90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
2. feb 2010

Tak dnes som si dala do tela!!! 30minut a 9km....uuuf to je moj rekord!!!! 🙂
pekny vecer prajem!!!!

inuska79
2. feb 2010

uf morenka, na čom toľko cvičíš?

zuzanaca
2. feb 2010

Uff, morenka - ty si inšpirácia..... 🙂

bea, aj ja som kozorožec 😉 - to si mala nedávno narodky, nie? 🙂 Ja 15.1. 😵

pekný večer

bea44
2. feb 2010

morenkaaaa 😉

zuzanaca - tiez si taka tvrdohlava??? 😉 4.1.

ale ked sa zatnem .......

ejbyk
2. feb 2010

...aj ja som kozorožec 😀!

mám otázočku...čo so špenátovým pretlakom???...myslela som ze nejaku omacku na cestoviny ale to vsetko vacsinou aj so syrom je, alebo sa musi zahustit. nemate nejaky fajn recept??? ze aj v iny den by som ho zuzitkovala...

lucijja
2. feb 2010

ejbyk - spenat zahusti jednym vajickom a sprav si k tomu volske oka - ja viem je to take ze vajcia s vajciami ale pridaj rajcinku a kruzok papriky na kazde volske oko a obed ako vysity. A krajcek chlebika k tomu. 🙂

Ja cvicim kazde rano 45min. Uz som si to zdvihla a konecne to zacinam citit. Telo sa zacina formovat! jupiii. 😵

lemge
2. feb 2010

ejbyk,zeby spenatove halusky???ale to tiez cez uhlohydraty...ja som nad nimi rozmyslala a chcem skusit.spenat.pretlak+muka+sol nahadzat do vriacej vody.ale co na ne 😕 ?napada ma len podusena kysla kapusta..
baby skusene,hodte sem nejake spenatovinky 😉

jokohama
2. feb 2010

MAMICKY prosim kde zozeniem tuto knihu o 90 dnovej diete?ako rychlo a kolko sa da schudnut?DAKUJEM 😉

domyyy
2. feb 2010

kočky ja sa hanbím 🙄 celý deň som jedla pekne a dnes mi mamina priniesla čokoládu z Anglicka moju oblúbenú 😔 tak som sa práve nadžgala 🙄 ☹

inuska79
2. feb 2010

Domyyy...pohodovič....si si ulahodila myseľ, povedz si...je mi fajn, žiaľ práve o to teraz musím zabojovať viac, aby ma každy prehrešok nebrzdil...Neboj, ber všetko pozitívne...ináč budeš potajomky maškrtiť...
Mne veľmi pomáha byť tu pri Vás uprimnou....

lenca13
3. feb 2010

dobre ranko vcera vecer som si dala cokoladu a ostalo mi po nej tazko 😠 ,dnes mam ovocny den normalne sa tesim 😉

lucijja
3. feb 2010

jokohama: napis mi mailovu adresu do IP a ja ti ju poslem. 😉

domyyy: hlavne si nic nevycitaj-sme ludia, nie stroje, takze nie sme neomylni. Chudnutie je hlavne v hlave, takze cokolada-necokolada - chudnes a hotovo!

baby ja som sa dnes len tak odvazila po ovocnom a dalsie kilo dolu. Ked som zacinala chudnut tak som mala 83kg, ked som zacala 90dnovu tak som mala 78.6kg a dnes mam 67.4kg 😵

a dnes bielkoviny-bude orestovana kralicia pecen na cibulke. 🙂

lenca13
3. feb 2010

Lucija tak gratulujem 🙂 🙂 🙂

emimka
3. feb 2010

domovy, ja včera som horšia ako ty mala som UH a do večera bolo všetko v pohode, až večer manžel doniesol a upiekla som klobásky, k tomu čerstvé rožky, no neodolala som a spapala, ale fuj tak mi bolo potom zle, ja ťava. 😝 😢 No dnes mam ovocko. 😉

zuzanaca
3. feb 2010

Pekný deň, žienky 🙂
Ja som včera večer odolala chipsom, ktoré manžel pri telke chrúmal 🙂 Dnes ovocko - sa teším! To mi ide najlepšie! 😉

zuzanaca
3. feb 2010

lucija, super úbytok 🙂
Moja váha stagnuje, až rozmýšľam nad tým, či ešte niečo pôjde vobec dole ☹

morenka
3. feb 2010

Ahojte dievcata! Konečne som si dnes normalne pospala..trosku dlho ale posledne dni tazko zaspavam a mam plytky spanok takze som oddychnuta a to preto ze som vcera krutila na stacionari....ine cviky nerobim ale ked pojdem na privat lebo sa mi na tyzden zacina novy a posledny semester tak tam budem cvicit normalne celym telom🙂 Tak dnes mam škroby čo veľmi neznasam ale idem si luci spravit tie tvoje sampioniky a normalne sa tesim lebo som zvedava na tie chute! Takže všetkym aj tym co zhrešili to nevadi ide sa dalej.....ved sme len ludia a učime sa na vlastnych chybach🙂

bea44
3. feb 2010

ahojte,
lucija .... si ma predbehla. ☹ ale ty si to vydrela 😵 , tak vobec nezávidim, ale prajem 😉

u mna je ten problem, že som ako tak spokojná a nemam motiváciu 😖
oblečiem skoro všetko co mam,/ skoro/. ale take 3 - 4 kg by potešili. 😕
žeby som sa konečne nasr.... a začala cvičit ??? 😠
ja dnes bielkoviny- a na obed budu kysle ryby, rožok 😝 este som to nepapala počas diety a prišlo mi na chut 😀

špenat si dávam k zemičikom, len tak na cibulke cesnaku podusený.a zahusteny postruhanym zemiakom 😉

ejbyk
3. feb 2010

ahojte chudulky...dakujem za inspirácie co so penátom...urcite nieco z toho vyskusam.
Lucinke gratulujem ku krasnej vahe...musi to byt supet pocit...taketo uspechy velmi zenu vpred...teda mna urcite.

ja sa vam musim pochvalit, ze som si dnes kupila rifle!! v obchode sme na ne s mojou mati pozerali a obe sme tak suhlasne hovorili ze sa do nich urcite nenatrepem 😠 a baby natrepala som sa, s prehladom....taaaaaak ma to potesilo a hrdo som si ich kupila! takze dietka /co vlastne ani nie je dietka/ prinasa prve krasne vysledky 😀 juuuj tesim.

prave sa mi pecu zemiacky, dam si ich s kapustou! a snad dnes nebudem hresit, lebo idem ku kamoske...ale vecer sportovat, takze snad sa budem drzat!

pekny dniiiik

peterb
3. feb 2010

ahojte po dlhsej dobe som naspat,
zajtra ma caka prvy vodovy den a v piatok sa odvazim odvazit, ako to dopadlo. Dnes ovocie, tak som to vymenil za kapustovu polievku - v podstate voda, paradajkovy pretlak a kapusta hlavkova (ta klasicka, ze akoze tukozrutka, ale ja ju mam celkom rad a je to podstatne lepsie ako ovocie, ktore mi ako hlavne jedlo nechuti)

za 14 dni slapania na bicykli 300 km, 9000 kalorii, vcera sa mi podarilo prvy krat dostat sa s 20 kilometrami pod 40 minut, asi o pol minuty, ale mal som toho tak akurat az cez hlavu. Snad sa to niekde prejavi (ked nie inde, tak aspon na tom bicykli)

Gratulujem k super vysledkom, kila nie su tak podstatne ako tie centimetre. Aj ja chcem!!!! 🙂

morenka
3. feb 2010

peterb tak ty si uzastny! ja ked naslapem 9km za 30minut tak som stastna a ty takto??? Wáááw si dobry....drzim palce na vodovy den!!! to zvladnes!!!!🙂

peterb
3. feb 2010

morenka: je to na tazkych prevodoch a mam otacky aspon 80 za minutu, aby sa to dalo. Na tu vodu sa celkom tesim, ale uvidim, ci ma moje tesenie neposle kade lahsie. Ale zatial som vydrzal nezhresit ani raz, tak snad ma toto nezlomi.

morenka
3. feb 2010

no ked si do teraz vydrzal tak verim ze vydrzis aj potom!!!!🙂ja mam tie lahsie prevody ale idem tempom...🙂 tie tazsie prevody nemam rada🙂

zuzanaca
3. feb 2010

ejbyk...zaslúžiš si ich! 🙂

peterb...ty na to ideš super 😉 a bez prehreškov 😕 . Máš môj obdiv 😎

peterb
3. feb 2010

zuzanca: ale este len 28 dni, tak este ma par caka. A najvacsia vyzva je, ked si maly zacne otvarat dobroty a oriesky a pudingy a neviem co, hlavne podvecer, kedy je u mna najvacsia chut nieco take zjest.

zuzanaca
3. feb 2010

peterb.....ja to dobre poznám....a keď musím malú s tým aj nakrmiť a keď nedopapá .... uff 😀 😝 😀

lucijja
3. feb 2010

vidim, ze nie som jedina ktora musi odolat dobrotam nasich ratolesti... 😀

lubikaf
3. feb 2010

lucijja perfektny vysledok, tiez by som rada dala vyse 10 kg dole, no zatial sli iba dve, a to bude uz dva tyzdne v sobotu, co som zacala ☹ no ale ked sa kazdu chvilu napchavam sladkostami..... 😖
aj dnes mam ovocie a na obed som si dala kuraciu polievku....bola som proste hladna jak vlk, no ale do vecera to na tom ovoci snad nejak vydrzim, a zajtra si spravim nieco fajne, uz sa tesim. a tiez si musim dat nejaky ciel, ze ked schudnem, kupim si nove rifle, len to musim mysliet vazne!!!

peterb drzim palce na prvy vodovy den, verim ze to zvladnes 🙂

domyyy
3. feb 2010

ďakujem Vám veľmi pekne 😵 potešili ste ma 😵 dnes si robím pečené zemiaky tak sa teším 😵 už idem jesť 😀 😉

jáj len nech sa nám darí! držím Vám palce! 😵

morenka
3. feb 2010

Tak nakoniec som mala na obed zemiacky a kapusticku a bola to mnamka! dnes sa seriozne venujem bakalarke tak nejak ten cas ide ale uz ma chyta hlad....ale musim vydrzat! dnes pojdem tiez na stacionar tak sa normalne aj tesim🙂