90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

martinkamm
3. jan 2010

ja osobne cvicim 6x denne,2xrano,2x na obed,a na 2x vecer a aj ked sa najem tak si zacvicim podla mna je to na kazdom aky ma vztah k cviceniu.dnes ked bol dedko s ely vonku ja som si zabehala so psom po parku zatial a padlo mi to uplne supis.

nadka001
3. jan 2010

urcite cvic rano..ak sa da 🙂
inak rano som sa vazila a mala som 68 kg (o kilo menej ako na zaciatku..aj ked to je take kilo..ze pred dvoma tyzdnami bolo tiez dolu..ale je 🙂 ) a teraz som sa iba tak postavila na vahu a ze 70 🙂))))))))) dufam,ze je to iba tym obedom.. musim sa vazit vzdy iba rano a nalacno.. rovnako

morenka
3. jan 2010

marinkamm....6krat denne!!!??? vaaav tak to ta obdivujem....klobuk dole🙂

nadka ako casto sa vazis? ja sa budem kazdy tyzden...nieje dobre kazdy den....po tyzdni je to prekvapenie🙂 a hlavne len rano sa vaz...vtedy ja ta vaha taka aka ma byt....🙂

nadka001
3. jan 2010

a este ma napadla jedna motivacia.. okrem plnej skrine (z coho obleciem iba vrchy).. chcem si kupit vo vypredajoch nejake handry (ako vianocny darcek..dodatocny 🙂 ).. a potrebovala by som rifle, ale nemozem si kupit..lebo na tuto postavu si nic kupovat nemienim..musim schudnut do tych povodnych rozmerov..takze cim rychlejsie budem ok, tym skor si mozem kupit rifle.. tricka sa daju aj teraz ( kupim S a natiahne sa 🙂 )

martinkamm
3. jan 2010

ja som hravala aj basket aktivne len ked osm nastupila na vysku prastila som s tym a moj sport bol len vo fitnes, potom prisla elynka,minuly rok som skoncila vysku, na fitnes nemam cas kedze mi malokedy ma kto postrazit ely-som slobodna mamina,tak si to kompenzujem cvicenim doma.

a k tomu vazeniu malo by sa vazit vzdy na vodny den teda na 29.den a rano.

nadka001
3. jan 2010

tak kazdy druhy den..ale budem sa menej a iba rano 🙂
my chodime este na prechadzky s kocikom..nie je to bohvie ake cvicenie..ale je to pohyb..lepsie ako nic 🙂
ale nie kazdy den.. davam ho na terasu, tak 3x do tyzdna ideme do parku.

morenka
3. jan 2010

no nadka tak to sme dve ja mam jedne rifle ktore obleciem a potom tam mam asi 4nohavic ktore radsej ani neskusam lebo by som depkarcila akze dalsi ciel je vojst sa do nic...🙂

nadka001
3. jan 2010

jedla som o 12. a uz by som si aj nieco dala 🙂)))) nie som hladna.. ale nieco by som si supla za normalnych okolnosti..
tak som si spravila kavicku 🙂.. teda kavu nemozem, ked kojim..ale Caro a mam pocit, ze som si nieco dala..takze v pohodke vydzim do vecere 🙂)))))..treba sa oklamat. 😉

martinkamm
3. jan 2010

nadka to je pravda ze aj min pohb je pohyb 🙂ved uvidis ako sa nabehas ked ti pokladik bude behat a utekat 🙂sa nezastavis 🙂

morenka
3. jan 2010

tak tak treba sa oklamat....vela pit a to ciastocne zaplni zaludok🙂

lucijja
3. jan 2010

no ja idem o pol piatej do kina na druhu cast sumraku a film je az do osmej takze dnes asi bez vecere... 😒

martinkamm
3. jan 2010

luci tak si zbal veceru so sebou 🙂ked tam mozu deti suchotat chipsami a podobne ty si mozes otvorit obedar 🙂a inak zelam prijemny kulturny zazitok

morenka
3. jan 2010

lucijja aspon ti ubehne cas🙂

nadka001
3. jan 2010

🙂))))) tak to by som sa najedla predtym..

lucijja
3. jan 2010

no to mate pravdu...inak kolacik by som si mohla so sebou zobrat...mam naplane vecerat dva-tri kokosove rozky... 🙂

morenka
3. jan 2010

🙂

lemge
3. jan 2010

ahojte,dnes mam prvy den a obed za sebou.zatial je zaludok plny,uvidime neskor.asi si supnem tiez nejaku kavicku na oklamanie 😉
morenka,nadka ,pridavam sa ,tiez nosim len jedny rifle 😅 na tie ostatne sa neodvazim este

zajtra mam skroby,baby myslite ze by som mohla sojove maso s ryzou a zeleninou?

lucijja
3. jan 2010

oziiiiiik - viete co spravte pre inspiraciu? Dajte sa odfotit naha muzovi alebo partakovi. Ja som sa dala z predu, zo zadu a z boku...a ked som sa po prvej vode odfotila znovu na tom istom mieste, tiez naha tak som bola nadsena ako tych sest kil vidiet. Muz sa na mne rehotal lebo som na PC stale preklikavala fotku pred a po.... 😀 😀 😀

morenka
3. jan 2010

lemege - super!ideme do boja..ja sice od zajtra ale uz teraz som s toho uuuu...🙂 a myslim zeby si mohla soju s ryzou a zeleninou🙂

lucijja ja som tiez nad tym uvazovala....ale skor asi len v spodnom pradle...juuuj to by bola potom dobra inspiracia🙂

lucijja
3. jan 2010

no ja som tiez chcela ze v spodnom pradle. Ale kazde spodne pradlo sa mi zarezavalo a robilo este vacsie faldy 😀 😀 😀 Takze by to nebolo 100% 😀 😀

lemge
3. jan 2010

lucija dobry napad 😀 asi to skusim a fotky schovam a vytiahnem az na vodovy den 😵

lucijja
3. jan 2010

dufam ze coskoro sa mi na vahe zjavi ako prve cislo 6 to budem stastnaaaa...Ked si predstavim ze uz tam bolo aj 8. 😀

morenka
3. jan 2010

tak tak....az na vodovy den!

lemge
3. jan 2010

luci kolkaty si den?a kolko mas dole?

lucijja
3. jan 2010

dnes mam 44. den. Zajtra som v polovici. Po prvej vode som mala dolu 6,3 kg a potom som sa radsej nevazila, bo som riadne hresila teraz cez sviatky tak sa bojim... 😨 Odvazim sa v utorok rano po ovoci a ak som si udrzala tu vahu co som mala po vode tak budem prestastna... 🤐 Potom dam vediet...

inak dnes je v knihe vecera a potom ze: nechuti vam? Ak vam ozaj nechuti tak zhreste a chodte na pizzu... 😀

morenka
3. jan 2010

lucijja paaanecku to si uz v polovici...jeeej to je super!!! aj ja by som uz chcela🙂)))))

a mas chut shresit?.-) tak chod🙂

lemge
3. jan 2010

vaaaau lucija.neboj morenka dostaneme sa j my 😉

morenka
3. jan 2010

😉 juuuj chceeeela by som velmi a chcela by som vydrzat az do konca!!! 😎

morenka
3. jan 2010

tak ste s tadial zutekali...☹

lucijja
3. jan 2010

tak ja som to nevydrzala. Zacalo mi to vrtat v hlave tak som sa odvazila hned. Naobedovana, po kave a oblecena. A viete co? plna a oblecena vazim to, co som mala po vode rano, hola a nalacno. TAkze realne mam tak kilecko dole. Jupiiii... 😵 Fuuu, budem spokojnejsie spat dneska.

morenka, nemam chut zhresit, po tych prehreskoch cez sviatky sekam dobrotu... 😀 😀