90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
15. feb 2010

danielitka: nie ja som dala 90dnovkou dole 12kg. Celkom vsak uz tusim okolo 17kg. Daj mi tvoj email a ja ti ju poslem. Do IP sa to poslat neda... 😉

zuzanaca
15. feb 2010

tinkaaa......uzdravte sa 😔

martinex.....aj ja by som mala mať vodu zajtra, no ako som písala, nedám si ju... 😉

Ja dnes tlačím ovocníčkov 😀 😵 😉

zuzanaca
15. feb 2010

danielitka....hoď mi do IP mailovú adresu a ja ti ju pošlem 🙂

zuzanaca
15. feb 2010

lucijja...ako ti to ide? 😉

yanna20
15. feb 2010

ahojte dievčata, tak ja som sa na to tiež dala..zatial som nikdy ziadnu dietu nevydržala..tak maximalne dva dni 😀 , teraz som zatial len na 3. dni ale ide to super, troska ma hlad trapi rano, treba si zvyknut...ja mam taky dotaz, dnes som si robila pizzu podla receptu z knižky, no a mne dost velka ta pizza vyšla,tak kolko je mam zjesť?zjedla som trištvrte a mam fakt dosť, tak rozmyslam ci to nemal byt len jeden kusok? 😕 ja mam skoro 11 mesiacov od porodu a stale nejakých 10 kg na mne navyše tak hadam to pojde dolu, ked ide to leto, minuly rok som si to teda neuzila, ja som taka hanblivka 😅 takže ani kupat, a v kratkych ,,obtiahnutých" tričkách som sa veru necitila ružovo 😖

bubadlo27
15. feb 2010

ahojte,
tak ja po 36 dnoch mam vsetky 3 dni / zajtra ma este caka ovocie/ krizove, neviem nejako sa to zacalo na mna valit a som strasne hladna, nechapem, doterz uplne v pohode, ale ja som bojovnik a vydrzim.
zistila som ze mne asi najviac vyhovuje ovocny a po nom bielkovinovy, lebo ked vela nejem, ani mi potom nic nechuti, ale ked zacnem potom skoda slov ☹
vazit som sa nevazila , radsej nie 🤐

emimka
15. feb 2010

ahojte, tak ja mam dnes ovocko, ja sa tiež môžem chváliť len s ovocným dňom, ten je najlepší, pretože hlavne UH je taký prehreškový, kedy neviem čo zjesť a zjedla by som všetko. 😉
zatiaľ som stale na tej vahe čo som schudla, ale priznam sa mala som take dni čo som jedla aj sladke aj slane, proste prehreškové dni a to som nepribrala vôbec zaujímave! 😉
Ani ja tu dlho nevydržím možno ešte 3kilečka dole a toje všetko. 🙂
a lucija naozaj to je poriadne vydieť super musiš sa aj dobre cítiť, len si tu vahu udržať. 😎

andrejka77
15. feb 2010

ta pizza to by aj mna zaujímalo zajtra si ju hodlám tiež dat uz sa na nu tesim a urcite by som ju ziedla celu jak sa poznam 😀 a ste jednu vec by som chcela vediet mozem mat za sebou aj dva dni napr.skrobove a potom dalej den ktory nasleduje ? 😲 😉

lucijja
15. feb 2010

yanna: ahoj a vitaj. Mame rovnako stare deticky. 😵

no ja pocitam usilovne pocitam a dnes som sa rozhodla odvazit. Takze po dvoch tyzdnoch jedenia 5xdenne vyvazenej stravy mam stale rovnaku vahu. Takze super - nepriberam a hadam sa to rozbehne aj do chudnutia. 🙂
Negativa: pocitanie zaberie dost casu a studovania. Ale iba zo zaciatku, teraz to uz ide lepsie. Musim casto papat v terene, pretoze rozostup medzi jedlami nemoze byt vacsii ako tri hodiny. Takze ked niekde uvidite maminu ktora za jazdy s kocikom taha z tasky sunku, syr ci acidko - to som ja. 😀
Pozitiva: Najvacsie pre mna - chodim pravidelne na zachod (mala som s tym vzdy veeelky problem). Som stale full. Absolutne ziadne chute na sladke ani nic podobne. A potom je to zase zmena zivotneho stylu. Buduci pondelok sa ohlasim ci islo uz nieco dole a ci nie. 🙂

domyyy
15. feb 2010

ahojte 🙂 aj ja sa hlásim 😅 no diétka mi ide, len dnes som prišla neskoro domov tak som zjedla biely rožok a šunku 😒 na večeru si dám len zeleninku lebo som na seba nahnevaná 😀 držím Vám palce! 😉 😵

olianko
15. feb 2010

ahojky ...tak ja po vcerajsku som dnes pohorela na celej ciare hned od rana...zajtra to musim napravit ....
lucijja videla som fotky - parada , krasne si zhodila .Gratulujem a verim , ze sa na tu 60tku dostanes 😉
Inak super ze si nic nepribrala za tie dva tyzdne.Ja som niekde citala, ze najprv mozes aj pribrat ale potom ze to ide dolu.....tak drzim palce...a ozaj skus napisat jedalnicek na jedenden .... 😵

domyyy
15. feb 2010

jáj kočky ako som sa tešila, že mi ide diétka dnes som moc porušila 😅 čerešne v horkej čokoláde sa na mňa usmievali a neodolala som 😝 dúfam, že sa polepším! 🙂

lucijja
15. feb 2010

olianko: veru aj ja som to citala tak som sa bala. Ale nic! A to zeriem ako svinucha.. 😀 Takze len tak pre zvedavost: Ranajky:nekysnuty chlieb 70g, tvarohovo-nivova pomazanka 40g, sunka 30g, rajciny. Desiata: biely jogurt, ovsene vlocky, pomaranc, mlieko. Obed: kuracie prsia 100g, ryza 100g, mrazena zelenina 100g. Olovrant: tvarohovo ovseny kolac, acidko, lieskovce 15g. Vecera: Eidam 30g, acidko 150g, nekysnuty chlieb 40g, sunka 40g, rajciny uhorka. Krasnych 6253kJ zlozenych zo 110g bielkovin, 166g sachacov, 42g tukov. To je obzerstvo co? 😀 😀 😀

zitaje
15. feb 2010

Caute baby, dnes mam 6. den a zatial bol najhorsi. Teda az do popoludnia som sa drzala ukazkovo, ale nemala som nachystanu veceru a prisla som neskoro vecer domov z roboty, tak som do seba napucila krizom-krazom kadeco, zacala som bagetou, potom syr, a na koniec cokoladu, co som kupila na zajtra 😠 . Takze zajtra UH den ale cokoladu si nedam, uz som si dala dnes.
Mne najviac vyhovuje bielkovinovy den, vlastne aj skrobovy, ale musim si nachystat den dopredu, aby sa mi nestalo to, co dnes, ze nemam co jest a zjem potom pol spajze. 😅
Zajtra idem do toho s novym elanom. 🙂

lubikaf
16. feb 2010

Dobre ranko, tak ja mam dnes bielkoviny, a chcem si spravit leco, uz sa mi nan slinky zbiehaju, len skoda, ze bude bez klobasky 🙂 Mna caka v sobotu prvy vodovy den, uz teraz sa psychicky pripravujem 😀

lenca13
16. feb 2010

Ahojte ja mam dnes ovocny tak sa tesim 😉
Zitaje len treba vydrzat 😉

olianko
16. feb 2010

dobre ranko 🙂
Lucijja tak to je teda obzerstvo 😵 ked sa to cita tak je toho taaaak vela ale na tanieri to asi tak nevyzera alebo ? 😕
Ja dnes UH den ...no na ranajky bol chleba 😔 som mala straaaasnuchut nan .No a este mam obe deti doma tak sa mi to nedari dodrzat-tie ranajky lebo Saska chce jest to co ja .....A ja chcem aby poriadne ranajkovala../ to su vyhovorky coooo? /
No ale obed bude 100%-tny a jasne ze to budu spagety 😀
Zitaje zktorej casti Ba si?

lucijja
16. feb 2010

olianko: praveze je toho dost. 😕 Ja som nikdy nejedavala velke porcie a casto... 🤐

yanna20
16. feb 2010

takže ja dnes tiež ovocný deň tak fajn, ovocie mám rada tak to prežijem...ja sa už teším na zajtrajšieho lososa mňam mňam

yanna20
16. feb 2010

ráno mam ale stale krizu, maly nejak skoro vstava 😠 , ja som totalne bez energie, a vtedy mam chuť do seba natlačiť všetko čo je v kuchyni 😢

zuzanaca
16. feb 2010

Ahojte 🙂

martinex.....ako zvládaš vodový deň? 😕

vítam nové tváre.....yanna20.......ja ráno krízu nemám, mne v tomto diéta vyhovuje, ja sa ráno nestíham ani najesť, ani nemám chuť.... 😝

andrejka77....nesmú sa dni prehadzovať, ani opakovať 😀

lucijja.....neviem si to predstaviť rátať každý deň 😕 , to sa ti musí aj snívať o KJ-och 😀 😉 . Inak klobúk dole, máš silnú vôľu!!! 🙂

lubikaf....ja si dám vodu s tebou! 🙂 Mala by som ju mať dnes, no idem o pol piatej na pracovný pohovor, tak neriskujem..... 😀
Kto si dá ešte vodu v sobotu??????

olianko....aj ja pred dcérkou jem na raňajky potajomky ovocie a ju kŕmim chlebíkom....

Dnes som mala na obed kuracie masko s maďarskou čalamádou a chlebíkom.
Pekný deň 🙂

lucijja
16. feb 2010

zuzanaca: wooou aky report... 😀 😀 😀 A mas pravdu, furt sa mi o tom sniva... 😀

ejbyk
16. feb 2010

..ahojtie zienky...uz som tu dlho nic nedobla. motkam sa stale dietkou a je to super...rozhodla som sa obmienat 3 dni, bez ovocia...a sedi mi to tak lepsie. mam zas 1 kg dole, dufam ze take co sa tiez udrzi, ako sa drzali uz zhodene 3 kg. inak uz zacinam nosit niektore veci co sa mi hompalali len tak dlhsiu dobru v skrini a bola som v nich, nie moc ukazkova..teraz uz je co ukazovat 😀

...drzim palce!

martinex
16. feb 2010

zuzanaca no kedze kojim,tak vodu nemam..dala som si vitaminy,take light...v podstate sa nelievam vodou, na ranajky 1 banan a obed trocha salatu...ale hladna som jak cert,no vydrzim 😀 uz teraz sa tesim na zajtrajsi obed... juuuj,jak sa najem 😀

a zajtra rano podam hlasenie, odvazim sa a pomeram...sama som zvedava 😀

zuzanaca
16. feb 2010

lucijja... 😀 .... dúfam, že som na nikoho nezabudla 😀 😵 😀 😉

ejbyk.....paráda! 🙂

inuska79
16. feb 2010

ahojte...ja mam zajtra presnu polku za sebou....bez cvicenia...som sla zo 73kg na 65kg /zatial musim povedat, lebo 2tyzdne hresim....velmi po malo, ale presne si uvedomujem spušťač kde to začalo/....

Snazím sa byt ale zodpovedna, vcera sme poskladali bugynu,tak chodim aktivne od drzania diety na pravidelnejsie prechadzky, kt.dlhšie aj trvaju...dokonca dnes som si kupila erg.nosič Manducu, tak sa tesím na teplo....Stavaju nam v blizkosti dialnicu, tak nemam spristupneny chodnik, som odkazana na nizkopodl.autobus, kt.chodi len doobeda.

Dnes UH, banan, kava....voda...kava...Obed som si nepripravila ziaden.....tak som "zbuchala" 100G uvarit fazulove struky vo vode, ol.olej, 1grah.rozok /miesto pizze povedzme/...

a cakala som do 19h na palacinky...ano prehresok....ale mal byt na Valentina a nevyslo.....
sladke sny....zajtra 45.den diety.....vav

martinex
17. feb 2010

ahojte,
tak ja mam kvazi vodu za sebou 😀

a vysledok po prvej tretine je nasledovny:
-7,3 kg
pas -4cm
boky-4cm
stehna -3cm

😎

ejbyk
17. feb 2010

dobré ránko

martinex gratulujem, super vysledky...

lucijja
17. feb 2010

martinex supeeer, paraaadny vysledok. 😵

martinex
17. feb 2010

baby dakujem... aj ked vcera som mala brutal krizu som myslela,ze sa na to vykaslem..ze to nestoji za to...ale asi stoji... 🙂