90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mima
3. mar 2010

ninny ziadna polovica na veceru, vecer iba zakusok a kusok cokoladky.....

nelinka sak hadam nevaris a nejes s pravitkom, neprezivaj to tak, ja som aj minule pri tejto diete zjedla vzdy celu normal.pizzu a schudla som, ked dodrzujes ostatne tak to pojde....

misinn
3. mar 2010

ja si tiez spravim na zajtra tie spagety

mima
3. mar 2010

je baby a zajtrajsok mi ani nespominajte, ze cely den ovocie, ble.... poradte co si date, nemate daky recept upravit ho nateplo...

zuzanaca
3. mar 2010

Ja som práve dnes v strede diéty - 45.deň 🙂 Rýchlo to ubehlo 😉

misinn
3. mar 2010

mima, ved v tej knihe je plno receptov

misinn
3. mar 2010

zuzanaca waw to je super 🙂

ninny
3. mar 2010

mima, ee, keď nechcem zákusok, tak môžem mať polovicu z obeda.. 🙂

misinn
3. mar 2010

ninny to mas pravdu tak je to napisane v knihe..

ejbyk
3. mar 2010

mima, ked uplne ze nezvladas daj s i aj zeleninu napriklad sparenu to riadne zasyti, oklame brucho. ale inak len ovocie. tiez mi tento den nevyhovuje.

mima
3. mar 2010

ninny, nie ziadna polovica, tak si daj nejake slane pecivo al. mozu byt 3 kopceky oblubenej zmrzliny....bojuj 😉

zuzanaca
3. mar 2010

ninny......mozes 🙂

Odchádzam z práce, ozvem sa znova večer.

Pekne sa tu majte, večer si na zákusku pomlsajte a zajtra ovocný deň dodržiavajte!!!! 😀 😀 😀

mima
3. mar 2010

misinn, ved hej su , nechce sa mi listovat 😠

misinn
3. mar 2010

mima 🙂

misinn
3. mar 2010

ja som zas v ten ovocny den nemala problem, ja som spapala na obed jahodovy kompot

ninny
3. mar 2010

mima, nemaš pravdu.. ja s tým problém nemám... ale ja nechcem zákusok, ani slané pečivo, ani nič sladké.. preto si dám polovicu z obeda... to sa môže, tak je to i v knihe...

mima
3. mar 2010

ejbyk vies ked aj ta zelenina mi ide krkom 😀 ovocie stale na ranajky, zelenina v ostatne dni ako priloha furt... ja neviem co zajtra a ani kazdy 4.den... ☹

misinn
3. mar 2010

mne chyba dost polievka v tejto diete..

ninny
3. mar 2010

mima, tak ja som zeleninová odjakživa... 😀 aj ovocie mám rada, ale radšej mam zeleninu 🙂
ale celkom sa na zajtra teším.. som zvedava ako mi to pôjde... 😉 prvý ovocný deň prešiel v pohode, ale to som mala lietací deň.. takže pohoda :D

mima
3. mar 2010

ninny ja ju mam v rukach nic take tam nie je, mozem ti to poslat na e-mail, je tam vzdy 1 kusok dortu al. 3 kusky mensieho slaneho al. sladkeho peciva al. 3 kopceky zmrzliny a k tomu tabulka cokolady, tak potom asi neviem citat, lebo vzdy na 3.dni tam je pisane toto a drzim ju uz 2x

adamko05
3. mar 2010

ovocie - banán, pomaranč, kiwi... posypat škoricou, podlat troškou dzusu, zapiect 😝
jablko - banán, na kusku masla na navici opiect 😝

ja na obed vo vit. den - vareny karfiol, opečeny, dusená kyslá, hlávková kapusta.... niečo teplé musí byt... inak furt snorím, hladná som a mám pocit, že som neobedovala.. alebo zelenina z vyvaru... aj to môže byt cez vit. den...

a myslím, že v UHL, ked neni nič sladké, môže byt isto polovica obeda... alebo na obed pizza, na večeru cestoviny, to som tak pred vodovým dnom robila, lebo potom ovocie a vodáááá... a keby dám v UHL iba že 3 kopčeky zmrzliny, asi by som "umrela" hladom 😀

adamko05
3. mar 2010

alebo to jablkové pyré s kokosom.... to mi veeeeľmi chutí... jak presnidávka, akurát teplé, vlažné 😝

mima
3. mar 2010

ninny nic v zlom.... 😉

ejbyk
3. mar 2010

misinn...mne polievka najviac na svete. hlavne klasika slepacia. ale ja som polievkova uplne a tu sa moc neda. lebo aj ked si urobis, tak sa tak nenajes...tak si skor rozmyslis ine jedlo pri ktorom sa najes riadne

misinn
3. mar 2010

V den, ked su na rade UH, je na veceru sladkost a 1 tablicka cokolady na varenie, pricom cokolada je povinna. Obcas treba jest aj sladke. Mozete si ho upiect aj sami. Ak nemate cas, alebo sa na to necitite, pripadne mate strach, ze by ste zjedli pol plechu, odbocte radsej do prvej cukrarne alebo pekarne a kupte si len 1kus. Ak sladkosti nejedavate na veceru si dajte zvysok obeda.

adamko05
3. mar 2010

ninny - mima... asi som ja splietka baby tym vycucom... ja ju držím 3krát, občas bola v UHL na večeru polovica obeda a šlo to ... 😉

cez vit. den... ovocie aj sušené, oriešky.... 😝

mima
3. mar 2010

missin, sak polievky mozes mat rozne ked su skroby - zemiaky so strukovinami a cisto zeleninovu ked je trebars ovocny den, vtedy moze byt aj zelenina

adamko05
3. mar 2010

misinn to upresnila 🙂

ejbyk
3. mar 2010

ninny mima ked nechcete kolacik kludne pol obeda....moze sa! robim to casto tak aj ine babule...tiez som to niekde citala...a osobne myslim ci pol obeda alebo kolac...nevidim mensie ani vacsie zlo

misinn
3. mar 2010

ejbyk, presne si to vystihla..radsej si dam nieco ine na obed, kedze z polievky sa nenajem 😒

adamko05
3. mar 2010

inak, to toffu zaujíma aj mna.... ktory den... je to zo soje, nie?? ta sa môže v škroby??... a prečo syr toffu v bielkoviny... v tomto a v sojovom mase som mala od začiatku, čo dietu poznám, riadny "hokej" 😀

maly zaspal, idem pozmyvat, vy zatiaľ preberte tu tofu, diky 😉