90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

xerikax2
4. jan 2010

rano jablko obed a vecera ryba mozno sa podari do konca potiahnut

morenka
4. jan 2010

dobre ranko dievcence!

tak je to tu! zaciatok! prave som sa prebudila a idem si dat nieco na ranajky....uvazujem o tom cviceni tak sa mozno hodim na bycikel na nejakych pre zaciatok 15min? 🙂 potom sa ozvem🙂

krasny dnik prajem🙂

ivella
4. jan 2010

Ahojte dievcata 😉 😉
Bea45 😀 ,vsetko najlepsie k narodeninkam 😅 😅
lucijja,vidim ze stale bojujes,chvaaaaala 🙂 🙂
no som zvedava kto vsetko sa dnes prida,ja som prave zacala a hned prvy den ma caka riadne pokusenie,robim svieckovu
nechce sa mi citat dozadu,,,morenka,ty mas dnes prvy dnik?

adamko05
4. jan 2010

ahojte.... ja sa dnes pripáááájaaam.... 😉
ale mám akési slabé odhodlanie, asi preto, že tata má dovolenku ešte týžden... ale, zabojujem 😀 😀 😀

morenka
4. jan 2010

ivella vitaj!

ano ja mam dnes prvy den! ja nema dnes pre zmneu ziadne pokusenie ale ktovie co si bude rodina varit takze este uvidime ale uz sa tesim na obed lebo kuracinu milujem!🙂 co si robis ty?

bea44
4. jan 2010

ahojte,
vidim ze je tu koopec novych odhodlanych chudnut 😵 . drzim palce 😉
ja dnes koncim posledne ovocie 😉 . mala som v plane vykaslat sa na to 😠 , ale ked uz som to dobojovala az tu, tak to dotiahnem 😝 / ako tak, s tymi mojimi prehreskami/ 😀

lucii- je to super, gratulujem, 😉 ale ani sa necudujem a nie som prekvapena 😎 , pri tvojej discipline 😵
ja som este mensie male pivo ako ty 😀 😀 😀 158 cm 😀 a to si este 1/2 cm pridavam 😝

ja som zacala ba 76 kg a vcera som a vazia tak je tam stale este ta 70. ☹
- necudujem sa posledna tretina bole len akoze 😲
ale nevadi aspon mam motivaciu sa k vam pridat znova. urobim si tyzden dva, pauzu a uvidim. 🙄
podla toho ako rychlo zacnem naberat spat. 😎

tak sa majte pekne a do schudnutia 😉
samo, ze sem tam na vas kuknem ako hresite 😉

bea44
4. jan 2010

ivela : musim ta opravit: bea 44, 😀 😀

tu 44 som si tam dala akoze motivaciu 😝
nie zeby som bola jesitna 😉 ale rok je rok 😀 😀 😀

drzim palce tebe aj adamkovi... potom sa pridam. 😵
/ dufam ze po tyzdni uz prestanu chodit navstevy/ 😠

morenka
4. jan 2010

bea44 takze ty si uz skoncila? juuuuj supis....aj ja by som sa chcela toho dozit🙂))))) kolko si schudla?

bea44
4. jan 2010

morenka: dole islo 6 kg 😖 😖 😖 😖 , ale to bolo uz po drujej vode 😠 .
a pocas vianoc som sice dodrziavala ale sem tam boli nejake prehresky/ a hlavne alkohol/
takze so vlastne rada ze som ostala, na com som 😎

takze kocky, ak chcete schudnut viac ako ja 😔 , tak ziaden alkohol 😠 a kolaciky 😠 a cokoladky 😠 a kysnute cesto 😠 . berte ma ako odstrasujuci priklad 😀 😀 😀 😀

lucijja
4. jan 2010

bea, ivella, adamko - ake zname tvare po dlhsom case. 😵 No riadne sa to tu rozbojovalo. ja mam dnes vitaminy... 😖 Na ranajky som mala dve mandarinky, na obed ma caka ananas a na veceru dusena kapusticka cervena - na tu sa tesim. 😅 Ale zajtra!!!! Uz sa neviem dockat. Idem upiect zajaca, tiez s dusenou kapustou a knedlou. Ja samo ze bez knedle, to len manzel... 😉

bea44
4. jan 2010

a mi povedzte, neexistuje nieco medzi nebom a zemou.

zacinala som, len tak: dnes zacinam !

a vobec so neratala s tym ze skoncim rovno na narodeniny 😀 😀 😀 😀

dobry darcek som si dala - minus 6 kg - a dobry pocit 😎 😎 😎

v pohode obleciem veci, ktore uz rok dva, tri stali v skrini, 😝

to pisem teraz ako motivaciu pre zacinajuce 😉 😉 😉

morenka
4. jan 2010

bea44 tak toto je ozajstna motivacia! juuuj aj ja chcem!!!

takze mam za sebou ranajky...15minut stacionar a teraz som sa troska poludstila a pojdem sa vzdelavat....tesim sa uz na obed lebo mi skvrka troska v bruchu ale caj navareny tak si ho budem cmurkat🙂

bystricanka
4. jan 2010

bea...tak v prvom rade ti gratulujem k narodeninkám a ešte aj k zhodeným kilečkám. Aj 6kg poteší 😵

morenka...no tak konečne vitaj medzi nami a môžme sa na to dať 😉

adamko, ivela...aj vás vítam a šup sa do chudnutia. Do apríla budeme sexošky 😀 😀

morenka
4. jan 2010

no ahoj bystricanka.... no hejj....hlad ma mata ale taky dobry hlad aspon mam pocit ze chudnem🙂
v aprili sa mi kamaratka vydava tak to musim byt krasavica🙂

bystricanka
4. jan 2010

morenka...len bacha, aby si nebola krajšia, než nevesta 😀

bystricanka
4. jan 2010

ja prave papám špagety s kečupom. A čím viac ich jem, tým som viac hladná 😅 No to mi je divné 😀

morenka
4. jan 2010

no budem sa snazit🙂)))))

ja som akurat v pc nasla foto so starych cias a vyzeram tak uzastne...normalne konec....tak chcem vyzerat znova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobru chut bystricanka...hlavne papaj pomaly🙂

bystricanka
4. jan 2010

dakujem...no ja som papala rýchlo, lebo som bola hladná a už nič nemám 😒 Tak teraz vydržať do 16h a dám si nejakú čokoládku. 🙂

morenka...tak máš aspon motiváciu 🙂

morenka
4. jan 2010

no veru je to fotka s roku 2004...za tych 6 rokov sa tolko na mna nabalilo ze asi 6rokov to budem davat dole🙂

troska ma to deprimuje ale aj motivuje...no keby som sa vratila do tej formy ako som mala vtedy no dobrych 20kg musim dat dole....🙂 fuuuuha....

bystricanka
4. jan 2010

a teraz máš kolko? Napíš mi IP , ak nechceš verejne 😉

morenka
4. jan 2010

uz som ti na pisala🙂

nadka001
4. jan 2010

idem sa napapat.. dnes mam ovocny den.. ale tusim mozem aj zeleninu..tak si dam zeleninovy salat 😉
inak drzim to tyzden..a uz to na sebe vidim, je to trosku lepsie 😀 paraada

pog
4. jan 2010

Ahoj, muzu se k vam pridat?
🙂
bea, lucijja i ivela me znaji, dietu jsem drzela s nimi, ale nevydrzela jsem do konce, ted bych mela nejak koncit,
za mesic a pul jsem zhodila 10 kilo a 10 cm v pase, pres boky i stehna, pres vanoce mam nahore pouze kilo, pisu pouze, protoze podle toho co jsem snedla, tak bych tipovala ze budu mit zpatky tak 5kg, takze motivace dobra, ale chci dostat dolu jeste dalsich aspon deset, je to super, kdyz oblecu veci, ktere mam nekolik let ve skrini a jen jsem se na ne mohla divat,

dalsi motivaci mam, ze jdeme na konci ledna na ples a objednala jsem si nove saty, uz se tesim a taky je super, kdyz po nejake dobe potkate zname a ti vas pochvali jak dobre vypadate....

tak dnes mam prvni den, na snidani banan, obed a vecere filety se zeleninou,

jo a nevadi vam ze jsem asi jedina z CR ?

morenka
4. jan 2010

nadka001 to je super! dobru chut🙂!

morenka
4. jan 2010

ja si idem spravit obedik lebo mi uz cigani vyhravaju v zaludku a pojdem sa uz ucit troska🙂

morenka
4. jan 2010

pog vobec nevadi!!!🙂 10kg za mesiac a pol??!!!! tak toto uz je sila!!!! výýýborne, no to keby sa mne podarilo tak som stastna ako blcha!!!!🙂

ja som tiez dnes len zacala tak budeme na tom rovnako🙂 a stou motivaciou mas pravdu, nic tak lepsie nepadne ako ked ti znamy povedia ze si schudla...🙂)))))

bystricanka
4. jan 2010

pog...ahoj a vitaj. 😵 A tú poslednú tvoju otázku som akože prehliadla, dobre? 😀

nadka....tak dobrú chuť ti prajem. mna zajtra čaká ovocko 🙂

morenka...odpísané 😉

lemge
4. jan 2010

ahojte.tak ja mam prvy den za sebou 🙂 som riadne hladna,ale zachvilu obedik,kapusta so zemiakmi,tak super. 🙂
pog, super-10kg,to uz si ozaj kazdy vsimne 😉
sa tesim zajtra na pizzuuuu!

ivella
4. jan 2010

babulky,som rada ze mame viacere rovnake dni,vzdy som mala sama a potom mi tu robili chutky so sladkym a podobne
ja som odhodlana dat dole 30kil 😀 😀 😀
muz je tiez este tyzden doma,ale vie ze mam dietu a slubil ze mi do toho nebude kecat,,,tak som zvedava.a so mnou zacala aj moja mama,to ju musim predbehnut,tak vydrziiim.mam kuracie masicko so zeleninou,akurat sa chystam jest.zatial teda jedna kava a liter vody v sebe a neni som hladna,co sa cudujem po prezierackach..
pog,adamko,stare zname,ahooj 😉 tak zase ideme bojovat 😅
no mna videla starka a ze ahoj moja gulicka(tak ma to nas.alo,,,lebo to je z muzovej strany a tam su vsetci tenki okrem mna)

lemge
4. jan 2010

ozaj baby,pijete cez vitaminovy den kavu?ja som si dnes kupila caro,ze trosku zmena 🙂