90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lemge
4. feb 2010

ahojte.vcera som tu mala kamosky,a vecer sa nejak zvrhol na par poharkov vinka 😀 😅 no co uz.ale opica nedorazila ku mne 😀
dnes poctivo dodrziavam ovocie.na zajtra sa chystam robit tie sampinony s bryndzou od Ejbyk.

pekne popoludnie,ja utekaaam na zumbu 🙂

inuska79
4. feb 2010

ahojte ludia!!!

ja dnes super...banan, jabko, na obed lečky s udusenymi šampionmi plus rajč.pretlak plus varena brokolica, oregano....mnam....
a manžel mi na večeru kupil SACHER......juuuj, uz len natahujem čas...

Inač...vedeli ste, že najrychlejšie sa väčšie kvantum šamp.nareže na krájači pre vajíčka na tvrdo???

ejbyk
4. feb 2010

...ja dnes nejaka kriza, telo je vymackane. Namiesto jednej povinnej tablicky cokolady som si dala 3!!! juuuj a to ma tak dnes vaha potesila rano...

...a blbne mi nejak mrcha! nemali ste aj vy nejak problem, rozhadzany cyklus?

lemge...snad sa tie sampiony zadaria, potom daj vediet. ja som sa nevedela dojest. zavidim. ja zajtra na ovociiiii 😒

martinex
4. feb 2010

peterb tak ma napadlo,pozeram ze si z BA, na ktorej skole si doktorantom/konzultantom? 🙂

peterb
4. feb 2010

martinex: doktorandom uz chvalabohu nie som. skola je BVŠP

peterb
4. feb 2010

tak vodovy den sa chyli ku koncu. nebolo to take strasne, dokonca som ani nebol hladny. ale dokazal som rozoznat vonu vsetkeho dobreho. aj na 20 metrov. na dalsi vodovy den sa ani troska netesim 😝

zuzanaca
5. feb 2010

peterb....ešte si sa nevážil? 😉 Hoď výsledky 🙂

Ja dnes budem na obed zemiačiky a zeleninku na sposob zemiakoveho šalátu bez majonézy.

Pekný deň 🙂

peterb
5. feb 2010

ahojte,
tak vcerajsom presiel v pohode, nakoniec uz so mmal apatiu k jedlu a okrem toho, ze vecer mi vsetko vonalo, nebol ani hlad.

Moje zosumarizovanie prvych 29 dni:
-7,8 kila
-6 cm v pase
za poslednych 14 dni 11 000 kalorii a 310 kilometrov na stacionarnom bicykli
ziadne prehresky

chcem este zacat cvicit aj na brucho a snad vydrzim tych dalsich 29

ale celkom som spokojny 🙂

sonya16
5. feb 2010

peterb -
to kedy dáš tých 11000 kal., šak ja za 20 minút keď dám 60 ta až veľa (na orbitreku), to by som tam musela ťahať aspoň 3 hodky denne a to sa nedá 😀 prídem o štvrtej z práce a som rada, že vidím detičky a občas aj manžela 😉 či mám pokazený stroj, či či ???? 😒

peterb
5. feb 2010

sonya16: 40 minut poctiveho slapania, ze zo mna uplne tecie je plus minus do 22 km a 700 kalorii, ale dost tazkych prevodoch, manzelka na 10 kilometrov na lahkom prevode 200 kalorii pod dvadsat minut

morenka
5. feb 2010

peterb 7,8kg!!!!! tak to je uuuuuuuzastneeee....páááánecku tak to ti zavidim....super! len tak dalej!!!! Ja som vcera nebola na stacionari...☹ nejaky nedobry den som mala...ale dnes ovocko zatial len dzusik srkam uvidime ci ma chyti nejaka kriza dnes.... tak pekny dnik prajem!

dzani
5. feb 2010

ahojte pridavam sa k vam, nakolko uz 32 dni bojujem s kileckami 8)
Vodny den bol tiez na pocudovanie fajn, hlad sa prejavil tak 2x za den, ale voda ho hned zahnala. Tiez som myslela, ze to budem horsie znasat. Takze moje vysledky za prvych 29 dni:
- 5.7kg 😵 😵 😵
pas -8cm
boky -4cm
prsia -4cm
ruka -2cm
stehno -2cm
Takze idem daleeeeeej, ma to navnadilo. Len musim vymysliet, co si pytat od manzela za tie zhodene kilecka, to nebude lacneeee, hi hi. Dnes ovocny dniiik, nerobi mi problem, len akosi znenavidim banany, co som ich predtym zboznovala. Drzim vsetkym palceky.

peterb
5. feb 2010

morenka: ale za prvych 16 dni bolo 5,2, za poslednych 13 uz len 2,6, takze predpokladam, ze dalsie tyzdne tak max kilo, mozno este menej.

dzani: pekne vysledky, 8cm v pase je super!!!

dzani
5. feb 2010

Hej tiez si myslim, ze uz to pojde tazsie dolu, no uvidime. Dakujem, tiez ma potesili hlvane tie cm ako kg. A to som neslapala na bicylki ako ty, ani nejako extra necvicila, kedze pri dcerke sa neda. Sa teskaaaam, a pritom mi ani nepride nejako drasticka ta dietka. Tyzden mi trvalo, kym si organizmus navykol na 3x papanie. Teraz mi pripada, ze manzel laduje kazdu chvilku a zobe kade-tade, je to zaujimave, ze predtym som zobala zarovno s nim a teraz nic.

lucijja
5. feb 2010

ahojte.

peterb, dzani:naaadherne uspechy. Tesim sa s vami a prajem vela sil do dalsich etap. Ja uz za 9dni posledna voda a gojec. 😀 Nedala som tolko, kolko som chcela dat, ale nevadiiii, budem na sebe makat aby som to dotiahla na tu 60tku aspon. 🙂

dzani
5. feb 2010

Lucijja vdaka 😵 a ty uz konciiiiis za chvilku, no super. A to potom budes drzat este tu udrziavaciu dietku nejaku, ci zacnes papat ako predtym? Lebo tiez ma jedna znama odradzala, ze jedna kocka drzala dietku, dala dolu 17kg, a vsetko nabrala naspat. Tak predpokladam, ze zacala papat ako predtym a slo to.

morenka
5. feb 2010

Pánecku tak to suuu uspechy!!! gratulujem!!!!dzani kráásne....ja zatial ziadna zmena no uvidime zajtra sa odvazim....🙂 ale myslim ze nic nebude dole...ale nevešam hlavu ide sa dalej!

dzani
5. feb 2010

Morenka dikes, som zacala s dietkou nemali sme doma vahu, tak som sa vazila tak raz za tyzden, minule sme boli v Ikei, mali digitalnu za 5 evrasikov, no nekuuuup to, teraz ma to laka vazit sa kazdu chvilku 😀 Ale fakt netreba zufat, viem o tom svoje po 17 dnoch som stupila na vahu a 1.5kg dolu sa mi to zdalo maaaalo, tak som aj uvazovala ze skoncim, a sla som dalej a som rada, fakt treba brat do uvahy tie cm, tie hovoria viac ako kilecka 🙂 Ty mas kolkaty dniiik?

dzani
5. feb 2010

Idem kocky a chlop 😀 dietatko sa mi budiiiii, brat sa ohlasil na navstevu. Dakedy nabuduce zase. Majte pekny viiiikendiiiiiik. 😵

ejbyk
5. feb 2010

baby...ja dnes den ako každý iný pred dietou 😢 😢 😢 😢 strašne sa na seba hnevam, lebo normalne citim, ze to moje telo nereaguje dobre. som zo seba sklamana 😢

morenka
5. feb 2010

dzani ja mam 33 den....len☹ ale dobre🙂 ja tiez uvazujem o kupe novej vahy lebo tu co mame niekedy mam pocit ze sa zblazdnila...tak uvidime..
ejbyk nevadi...ide sa dalej!

zuzanaca
5. feb 2010

Ahojte 🙂

Peterb, dzani - ste mojou motiváciou vydržať! 🙂

Zajtra idem na ples, to bude prvá veľká príležitosť predviesť sa schudnutá (aj keď len zatiaľ 3 kilá 😀 za 19 dní) 😉. Mám nové šaty, stiahnem sa šnurovačkou, vtiahnem brucho, vypnem prsia a .................uvidím, či si to niekto všimne 😀 😀 😀. Ale už dopredu viem, že sa budem cítiť superná! 🙂 😀 😵 😵

Vzor na nepriamu úmernosť - čím mám menej kíl - tým mám viac sebavedomia 😀 😀 😀

olianko
5. feb 2010

Ahojky 🙂
Tak ja sa nemam cim chvalit 😠 ☹ 😠 3krat do tyzdna cvicim a nic 😅 😕 nemyslim kilogramy ale cm....ako je to mozne?
Vecer o osmej uz chodim spat s detmi aby ma neprepadla zravost a ani tak to nepomaha....pomoooooooooc
Dnes mam bielkoviny, kurca + salat + sojovy rohlik ....
Drzim palce vsetkym a tichucko zavidim ake mate krasne uspechy 😔

bea44
5. feb 2010

ahojte,
peter, dzani- pridavam sa aj ku gratulácii 😉

som sa dnes rano postavila na váhu , len tak nesmelo 😒 lebo citim , že sa to 2 tyzdne nepohlo 😠
a čuduj sa svete : Nepohlo ☹ , svieti tam ta 71 . ani gram dole 😲

čitala som teraz pokracovanie 90 a tam pišu ze po prvych 90 dnoch treba pockat 90 dni a až potom začat 2 krat.
a medzi tym udrziavacka 😖 tak hold budem musiet počkat 90 dni ☹
idem si to poriadne prečitat a budem len udržiavat. uvidím ako to pojde.

- ale mam dobru vyhovorku: asi to bude vekom 😀 😀 😀 😀

zuzanaca- prijemnu zábavu 😉
lucii- ty to urcite dosiahneš / 60 / 😵

bea44
5. feb 2010

olianka - a nebude to tym, že uz mas idealnu vahu k svojej výške 😝
a telo sa brani schudnut viac 😝
a zalezi aj ake maš dispozicie a geny.
napr. u nás v rodine sme vsetci níkokmenní 😀 a gulatý 😀 , v medziach normy 😝
sestra- 120, brat- 130, brat - 90 😀 😀 😀 😀 😀
takže ja som teraz pri nich modelka 😀

sonya16
5. feb 2010

Chlapi majú iný metabolizmus, im sa darí schudnúť skôr, aj keď nechcú. Napr. ten môj si teraz zmyslel, že nebude večerať lebo chce niečo zhodiť. Tak to teda nie! 😠 Budem mu večer vyvárať jeho obľúbené lokše, halušky s bryndzou a so slaninkou, vyprážaný syr a pod., aby nezhodil viac než ja 😉 šak ja sa tu skoro týram a on len prestane večerať a ináč sa celý deň nevie dojesť??? 😀 😀 😀

bea44
5. feb 2010

sonya- 😀 😀 😀 😀 maš pravdu ale ja by som to nerobila 😖 , ved tak provokuješ samu seba 😉
bude tažke odolat 😲
nech skusi držat s tebou, tak budeš varit len jeden druh 😝 a uvidi čo to je za galeje 😵

sonya16
5. feb 2010

Lenže on nemá galeje. On rána spaše 2 rožky s niečim, keď mu je málo, ide do bufetu a dá ešte trestku napríklad a potom ma normálny obed v práci. A ja čo mám? 😝 Tak by bolo nefér, aby schudol viac než ja 😀 no ne??? 😵

morenka
5. feb 2010

Dievčata dneska mam staaaaaasnu kriiiizu....ale strasnu...keby ste vedeli co mi vsetko po rozume chodi....booooze....dneska to 100%nebude....uuuuf

sonya16
5. feb 2010

morenka - pri Tvojich výsledkoch si z toho ťažkú hlavu nerobím 😉