90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
3. mar 2010

ja som to tofu nasla ze v bielkovinovy den...tak som zmatena mierne a neviem....

mima
3. mar 2010

adamko, ja viem, ze kazda si to trosku upravi podla seba, ale trochu sladkeho ozaj treba a knihy sa treba podla mna drzat aspon na 99 % 😀 sak chceme byt pekne v bikinach v lete , ne babenky, ziadne svoje prepisovanie knihy... 😎

ninny
3. mar 2010

Večera: 1 kus torty alebo 3 kopčeky zmrzliny, 1 tablička čokolády

mima, maš pravdu... 😉 sorry 😔

ale čo ja teraz spravím s tými cestovinami? 😀
ale niektoré baby vraveli, že sa nič nestane ak si dám miesto zákusku polovicu z obeda... :(

adamko05
3. mar 2010

mima... joooj, moooojáááá.... ja nič proti sladkému zas... to sa mi stalo párkrát, ta polovica obeda... ja sladkééé môžem, hlavne vlastnoručne upečené 😝

ejbyk
3. mar 2010

mima, missin tu presne odcitovala úrivok o tom ako je to v den kedy sa moze dat zakusok. ja to tiez mam presne z toho zdroja a odtial si to pamatam.
no tiez priladam moju skusenost, ze som sa sladkemu uplne vyhybala..dala som si len povinnu tablicku cokolady...a potom...no a potom mi sladke tak chybalo ze som to dojedla vsetko na jeden sup. teda myslim ze ten zakusok ma svoj zmysel

mima
3. mar 2010

ved dobre ninny, fakt nic v zlom, treba sa v tazkych chvilach podporit, na to sme tu a na to ma toto forum sluzit, no nie ? 😉 cestovina zamraz a uz sa nevracaj k tej polke obeda, lebo od tej si vezmes nieco od druhej zase nieco a potom zistis, ze to nie je 90-dnovka, tak sa drz aspon na 90% knihy, je viem za mame pokusenie aj ja, ale bojujme...boze aka som mudra.....po 1.uspesnom drzani som ju skusala drzat 2x a vydrzala som 2-4 tzdne iba... ☹

ejbyk
3. mar 2010

ninny...mozes si dat pol toho obeda! bez problemov a výčitky.

mima
3. mar 2010

ejbyk ako vravis ta chut na sladke sa dostavi a potom sa to prezenie, tak naozaj radsej aj ked nasilu , ale povinne by som odporucila kazdy 3.den to sladke, ja som sa 1x vzdy tesila , ze kedy si uz budem moct dat ten zakusok a potesit sa z tej chuti, len skoda, ze u nas v obchode nie su vzdy cerstve, tak potom volim daco slane al. tu zmrzku v lete je fajn

mima
3. mar 2010

ninny a ty len dnes nechces to sladke al. tak celkovo si neni na sladke ?

adamko05
3. mar 2010

.. a ja, kedže rada pečiem... o dôvod viac piect každy 4 den, ešteže to manžel s detmi stíhaju tak do druhého dna pojest, málokedy mi zostáva dáke pokušenie 😝 , alebo urobím také, čo môžem šupnut do mrazáka (dáky zákusok) a vyberiem o 4 dni ako čerstvy....

ja som už mala aj puding na včeru v UHL den, lebo v torte je tiež mlieko, puding, cukor 😉

adamko05
3. mar 2010

babyyy... nechcete si dat fotky do pasu??... lahšie by ste sa mi identifikovali 😅

mima
3. mar 2010

ten puding to tiez asi moze byt si myslim, taky teplucky, mnam... 😒

adamko05
3. mar 2010

dobry nápad, však 😉 ... hlavne, ked všetci traja jedia, tak som si dala, ked som si myslela, že môžem.. ale to bolo za 9O dni možno 2x... pre zmenu chute 🙂

mima
3. mar 2010

no tak ja daku fotku pohladam... 😒

adamko05
3. mar 2010

mima.. prečo takyto smajlik 😒 , a nie takyto 😵 😉

myslíte, odborníčky, radte... že by občas v UHL obed, ked neni chut na cestoviny ani pizzu, mohlo byt toto, nemyslím samozrejme, že celé, tak dva "krajičky" s čajom, kávou...?? hmm... nekysnuté cesto...

http://www.markiza.sk/pecieme-s-teleranom/20525...

adamko05
3. mar 2010

mima, byvaš priamo v TO?
my tam blízko máme chalupu, Nitrianska Streda, poznáš?

ninny
3. mar 2010

drobec zaspal, idem dať do poriaku dlážku a kuchyňu, zatím pa 🙂

ninny
3. mar 2010

ešte k tomu sladkému.. ja tiež mám rada sladké, nie nejak extrémne, ale mám 🙂
a dnes som preto chcela zjesť polovicu z toho čo na obed.. lebo nejak dnes nemám chuť na sladké... a
ale ako si Vás tak čítam, tak máte pravdu, radšej si každý tretí deň dám sladké ako potom zjesť celý plech.. 😀

takže som cestoviny šupla do mrazáku a na večer pečiem koláč z kyslého mlieka, príde kamoška s manželom a dcérkou, tak aspoň budem mať čo dať na stôl a čo zostane im zabalím.. poprípade niečo strčím do mrazáku na ďalší UHL deň...
takže baby díky 🙂

mima, ja som to nemyslela v zlom, božechráň 😉 ja som hrozne rada, že extistuje táto téma a že sa do nej zapájajú také skvelé dievčence, bez Vás a Vaších rád, tipov a pomoci by mi to šlo oveľa horšie.. takže ďakujem 😉

a už idem upratotovať! 😀 😝

misinn
3. mar 2010

zajtra ked mam papat tie cestoviny s paradajkovou omackou, tak som rozmyslala ze by som si dala rovno bolonske spagety.....co na to hovorite?

ninny
3. mar 2010

pardón každá štvrtý deň niečo sladké...

utekááááám, bo sa tu zase zabudnem 😝

ninny
3. mar 2010

každý 😀

misinn, bolonské ee.. mäso sa nemôže 😀

misinn
3. mar 2010

ja viem uz asi vymyslam hmmm

ejbyk
3. mar 2010

adamko...keby sme vsetky tu na koniku zazmurili obe oci...a tvarili sa ze aj o tejto dobrote moze byt 90 dňová dietka tak by ten kolacik z markiza.sk byt mohol 😀 😀 😀

adamko05
3. mar 2010

ja mám tiež v UHL problém, lebo kečup veľmi nemusím na cestovinách, na pizzi ešte hej, ked tam dám cesnak, tenku vrstvu rozotriem a zapečiem si (v retike mi neva, bo šak aj veeeľa syra býva)...
misinn... tak si daj cestoviny s makom, orechami... alebo, ak máš rada, urob si rajčinovu polievku s cestovinou, to je tiež mnamka ...

alebo tarhonu a ak máš dáku štavu s maska, ja si občas nechávam z biel. dna štavu a potom urobím tarhonu a mne to chutí aj tak....

už ma nič na UHL obed nenapadá momentálne....

adamko05
3. mar 2010

ejbyk... ale prečo by nemohol byt, ved na obed môže byt slané pečivo alebo aj sladké, nie???.. a už to, že nie je kysnuté je plus, lebo pizza v pizzerke je podla mna kysnutá...

aj môj langoš, ak chlapci budu za, bude zajtra kysnutý 😝

mima
3. mar 2010

ninny no jak si to pekne vymyslela 😉 tak sa podporujme, nie je to sranda tych 90 dni ☹

adamko, ano som z TO, teraz vsak uz 3 roky byvam kusok od tej vasej chalupy, v Ludaniciach, sme si tam postavili dom, dovtedy sme boli v palenlaku v meste, ale vies 2 chalani, to je lepsia dedina a do mesta je to 5 min autom.... ten puding tak ozaj 2-3x za 90dni ako vravis zmena chuti no a ten receptik co si tam dala link, tak ja osobne by som si z neho odkrojila radsej kusok na veceru...😉

misinn ja neviem , ale nie je v bolognskych aj trocha masa ???

misinn
3. mar 2010

adamko, ale idem varit na zajtra tie spagety, lebo moj muz ich chce tiez tak papat...ale nevadi ja si dam len s pretlakom..

adamko05
3. mar 2010

no, dáke dediny, mima, v okolí poznám, Ludanice musím ale kuk na mape, že ktorým smerom 😀

no dobre, tak v UHL budem jest len cestoviny, ale s čím??... ak mi zrušíte mak, orechy...tak budem hladnáááááá každy 4 deň 😔

bubadlo27
3. mar 2010

ahojte,
v poslednej dobe nestiham pisat, ale citam vas, ja mam na buduci tyzden v utorok druhu vodu, sa tesim 😠
inak sem tam nejaky prehresok, ale v poslednej dobe, ani nemam chut nieco jest lebo uz tyzden mam na dasnach take afty, ze som rada ze mozem aspon pit.
vazit sa nevazim, az po vode aj sa omeriam, drzim vam palce aby ste bojovali statocne a dosiahli vysnivany ciel 🙂

mima
3. mar 2010

bubadlo a si v nasej tabulke ?