90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
16. mar 2009

no tak to som rada. Evelyin- ja keď si robím zeleninku- tepelne upravovanú tak napríklad uvarená brokolica, mrkva, karfiol- čerstvé alebo mrazené podusiť na cibulke či póre pridať ľubovoľné korenie- vegeta,bazalka, poprípade to zaliať kečupom alebo len tak varené. Skôr preferujem čerstvé zeleninové šaláty.

antdem
16. mar 2009

Ale bystričanka sa už dlho neozvala. Si ešte medzi nami? 😉 😉 😉

paola.o1
16. mar 2009

aj ja som tu. dnes som mala aj ja ten vodovy den. muzicek si na veceru porucil šnicel. boze vrazdila by som dnes za snicel. mala som taky hlad ze by som zjedla aj stol. jaja to ako myslis ze si mala chleba so sunkou? to sa moze? a ktory den? uz som z vas popletena 😀

antdem
16. mar 2009

Paola- šunku s chlebom a zeleniku si môžeš dať, keĎ máš bielkovinový deň- tak na obed a ešte aj vývar k tomu, ale na večeru už môžeš mať len polovičnú porciu bez chleba a vývaru. Teóriu ovládam, len keby to aj v praxi tak bolo 😎

jaja0110
16. mar 2009

paola- ja som mala chlebik so sunkou v ovocny den a to sa nesmie 😀 takze zo mna si neber priklad 😝 😉

aniel
17. mar 2009

paola.01-chlebík so šunkou môžeš v bielkovinový deň,ale večer bez chleba a polievky 😉

jaja0110-takto som to držala aj ja a preto som to skončila,ale keď si trošku na sebe popracujem s disciplínou,tak sa k tejto dietke určite vrátim 😉

marika009
17. mar 2009

zuzy--tak ako ta prijali vasi?aka bola reakcia na tvoje zhodene kilecka,ani si nam nenapisala.som zvedava ako zareagovali ,ked ta uvideli.napis .no a neprines si odtial vela kg.nechaj ich radsej u vasich,ved ty ich nepotrebujes no nie????drzim palce aby si odolala co najviac vsetkym dobrotkam ktore ti prichysltali,urcite ich nebude malo. su stastny ze ste tam tak vas budu krmit.ja to poznam tiez ,a to byvam len 100kg od nasich ,ale ked tam ideme tak su tam dobroty od vymyslu sveta.tazko sa odolava,a oni su stastny ked mi chuti.tak drz sa .

ja mam dnes ovocie ,zajtra mam bielkoviny a uz sa tesim na zemlu so sunkou a veela oblohy zeleninovej.zelam pekny den a drzte sa .

antdem-presne ako pises teoria je v malicku ale prax je uplne ina ,a to hlavne vecer je hroza.to je pre mna najtazsie vecer,lebo stale nieco znuchavam a musim sa veeeeeelmi ovladat.keby sa dalo vecer o 7 hodine zalahnut a vstavat az rano tak by som to hravo zvladala ,ale takto je to dost narocne.vecer to je katastrofa bojovat sama zo sebou.ale da sa ale velmi tazko. no rano som potom uzasne stastna ked vecer nepokazim .

prajem krasny den a hlavne vela stastia v odolavani maskrt.papa 🙂 😵

marika009
17. mar 2009

paola 01--ako si zvladla vodovy den?podarilo sa ti odolavat,vsetkemu???a ten snicel no to je sila .nedala si si ani kusocek???voda u mna bola prvy krat super no druh-krat to bolo narocnejsie ale islo to .ja som si dala aj vodovy den pri splne mesiaca a toislo veeelmi dobre.nebola som vobec hladna .ty mas ake skusenosti????

antdem
17. mar 2009

Ahojte. Marika aj ja mám dnes ovocie. Ako vravíš najhorší je večer, keď už malá spí, tak ja ešte robím veľa vecí do noci, no a to keby sa dala zavrieť kuchyňa, ale ani to neviem, lebo je prepojená s obývačkou😀 . To prežívam muky a len pijem čaje, aby som sa nenajedla a potom celú noc behám na WC.
O 5 týždňov ideme aj my k našim to ich vidíme 3x v roku bývajú 300km od nás, ale len na 3 dni- ešte že len toľko. To zas bude jedla. Máme tam oslavu, no a to sa asi ani nebudem môcť vykrúcať, keď mi prinesú v reštaurácii tanier rovno pred nos.Tak musím teraz držať režim, aby zišlo dole čo najviac.Držím všetkým palce a nech nás obchádzajú pokušenia.
Ja som si myslela, že to len prvé dni také budú , že sa mi potom stiahne žalúdok, ale čerta vždy by som jedla 😠

veja79
17. mar 2009

Čaute bojovníčky 😉 Aj ja som sa dala na dietku s vami- teda som len na začiatku - 17 deň mínus 3,5 kg. Snažím sa to dodržiavať na ale veď to poznáte 😀 Neviem do kedy to takto vydržím lebo je to des variť pre drobca a mangela a ja nič len pary sa načuchať a pozerať ako jedia. Ale to si už zvykám- horšie je, že mi chýbajú mliečne potraviny - to som predtým jedla denne - viem, že môžem aj tu ale predstava jogurtu miesto obeda neni taká lákavá ako mäsko so zeleninou a tak si ho radšej nedám ☹

antdem
17. mar 2009

Zuzy-dúfam,že Ťa Vaši pochválili ako dobre vyzeráš 😉 .U nás bola včera svokra,ktorá ma nevidela od silvestra a to som už spustila skoro 12 kg a žiaden kompliment sa nekonal 😢 .Nie, žeby som to robila pre ňu, ale posledne mi povedala, že by som s tým mala niečo robiť 😢. čo som vedela aj bez nej, ale ťažko to bolo rozbehnúť 😢 . No moja maminka sa teší spolu so mnou z každého spusteného kilečka a tiež ma odvtedy nevidela.

antdem
17. mar 2009

sorry dievčatá, vyliala som si srdiečko. Chytá ma melancho to z toho hladu. 😒

evelyin
17. mar 2009

Ja mám dnes mäsový deň, len ešte neviem čo si navarím.
Som rada babulenky že v tom nie som sama a je nás tu viac.
Aj keď to sem tam každá porušíme, hlavné je to nevzdať, takto by sme neschudli. 😔

Inak na vodový deň nepijete ani čaj, ani kávu? Fakt vydržíte? 😅
Mňa to čaká budúcu nedeľu. 😒 😀

evelyin
17. mar 2009

Babulky a kedy môžem papať sójové mäso? Na bielkoviny alebo škroby?

jaja0110
17. mar 2009

Ja mam dnes vodovy den, zatial bez prehresku, mala som len kavu a inak pijem ako duha 😀

veja- gratulujem k ubytku, krasne si to odstartovala 🙂 🙂

antdem- z toho si nic nerob, mna by svokra nepochvalila ani keby som sa zmenila na Claudiu Schifer, to su proste svorky a nepriznaju ze by mohlo byt nieco krajsie a lepsie ako maju ony, podla mna ti zavidi a ak si stratila 12 kg to by si vsimol aj slepy, tak sa len pousmej, a nech ta to praveze nastartuje este viac 🙂 🙂

evelyin- ja by som ho dala na bilek. ale neviem isto 😉

antdem
17. mar 2009

jaja- ďakujem za povzbudenie. Držím Ti palce - úspešne sa prepi do zajtrajšieho rána.

zuza80
17. mar 2009

ahojte. tak veru moja strava sa od dietky velmi líši. ráno dodržiavam a poobede sa rozožeriem.
doma ma pochválili-že mám novú postavu, nový účes a ja na to, že už len nového chlapa by to chcelo 😀 ja teda na svokru nemožem nadávat,aj tá mi už povedala, že som pekne schudla.
marika-mám obavu íst aj na váhu. ale pomohla si mi, máš pravdu,tie kilá nepotrebujem, tak už sa budem ovládat.
paola-ako vodička, vydržala si?
jaja-ty máš dnes, tak vela sily.už je večer, tak to už dobojuješ a ráno budeš na seba hrdá ako si to zvládla.
zatial pa a pekný večer

veja79
17. mar 2009

Evelyin ja myslím, že na škrobový deň- vtedy keď je aj fazuľa, šošovica, hrach, kukurica...Sója je podobné či nie?

claudee
17. mar 2009

AHOJTE !
Tak rozhodla som sa, že občas sem napíšem aj ja niečo o tom, ako to celé zvládam 😀
Dúfam, že ma prijmete 🙂

Inak ja som začala držať diétu (NIE 90dnou) cca od decembra a podarilo sa mi schudnúť 10kg..
Od marca som sa dala na túto diétu, čo v podstate už pre mňa ani nie je diéta, lebo na takéto stravovanie som už prakticky tak trochu navyknutá 🙂 Ale zas nehovorím, že nemám prehrešky :D Neverím, že to niekto zvláda bez nich..

Inak, dnes mám bielkovinový deň..celkom v pohode

marika009
17. mar 2009

evelyin--sojove meso sa moze na bielkoviny .soja su bielkoviny mozes pripravit na sposob gulasu.sojove kocky sa daju pripravit aj s brokolicou ako meso so zeleninou.na rozne sposoby ale urcite na bielkoviny.medzi skroby nepatria. tak sa drz .papa

marika009
17. mar 2009

zuzy-si proste hviezda a vobec sa netrap nad tym co si svokra mysli.nestoji ti to za to . tak sa drz .papavyzeras super a ona to urcite vidi,ale nedokaze to povedat nahlas,ale ty to ani nepotrebujes pocut lebo to vidis .chichi
papa

aniel
18. mar 2009

antdem-z toho si nič nerob sestra má podobnú svokru a tá by tiež nepriznala,že schudla.Ale keď priberie,tak jej to vyhodí na oči 😉 Tak hlavu hore ,ide ti to super 😵

antdem
18. mar 2009

Ďakujem aniel- ale syna mi dala dobrého 🙂 😉

jaja0110
18. mar 2009

Dobre ranko babenky, tak ja som vcerajsi vodu zvladla na 98% vecer som si dala 4 bobulky hrozna a polku jablcka 😉
Dnes rano som sa vazila, za minuly tyzden islo dole 1,2 kg tak som skakala od radosti, lebo inak mi posledne 3 tyzdne vaha stala 😒
Takze suma sumarum za 8 tyzdnov diety som zhodila 5,2 kg, viem zidna slava ale vsak aj to potesi (teda mna urcite) a hlavne uz zapnem moje milovane rifle ktore som 4 mesiace po porode nepretiahla ani cez nohy 😅 😅

Takze zienky hlavu hore, pojde to dole 😀 😀 😉

antdem
18. mar 2009

jaja- srdečne gratulujem k ubudnutým kilečkám. To je paráda, keď si už zapínaš dosiaľ nedostupné veci 🙂 .
Ja mám dnes bielkoviny- urobím si asi vývar a otvorím si sardinky v paradajkovej omáčke- takú chuť mám na ne a k tomu ešte chlebík.Baby držte sa všetky.

evelyin
18. mar 2009

Ahojte, ja mam dnes skroby, práve robím pečené zemiaky a neviem čo dám k nim.
Hladná som už ale tak, že by som klince mohla jesť . 😀
Okrem 2 sliviek a vývaru som nič nejedla. 😝

claudee
18. mar 2009

No, tak ja som dneska diétu porušila na celej čiare 🙄 Ani vám neidem písať ako všelijak som kombinovala 😀
Ale mám výhovorku, celý deň som nebola doma, behala som po meste, obrovský shopping som dala 😝 a tak som si zničená sadla do reštaurácie a dala som si obedík :D aj zákusok, samozrejmeeee :D

Ale nič to, zajtra pokračujem UH 🙂 ale večer sladké 100%ne vynechávam a nahradzujem jablkom 🙂

claudee
18. mar 2009

A ešte mám na niektorú z vás takú prosbičku..mohli by ste mi, prosím, poslať aj druhú časť 90dňovej diéty??
Teda myslím to druhé pokračovanie, čo sa papá po deväťdesiatich dňoch? 🙂
Ďakujem za ochotu 🙂 Brúú noc 🙂

jaja0110
18. mar 2009

antdem- dakujem 😉

claudee- ja som ani nevedela ze existuje nejaka druha cast diety? akoze PO 90- dnovke ci ako...?

jesika26
19. mar 2009

claude - ja mám aj druhú čast, ale ja by som ti ju mohla poslat len večerom, lebo som už v práci a tu ju nemám 🙂