90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

skusihu
6. sep 2015

@mocca ja som sa komplet pomerala. Budem sa snažiť nestúpiť na váhu 🙂 Najlepšie je vážiť sa ráno po ovocnom dni. A pomerám sa až po mesiaci.
@ebby8 ja môžem kelový prívarok, originál tam ide zápražka, ale aj bez nej je to jedlé 🙂 možno dať do toho opražený celozrnný chlieb by nebolo zlé. A máme menu na zajtra

ebby8
6. sep 2015

Dakujem vyskusam ho urcite 🙂 v ktore dni sa moze?? Ja mam zajtra cestoviny alebo pizzu .. 🙂 tak uvidime co vymyslim 🙂

skusihu
6. sep 2015

@ebby8 kelový prívarok so zemiakmi môžeš v škrobový deň. Ale kapustu a kel - je zelenina, predpokladám, že sa môže každý deň.

mocca
6. sep 2015

Tak ja som dnes trošku porušila ovocný deň- dala som si wrap so zeleninou- proste som si nemohla pomôcť. Hanba mi, ale ako mi je teraz dobre 😎 Takže zajtra lečo. Inak mi napadlo jedávate niečo teplé počas tých ovocno-zeleninových dní? A kedy sa môže napríklad tofu alebo ovsené vločky. A varená kukurica? To je zelenina alebo strukoviny.

michaela2012
6. sep 2015

Dievcata ja som sa dnes postavila na vahu a mam 2 kg dole 🙂 musela som sa vam prist pochvalit 😉 nejak sa neviem odputat od tejto 90- dnovky a prehladala som vsetko na nete co by bolo rychle, dobre a dokazala by som pri tom fungovat ale nic som nenasla ☹ takze som sa rozhodla , ze budem pokracovat ! 🙂 a aj ked zhresim tak si to na dalsi den vynahradim 😉 zajtra opat zacinam takze budu bielkoviny 😉 drzme si prsty 🙂

lejja
6. sep 2015

@skusihu dakujem 🙂

skusihu
6. sep 2015

@michaela2012 tak to sa tešíme 🙂
@mocca kľudne môžeš zeleninovú polievku, ja by som bez niečo teplého nevydržala. Ale dajú sa aj teplé ovocné polievky, pečené jablká. Ja potrebujem aj niečo slané cez deň jesť.

mocca
6. sep 2015

@michaela2012 jeeej super rozhodnutie, veľmi sa teším 🙂
@skusihu tak si nabudúce spravím nejakú polievku aspoň, to by bolo dobre, lebo s tým ovocím a zeleninou nasurovo to nejako nevykrývam

olinka19
8. sep 2015

Ahojte dievcata, no ja som namiesto ovocneho dna zdlabla supernu oskvarkovu pomazanku aj s chlebom 😠 ...;ale zase bola som cvicit tak nemam az take zle svedomie. Dnes robim kralika mam bielkovinovy den a rodine urobim k tomu zemiakovu kasu ja budem so salatom. Este neslo dole nic ale citim akoby som odpuchla 😀 Co sa ovocia na veceru tyka ja uprednostnujem zeleninu nakolko ovocie obsahuje velmi vela cukrov. Mimo ovocnych dni odporucam skor zeleninu alebo rozmixovanu zeleninovu polievku. Ono aj tepelne upravena zelenina je na veceru lepsia ako salat.

skusihu
8. sep 2015

Ahojte, ja mám dnes uhlohydráty a prišla som vám odporučiť perfektnú pizzu
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23006
je rýchla, chutná... ostatným členom rodiny som tam pridala všetko čo majú radi a ja som si dala s hríbmi a kukuricou (ale myslím, že kukurica by sa nemala).

mocca
8. sep 2015

@olinka19 sme len chudnúce ženy, och chlieb a oškvarková mnaaam. Dala by som si. Ja som dnes tiež príliš nezabodovala. Chcela som si urobiť zemiačky s cibuľkou alebo pečené zemiaky a ked som na obed otvorila chladničku našla som tam len kopku zhnitých zemiakov.... a tak som si dala čipsy... zemiak ako zemiak- takto som si ospravedlnila a bolo vybavené na večeru som si dala v reštike šalát a pečené zemiaky, tak hádam bude dobre. Inak som sa ráno postavila n aváhu, zdalo sa mi že tie nohavice akosi idú na mňa lepšie a svietilo tam nádherných 70,9kg cižeeeee magická 69 sa blííííži. Veľmi ma to potešilo a naštartovalo. Dúfam, že to ide dole aj vám ostatným.

ebby8
8. sep 2015

No baby ja som ovocny den nezvladla :D premohla ma chut na cokolaaadu :D ach jaj :(

skusihu
8. sep 2015

@mocca takže už máš viac ako 2 kilá dole... tak to je super motivácia pre všetky 🙂 Zajtra mám ovocný deň, a po ňom sa odvážim - odvážiť sa 🙂
@ebby8 zajtra začne nový deň. Ovocné dni sú náročné. Mňa to čaká zajtra. ☹

ebby8
9. sep 2015

Ja
@skusihu ja tie ovocne dni tazko zvladam 😢😢 tak aspon tebe drzim palce 🙂

olinka19
9. sep 2015

Tak ja poctivo stojim na vahe kazdy den🙂 Dnes som mala 69,8 ked som zacala 01.09. mala som 71,8 ale mala som mrchu tak to nepocitam ako ubytok tukov 🙂 ovocne dni ideu aj mne tazko hlavne ked mi padnu na vikend a ja varim pre celu rodinu 😖 cez tyzden problem nemam ale ja si kludne dam oriesky alebo susene ovocie, ked sm uz moc zla tak smoothie len s kokosovym mliekom alebo zeleninovu pomixovanu polievku. Dnes mam zase bielkovinovy den lebo som vcera nestihla kralika upiect tak mi lezi namarinovany v chladnicke. Aspon bude lepsi. A uz sa mi vari vyvar a stavelova polievka.

olinka19
9. sep 2015

@mocca gratulujem super ti to ide. Len tak dalej, neboj sa, hlavne netreba na to stale mysliet. Podla mna je to aj o psychike. Clovek sa musi pri tom dobre citit 🙂 Ja chudnem aj s preslapmi ako oskvarkova pomazanka. Mozno o to menej mi potom telo odbura ked ho tak strasne nesekyrujem. Hihi. Samozrejme to nemusi platit na kazdom. Kolko mas centrimetrov?

skusihu
9. sep 2015

ahojte, dnes mám ovocný deň, zatiaľ sa držím. Na obed som si urobila kapustový šalát a prekorenila som ho... Za hodinu príde malý zo škôlky a nebude čas myslieť na jedlo 🙂 zajtra ráno sa odvážim, aj to ma motivuje, aby som sa dnes držala a zajtra videla výsledok za 8 dní. Len tak ďalej baby 🙂

rrianna
9. sep 2015

Ahojte kocky 🙂 dovolte mi sa k vam pridat 🙂 dnes som zacala, chcela by som schudnut cca 20-25 kg...ranajky dve broskynky, obed losos a uhorkovy salatik, na veceru polovica obeda...vecer sa chystam zacat aj s jillian, tak snad to pojde ako ma a snad zatial papam v poriadku 🙂

skusihu
9. sep 2015

@rrianna ahoj, vitaj medzi nami. 🙂 Dá sa schudnúť tých 25 kilo, ak budeš dôsledne dodržiavať diétu. Mne sa minule darilo kilo za štyri dni. Zajtra mám v pláne sa odvážiť. Podám info 😀

A inak musím sa priznať, že ovocný deň som ani ja nezvládla a večer som si na oslave dala 4 jednohubky... nevadí, ideme ďalej.

mocca
9. sep 2015

@olinka19 168 cm, no dnes som to už naozaj prepískla, mala som mať UH, ale včera som si nepripravila jesť do práce... osudová chyba, takže som šla obedovať s kolegynou dufala som, že tam nájdem nejakú cestovinu so zeleninou alebo zeleninovú pizzu, ale nič vhodné nemali, takže moj obed skončil s gnochi v smotanovej omáčke hanba mi... takže dnes som si vyhadzujem z kopýtka a zajtra pekne slušne ovocný deň. @rrianna vitaj, držím prsty nech sa ti podarí dostať k vysnívanej váhe... ja cvičím jilin, včera som začala druhý level (30 day shred) strasne náročné sa mi to zdalo, aj som si dnes dala pauzu lebo ma všetko bolí, takže zajtra reštart :D:D

skusihu
9. sep 2015

možno sa inšpirujete na najbližšie dni

10.9 Šalát s kuracím mäsom
11.9 Karfiolová polievka so zemiakmi
12.9 Cestoviny s paradajkovou omáčkou
13.9 Ovocie
14.9 Rybie filé s červenou repou
15.9 Gulášová polievka
16.9 Cesnakový posúch
17.9 Ovocie

olinka19
10. sep 2015

@skusihu krasny plan🙂 aj ja som si zacala chystat aby ma nic neprekvapilo, lebo v take chvile najviac porusujem. Ja mam dnes BD: kralici vyvar so zeleninou za kybel lebo to mozu vsetci ja samozrejme bez nitoviek. Kralik so zeleninou, rodina ma kasu. Na zajtra planujem ryzu so zeleninou.

skusihu
10. sep 2015

@olinka19 mne takéto plánovanie vyhovuje. Bývam v malej dedine, je tu jeden malý obchod. Plánujem takýmto štýlom stravovanie pre celú rodinu a raz za týždeň chodíme do mesta na veľký nákup. 🙂

skusihu
10. sep 2015

Ahojte, dnes som sa postavila na váhu a podľa nej mám za osem dní o tri kilá menej 😉 Ani sa mi veriť nechce. 😀

olinka19
10. sep 2015

Tak to je uplne skvele 😉

michaela2012
10. sep 2015

@skusihu gratulujem ku krasnemu ubytku 🙂 mozem sa ta opytat ako robis ten kuraci salat? Vsetko sa mu posunulo a zajtra budem mat ovocny den a velmi sa tesim, lebo dnes som si kupila melon 🙂 a v sobotu budem mat bielkoviny ...ten tvoj plan vyzera super aj ja si musim taky spravit 😉

ebby8
11. sep 2015

Ahojte baby. Skusihu gratulujem k ubytku. Ja cele zle :( nejako som sa tieto dva dni ani k diete nedostala. Mam problemy so zaludkom a ani som nic nezjedla a ak aj nieco tak nie to co som prave mala. Takze dnes zacinam uhlohydraty znova... Obed asi nieco lahke a vecera mam muffinky. Tak sa drzte 🙂

skusihu
11. sep 2015

@michaela2012 nakrájam šalát, uhorku, papriku, rajčinu (kto čo má rád), kuracie mäso osolím, ochutím cesnakom, kari korením a orestujem. Hotové zmiešam so šalátom a jogurtom (nemalo by sa kombinovať). Je to rýchle a chutné. 🙂
Keď mám takýto plán, nemusím rozmýšľať, čo si kedy pripravím a ako to skombinovať s jedlom pre celú rodinu. A nemusím chodiť každý deň do obchodu. 🙂

skusihu
11. sep 2015

@ebby8 takáto kríza čaká všetky z nás. Napr. mňa strašne motivuje, že svokra začala chudnúť a predstava, že bude chudšia ako ja ma desí 😀
Na počítači mám moju "tučnú fotku" a keď sa vidím v plavkách, tak ma chuť na jedlo prejde.
V normálnych obchodoch nemajú väčšiu veľkosť ako 12 (čiže 42), takže si nekúpim čo sa mi páči, ale iba to, čo mi je dobré. A fungujem dosť na žuvačkách medzi jedlami.

ebby8
11. sep 2015

@skusihu Dufam, ze ma to dneska cele prrjde a zajtra zacinam znova. Ach jaj brucho hlupe. Ani mi nehovor. Ja mam sice 46 kg ale chcela by som schudnut aspon tie tri kila. A zacat cvicit. Takze sa musim nakopnut novou energiou a ideme 🙂