90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tinkaaa
26. jan 2010

ahojte čítam,že vám to dobre ide a stále nové tváričky.. jaj lucijja ty si taký môj veľký vzor v tom chudnutí a dobre padne si prečítať pár článočkov...A Peter.. máš môj veľký obdiv 😉
to sa vážne pri tejto diéte cvičením brzdí chudnutie??lebo ja poctivo cvičím od začiatku roka tzn,že ked som začala diétovať som už cvičila.. povedala so si,že ak aj schudnem tak nech to neni všetko mľandravé 😀 ovisnuté 😝
zatiaľ mi to ide celkom slušne dole s kilečkami som na 12dni a -5,5kg čo je celkom slušné teším sa 🙂 😉

martinex
26. jan 2010

nadka aj my riesime dovolenku v lete a chcem ist do chorvatska do privatu,aby sme mali kuchynu a mohla som malemu pripravit jest a mliecko.... a ked ides von, zober vodu horucu do termosky, ako pisu baby a jednoducho zalejes mliecko... vo vacsine nakupakoch su detske prebalovacie kutiky,kde mas mikrovlnku,tak po ceste sa niekde zastavit a tam ohriat 😉

lucijja
26. jan 2010

tinkaaa: urcite neprestavaj cvicit. Ziadna dieta tak nepomoze ako cvicenie. Vahovo to pojde sice pomalsie, ale telo bude ovela rychlejsie pevne a stihlejsie. Takze len pekne pokracuj. A navyse sa clovek potom lepsie citi a je plny energie. Takze na kila nepozeraj - ale na veci - ako su ti volnejsie a volnejsie. 😉 😀

ejbyk
26. jan 2010

...ja mám dnes stráááásnu krízu. som rozmyslala ze to vsetko necham tak a pojdem do normalu. Obed mi vobec nechutil....len som ho prehrabala! na veceru ked som si predstavila to iste tak mi obracalo zaludok, tak som si dala pecene zemiaky...a mam neopiiiisatelnu chut na nieco bud sladkeeee, alebo vandel pukancov! pomooooc 😖

martinex
26. jan 2010

ejbyk aj ja som mala taku krizu vcera,tak som si dala par chipsov,ale poviem ti citila som sa potom blbo a normalne som bola na seba napalena....ale ak mas chut,tak si kusok daj.... 😉

ejbyk
26. jan 2010

martinex...dakujem za podporu. ale presne viem ze keby som si teraz dala nieco zakazane budem si cely den zajtra nadavat 😀 to som cela ja. Idem si pripravit obed na zajtra a do postele ku knihe. Pri citani nemam take hriesne myslienky... 😉

lubikaf
26. jan 2010

tak ovocny den som zvladla, ale uz sa neviem dockat zajtrajska, masko sa uz rozmrazuje 🙂

ejbyk tvoje pocity su mi doverne zname, nejedna dieta na nich stroskotala, ja proste nemam pevnu volu. teraz sa zatial drzim, uvidim do kedy. ale takto v teame sa lahsie chudne, tak dufam ze to vydrzim do konca 🙂

rinuska
26. jan 2010

ahoj , ja mám pocit , že sa to tiež zastavilo , dokonca sa cítim tučnejšia 😒 a dnes som nadôvažok zjedla kúúúúsok čoko keksa to mám škroby , asi by som upadla do kómy , keby som si nedala . V piatok mám vodový , uvidíme čo na to povie váha
Pa

lenca13
27. jan 2010

Dobre ranko,na ranajky som i dala pomelo,uz aj salat mam spraveny k obedu tak sa tesim 😉

bea44
27. jan 2010

ahojte, tak ja mam za sebou banan a jablko. kava zaliata. 🙂
na obed bude leco alla lucia 😝 ani by mi nenapadlo ze to mozem pri bielkovinach 😀
rinuška ... ved keksik ked maš skroby možeš 😉

peterb
27. jan 2010

ahojte
vcera som mal ovocie a prvy krat za 20 dni som bol podvecer hladny. 22 kilometrov na bike to vyriesilo, presla ma chut nielen na jedlo ale aj na vsetko ostatne a zmohol som sa tak na ulozenie na gauc 🙂

dnes bielkoviny, ale musim ist na obed pracovny, takze bude nejaka zelenina a zeleninovy vyvar. Vecer si dam aspon mozzarelu s paradajkami, nech mam pocit, ze boli bielkoviny

luci: co sa tyka toho cvicenia - ak sa cvici intenzivne vela opakovani s mensou zatazou tak ti svaly nerastu, len sa spevnuju a vyrysuju, cize ani nepriberies na vahe a k tomu ked zoberies tu spalenu energiu, musi sa to pozitivne odrazit

morenka
27. jan 2010

Krasny dnik vám prajem! tak ja som vcera obstala hrozne...Na veceru som si spravila cestoviny a tak ma s nich bolelo brucho a pemavala som sa z izby do zachodu asi 5kráát...bolo to hrozne, neviem co mi tak zle spravilo ale som normalne ze mrtva bola...dnes zatial cajik cmurkam a neviem ci sa ku niecomu odhodlam....dva dni som necvicila tak si to dnes musim vynahradit a este k tomu ideme v sobotu na ples a to mam uhlohydraty takze asi porusim ale aj tak na druhy den ovocko a potom voda tak sa mi to nejako vykompenzuje...🙂 nie?🙂
pekny den zelam...

zuzanaca
27. jan 2010

Ahojte 🙂
Včera som zvládla ovocie na výbornú 🙂 , teším sa! 😀
Aj ja idem v sobotu na ples a mám ovocný deň ☹
Pekný deň 😉

morenka
27. jan 2010

zuzanca tak to mas zaujimave-) a nemas nahodou v nedelu vodovy?🙂 takze som asi troska lepsie na tom🙂 ale v pohode si daj ved potom to nejak vykompenzujes🙂nie?

zuzanaca
27. jan 2010

morenka, ja som dnes ešte len na 9 dni 😀 , vodový je ešte ďaleko 😉 ! Ale úbytok na váhe 3 kilá! V sobotu večer si dám za odmenu niečo dobré - ak bude a budem mať chuť. 😉
A nech Ti je už lepšie - daj si babábik na boľavý žalúdok 🙂

zuzanaca
27. jan 2010

babábik - to akože banánik - som sa sekla 😀

martinex
27. jan 2010

ahojte...
tak ja prave ranajkujem, rano som bola totiz v skole na skuske,potom po maleho k svokre a som sa nejak k jedlu nedostala... ale ani som nebola hladna,co u mna nebyvalo zvykom 😀
vazit sa nechcem,aj ked ma to moc laka,ale bojim sa ze by ma to odradilo-ak by tam nebolo tolko co si predstavujem....ale citim sa lahsia,chudsia, dokonca som aj kabat spred tehu zapla,co sa moc tesim 😉
dneska bielkoviny,tak si dam na obed kuriatko s kapustou...tesim tesim 😀

morenka
27. jan 2010

no asi si ho dam ale zatial niesom hladna tak len ten caj som vypila...dala som si sprchu som ako novy clovek🙂 dnes ovocko tak fajne...som aj rada...🙂
martinex ako si dopadla na skuske????

martinex
27. jan 2010

morenka este neviem,vysledky budu v pondelok....ale tak hadam ju mam,lebo sa mi nechce ist opat do skoly 😀

zuzulik21
27. jan 2010

Ahojte, tak dnes mam ryzu s uhorkou....
Cez vikend som to nevydrzala a musela som ochutnat kusok slivkoveho kolacika.... 😝
Vaha zatial ukazuje -1,5kg... dnes necvicim, som choraaaa.... 😠
Mozem si dat zajtra tarhonu???

lucijja
27. jan 2010

peto: to je moj pripad, cvicim ako pises. Vela serii s mensou zatazou, tak hadam to bude fajn. Akurat dnes som necivicila, od rana som behala po uradoch ako prastena - vybavovala vyssiu matersku, obiehala nejake papiere na danove....takze mensia rozcvicka. 🙂

teraz som dosla domov a varim si ryzu. Dam si ju len pomiesanu s hraskom a kukuricou, mnam.

baby potesim vas - mam dnes 67my den a uz ma vitaminove dni nedesia... 😀 😀 😀

bubadlo27
27. jan 2010

ahojte,
tak som si to rinuska rozmyslela 😉 a pridam sa aj ja k vam 🙂
ja som teraz na 21 dni, dnes mam biekoviny, bola rybicka so salatom 😉
vazit sa nevazim, az po H2O dni, citim na veciach, ze nieco islo dole 😉
tato dieta je mojou druhou 😉 , prva skoncila po troch tyzdnoch necakanym tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😉 , a som upne rozhodnuta vydrzat az do konca, aj keby traktore padali 😀 😀 😀 😀 😀

lubikaf
27. jan 2010

ahojte, tak ja som dnes mala na ranajky mandarinku, a na obed morcacie rezne s rajcinovym salatom a chlebom. mnam, velmi dobre to bolo, som sa dobre najedla po vcerajsku. ale ked som priatelovi nakladala na obed gulas, sa mi inak slinky zbiehali 🙂

martinex a kolko mas este skusok? ja este dve, fuj uz nech je to za mnou.

morenka a nezjedla si tie cestoviny moc z chuti, ked ti zostalo zle?

martinex
27. jan 2010

lubikaf no ak som dnes spravila tak len jednu,aj to opravak,cize to nebude vela ucenia 😉

lubikaf
27. jan 2010

tak to mas super, drzim palce aby si tu dnesnu mala 😉

morenka
27. jan 2010

asi to bolo schuti...lebo som mala uz od obeda cestoviny a ked som ich isla na veceru jest zrazu tam bolo len zopar cestoviniek....brat mi ich zjedol a taka som bola nervozna a potom som si rychlo uvarila druhe a rychlo zjedla takze moze byt....

ja dnes este nic nejem akurat dzusik s vodou si riedim aby mala ta voda chut a uz som si spravila zeleninovy salat len cinska kapusta, uhorka a paradajka...normalne mi chuti....🙂

nadka001
27. jan 2010

cafte,
ja som dnes robila tu pizzu..vysla vyborne..robila som na skusku vselijake.
Dve na sebe a vnutri plnene syrom a pretlakom na spodok, potom prekladane na polovicu aj pizza stangle a aj obycajnu..vyborne boli vsetky
dam vam recept na cesto :
pol kg hladkej muky, jedno cele vajce, za polievkovu lyzicku soli a tak isto aj cukor, olivovy olej od oka, 1 a pol sacka susenych kvasnic a teplejsia voda..vsetko zamiesit a aby sa cesto nelepilo..nechat vykysnut a uz iba rozgulat a naplnit. Do truby na 200st., netreba natierat plech olejom..nic..je to pomucene neprilepi sa a ked je upecene okraje potriet olejom s rozpucenym cesnakom.

tinkaaa
27. jan 2010

ahojky dneska som jedla takú super vec... 😉 ryža s fazuľovými strukmi trošku osmažené na cibulke a na spôsob rizota... a predstavte si chutilo mi to 😅 moje brucho príjme už hocičo a to by som predtým struky do úst nedala 😝

sloto
27. jan 2010

ahojte som tu chvilku nebola. no mala som na navsteve mamink tak som sa jej venovala. takze dnes som 18ty den a moja vaha ukazuje tak -2,5 kg dole asi. to je celkom fajn,nie? dnes bola na obed pizza a na veceru bude kolacik mnamky orechovy. juj a zajtra zase to ovocko. pri nom som stale hladna, ale rozmyslam ze si spravim na obed zeleninkovy salat, ved to neva ze?

ejbyk
27. jan 2010

..včera kríza jak hrom a dnes pohodka, tak sa tešííííím 🙂 Večer ale idem na návštevu s flaskou sampusu, tak sa mi asi ujde 🤐 Zajtra ovocko...ale v praci, tak to snad pojde. Prajem krásny vecer...a do chudnutia 😀

Sloto...v ovocnom dni si daj kludne tu zeleninu, nic tym nepokazis, baby tu to tak kombinuju, aj v knihe to je dovolene...takze to bude ok.