90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bubadlo27
7. feb 2010

jej lenci, konecne niekto kto mam zajta tiez vodu 😉
budem na teba mysliet 😉 🙂

zuzanaca
7. feb 2010

Ahojte,
ja som zlyhala 😠 .
V sobotu bol ples, bolo výborne, no dala som si aj pár pohárikov, chlebíčky a komplet večeru 😅 , no a dnes bola oslava, tiež som si dala zo všetkého 😅 .
Nič to, ide sa ďalej 😉

Držím palce zajtra vodovým 😀 - ja zajtra bielkoviny 🙂
Dobrú noc.

domyyy
7. feb 2010

ahojte....no od zajtra začínam zas s diétovaním....3 dni som iné ako chlieb a sladkosti ani nejedla 🙄 bola som predávať mimo SR a nedalo sa variť preto ten chlieb a sladkosti lebo mi chýbala energia 🙄 bojím sa odvážiť lebo dnes je to už 28dní 😒 zajtra asi vodový nebudem mať uvidím 🙂 držte mi palce nech schudnem to čo som nabrala 😖

zitaje
7. feb 2010

Ahojte baby, nemate niekto tuto dietu v pdf alebo tak nejak?
Zakladne info mam, ale potrebovala by som este neajke kombinacie, a hadam sa do toho pustim aj ja. 🙂

kwikwi
8. feb 2010

Tak co kocky?Fakt nemate nikto tu dietku?Nikto mi ju neposle?to je skoda.Neviem ako mam zacat.V oktobri sa vydavam a do vtedy potrebujem dat dole viac nez 20 kg,tak ze mam co robit.A vy z kolkych kil zhadzujete?Nie je tu niekto co zhadzuje zo 100-vky ako ja? 🙂

lenca13
8. feb 2010

Ahojte to neviem zatial drzim ten vodovy,ale do vecera daleko 😠
Kwikwi urcite ti ju niekto posle,ked sa tu objavi lucija ta ju ma urcite 🙂

domyyy
8. feb 2010

lenca....aj ja mám vodový 😵 😵 😵 môžeme sa podporovať 🙂 ja to zatiaľ dodržujem pijem minerálku bonaqua 🙂

kwiki....ja by som ti to poslala len neviem ako to vložiť do mailu 😅

ejbyk
8. feb 2010

kwiki posli mi do IP tvoj mail, alebo ak chces napis aj na plochu a ja ti tu prvu knihu hodim do mailu.

..inak moje chudnutie je asi take ze sa silou mocou drzim, ale i ked cely vikend presportujem, aj ho prejem...nie moc, ale zobnem kadeco, aj mimo dietu. ale tie 3 kg co som zhodila poctiv dietovanim mi uz nepribudli, aspon z toho sa tesim. od tohto tyzdna zacinam opat..este aspon 3 kg...ale ak bude 5, nebudem sa hnevat!

pekny dnik a drzim palce vodovým vílam 😀

domyyy
8. feb 2010

ejbyk...ďakujeme 😵 a ty musíš mať teda peknú váhu keď ti stačí 3kg schudnúť 😅 ja ešte aspoň 10kg 😀

ejbyk
8. feb 2010

domyyy...nooo moja vaha nie je zla, ale nie som to ja...za nejake dva roky som pribrala 8-10 kg a necitim sa s nimi dobre. no hlavne stravovacie navyky sa snazim upravit. teraz si takmer denne chystam do prace obed, neprejedám sa, večer po siestej už nejem, ranajky mám rovnake a zacala som sa hybat 😀 korčule, lyže, plávanie, prechádzky...
...držím všetkým palec pri zhadzovani, a myslim ze je fajn ze mamé takúto diskusiu, kde sa vykecame, poradime si, podporíme sa...mne to určite pomáha.

kwikwi
8. feb 2010

Ahoj ejbyk.Moj mail je ivanazlato@seznam.cz Dakujem ti pekne 🙂

lenca13
8. feb 2010

domyyy snad to spolocnymi silami dnes zvladneme 😀 😀 😀

peterb
8. feb 2010

ahojte,
tak som sa pomaly zasa rozbehol do dalsej tretiny, dnes 33 den, optimizmus po prvom vodovom dni ma neopusta a dalsim cielom je polovica - 45 den, odkedy sa to uz bude len odpocitavat. Po prvych 29 dnoch 7,8 kila dole povzbudilo, tak som si povedal, ze dalsie vazenie bude az po 45 dni, snad sa este nieco pohne. Potrebujem este 6 kil a potom uz chudnut nemozem 🙂 To mi vychadza tak na tie dva mesiace.

na tri dni som dal bicyklu pokoj, od dnes zasa zacinam.

Drzim vsetkym palce, nech to ide dole a nech sa dni velmi rychlo odpocitavaju

kwikwi
8. feb 2010

Halo.Asi ste na mna zabudli.Poslite mi to prosim.Chcela som zacat uz dnes.Mam v sebe len jeden jogurt.Prosiiim ☹

domyyy
8. feb 2010

kwiki....jogurt nemôžeš na raňajky 😒 len ovocie 😉

zuzanaca
8. feb 2010

ahoj kwikwi...ja ti to posielam...... 🙂

kwikwi
8. feb 2010

Uz to mam.Dakujem a idem studovat 🙂

zuzanaca
8. feb 2010

Ahojte 🙂 . Ja dnes "hladujem" až do druhej - potom si dám masko, zeleninku, celozrný chleba 🙂 a za tým vývarík - už sa teším 😀 . Ale psssst - nechcem vás provokovať, lenca13, domyyy ☹ - držte sa, ste silné ženy!!! 😀 😵 😉 !

zuzanaca
8. feb 2010

kwikwi....a začni už dnes 😉 ...ten jogurt nevadí....doležitejšie je to, že odo dnes sa už nebudeš prejedať 😀 😉 . A máš aj detičky? 😉

domyyy
8. feb 2010

kwiki...poslala som 😉 dúfam, že dobre 😅 😀

peterb...krásny úbytok váhy 😵 gratulujem 😉 🙂

lenca...a nevieš čo sa môže piť? 😅 len čistá voda ani džús, káva čaj? 😕 😅

ejbyk.... aj mne pomáha, keď vidím ako všetci chudneme 🙂 a závidím ten pohyb 😀 ja len na bicích cvičím 😉 nič iné sa mi nechce 😝 😀

zuzanaca...ďakujem 😵 musím sa držať! 😝 😀 😵

lenca13
8. feb 2010

domyyy no ja mam za sebou uz dve kavy,ved ja si myslim ze to sa moze a urcite aj caj,a dzusy teda neviem 😕
ja by som bez kavy nevydrzala 😀 😀 😀

kwikwi
8. feb 2010

Ahoj zuzanaca.Deticky zatial nemam.Ale po svatbe planujeme.Ano zacinam uz dnes,len nemam nakupene tak musim do obchodu.Akurat neviem ako to bude v praci.Tam nam varia a mame na vyber z dvoch jedal.Ale veceru uz nemam.Tak to musin este domysliet.Alebo v praci nebudem jest varene len nieco suche a doma si uvarim.Robim kratky a dlhy tyzden tak ze som aj dost casu doma.Ak chcem studeny obed,cim mam nahradit to maso?mozem si dat napr.nejaku sunku s chlebom a zeleninou?alebo syry?dakujem 🙂

zuzanaca
8. feb 2010

kwikwi.....ak chodíš na obedy, aj tak sa to dá, že ak budeš mať bielkovinový deň, tak spapáš len maso so zeleninovým šalátom a v iné dni zješ len prílohu: zemiaky, ryžu,...bez masa 😉
Ak chceš studený obed, keď budu bielkoviny - tvrdý syr 20 dkg s 1 krajcom celozrného chleba a šalát bez obmedzenia 😉 ,
šunku by som nejedla - je v nej veľa múky 😕, radšej kuracie masko - hoci aj studené 😕 😅 😉 😀

zuzanaca
8. feb 2010

lenca13 - dzusy sa vo vodový deň nesmú - je to tekuté ovocie 😀 , káva a čaj sa môže, ak vám to pomôže 🙂

bubadlo27
8. feb 2010

ahojte,
zdravim vodarky, ja zatial v poho,som si ani nestihla dat od rana kavu, ale uz je uvarena idem vypit, aj ked by sa nemala 😒
som citala, ze dzusy, dokonca ani caje by sa nemali, lebo sa beru za porciu jedla, ale vzdy lepsie horky caj a kava ako sladkost, resp. obed
drzte sa, ja bojujem 😀 🙂

kwikwi
8. feb 2010

Tak som zacala.Pripravila som si obed.Ked ze nemam nakupene tak som si davam 2 vajicka na makko s paradajkou a celozrnym rohlikom.a na veceru bude uz len jedno vajicko a paradajka.A potom do prace tak to vydrzim.A zajtra po nocnej to vidim na rizoto so zeleninkou.a potom som uz doma tak to si uvarim.A co vy holky? 🙂

domyyy
8. feb 2010

kočky ja pijem vodu a zatiaľ hladná nie som 😕 uvidíme do kedy 😅 😉 domov prídem až o štvrtej takže hdam to prežijem 🙂 zajtra si dám asi lignje či ako sa to píše 😀

martinex
8. feb 2010

ja som prave spapala leco,celkom som si pochutila,dlho som ho nemala... a na veceru ma caka treska z tofu,alebo mozno rybka...uvidim naco budem mat chu...
ale vcera som sa neovladla,spravila som muzovi jablkovy kolac a dala som si aj ja...ale taky fajny bol...kurna, a to som mala ovocie 😠 musim sa polepsit

lenca13
8. feb 2010

Martinex aj ja som mala vcera ovocny,no boli sme u nasich a mam robila fanky tak som tiez zhresila 😠

kwikwi
8. feb 2010

martinex,v tej diete sa ale pise,ze co jeme na obed musime aj na veceru.Alebo nie?mozno som to zle pochopila 😉