90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
28. jan 2010

sonya16: ja si chcem nechat zmensit a upravit prsia. Uz som si hladala na nete aj kliniku... 🙂

lemge
28. jan 2010

ejbyk,ten recept na tie sampinony urcite vyskusam!dufam,ze zozeniem take velke hlavicky.

luci,tie kozy by sa aj mne hodili 😀 su ine ako pred porodom.a mala ich este natahuje a natahuje,zachvilu budu po kolena 😀 😀

ejbyk
29. jan 2010

Dobrééé ránko...tak som mala včera ovocko a zvládla som ho do takej cca. 19.00 hod. kým ma kamaráti nevytiahli na návštevu na jednu chalupu kde chatovali dalsi nasi priateli...Odolávala som odolávala a dala som si "len" dva viné striky s minerálkou a asi 20 ks slaných tyčiniek...a uz bolo po chudnutí!! joooj do certa...ten alkohol v tomto chudnucom procese neprospieva 😀 , no ale ked sme taka banda nenásytná. Dnes mám na obed už tie spomínané šampiňóny, tak sa teším.

Veľa zdaru chudulky...

lucijja
29. jan 2010

baby no mne sa riadne zle chudne ked som v noci hore a hladna ako pes. Mala si zvykla o jednej sa prebudit a do stvrtej je kludne hore. Uplne prebrata. A nepomaha ani mlieko ani caj nic. Ako ju mam preboha uspat???? Ved to nie je normalne... ☹

lenca13
29. jan 2010

Dobre ranko 😉 rozmyslam co si spravim na obed 😕
Lucija a kedy chodi mala spavat?

bea44
29. jan 2010

ahojte,
zmenila som si foto, lebo tam pisu : vaše aktuálne foto ! a ja som predsa schudla , tak som tam musela dat to aktuálne 😀 😀 😀 😀

lucii.. tak s tym spanim ti ja nepomožem ☹

ja dnes škroby: klasika- cestoviny šampiony a paradaj. omačka , to sa mi zatial neprejedlo 😝

idem si u spravit kafe

lubikaf
29. jan 2010

lucijja to ti verim, ze sa zle chudne, ked si nevyspata, teda clovek caka, ze cim su deti vacsie, tym lepsie spia, ale tusim opak je pravdou...

inak som sa dnes vazila, a som uz o dve kila lahsia, tak ma to tesi 🙂 uz len 8 kilov zhodit 😀
a dnes si dam na obed pizzu a vecer este neviem, asi si nejaky kolacik kupim v tescu, uz mi dost chyba sladke.

lemge
29. jan 2010

ahojte.ja rozmyslam ze urobim ten posuch z knihy.nerobili ste ho niektora?

luci ,ked sa ti v noci zobudi,skus jej dat nieco vypit,a hned ju daj lazkat a zhasni 😉 ,aby vedela ,ze ma spat.u nas to takto funguje.chvilku mrnka,a do 2 minut spi 🙂 keby som jej nechala v noci svietit,vie ze moze vystrajat,a to nechcem predsa 😝

bea,asi si myslela uhlosky ze mas dnes 😉

olianko
29. jan 2010

Ahojky dobre ranko 🙂
Tak dnesny den sa zacal zasa bananom 😵 mnam ja mam kazde ranajky banan + nieco k tomu.
Na obed budu zemiaky ale este neviem s cim ...ci si ich upeciem s cibulkou alebo tu kasu s mrkvou? este uvidim..
lucijja tak to ti nezavidim....ale urob ako pisala lemge...ked sa u nas maly zobudi tak nezasvietim svetlo ani omylom nech vie , ze sa ma spat....a zatial to pomaha a vzdy zaspi .U starsej som taketo tiez nepoznala , tiez ked sa zobudila a uz som ju teda musela vziat na ruky tak jedine po tme...a ozaj v tej knizke co si mi poslala nepisu nic o tom ?

lucijja
29. jan 2010

mala spava cez den iba raz - na obed dve hodiny. Od druhej je hore a spat chodi o pol osmej. Do tej osmej vzdy spi. Zaspava ukazkovo, pekne sama - da mi papa a spi. Ked sa zobudi dam jej mliecko ale ona je skratka hore. Ani ja nezazinam, ani sa s nou nebavim ani nic. Ale ona si sadne, postavi sa a potom zacne mrncat lebo sa nevie ulozit naspat. Tak ju ulozim ona 5-10 min. lezi s otvorenymi ocami a zase - posadit, postavit atd. stale dokola...uz neviem co robit. ☹

olianko: v tej knihe veru nie je nic. Iba uplatnovat postup aky robim. Ulozit, nesvietit, nebavit sa, nehrat...ale na nasu to nezabera...uz to trva dva tyzdne... ☹

bea44
29. jan 2010

xixixix lemge jasne ze UH, viem čo mam jest, len neviem ako sa to vola 😀 😀 😀

olianko - ja to iste každe rano banan 😵 to možem denne a niečo k tomu 🙂
lucii- nezavidim ☹ pevne nervy prajem 😉

martinex
29. jan 2010

ahojte
lucijja uplne ta chapem, moj maly je cele noci hore,kazdu hodinu sa pyta na prso, tuto noc dokonca kazdu pol hodku... som neskutocne nevyspata, trva to uz 2 mesiace a neviem co s nim robit....

inak ja len teraz ranajkujem, nejak som nemala casu skorej 🙂

morenka
29. jan 2010

Ahojte dievčata! Ja dnes škroby...ale netušim čo si dam asi rizoto...ryzu mam rada....🙂 dačo ešte vymyslim... a v pondelok voda! ano mame spolu inuska79! neboj zvladneme to!!!!🙂

lucijja
29. jan 2010

ja dnes ranajky: 3dcl pomarancoveho 100% dzusu bez cukru

a teraz: 3dcl paradajkoveho - je to celkom mnamka, ani dosolit netreba. 😀

a o dvanastej: spankok s malou 😀

martinex: no u mna je najhorsie to, ze mala ani jest nechce. Zarobim je 60ml mlieka, cucne si tak 30-40 a viac nechce. Ale ani spat nechce..Ach jo... ☹

martinex
29. jan 2010

lucijja tak ja maleho kojim,cize nezarabam...ale o jedle to tiez nie je,tri krat potiahne a potom uz len tak cucka prso...a ked mu dam cumel,tak kuka na mna,ze cim ho to chcem oklamat...vypluje ho a mrnci... no hruza

bea44
29. jan 2010

nooo ja uz po obede, a ledva dycham, odfukujem jak lokomotiva. 😖 budem si musiet nosit obed do roboty v mensej miske 😀 . nemozem predsa nechat nedojedené 😝

a potom , že kila nejdu dole 😠 , ved to je obžerstvo, fuj, 😢
ale cestoviky boli super 😵 😵

idem si dat nejaky caj na travenie 😀

ejbyk
29. jan 2010

..ja som na to podobne bea! robila som na dnes zapekane sampinony a boli "bozske"!!! odporúčam na cecej čiare!!! zjedla som 5 hláv 😀...tiež som toho názoru že takto sa asi neschudne 😀

zuzanaca
29. jan 2010

ahojte,

martinex, nepiješ veľa kávy, keď ti malý nechce v noci spať? 😉

lucija, ty nekojíš, tebe neviem poradiť.... 😅

Držte sa, moja malá už je veľká a tiež zle spí. Teraz je nachladená a ja s ňou, tak je to teraz v noci pestré! 😠

Diéte zdar! 😀

lenca13
29. jan 2010

Aj ja som sa riadne napraskala spravila som si spenatove halusky 😉

olianko
29. jan 2010

taaaak a uz som po obede...opekane zemiaciky s cibulkou + veeeela zeleninoveho salatu + jedna celozrnna keiserka...mnam 😀
uz sa tesim na veceru.... a dnes si zacvicim trosku bruskaky ked deti budu spat.....

bea44
29. jan 2010

teraz ked vas čítam, a zistujem, že nie len ja som sa objedla......

ma napadlo , ze je niečo vo vzduchu 😀 a veru J E ! zajtra bude SPLN .

to bude určite tým 😝 . dobrá výhovorka = polovičná pravda ! 😉

lucijja
29. jan 2010

ach jo, zase ten spln - my vtedy cela rodina nespime... 😠

dnes uspesne iba na dzusikoch, vode a caji. Rano 40min. cvicenia, potom pol hodina odhadzovania snehu, potom spanok s malou 😀 , teraz nasleduje prechadzka s malou a zase odhadzovanie snehu! takze JA dnes chudnem!!! 😀 😀

domyyy
29. jan 2010

ach kočky ja som si dnes dala párky a teraz som neodolala a dala si 3bit-ku 😔 jáj strašné 🙄

peterb
29. jan 2010

Joooj, tak ja som sa dnes tiez prejedol - cestoviny s paradajkovou omackou. Vcera som prisiel neskoro, tak som zacal s bicyklom az o pol dvanastej vecer!!! ale zvladol som 🙂

ten spln bude asi naozaj mat nieco do seba

sonya16
29. jan 2010

lucijja
nášho malého, keď v noci nechce spať, mm ho vezme do obývačky do lehátka, tam ho ukolíše a potom ho už len prenesie aj s lehátkou do spálne a tam spí až do rána. Prípadne sa nad ránom ešte prenesie do postieľky. Zatiaľ nám toto zaberá 😉

lucijja
29. jan 2010

sonya: diiik, ale takto by som to nerada riesila - aby si nezvykla. 😉 Budem to musiet nejako prezit, hadam sa to zlepsi... 😒

bea44
29. jan 2010

tak, ja som na veceru uz cestoviny nemohla ☹ / po tom obede/ 😲
mala som chut na sladke 😒 tak so spasala kroisant / 2x/. samozrejme s cokoladovou naplnou.
no a coko / 1 riadok nie celú 😠 som si neodpustila/ ved sa musi 😝 /

luci ja mam zajtra vitamíny a uvažujem o tvojich džusoch. mozno by som aj zvladla 😖
a ak nie ... zelenina to isti 😉

rinuska
29. jan 2010

aj my máme problém so splnom , deti celú noc buntošia
no tak vodový deň sa nekonal 😅 , okolo obeda som začala upadať do kómy 😀 , tak som si hned nasadila bielkoviny a bolo po k´´ome , ja som aj tak tušila , že z toho nič nebude a zvlášť po tom ovocí 😝 , musím byť na vodový psych. naladená a to vôbec nie som
no možno raz to vyjde 😎
pokračujem dalej bez vodového ráno som sa vážila za 8 dní už iba 1 kg ☹ , ta to sa dalo čakať , ale bohvieako motivujúce to nie je

emimka
29. jan 2010

ahoj lucija, tiež boli take obdobia keď maly stále keď sa v noci zobudil, chcel byť hore ja som mu to nedovolila a tak plakal až kym nezaspal, ale ono to je možno preto že jej idú zúbky alebo si skúša vydobiť svoje, viem je to ťažke, ale ešte ti môžem poradiť skús jej urobiť mliečko a potme jej ho dať, nech vypije a neozývať sa je tiež dobre, možno len psst. 😎 Neboj ju to prejde, alebo ju daj trošku neskôr spať. 😨

emimka
29. jan 2010

a bea ja mam vždy v uhľohydratový d. prehrešky, keď sa môže sladké tak neodolám, ale potom ovocie to upraví to čo zjeme navyše. 😉 Dnes som mala ovocný, dala som si aj oriešky, kešu či čo aj orechy a mexickú zmes. A zajtra mam vodu, to budem len asi sedieť na záchode, už nech to mam za sebou. 😀 😀