90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
9. jan 2010

bystricanka, ja som to vcera prezila. Ale vecer som hrabla drahemu do pukancov. 😀

lucijja
9. jan 2010

a dnes som nejako nezvladla ranajky - nic doma nemam tak som vypila pohar dzusu a zjedla hrst susenych hrozienok. 😀

nadka001
9. jan 2010

caffte.. konecne som zapla rifle.. zhodila som iba kilo, ale pomohlo to aby som ich zapla.. takaa som rada 🙂 .. a ide sa nakupovat 😀

morenka
9. jan 2010

Ahojte dievcata! Tak vcera som mala namahavy den! Od rana som bola v Martine v kniznici a domou som sa dostala o pol siestej vecer....Za ten cas som zjedla akurat zemlu s salamkou sunkovou kedze som mala bielkoviny a jedno jablko...ked som prisla domou skoro som omdlela....ale spravila som si salat s kuracim meskom a ani som ho nedojela lebo som bola plna ale vcera bol den ked som mala chut s tym tresnut a najest sa normalne...ale vydrzala som akurat som zhresila lebo som mala chut na sladke tak som sa napila Fanty....juuuj ale pomohllo mi to a uz som nemala nekale myslienky....potom som sla rovno von, takze som tu ani nestihla byt....ale dnes uz som doma v klude takze ide sa dalej!Zajtra sa mam vazit ale mozno odolam a vydrzim dlhsie sa nevazit a bude aspon prekvapenie...Inak jedno male plus! v bare som odolala! na stole boli chipsy a ja som odolala!!!! som na seba pysna....

bystricanka drzim palce! zvladnes to?

sasilinka,takze si uz s nami? dnes prvy den? neboj zvladnes....! drzime palce🙂

sasilinka
9. jan 2010

Porad o tom premyslim, nevim, jestli vydrzim,Myslim, ze je to dobra dieta. Me se nelibi diety, ktere nas nuti jist 5x denne, tato se mil libi. Dopoledne nejsem zvykla jist nic, tak to mi taky sedi, jen ty vecery budou horsi.
Ale zkusim to a dnes zacinam. Tak mi drzte palce, budu na Vas vsechny myslet. Cauki

lucijja
9. jan 2010

ahoj sasilinka, super, ze sa pridavas. A co si dnes dobreho varis? 🙂

lucijja
9. jan 2010

morenka: joooj ake chute si mi narobila na zemlicku so salamkou....mnamky mnamky... 😀

sasilinka
9. jan 2010

Lucijja,
ahoj, zkusim to. Dopledne jednu mandarinku, to mi nevadi, na obed mam kureci platek duseny na vode a k tomu dusenou zeleninu a celozrnnou housku. To zvladnu, ale nevim, jak to vydrzim vecer. Kolikaty den dnes ma?

lemge
9. jan 2010

ahojte,ja som sa dobre najedla-robila som si cestoviny s makom a medom-mnaaam,fajn ma to zasytilo.ozaj som si dopriala,sak zajtra mam vitaminy 😀

baby ,nechapem preco pisu v tej knihe ze cez skrobovy sa smu strukoviny,obilniny avsak NEZOMLETE 😕 teraz mam dilemu ci sa fakt moze sojove maso s ryzou???poradte..
sasilinka,do toho!drzim palec 🙂

morenka
9. jan 2010

Tak ja som sa asi prezrala! spravila som si zemiacky pecene a s troskou mrazenej zeleninky a normalne ufff....🙂

emimka
9. jan 2010

ja mam dnes ovocie, po dvoch hod. som stále hladná, no neviem ako bude s tou vodou, to budem len piť ale asi si dám aj džus, keď nebudem môcť vydržať. ☹

sasilinka
9. jan 2010

Lemge,
ahoj a dekuji. Prvni den a zatim ti jde, uvidim, co vecer.

inuska79
9. jan 2010

ahoojte kocky!!!
neozvala som sa, lebo mam trable s netom, teraz mam od brachu do pond.rana puceny...taaak som sa tesila na vase prispevky!!!!
Blahozelam k odhodlaniu hlavne novym!!!!!{sasilinka....tiez chcem schudnut, hlavne preto, ze sa mi nedari aj vdaka Euthyroxu, kt.beriem na stitnu...su to hormony, tak uz potrebujem nejaky system ako sol na svoje stravovanie}

Musim sa priznat, ze samu seba prekvapujem!!!Sice som na tom teraz ako Lucka, dnes sa v noci dostavil cyklus, tak uz rozuziem tej vcerajsiej kyslej rybke na veceru miesto polovicneho syroveho taniera k zelen.salatu 😀 😀 !!!Ked tam chuderka civela na mna z plastovej dozy uz od nedele 😖 😝
ale je to jediny prehresok...teda este v ovocny den vo stvrtok{ to uz sa ozvali hormony heh} som si dala k hroznu na obed asi 70g syra tvrdeho...inac nic {ale kojim...potrebujem vapnik,,,}
Vazit som sa este nevazila, no citim ubytok na pase, troska som teraz ale nafuknuta, asi sa odvazim po cykle.

-Martinkamm_blahozelam ku schudnutym kileckam!!uprimne!!!
-kukuricny skrob na zahustenie podla mna nie je ani prehresok.
Rinuska- suhlasim s Tebou! cim viac dni sa zzivam s dietou, tym sa mi zda, ze nemyslim na zravost,na sladke...zvladam to ovela lepsie, ved dnes uz mam 2.zeleninovy!!!
Citam, ze si davate do pohody slize s makom a medom...to si mozem dat zajtra vsak?ako ich pripravujete?

Nadka001-mne aj pediatricka teraz odporucala zacat prikrmovat malu {ma 6mes}cervenou sosovicou...nebola som vsak okrem Tesca, kde som aspon cicer nasla v natural obchodiku, to asi len tam najdem ale, vsak?

Takze dnes v zel.den som papkala 2zemiaky varene v supe, na 1KL oliv.oleja dusenu zeleninku z mraznicky...a
pijem kooopppec bylinkovych cajov a neperlivu mineralku...
Drzte sa babulky...

sasilinka
9. jan 2010

Inusko,
ahoj, dekuji za blahoprani. Taky beru leky, ale antidepresiva, od lonkseho roku. Brala jsemc dvoje, ty prvni prave byly na chut k jidlu, protoze jsem mela hodne podvahu a pak se to nejak zvrtlo a dnes jsem tlusta. Ted uz beru jen jedny, ale zhubnout se nedari. Tak snad ta dieta pomuze.
Jeste se chci zeptat, co jsou to SLIZE ? Jako testoviny ?
Tak nam vsem drzim palce. 🙂

inuska79
9. jan 2010

ano sasilinka, cestoviny....a uz sa tesim na sacharidovy den....pizzu si radsej niekedy spravim sama, pre 2ks ju kupovat nebudem, ale rada ju nahradim slizami s makom a to si aj uberiem z kolaca radsej!!!

sasilinka
9. jan 2010

Inusko,
dekuji. Testoviny s makem taky miluju a uz sn tesim. Dam si radeji nez pizu. Kolikaty den drzis dietu?

lucijja
9. jan 2010

sasilinka ani neviem kolky den mam...som niekde okolo 50teho. 🙂 Ale bojim sa odvazit, lebo po prvej vode super - vyse 6kil dole ale potom boli sviatky, novy rok, nato som dostala kramy takze same prehresky. Tento druhy mesiac sa mi nejako nedari... ☹ Keby mam po druhej vode este aspon tri kg dole tak skacem do vysky ale to asi nebude...Ale vcera som isla tak na 95% (vecer som hrabla muzovi do pukancov 😀 ) A dnes zatial na 100% tak dufam, ze sa konecne zrovnam do laty. 17teho mam vodu tak potom rano uvidime. Dufam, ze moc nezaplacem.

inuska: ty mas dnes vitaminy ked pises ze zeleninovy? Ci skrobovy ked si jedla zemiaky? 😕

sasilinka
9. jan 2010

Lucijja,
tak to uz jsi zkusena dietarka, mas vic jak polovinu za sebou. Ty svatky byly tezka zkouska, to je jasne. Cukrovi a pod. Ja jsem pres svatky nabrala dalsi 4 kg. a to uz me docela nastvalo.
Myslim, ze do 17 jeste neco dolu das. A cvicis? Ja mam rotoped, ale nejak se nemuzu odhodlat a zacit. Jak jsem nabrala, tak jsem i zlenosila. Tak drzim palce. 🙂 Jses dobra, ze jsi na 100%, to ja asi tak disciplinovana nebudu. 😒

lucijja
9. jan 2010

sasilinka: neboj budes, ked zbadas prve kilecko dole tak ta to tak namotivuje ze pojdes na 110% 😀 A cvicim ale nie kazdy den. Podla toho ako mam rano cas - lebo najlepsie je cvicit doobeda a pri malej mi to nie vzdy vyjde. Ale nie nejak extremne. nejake brusaky, dvihanie noh a tak. 🙂 Ale teraz ked mam svoje dni tak necvicim. Krajne sa mi nechce.

nadka001
9. jan 2010

cafte, ja mam dnes bielkovinovy den.. bola som v meste, tak som si dal gyros.. to som podla mna moc neporusila..lebo to je pita s kuracim maskom a zeleninkou 🙂..akuraat ze toho bolo vela 😀
a teraz ked som prisla domov, tak som si dala tvaroh so smotanou a s medom.. vramci toho vapnika 😉
neviem kde sa da na SR kupit ta sosovica.. ja som vonku 😒 ..ale podla mna v Tescu by to mohli mat..nie je to az taka specialitka.

rinuska
9. jan 2010

ahoj , ano , červenú bio šošovicu som videla v tescu - bio sekcia 🙂
ja mám tiež bielkoviny , ale s malými prehreškami po včerajšom ovocnom hnusnom dni
ja som mala kačku s kapustou , priebežne si z nej odštipávam , ked idem okolo, ale dnes už nebudem jesť
ja som sa dnes vážila , vypadá to cca na 3 kilá za 8 dní 🙂

nadka001
9. jan 2010

to fakt ? 3 kg za 8 dni ? to je ina motivacia.. ja to nechapem.. ja 12 dni a iba 1kg.. asi robim niekde chybu alebo co ☹ nechapem.. ale podla mna to dodrziavam.. vacsinou na 100percent..tak nechapem
stale sa tu stazujem..ale to cloveka potom nebavi..ked nevidi vysledok 😒

lucijja
9. jan 2010

nadkaaaaa, nezufaj. Jasne ze s tvojou vahou to pojde pomalsie. Ved ty nepotrebujes skoro nic dat dole. Ja mat tvoju vahu tak teraz si dam ten makovnik co sa nim manzel tlaci.. 😀 😀 😀

nadka001
9. jan 2010

ale nie.. ved mam 68kg a vysku 164 a pred tehotenstvom som mavala 58-60.. chcela by som tych 58, cize 10 kg dole.. co sa mi zda straasne vela ..ak to takto pojde..ze sa to stale drzi na tych 68 ☹ ..ale sak hadam to zaberie.. neviem.. uvidime

sasilinka
9. jan 2010

Holky, tak jsem nevydrzela a po veceri jsedm snedla jeste orisky, snad to nebude vadit. Manzel to prede mnou jedl a ja nevydrzela. ach jo.

inuska79
9. jan 2010

Ahojte...Lucka, ja mam dnes strukovinovy{zeleninovy}...ja zasadne nemiesam ovocie so zeleninou....hlavne nie v ovocny den...je to nie len moje rozhodnutie {skrz nafukovania}, ale ani v knihe som to nevidela v ovocnom dni, aby sa to sklbilo...{i ked na tu Tvoju cervenu kapustu som si lamala dlho hlavu}/
-Sasilinka, dietu drzim len od 4.1...dufam, ze vydrzim, zatial som na seba dost prisna...tiez by som chcela minimalne 10-12kg dolu, i ked ani touto vahou sa este nedostanem na vahu spred 2.rokov, pred otehotnenim...ale to som mala aj stitnu v pohode, teraz fachcim na polovicnom organe a zeriem lieky...

ale som odhodlana, lebo za 3dni som stretla znamu, kt.sa lieci 15r.na stitnu, berie raz take silne lieky ako ja ...a uz 2.rok sa jej dari udrzat si ovela stihlejsiu postavu, nez mala...vraj proste staci nejest somariny....a ako same uzname...to je to pokusenie nase pred TV, pecenie, u mna cez sviatky bola specialita po majonezovom salate schvatat 2ks zltkoveho rezu...heh...teraz som prisna....
a vcera nam bol znamy opravovat bojler a tiez za 2mes.schudol 11kg, o tej diete nic nepocul, len si pecie chleba tmaveho, vela vela vela zeleniny, ziadne sladke, nesladi ani caje...a je to hovori...smiala som sa, ale opasok mal posunuty o 3dierky spat....MOTIVACIA CO.???a chlapik ma 60rokov , necvici, takze metabolizmus tiez nie najmladsi...dufam, ze som motivovala.....
DIk za tie rady na cervenu sosovicu....
Nadka001, myslim, ze holky maju pravdu, nemas nadvahu, len sa zrejme zle citis, tak TI zopar kg pre seba samu treba dat dolu...ide to pomaly, ale neboj, bud trpezliva....Mozem sa spytat?ten tvaroh, smotanu, med..to len tak papas?{chuti Ti to?}
ahojte zajtra bojovnicky

marryaa
9. jan 2010

ahojte.moze mi niekto poradit,kde sa docitam o tej 90 dnovej diete?nedari sa mi po porode schudnut a to uz 10 mesiacov. ☹ tak by som sa hadam aj na to dala,potrebujem aspon 7 kilov dole dat. 😅

rinuska
9. jan 2010

nadka , nikde nerobíš chybu , len nepotrebuješ schudnúť , organizmus je v poriadku tak ako je a kedže potrebuješ len pár kíl , tak to pôjde pomaly . U mna sa to zastaví tak o dva tt , to budem stagnovať aj 2 týždňe a potom sa to znovu pohne
ja tiež nikdy nemiešam ovocie so zeleninou , preto je to pre mna des vydržať ten ovocný deň
pa 😉

inuska79
9. jan 2010

Mary ahoj, mam pred sebou otvorenu stranku, co mi poslala Ivella, tak chytro posli mail, preposlem...

marryaa
9. jan 2010

inuska79,prisla ti v IP?