90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
10. feb 2009

aj v lekárni alebo v ochode so zdravou výživou 😉

jesika26
11. feb 2009

dobréééé ranko
ahoj aniel - došiel ti ten mail odo mna????NA azet neviem či mi niečo došlo, lebo som doma mám vypnutý net, malovali sme

aniel
11. feb 2009

prišiel, 😉 aj som ti to poslala len to skús ,či to ide otvoriť 🙂

miresta
11. feb 2009

ahoj kočky, ako sa vám darí. Mne to zatiaľ ide, ale pomalšie, kilečká akosi nechcú ísť dole. Ja mám dnes UH, tak si urobím cestovinky, alebo špagety, ešte sa rozhodnem. 🙂

aniel
11. feb 2009

miresta ahoj,ja som začala v pondelok odznova,tak máme ten istý deň a ja si spravím tiež cestovinku.Inak ako sa máte?Ste už OK? 😉

zuza80
11. feb 2009

ahojte, ja mám dnes ovocíčko,ktoré dnes zvládnem bez prehrešku, pretože som sa ráno zvážila a mám o kilečko menej.
aniel s tými marhulami si mi narobila chute,asi si skočím do obchodu kúpit.

miresta
11. feb 2009

aniel - máme sa už fajn, mňa od toho pádu v kúpelni ešte bolí aj brucho na dotyk a pod rebrami, to som si všimla až neskor, že aj tam som sa buchla, a mám fajné modriny, ale inač už dobre. Maličká je už tiež zdravá, takže už chodíme aj von, čo sa teším. 🙂

zuza - tak to ti gratulujem, si super, ide ti ta váha super dole. Mala si veľku nadváhu? Lebo vtedy to ide najskor dole. Ja od pondelka byciklujem a včera sme sa dohodli so ségrou aj s kamoškou že naozaj začneme chodiť už plávať, tak sa teším. 🙂

jogobella81
11. feb 2009

ahojte,môžte niekto aj mne poslať tú 90-dnovu dietu??adresa je jogobella81@azet.sk-DAKUJEM!!!

zuza80
11. feb 2009

miresta mala som 83 kilov, čiže vela,preto to tak ide. teraz mám už o 10 menej a už sa omnoho lepšie cítim. ešte tak desat a bude to celkom o.k.

miresta
11. feb 2009

zuza- a akú máš výšku?
Lebo mne by stačilo keby som mala aj 80 😀

zuza80
11. feb 2009

miresta 165 cm, čiže na takú výšku velká váha.ty nevyzeráš, že by si mala nad 80.asi si vysoká

jesika26
11. feb 2009

zuza80 - tak to ti gratulujem, to si za aký čas dala dole 10 kíl???90 dnovkou????Aj cvičíš??

aniel - poslala si to na ten mail čo som ti poslala meno.priezvisko......atd??,Lebo tam mi nič nedošlo a azet v práci neotvorím. a tebe sa ako darí???Bez prehreškov???

zuza80
11. feb 2009

jesika-dnes mám 37den a necvičím,len okolo malého, ten za ž stavia na nohy, tak za ním stále lietam,aby si neublížil. a k tomu kojím,tak nejakú energiu dávam aj na spracovanie mliečka.

bystricanka
11. feb 2009

ahojte
dnes mám uh. Neviem ešte čo budem jesť, ale niečo vymyslím

zuzi...no pekne si zhodila za ten mesiac.

tamita...aj tu na fóre chudnú baby tým čajíkom hannasaky. Len premna je dosť drahý, tak som volila túto cestu 🙂

marika009
11. feb 2009

zuzy-mne sa ta vaha zastavila .nejde mi nic dole od vodneho dna a dodrziavam vsetko tak neviem zatial som dala dole 6kg a teraz je to stale rovnake tak dufam ze sa to znova pohne a to si senm tam aj zacvicim.co ty na to ?co si myslis pojde to znova dole?dodrziavam vsetko. ☹

bystricanka -mne ta vaha teraz stale stoji na jednom bode. ☹

marika009
11. feb 2009

bystricanka aj mam UH dala som si spagety...

miresta--ako ti to ide?idu ti kilecka dole?

jesika26
11. feb 2009

marika009 - vydrž!!!!!!
Ja ked som ju držala minulý rok, tak po druhej vode, čo každý čaká, že bude menej som nemala dole ani deka a to už sú nervy. Viem, že na nálade to nepridá, ale skús vydržat, telo sa začína bránit, ale to prejde a potom to zase pojde dole
Ináč aj ja mám UH - mala som cestovinu so špenátom

zuza80
11. feb 2009

marika pojde to dole,neboj. po vodičke budeš zas prekvapená,kolko kg si zhodila.teba ta váha zbytočne deprimuje. neváž sa, postav sa na nu až po vode.

marika009
11. feb 2009

zuzy--to je dlha doba tolko nevydrzim bez vazenia. ale skusim to co najdlhsie vydrzat.dakujem vam kocky za povzbudenie tak papa a drzte sa aj vy,. dufam ze nakonci budeme spokojne.

aniel
11. feb 2009

jesika poslala a pošlem ti to ešte raz keď ti to neprišlo,ale určite som sa nepomýlila lebo som emailovu aDRESU PREKOPíROVALA

ja som dnes nemala čas ani jesť boli sme v meste niečo vybavovať a prišli sme skoro pred hodinou,tak som si spravila špagety a asi som to prehnala lebo teraz mi je nejak ťažko 😉

ja5ka
11. feb 2009

ahojte kočky, ste čoraz chušie už Vás ani nemôžem spoznat 🙂 prepačte mi ak vás posledne dni zanedbávam ale mám teraz plno inej roboty, no snazim sa vas priebezne sledovat 😕 ..chcem sa ale opytat ak mozem že ktory deň mozem jest zemiakove pirohy ?

jesika26
11. feb 2009

aiel-nič mi nedošlo ☹
kde ste??Ja práve jem minonky, dnes možem🙂))))))

jesika26
11. feb 2009

ja5ka-ja si myslím, že druhý den(škroby),len nie z bielej múky a vajce by tam nemalo byt, to je bielkovina 🙂

aniel
11. feb 2009

jesika-prišlo?

ja5ka-ja ich jem na tretí 😉

jesika26
11. feb 2009

aniel-nie, poslala si to na azet

zuza80
11. feb 2009

kočky viete poradit nejaký dobrý receptík na krabie tyčinky?ja mám zajtra na ne chut,len neviem ako si ich pripravit.

aniel
11. feb 2009

jesika,miresta-my zajtra ovocie 😉

zuzi-ja ti neporadím ja krabie tzčinky nemusím 🤐

aniel
11. feb 2009

babenky- tak dobrú nocku 😉

ja5ka
11. feb 2009

hmmm no dobre baby tak si dam zajtra (2.den) tie pirohy a vecer uz len ovocie ok ? 🙂 ..dik za radu ..
zuzi- krabie tycinky mam jeden fakt fajny recept ale tam ide vsetko z tych 4 dni dokopy tak Ti ho nedam, nehnevaj sa, pre Tvoje dobro 😎

jaja0110
11. feb 2009

Ahojte babenky,

vidim ze to nevzdavate tak to je super 😅

zuzka- paaaanecku za 5 tyzdnov dole 10 kilov, tak klobuk dole, to je parada 😅 gratulujem urcite sa moc tesis 🙂

marika- ani mne ta vaha nejde nejako zavratne dole, kazdy tyzden jedno kilecko ale sem tam to porusim 😝 a casto byvam brutalne hladna ale drzim sa 😉 Neboj, zmakneme to 😉

Dneska som mala ovocny den, pekne som papkala len ovocie cely den a vodu, ale o 19-tej prisiel na mna taky hlad ze skoro som odpadla, tak som si dala krajec sucheho chleba ☹ 😕
Ale zajtra konecne bielkoviny tak urobim kuriatko na cibulke a na hubkach 😉