90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
2. feb 2009

claudinka - ďakujem za pochvalu. Napíš mi do IP mailovú adresu a ja ti pošlem knihu.
A čo sa týka mäsa všetko sa pripravuje len na vode s trochou oleja, alebo s pridaním zeleniny. Prosto nemôžeš pridávať a robiť žiadne záprašky, zálievky, omáčky majonézové, zahusťované.....pridávať len zeleninu.

miresta
2. feb 2009

jaja - tak to ti verím, ja mám len jednu, a mám niekedy dosť, hlavne teraz keď začala chodiť, to neviem nič ustriehnuť, jedno uložíma ona v druhej izbe už vyberá druhú skrinku. Nemám totiž doma dvere, len obluky, takže pred ňou nemôžem zavrieť, ale aspoň mám pohyb. 😀

miresta
2. feb 2009

a kde ste všetky ostatné?????????????,

ja5ka - ako zvládaš to po druhykrát čo si sa rozbehla? Neprehreškuješ?

zuza80 - ako, dnes asi ešte žiaden prehrešok, čo ? veď je ešte len ráno. Ale zajtra nás čaká ťažký deň, čo? VODA!! no ja neviem či vydržím, asi si poobede určite dám jabko.

claudinka
2. feb 2009

miresta pocas tehu a na zaciatku si nemala ine vlasy? lebo mne vyzera uplne inak ako pred tehu a som z toho nestastna, uz to nejsu tie moje kraasne vlasy 😒 😒
jasnacka, zeleninka, nemam moc rada, ale budem si musiet zvyknut..

zuza80
2. feb 2009

ahojte,pekne sa tu rozrastáme.
jaja záleží aj na tom kolko vážiš.ja som začínala s dost velkou váhou, tak úbytok je docela velký,pretože má íst z čoho.
miresta zatial je to o.k., neskoro som vstávala.aj aj si zajtra niečo ak to bude na nevydržanie

miresta
2. feb 2009

claudinka- pozri si moje albumčeky, a uvidíš, mala som stále dobré vlasy a pri tehu som mala ešte krajšie, po porode mi zoslabli, ale potom zase dali dohromady, brala som vitamíny na posilnenie vlasov, pleti a nechtov. Poslala som ti knihu, ale len II, neviem I časť som niekam zapotrošila a neviem ju nájsť v pc.

zuza80 - no tak to sa ti žije. Neskoré vstávanie, no ja nepoznám. Najneskor tak o osmej. Ale keď bola maličká ešte drobná - tak do tých 9 mesiacov spala aj do deviatej, desiatej. 🙂

claudinka
2. feb 2009

teraz mam 75 kg.. rodila som s 87 kg 😀 a na zaciatku tehu som mala 70 kg.. a predtym asi dva-tri roky 75kg..

miresta kujem, aspon nieco 😉

miresta
2. feb 2009

claudinka- a ak nemáš rada zeleninu, jedz tu ktorú máš najradšej, pri tejto dietke sa je hlavne ovovcie a zelenina......no a ak ti nebude vyhovovať potom radšej ju nedrž, lebo budeš nervózna. A potom to prenesieš aj na drobčeka.
popros potom nech ti knihu pošle niekto iný.

zuza80
2. feb 2009

no malý už buntošil o siedmej,tak sme sa válali v posteli a o osmej zaspal znova do takej desiatej, tak sme si schrupli. dobre to padlo, pretože začína v noci vymýšlat a budit sa.čo budeš robit na obed?

jaja0110
2. feb 2009

zuzka- ja som dietu zacinala so 67 a chcela by som mat maxim. 55 😀 😀 ako tehu som pribrala 20 kg a 5 kilov mi z porodu ostalo, inak mi nejde ani o stehna, pas a zadok-ale brucho 😒 pneumatika ako na traktore 😀 😠 😠

Ozaj babenky-musi sa cvicit?? Vy aj brusakujete?? Bo ja nestiham, a aj ked stiham uz nemam energiu 😢 😔

claudinka
2. feb 2009

miresta nejako to snad zmaknem.. musim 🙂 🙂

miresta
2. feb 2009

jaja - myslím, že ty pri deťoch máš dosť pohybu, no ja som pri prvej cvičila a každý deň a mala som za mesiac dole 5 kíl. Teraz sme boli choré, presne mesiac sa to zo mnou držalo a dala som dole len 3-4, stále mi to kolíše. Takže cvičenie je asi potrebné, ale pohyb je dôležitý či dijetuješ alebo nie. Ja byciklujem vždy, celý rok.
A akú máš výšku, lebo váhu nemáš veľkú.

zuza80
2. feb 2009

claudinka pošli mail, ja ti pošlem prvú čast
ja som začínal s váhou 83,5kg , tak mne ten prvý mesiac ide dobre a bez cvičenia. teraz čakám, že sa to spomalí,ale už začnem cvičit.brušáky nerobím,ale aj stým budem musiet začat,pretože tiež to brcho je príšera, ja som mala císara a to brucho visí cez tú jazvu, no strašné niečo 😖

lucxy
2. feb 2009

ahojte,,,mne sa dneska dako nedari,,,musim sa znovu nastartovat ale to nevadiii,,,,ja si to vecer odcvicim 🙂
jaja vsak ty si chuda,,,,, 🙂

lucxy
2. feb 2009

inak jaja aj mne ide len o brucho no ja aj cvicim,,,,lenze tu pomoze cisto len dat tu kozu/smakcenom/prec a to lahnut si podstol a nech to daju prec,,,,inak si uz pomoct neviem,,,,vcera som zacala cvicit takto: dala som si dve serie brusakov +minuty orbitrek,,,,potom este raz toto,,,+ruky zase orbitrek a takto som prestriedala cele telo a bola som spotena ako kon,,,,a poobede som sa bola lyzovat 🙂

jaja0110
2. feb 2009

miresta- 170 cm

lucxy- ved ja mam stehna aj zadok OK, len po porode to brucho- musim si ho zakasavat do rifli ked niekm ideme 😀 😀 len dietou mi asi nespevnie, to by chcelo aj cvicit lebo ta koza je hrozne ochabnuta... 😝

claudinka
2. feb 2009

najhorsie u mna je, ze mam cele brusko pokryte striami.. 😒 😒 toho sa uz nezbavim..

lucxy
2. feb 2009

no claudinka co uz,,,to mam aj ja a este aj na bokoch a na stehnach,,,,
no urcite to chce cvicit,,,ja uz cvicim pekne dlho ,,,ja som mala po porode obvod v pase 108cm,,,,ja som mala obrovske brucho mala vazila 4500kg,,,,
jaja vsak skor cvic ved ja viem ako vyzeras,,,,vsak ked sa ti narodili male tak si byvala v priekope o jeden vchod dalej,,,,
celkom mi dobre robilo na brucho od garnier to roll on,,,,

claudinka
2. feb 2009

obedik sa musi zjest naraz? ked si to rozdelim na dvakrat, tak pohodicka a ten vyvar vypijem az po tom druhom?

lucxy mein gott.. moj vazil 4040 a nemozem na moje brusko ani pozerat.. to garnier myslis na strie?

jaja0110
2. feb 2009

lucxy- dakujem, no ale to uz je od vtedy 10 mesiacov, tak som aj kilecka nahodila 😝 😝

A ten vyvar sa musi pit? Bo ja ho nepijem 😕 😕 Aj obed zjem cely ale na veceru uz nemam ze "polku z obeda" ale dam si napriklad len zeleninu alebo tak...to sa nerata ako prehresky, ze?? 😅 😅

miresta
2. feb 2009

jaja - tak to si super chudá. Na takú výšku a z takou váhou. To nedrž dietku, len sa ľahšie stravuj, a cvič, to brucho ináč nedáme dokopy. Aj ja mám problém s bruchom, ale aj zadok a stehná. A strie mám aj ja, tých sa naozaj nezbavíme. Používala som rôzne prípravky aj počas tehu aj po, a nič nepomohlo, a dala som na to kopu peňazí. ☹ A vývar ja pijem.

claudinka- veď aj večeraš, to čo na obed, to na večeru v polovičnej dávke. Tak si to chceš ešte deliť, no ale ak chceš nieje problém, len ten čas. odstup by tam mal byť.

ja5ka
2. feb 2009

ahojte ..no ste super baby ..a co ja tu robim ? ja som este nerodila a musim chudnut 🙂 ..dnes ovocie ..zatial som to celkom dobre zvladla ..dufam ze uz nezlyham, budem nalepenu tu pri vas ak budem mat chutky 🙂

ja5ka
2. feb 2009

miresta a lymfodrenaz si skusala ? ono to fakt funguje na take veci 🙂

ja5ka
2. feb 2009

ma to vraj nastartovat imunitu a lymfaticky system ktory ked mas dobry tak nemozes mat celulisitu alebo strie ..ja som bola sice len 3x ale ! pred tym som nahodou bola 2 krat v solarku, co je nic, ani to nebolo vidno, ale po lymfe ked som sa na druhy den pozrela do zrkadla tak som mala brucho ako cigan 🙂 normalne vraj prejav imunitneho systemu a aj pokozku hladsiu..vyskusajte baby 😉

claudinka
2. feb 2009

prvy dnik uspesne za sebou 😉 bez prehreskov

marika009
2. feb 2009

ahojte dievcata tak ja neviem co si mam my sliet ale ta moja vaha je stale na jednom bode a snazim sa bez prehreskov.uz som aj chcela na to vykaslat ale mi to neda tak stale pokracujem ja zatial len 3,5 kg a to mam uz v stredu vodu. co si o tom myslite? ved aj cvicim nie pravidelne ale snazim sa ked cas da.ta vaha stale stoji nemam znizit obedy porcie alebo co mam robit? poradte
miresta drzim palce na vodu zajtra
zuza 80 aj tebe drzim palce na vodu ja mam v stredu
ale co ta vaha?citam ze niektore schudli aj 6 kg za ten cas ako ja drzim a mne nie a nie ist vaha nizsie.........
uz som z toho naozaj nestastna ☹

zuza80
2. feb 2009

marika tak sa skús zmerat, či viac nechudneš na cm.netráp sa, možno sa ti to rozbehne po tej vode. ked cvičíš, tak skús aj ten l-carnitin pred cvičením požit a v tom by bol čert zakopaný,aby sa to nepohlo.ja som dnes zhrešila,dala som si cestovinky zo včera,ale len máličko ☹
claudinka tak ešte 89dní a je to za tebou 😉

marika009
2. feb 2009

zuza80--tak skusim ten I-carnitin uvidim co bude dalej 🙂 dakujem ti za podporu drzim dalej ale som smutna papa

jaja0110
2. feb 2009

marika- kamoska co drzala 90- dnovku tak chodila pravidelne cvicit a tiez moc kilov neslo dole, lebo naberala svaly a tym padom aj "vahu" ale v pohode sa potom zapla do rifli do ktorych pred tym nemohla...takze presne ako pise zuzka, isla dole v cm okolo tela, ale na kilach to nebolo moc vidno...ak cvicis ako drak, tak mozno naberas svaly....? 🙂

jaja0110
2. feb 2009

A co je to ten carnitin, nejake tabletky? Ja mam zajtra ovocny den 😝 😝