90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
25. feb 2009

ahojky baby, tak dnes ste sa tu všetky rozpísali, že čo ste papali, ja som dnes si dala na raňajky namiesto ovocia 2 paradajky, na obed len šopský šalát, a na večeru tvaroh mäkký, kupujem ho v Lidl a je super, chutí mi tak čistý. No vývar som dnes nemala, lebo som behala, a nemala som kedy uvariť.
Zajtra si urobím pečené zemiaky ako francúzske , ale len z cibulkou a paradajkami a cesnakom.

aniel - prečo si písala, že sa na mňa lepí choroba? Dnes som bola u mamky, tak tam su skoro všetci chorí, mamka uplne nevládna, má niečo ako chrípku.......tak sme sa držali bokom. Dúfam, že sme nič nechytili.
Inač maličká očkovanie ako tak prežilA, ALE ONA PLAčE Už KEĎ VIDí FONENDOSKOP, TAKžE BEZ PLAčU TO NEšLO. Do večera teploty nedostala, tak dúfam, že v noci už nedostane, preventívne som jej dala aj panadol baby.

No idem spinkať, lebo som dnes akási hotová.

lucxy
26. feb 2009

dobre ranko chudulky,,,,tak dneska mam skrobovy den,,,,uz mi rano skvrkalo v brusku a mala sa namna pozerala ze to cooo,,,,ja si dam asi rano cinsku kapustu s nastruhanou mrkvou a olivovym olejom to mam rada,,,,na obed ryzu 🙂

miresta
26. feb 2009

ahojky chuduľky, tak kde ste všetky?

lucxy - ja som si dala ráno pomaranč a hrušku, lebo včera som mala ráno zeleninku. A na obed si robím zapekané zemiačky. Už dlho som jedla len ryžu, tak dnes zemiačiky, už sa teším, lebo mi už asi chýbajú.

aniel - ty čo dnes si robíš, a kde vlastne si? 😉

gucz
26. feb 2009

čaute tak aj ja napíšem čo dnes zbodnem. No na raňajky som mala polovicu banánu, druhú mi zjedla malá. Na obed bude pizza len s pretlakom, olivami a pizza korením a na večeru si vytiahnem z mrazáku kúsok bábovky 🙂

bystricanka
26. feb 2009

ahojte
nezanevrela som na vás ani na diétu, len nemám bohvieaký prístup na net, tak chodím striedmo. Nemám ani tušenia koľko som zhodila(alebo nebodaj pribrala 😒 ), ale ked prídem domov, tak hned skáčem na váhu. Takže v sobotu.
inak dnes mám škroby. Tak si spravím asi zemiaky s cibuľkou. Je to rýchle a chutné 😵

martinaj
26. feb 2009

ahojte 🙂 ja mam dnes ovocie a kedze som chora, hrdlo ma boli a som zachripnuta.... ani mi jest nechuti 😀
takze by som to mala zvladnut

janka_pn
26. feb 2009

dievcata, prosiiiiim, kde najdem navod na tuto dietu? kojim, mozem ju drzat? je tu niekto kto koji a drzi tuto dietu? mne stale stoji vaha na jednom bode a nie a nie sa pohnut smerom dolu 😝 .

rejocka
26. feb 2009

🙂 haloooooooo,kde ste všetky! 😉 ,ja som dnes mala ovocný deň a možem povedať,že som ho zvládla celkom dobre,ale zajtra sa už teším na masko 😝 ,ja som sa dnes merala a bola som milo prekvapená všade dole 2-3cm 😀 ,ale aj na prsiach mínus 2cm 😠 ☹ ,aj vám?

aniel
26. feb 2009

janka-pn-ja kojím,mne tiež stojí váha,ale v cm som dala dole všade po 2cm.

miresta ja som dnes cvičila aj na steperi som bola 15 min.Dnes som šila s twins nášmu havkovi oblečok ,ale je mu trošku väčší,tak asi ho dám bratovej Done

každé ráno mi je plano,neviem či to neni z toho ovocia 😉

aniel
27. feb 2009

dobré ránko,ešte spinkáte?

jesika26
27. feb 2009

ahoj aniel, tak ako pokračuješ???? JA mám dole asi 6 kíl, šlo dole hlavne z obvodu, len som sa nepomerala 😠 aale cítim to na nohaviciach.Aj ja mám s tým ovocím hrozný problém, žalúdok ako na vode a totálna slabosť, už som vylúčila ovocné dni, aj ked viem, že by sa to nemalo, ale nechcem aby ma to zložilo.
Ináč cvičím každý druhý den na stacionári a fit lopte

rejočka - centimetre sú dôležitejšie ako váha, gratulujem 😀

aniel
27. feb 2009

mne váha stále stojí.Ja ovocie zbožnujem.Teraz som si kúpila psylium,keď tá váha nejde dolu,aby som ubrala na porciach

ikatarina
27. feb 2009

Ahojte kočky, tak ja som diétu držala do prvej vody, schudla som 5 kg tak ako som chcela. Už ju nedržím viac ako týždeň, a schudla som ďalšieho 0,5kg. Ovocko na raňajky ostalo a asi sa toľko neprežieram. Ešte to všetko roztrasené trochu spevniť, ale to je už iná téma. Držím Vám palce a úspešné chudnutie 🙂

aniel
27. feb 2009

ikatarinka,tak v téme kto sa ku mne pridá......... sa cvičí nakukni tam 😉

ikatarina
27. feb 2009

Veď som aj kukla, a tuším som tam len ja sama 😀 😀 😀

aniel
27. feb 2009

aj ja tam sem -tam spravím kuk 😉

martinaj
27. feb 2009

ahojte 😀 vcera som prezila svoje prve ovocie a uz sa tesim na dnesny obed 🙂 kuracie prsia so zeleninkou 😝

jaja0110
27. feb 2009

Ahojte zienky, akos a drzite?
Ja som vcera mala skroby, ryzu velmi lubim takze pohodicka, zase som si ju dala s olivami a kukuricou akurat vecer ma chytil zachvat na sladke tak som si dala polku kinder vajicka (druhu polku mi zjedol manzel 😠 😉 )
No a dneska mam uhl., a mam hroznu chut na cestoviny alebo rezance s vlassk. orechami, dufam ze mozem taku kombinaciu, ze? 😕

miresta
27. feb 2009

ahojky - tak ja som dnes mala upratovací deň, tak som sa skôr nevedela dostať. Potom som cvičila, keď som dala malú spať, teraz dobre vykupkaná píšem.
No tak som si zase fajn pocvičila, neviem či ste včera niekto pozerali Dámsky magazín a tam boli dobré cviky, tak podľa toho, ale je to zaberák.

aniel - aj mne teraz neide dole váha, a hlavne chudnem z n§h, čo by mne skôr trebalo brucho a celú hornú časť, no ale minulý rok som riadne plávala, takže budem musieť začať aj to.

jaja - no keď si dáš rezance na sledko, tak potom večer vynechaj zákusok.

jesika - a ako ešte berieš ten reductil, či si už prestala, keď si tak rýchlo zhodila tých 5 kíl?

jaja0110
27. feb 2009

miresta-no to si ma nepotesila ☹ lebo toto co som spravila sa neda jest, normalne som take muslicky uvarila a vlasske orechy rozdrvila a zmiesala s praskovym cukrom (inak to bolo horke) a poliala maslom (inak to bolo suche), aj ked potom ma napadlo ze tym maslom som to aj pohnojila lebo maslo bolo slane, orechy sladke tak to tu mam pred sebou na tanieri a mierne ma z toho natahuje, neda sa to jest... 😝 ☹ ...skoda akurat tych orechov, mohli ist do kolaca... ☹

Babenky dajte recept na rezance s orechami tak aby to chutilo 😅 😅

aniel
27. feb 2009

miresta ja sa priznávam aj troška prehreškujem,tak ja sa k tej vode ani nedostanem,keď budem stále začínať

rejocka
27. feb 2009

🙂 ďakujem Jesika 😵 ,po pravde ani neám doma váhu pre istotu,len u našich a kamošky,lebo by som len skákala na váhu 😅 ,teším sa s tých centimetrov,ale cm z hrudníka? 😠 ,prečo tam?

jesika26
27. feb 2009

rejočka, ja by som zase chcela aby mi šlo aj niečo z hrudníka, každej to uberá tam, kde nechceme 😀 😀 .Aj mne išlo viac z cm ako z váhy

rejocka
27. feb 2009

🙂 tak sa možeme nejako dohodnúť a vymeniť si to. 😀

jesika26
27. feb 2009

😀 joooj, keby sa to dalo, hned ti dám jedno čísielko 😀

rejocka
27. feb 2009

vďaka 😀 😀 😀

aniel
28. feb 2009

ahojte babenky-,tak ja na tieto dva dni vynechávam a od pondelka som nahovorila drahého,tak dúfam,že spolu nám to pôjde lepšie 😉

miresta
28. feb 2009

ahojky holky,

aniel- tak to máš dobré , že manžel by sa na to dal, moj prv súhlasil a potom povedal, že on toto nezvládne a namiesto toho aby ma nedráždil, večeria predo mnou dvakrát a ešte si aj vyberie niečo pri telke na chrumkanie. Ale ja odolávam.

jesika- tak to ti závidím, keď by si chcela dať niečo dole aj z hrudníka. Mne presne to ide prvé dole a som z toho na zúfanie.

zuza - ako sa máš? dlhšie si tu nebola, ako idú kilečká dole?

tinaa - ty si nám kde zase zmizla?

No kočky zajtra ideme ku svokrovcom na chatu, a svokra má meniny, tak neviem či ma tam nbude niečo lákať. Ešte že mám zajtra bielkoviny, určite si dám mäsko.
Pekný deň, papa 🙂

jesika26
28. feb 2009

ahoj aniel - tak nieže to preženieš cez tento víkend 😅 , ale dobre, že sa na to dal aj manžel, moj chlap s postavou problém nemá, asi má pásomnicu v bruchu, tak mu závidím, že može zjest hocičo a nepriberie 😀

miresta - no každá sme iná, ja zase nemám problém s bruchom, ale rit a stehná je hruuuuuuuuuuza 😠
Ja sa zatial držím, síce vyradila som úplne ovocné dni, no už nosím o jedno číslo menšie nohavice a to je to najdoležitejšie.Pýtala si sa či pokračujem v braní tabletiek, ano pokračujem a už som nešla dole tak rýchlo, takže zatial mám dole 6 kíl

zuza80
28. feb 2009

ahojte.nešla mi klávesnica, tak som nepísala,ale čítala.mne váha stojí, od vody som schudla len dve kilá, a budúci týžden už je znova voda. no žiadna sláva tento mesiac,ale sú aj prehrešky.ja by som najviac potrebovala schudnút na chrbáte, mne sa najviac sadla usadzuje tam.brucho mi celkom pekne spadlo,ale na chrbáte ako keby to nebolo ani kilo. no uvidíme ako to dobojujeme,mna tento týžden docela dost bolí hlava, žačala pit aj kávu, po nej je chvíli dobre,ale kedže kojím,tak to s nou zas nemožem prehánat.pekný večer 😉