90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mima
5. mar 2010

ejbyk a si si ista ze ci este drzis dietu 😀 no ved ale podla tabulky nevazis vela, 56 kg, neviem ci je to pred al. po tych -4 kg a neviem ani tvoju vysku, ja keby mam 56 som v siedmom nebi, dakedy som tiez mavala, ach jo ☹

ejbyk
5. mar 2010

misinn...hlavne to ale neber tak vazne, chudni s radostou aj jedlo si vychutnavaj. nie ze brrr dnes mam zas tu zeleninu a tak pod. lebo chudnutie zacina v hlave. treba sa tesit z malych úspechov...tie nas zvacsa posuvaju vpred.

ejbyk
5. mar 2010

mima...no mam teraz tých 56 kg a výska 165 cm. začala som na 60 kg cca...možno aj viac. nemala som odvahu sa odvazit 😒. nemam zlu vahu ale nie som to ja. potrebujem este tak 3-4 kg, takze ja sa len tak udrzujem popri vas. a tiez nie som este po porode takze...
...dufam ze ma neposlete kade lahsie, ze tu nepatriiiim 😢 😢 😢

adrina
5. mar 2010

ja akurat raňajkujem... 😉 😉 😉 som bola s chalanmi na kontrolu u lekárky a na sociálke ukončiť rodičák..som nestíhal..tak mlsám pomelo 😵 😵 😵 😵

adamko05
5. mar 2010

no, vlašák hotovy, riady sa umyvaju... a ja dobkám oriešky s hrozienkami 😝

ejbyk má pravdu, že chudnutie ide "od hlavy" 🙂... preto si z tych včerajších asi 4 čokol tyčiniek a 4 slanych nerobím hlavu... no, šak hádam sa to pohne a ked nie, isto aspon nepriberiem takto 😀

bože, ja keby mám 56, ale to že už by som bola veeeľmi chudá, že to nie, mama dvoch detí... aj MM vraví, že ked budem mat 59-60 kg, tak to stačí... ale že šak aj teraz som kočka 😀.... srandista

ja sa veru teším na karfiol aj na tu kapustičku a medzi tym to vyplním niečim, čo mám rada, oriešky napr. 🙂

a ráno som si "zacvičila", som bola s krpatým v turist. rupsaku v obchode, takže pochod cca 500 m so zaťažou cca 13 kg na chrbte hned z rána 😉

lubikaf
5. mar 2010

ejbyk neboj, nevyrazime ta 🙂 🙂

mima
5. mar 2010

ejbyk, jaj tak, tak to ti staci ta udrziavacka, a neboj patris, ved tu je to o chudnuti, nie ze ci mas al. nie deti 😲

adamko05
5. mar 2010

ejbyk... patríš 😉

aj aj ty si daj foto do pasu,a k ti to neva... kukni, mima, jaká kočka... hned viem, s kym mám tu "čest" 😉

mima
5. mar 2010

a inak pokial to fakt nezacne najskor v hlave, tak ide tazko, treba sa pozitivne naladit 😀

adamko05
5. mar 2010

mima - mimo témy .... synček Alex je Alex alebo Alexander??? 😀

misinn
5. mar 2010

mne sa dnes voobec nechce bzt v praci a vlecie sa mi to...........

mima
5. mar 2010

dik za tu kocku, adamko 😉

adamko05
5. mar 2010

neni zač 🙂

ja mám od včera dáku divnu náladu, neviem čo to... a dnes ráno ten sneh.... 😠 😠 😠 😠 ... tiež nepridal k lepšiej 🤐

adrina
5. mar 2010

bóže..že 56kg...xixixi...to by som sa len hrkotala...moja idealna váha je 70-72kg...ale budem celá bez seba,ked to bude okolo 80tky...xixixi..a to bude...som sa rozhodla 😉 😉 😉 😉 😉

adrina
5. mar 2010

u nás je dnes výnimočne pekne..slniečkovo..troška chladno..ale slnko robí veľa 😵 😵 😵 😵

zuzanaca
5. mar 2010

Ahojte 🙂
Včera som tu nebola, no hladovala som ukážkovo! 😀 Ovocný deň za mnou a dnes na obed som si naplánovala lečo s vajíčkami 🙂

adrina....prečo si si bola ukončiť rodičák? 😕

adamko05
5. mar 2010

adrina.... vyborne rozhodnutie 😉

ja som sa rozhodla, že to bude okolo 60 😀 , ale to je už aj teraz, tak pod 60 teda 😉

dumám, že večer, MM bude doma, že by som šla behat, ale šak tuto v dedine, ked ma dakto stretne, do rána to vie celá dedina 😠 😠 😠

mima
5. mar 2010

vy mate sneh ? u nas krasne svieti slnko 😉

ja som odvcera celkom taka nastartovana na chudnutie lebo som po 4d -2,3kg, tak ma to nakoplo aeste ma vcera vecer potesili aj policajti, som isla z fitka vecer, ma zastavili, som v dedine obiehala, ani neviem kolko som isla, ze to je na papiere, potom ze za 50, €, ale som ich dako potom ukecala, ze sa ponahlam za detmi, ze manzel uz zuri kde trcim, tak ma potom pustili, chudakom som im nemala ani co dat, som mala pri sbe len 2,- € 😀

adamko05
5. mar 2010

jo, tu ráno snežilo 😠 ,ale vykuka slniečko, snád to roztopí a sneh neuvidím do decembra 😀

woooooow... mima, to ja som už druhy tyžden na diete a dole možno kilo.... hm... to cvičenie Zdena, cvičenie... no... moja, zamysli sa nad sebou... 😠 😀

adrina
5. mar 2010

adamko..som realistka..xixi...chcem 78..to číslo sa mi páči 😀 😀 😀 😀 😀
zuzanaca...lebo som nastúpila do práce už 😉 😉 😉
mne sa nejako scvrkol žalúdok.zjedla som len štvrťku pomela a že dosť 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanaca
5. mar 2010

mima........my sme policajtov včera nedokázali ukecať ☹ 😒 😖 Dostali sme pokutu za prekročenie rýchlosti v dedine o 15m/s a stalo nás to 32 eur ☹ 😠 😠

misinn
5. mar 2010

adrina ja mam taku istu predstavu o vahe 😀 ako aj ty

adamko05
5. mar 2010

adrina.. a s kym je Damiánko?.... v jasliach?.... a nedostala si ani tu "pomernu" čast do tych 3 rokov, čo vyplácaju naraz, či to tak už nie je?... šak som z toho pako, bo to stále menia

zuzanaca... no to naserie, taka pokuta 😠

ejbyk
5. mar 2010

mima...jaháááj si to riadne ukecala 😀

ale nie je 56kg ako 56 kg...ja aj ked som mala 52 tak zadok boky ukazkove!
cvicit by mi bolo treba zacat...ale ked mne sa tak nechce. ten moj bicyklik stacionarny, tak by sa isto rad prevetral...kaslem nan, potvora

ejbyk
5. mar 2010

tak som sa uz aj zvecnila...mini, ale staci 😀

mima
5. mar 2010

no ved konecne som natrafila na normalnejsich polisov 😀 ale sama som bola prekvapena, vazne....nakoniec este zacali, ze na co som boal cvicit, ci na zumbu 😀 som normalne kukala ze aj oni poznaju najnovsi druh aerobiku 😀 😀 😀

adamko05
5. mar 2010

... ejbyk... nie tu také ako na skype, že prst hore... 🙂...

stačí, dakujeeeem 🙂

adrina
5. mar 2010

adamko...je u mňa mamina..a v septembri pôjde do školky, tú pomernú časť dostanem... 😀 😀
missin...tak ideme na to!! 😵 😵 😵 😵

adamko05
5. mar 2010

adrina... a to si dostala, aj ked pôjde do škôlky???.. či len do septembra tu čast?

adrina
5. mar 2010

že vraj do troch rokov... 😵 😵 😵 😵 sa vytešujem,lebo neviem,čo skor zaplatím..hehehehehe