzana
17. jan 2015

@dzaneta pijem obycajne mlieko a dokonca plnotucne ;) neverim, ze ta troska mlieka v kave mi moze poskodit v chudnuti 🙂

lydka84
17. jan 2015

@radanna11 ja pouzivam tento a vobec mi uz nechyba cukor v kave .... je s nim velmi chutna podla mna 😉

lydka84
17. jan 2015

.

lydka84
17. jan 2015

@radanna11 tento 😉

catherrine
17. jan 2015

@lydka84 ja tiez pijem taku a je mnaaam😉 a inak dnes bielkoviny cottage s tm.pecivom som si pochutila...zatial to zvladam a pd pondelka pridavam Jill😉

catherrine
17. jan 2015

@lydka84 a tebe sa ako dari co detox?

lydka84
17. jan 2015

@catherrine ahoj a od ktoreho si to zacala? ja detox fajn dnes 13 den, pohoda vedela som do coho idem takze som bola odhodlana ze to dam a dari sa na 100% 😉 takze 2 tyzdne zmena stravy, 3 tyzdne cvicenia a dnes rano som zapla suknu aj korzet, mozem kupovat listky na ples, uz mam v com ist 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vies aka radost to rano bola ??? a este viac ma to nakoplo pokracovat 😉

radanna11
17. jan 2015

@lydka84 dakujem určite vyskušam zajtra🙂

lydka84
17. jan 2015

@radanna11 daj vedieť či chutilo 😉

radanna11
17. jan 2015

a ešte som sa chcela opýtať ked sa v ten uhlohydrátový den možu pagáče a palacinky viem že bez mlieka a bez vajíčko nemožeete mi niektorá napísať ako si mam pripraviť tie palacinky a tie pagáče? 🙂

lydka84
17. jan 2015

@radanna11
recept na palacinky najdes tu https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=palacinky
a pagace nemozes nakolko do nich idu škvarky a tie su bielkovina, takze to sa nahradit neda...a ked ich nedas uz to nebudu pagace ....ale mozes si dva tri dat na veceru v UH den miesto kolacika 😉

radanna11
17. jan 2015

@lydka84 aháá to som nevedela že sa nemožu lebo všade ich píšu cez ten uhlohydrátový den ale dakujem aspon za tie palacinky 🙂

majkapetrisova
17. jan 2015

@dzaneta ja som začala 7.1. a dnes mi švagrinká spravila cestovinky s brokolicou, kukuricou a olivami a ideme hrať so svokrovcami žolíka a dáme si koláčik :D a zajtra konečne bude pohyb - ideme na korčule na klzisko s manželom a potom poobede na plaváren. A ty či zajtra budeš papať? Mne už svokra nakúpila kopec ovocia :D

majkapetrisova
17. jan 2015

@moni1007 nevadííí možno nabudúce :D

majkapetrisova
17. jan 2015

@dzaneta no po týždni len kilo šlo dolu...neviem či tou sedavou prácou v kancelárii...ale zase najprv potrebujem dať dole tri kilá, čo som nabrala cez sviatky...a ty ako?

dzaneta
17. jan 2015

@majkapetrisova takze sme narovnako zacali, ja tiez 7.1. 🙂 Ja mam dolu 2kg, ale som sa rozhodla, ze sa najblizsie odvazim az po tom mesiaci. A mozem vediet kolko vazis a kolko chces schudnut? Inak ja som tiez pribrala 3kg cez sviatky 😕

dzaneta
17. jan 2015

@majkapetrisova ja zajtra dam doobeda pomaranc a aspon dve kavicky 🙂 na obed dusena zelenina a potom sa uvidi, hruska a vela vody. Jaaaj skoro som zabudla, idem si vytiahnut jahody z mrazaku 🙂 takze aj tie budu. Banany nie, bo u nas v tesco neboli 😠

skusihu
17. jan 2015

Ahojte, po 16 dňoch mám 4 kilá dole. Dnes sme boli na oslave, takže mi prišlo nevhodné odmietnuť čo pre nás nachystali. Po prvýkrát som porušila diétu. No nevadí. Zajtra budem pokračovať. Asi si urobím zeleninovú omeletu. Potom fazuľovú polievku, a nejaké cestoviny a zase vitamíny. Inak skúšala som cesnakový posúch z receptára a je výborný. Určite vyskúšajte.

catherrine
17. jan 2015

@lydka84 zacala som 9.1...asuper pocit tomusel byt to veriim tak super len pokracuuj😉

puntik27
18. jan 2015

Takže konečne sa to aj mne pohlo, mam dole 4 kilá, som mega štastná, citim to hlavne na oblečení a môj budúci manželik ma straaaaašne podporuje 🙂.

silviasko
18. jan 2015

ahojte,drzim dietu od 11.1 a zatial som schudla 1,5kg.Dnes mam vitaminovy den,myslite,ze mozem v tento den aj cisty zeleninovy vyvar,alebo zeleninovu polievku?

majkapetrisova
18. jan 2015

@dzaneta nooo tak vážim teraz 64 kg a chcela by som aspoň na 55 kg....tak najlepšie 10 kg dať dole a keby viac-tak sa nepohnevám :D a ty? sme tento víkend u svokrovcov a svokra celá nešťastná, že nechcem jesť obed, len banán, mandarinka a kiwi :D čo už :D že nemám držať žiadne diéty :D skvelí sú :D

majkapetrisova
18. jan 2015

@skusihu to je skvelééé :D ja som min.rok vydržala len mesiac, ale dala som za mesiac dole 8 kg...teraz len po týždni kilo...slabo...asi sa potrebuje organizmus po sviatkoch naštartovať nejako...

dzaneta
18. jan 2015

@majkapetrisova Ja mam teraz 73kg, ale mala som 76kg, ked som zacala dietku. Chcela by som zhodit aspon desat kilov este, tak dufam, ze sa podari. Tak svokra aspon nema s tebou starosti 😉 ... inak uz sa tesim na zajtra, dam rezen a zeleninovy salat 🙂