90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

martinex
20. jan 2010

pocujte, nemate niekto recept na dobry pizzovy korpus? ze by som si zajtra spravila....
dnes mam skrob,tak som si na obed dala zemiaky s karfiolom...a celkom mnamka,dokonca aj moja sestra pochvalila,len si k tomu dala este smotana 😀 len som ticho zavidela...

inak neviem ci mam blbu vahu,ale od vcera rana mi vaha klesla o 1,3 kg! je to mozne,ci len nejaky blud? sestra sa vazila,tak som skusila aj ja a som ostala zarazena.... zeby to tak rychlo islo prec? alebo len vahe dochadzaju baterky a tak nevladze a vazi menej 😀

inuska79
20. jan 2010

Ahojte kocky!
Ivella supris supris!martinex vcera som pisala recept na pizzu.Mrkni..
ja dnes bielkovina, super ladovy salat s mini paradajkami a mini mozzarellou, len voda do mna nejde.Uff

morenka
20. jan 2010

musim sa postazovat...moja rodina je strasne bezohladna....vzdy si robi pochutky vtedy ked nemozem...dnes sa rozhodli spravit pizzu...nemohli pockat dva dni a dala by som si aj ja...chapete? nech idu do certa! normalne som nervozna! fnuk☹

martinex
20. jan 2010

inuska tu som zaregistrovala,ale ta je s kvaskom a s tym sa ja nekamaratim.... 😉
a to krabicove cesto nemoze byt? je tam nieco zakazane?

ejbyk
20. jan 2010

martinex...kludne si ozdob pizzu na hotovy kupeny korpus!!! lucia to tu odporucila, myslim ze to nie je az taky prehresok a je to o polovicu menej prace na pripravu! tiez uz mam dva v mrazaku kupene a v sobotu si ozdobiiiim podla chuti 😀

peterb
20. jan 2010

morenka: som vegetarian, je to v pohode, uz je to 17 rokov, je mi to po tom case prirodzene, chut na maso ani nahodou, pohoda, prestal som jest maso este na strednej skole na zaciatku, ze nebudem jest zvierata a uz mi to zostalo

luci: ziadne detinske, clovek si z toho musi spravit nejaku zabavu, lebo inak je to utrpenie, ja som sa preto vratil do kuchyne, lebo ma bavi varit a ked uz dieta, tak aspon so zabavoum dnes na veceru sushi (maki) - ryza, avokado, nori, je pravda, ze do polevy do ryze ide cukor, ale dam 40 minut na bike a to by nemalo vadit, ved v tej ryzi to je minimum

ejbyk
20. jan 2010

...inak mimo temu 🙂 Ako som začala chodit na konika a vidim tu v albumoch tie male krasne vonave babatka a deticky...No normalne by som uz brala svoje /čož je teda si zatial nemožné/, jooooj, krásne pokladiky!! 😉

zuzana1710
20. jan 2010

ahojte..prosim vas kde zozeniem tuto knihu to uplne prve vydanie 90-dňová rozlišovacia diéta?nemozem to absolutne nikde najst...alebo ak to ma niekto v pc,tak vas prosim poslite mi to..dakujem velmi pekne..popripade ju kupim za plnu sumu ;o)) 😉

martinex
20. jan 2010

ejbyk to ja radsej spravim z toho cesta.. je toho viacej,cize bude mat aj manzel 😉
uz sa tesim 🙂

trucko
20. jan 2010

lucijja: dakujem za privitanie 🙂 a tiez za odpoved. Potesila si ma 🙂 a tak uz si na zajtra robim zalusk na kuriatkko na kyslej kapuste 🙂 prave sa pecie tak sa mi po tom vitaminovom dni celkom aj slinky zbiehaju 🙂 ale vydrziiim :D

emimka
20. jan 2010

sloto ja som na tom podobne ako ty, síce nekojim, ale vaha ide pomaly dole, cítim to na oblečení. 😉 Ale jasi niekedy nemôžem pomôcť a držím to aj s prehreškami niektoré dni mam chuť na sladké tak niečo ďobnem, inač byto šlo určite rychlejšie ako ide, no čo moja chyba, nemam taku pevnu vôlu ako ostatne ktoré sa zatnú. ☹
čo sa týka kyslej kapusty a kyslych uhoriek čítala som že sa môžu v škrobový deň, môžte si ich dať k rizotu alebo k sojovemu mäsku, keď su škroby. Čerstvé uhorky a čerstva kapusta sa môžu každý deň. 😉

emimka
20. jan 2010

a už nam tu nakukla aj bea, nejak sa jej nechce isť do toho. 😝 vítam aj nové, čo sa chystajú s nami chudnúť. 🙂

trucko
20. jan 2010

hmm emimka tak to si ma velmi teda nepotesila...kedze uz je navarene..ale tak co uz zajtra to bude s jemnym prehreskom. Vlasne nemusi byt 🙂 ved ta kapusta nie je v tom kurati tak si ju mozem odpustit. A dakujem za tvoju radu.
nad tymi uhorkami som sa zamyslala hlavne preto lebo sa robi do nich ten sladkokysly nalev. A kapusta je zase kvasena. tak som si nebola ista. Ale tak uz viem ze ked su skroby 🙂 moze byt. Vdakaa

lucijja
20. jan 2010

ked som citala recept na pizzu co je v knihe, tak presne tie iste ingrediencie ma aj mrazeny korpus. Tak naco si robit pracu a bordel v kuchyni? 😀

zuzana1710: posli mi do IP tvoju mailovu adresu a ja ti poslem prvu aj druhu knihu. A uuuuplne zadara... 😀 😉

nadka001
20. jan 2010

ja mam zajtra maso 🙂.. a tusim si upeciem kura..aby som si to poriadne vychutnala 😉
dnes mam ovocie..celkom v pohode, ale zajtra bude lepsie 🙂.. to sojove mlieko sa moze po bielkovinach ?..kupila som si aj sojove aj ryzove..spravim si koprovu polievku ..uz sa neviem dockat 🙂

morenka
20. jan 2010

no je tu zaver dna🙂 ja vecera tuniak s pecivom...nic moc ale fakt ma nic uz nenapadalo...uz som bola zufala ked mi v kuchyni rozvoniavala pizza...ale mam odkkrutene 30minut okupkana a ide sa oddychovat...spravila som si cajik...🙂
tak pekny vecer vsetkym prajem!

lemge
20. jan 2010

nadka,ja mam uz v chladnicke sojove,kokosove a teraz citam ze ty mas ryzove-hmmm,aj to musim zohnat.s tou koprovkou si mi ale narobila chuutky,by som si dala za hrniec-aj hned 😀
rozmyslam do coho by som to kokosove mohla kydnut,okrem palaciniek ma nist nenapada 😕 poradte...

morenka,to vie nastvat,taka vonavucka pizzzaaaa 🤐 ja si ju idem zajtra spravit,a kupila som si rukolu ,nahadzem si ju na nu.mnam.ale nechcem ta provokovat 😀

emimka,no to som zas o nieco mudrejsia,ako to je s tou kapustou...ked si cervenu kapustu udusim a dam k tomu pecene kur.stehno,baby-bude to velky prehresok? 😕

lucijja
20. jan 2010

lemge: ja to tak jedavam. Ved je to koniec koncov zelenina. 😉

Inak nechapem, preco kvasena kapusta a kysle uhorky su skroby? 😕

mirka285
20. jan 2010

ahojte kocky,som vam sem trosku nakukla,ja som drzala 90 dnovku pred dvama rokmi,za dva mesiace som schudla z 58 na 51 kil,tak ten treti mesiac som uz vynechala..casom som pribrala na 53 ale to bolo akurat lebo pri tych 51 som boka taka vysusena 😒 len vas chcem vsetky povzbudit,toto stravovnie je naozaj ucinne a vysledky sa dostavia urcite,hlavne treba co najmenej prehreskov 😉 vsetkym vam drzim palceky aby ste sa dopracovali k vasej vytuzenej postave...

tinkaaa
21. jan 2010

Ahojte kočky.. 🙂 aj ja patrím k vám.. knihu mám od lucijje diétkum dnes presne týždeň... -4kg dole... dnes mám ovocníčkový deň 😵 minule som ho zvládla super,tak dúfam,že to pôjde aj naďalej tak... teším sa ... ešte sa ozvem ako pokračujem 😅

sloto
21. jan 2010

ahojte, prajem vam dobre ranko, tak sa konecne tesim, dnes som sa postavila po ovocnom dni na vahu a hura uz mam o 1,5 menej 🙂 takze sa to konecne trosku pohlo... dnes bude na obedik masko - mnam neviem sa dockat a k tomu si asi urobim dusenu zeleninku.

ejbyk
21. jan 2010

dobré ránko prajem spolubojovničky 🙂 Sloto no tak vidis, pohlo sa to, super uspech, uz to pojde len nadol a nadol. ja som po druhom ovocnom dni a zatial 2 kg dole! ale tesim sa...ja nepotrebujem tak vela schudnut a za 9 dni sa mi to zda naozaj fajn...dufam ze vydrzim! Dnes mam sampionovu omeletu! mnami mnam

ejbyk
21. jan 2010

tinkaa...juuuj super ze 4 kg za tyzden! Ak to nie je tajomstvo z kolkych kg začínaš? a na koľko sa chceš dostat?

trucko
21. jan 2010

Cawte baby 🙂

tak vas zdravim 🙂 vidim ze sme dnami priblizne narovnako 🙂 ja mam dnes 13. den 😎 pravdupovediac som na zaciatku ani nedufala ze vydrzim az tolko 😀 zatial sa mi dari poctivo dodrziavat. Mam za sebou iba dva prehresky a to vino s kamaratkami a jedna salonka ked ma nahanala cely den priserna chut na sladke. 🙂)) ale telo si to zrejme ziadalo. Lebo cez UH dni si davam na veceru to co na obed len v polovicnej davke...ale cokoladku dodrziavam a tusim najblizsie si dam aj nejaku tu tortu 🙂 uz sa tesiiim 😅 hlavne som uz riadne vyhladnuta po vcerajsom ovocnom dni 🙂 takze sa tesim na kuracinku 🙂)

lucijja
21. jan 2010

ja mam ovocko dneska. A frcim na ovocnych a zeleninovych dzusoch. Vcera som si v tescu v bio sekcii kupila 100%nu mrkvovu stavu a 100% cviklu s jablkom. Tak som zvedava. Prave som dopila 3dcl mrkvicky. Mnam. 🙂 A vecer do sauny. 😉

morenka
21. jan 2010

ahojte kocky...tak ja som stihla byt v meste a uz som aj doma...zatial jablcko spapane a cajik sa popija...neviem co dnes mam skroby ale nemam chut velmi ani na zemiaky ani na ryzu...tak neviem...☹ mozno ked hlad zauraduje tak aj to mi bude dobre🙂

zuzulik21
21. jan 2010

Ahojte...
tak a zase som tu...uz po 2.x dufam, ze tentokrat to dotiahnem az do konca... dnes len na 4tom dni... prave mam ovocny salatik s prazenymi mandlami 😀

emimka
21. jan 2010

ahojte ja mam dnes ovocný ako lucija aj zuzulik? Tu kyslu kapustu som vyčítala z tých receptov, v škrobový deň som čítala tušim to bol recept segedínska polievka z kyslej kapusty a zemiakov. 😉 take zaklady som si popísala do zošitka aby som mala prehľad čo variť. 😎 gratulujem tým ktorým sa to pohlo, je to super pocit. 🙂

lucijja
21. jan 2010

emimka: no ale tam to asi bolo koli tym zemiakom, nie kapusticke. 🙂 Ja si kyslu kapusticku davam aj vo vitaminovy, normalne na veceru za hrst kyslej kapusty. mnam, nejako mi zacala chutit. 😀

trucko
21. jan 2010

🙂 ja som tiez pozerala nejake recepty dnes a nasla som kyslu kapustu vo viacerych dnoch. Tak neviem 🙂 je to asi take neurcite...ale ved kysla kapusta plna vitaminov tak hadam nezaskodi :D ja uz mam za sebou kuriatko tak som spokojnucka ze zaludok dostal na co cakal 🙂