90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mima
5. mar 2010

jaakajka ja mam zajtra tiez skroby, vzdy nieco s ryzou al.zemiakmi, mm na zajtra zvolil take jednoduche, ale my to mame radi a on to vola, ze kraby, neviem preco 😀 , su to zemiaky pecene v trube, len osolit a rascu, ale moze byt aj trochu cesnaku, mimo diety to jedavame so zakvasom, ale teraz nie 😝

misinn
5. mar 2010

inak asi ma vysmejete ale ja neviem ake je to sojove maso, ked si to tu spomenula lubikaf, tak som si to uvedomila 😖

mima
5. mar 2010

nepoznas sojove maso ? 😒

misinn
5. mar 2010

mima, viem co myslis ja to tiez lubim, ale uz som to davno nepapala...

jaakajka
5. mar 2010

lubkaf....kupujem sojove placky ale tie som s ryžou ešte nejedla a robím ich tak, že naplním a vypražím 😅

jaakajka
5. mar 2010

mima tie zemiaky sú dobré aj s kyslou kapustou a slaninkou 😉 😀

blazka24
5. mar 2010

ja cez škroby pečené zemiaky alebo rizoto........to je moje......

misinn
5. mar 2010

juj super napad, ja si tiez spravim tie zemiaky s kapustou, a mam vybaveny skrobovy den 😝

mima
5. mar 2010

missin tak si zaspominaj a niekedy si ich upec, tach krabov 😀 , cez skroby

misinn
5. mar 2010

a co papate cez uhlohydraty?ja mam stale nejake cestoviny..co ine by som papala? 🙂

jaakajka
5. mar 2010

a to by som mohla tie zemiaky aj so zaváranou čalamádou????

mima
5. mar 2010

ja cez uhl. vacsinou na obed pizzu / len zaklad /s kukuricou al. cestoviny s makom al. orechami

jaakajka
5. mar 2010

mima a to sú zemiaky pečené v šupke alebo očistené?

misinn
5. mar 2010

mozno si dam aj ja pizzu..lebo ja som vzdy zvikla cestoviny s nejakou omackou...

mima
5. mar 2010

jaakajk mozes s calamadou, ja ich najviac lubim s tym zakvsom, ale zajtra budu bez neho ☹

jaakajka
5. mar 2010

a dukátové buchtičky by sa kde mohli???? alebo parené buchty??? alebo šuľance???

mima
5. mar 2010

jaakajka ja ich peciem ocistene nastruhane na stvrtky 😉

misinn
5. mar 2010

inak skoda ze acidko sa nemoze pit, lebo ja hovelmi lubim

jaakajka
5. mar 2010

joj tak také máme tiež veľmi radi a to sa dá aj samé.....ja k tomu robím ešte aj jaterničku a červenú repu alebo kečup 😀

jaakajka
5. mar 2010

a o koľkej by som mala posledný krát papať?

misinn
5. mar 2010

v knihe je napisane ze po osmej sa uz jest nema..ale ja sa snazim max do siestej

mima
5. mar 2010

sulance mozes normalne cez uhl. na obed, ved to su vlastne cestoviny s makom.....dukat.buchticky a parene buchty by som si asi dala v malom mnozstve na veceru cez uhl. namiesto torty 😒 ale ozaj 1 parenu al. trosku dukatovych

adamko05
5. mar 2010

mima.... mávate rovnaké večere... zemiaky, rasca, cesnak a zákvas alebo mlieko.... milujem také zemiaky.... ale teraz tiež bez "pochutiny" mliečnej

missin.... pizzu, alebo ten posuch z knižky cez UHL.... ja mám zálusk v pondelok na rajčinovu polievku .. uvidím 😝

adamko05
5. mar 2010

tu sneži jak v decembri 😝

mima
5. mar 2010

tak ako pise misinn max.do 20.00 ale ideal je o 18.00 😢

jaakajka
5. mar 2010

ok dievčatá....idem ja nachovať moju krásavicu a ideme sa hrať ku kamoške....tak večer...ak sa sem dostanem 😀

misinn
5. mar 2010

adamko, myslis ze si mozem dat v pondelok brokolicove cestoviny? 😵

blazka24
5. mar 2010

tak ja cez uh som si upiekla tie recepty čo sú napísané v tej 90 dňovke, fakt bol skvelý ten osúch, ja som dala cesnak doň a bol aj tak úžasný, je tam napísané že dajte si polovicu a polovicu do mrazáku, dopadlo to tak že do mrazáku išla len 1/3 xixixi

jaakajka
5. mar 2010

tak to je v poho...ja už po 17:00 nejem týždeň takže tá 18:00 mi vyhovuje 😉

adamko05
5. mar 2010

aj buchty, aj šulance parené.. ja občas.. aj langoš.... 🙂... ved takto sa nebudem stravovat večne, tak nech telo spracováva aj normálne jedlá, no nie? 🙂

acidko v bielkoviny môže byt.... na večeru 😉