90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
8. mar 2010

ejbyk ja kedze som vcera zrala tolko, kolko som zrala, som sa dnes nevazila. az zajtra 😉

jaakajka
8. mar 2010

ahojte žienky 🙂

tak ja mám dnes 4. deň - ovocný....zatiaľ ok, ráno pomaranč, banán a káva a pred chvíľkou pohár džúsu 🙂 uvidím ako to vydržím do večera

víkend sa celkom dal....včera som si spravila pizzu zo zeleninou a na večeru bol koláčik ale pravdupovediac mi ani nechutil 😖 no ale zjedla som 🙂 a trošku som aj ja zhrešila lebo svokra poslala mm cestovinový šalát a ja som neodolala a trošku som si dala 😅 ale váha nešla hore....stále zatiaľ - 2 kg

mima
8. mar 2010

dik za podporu baby dnes som sa od jedu ani na spining neprihlasila, musim sa este dnes zmerat, lebo som sa ani na zaciatku neodmerala a uvidim po tyzdni...

zuzanaca
8. mar 2010

Ahojte 🙂
u nás boli celý víkend oslavy 🙂 . Držala som sa a aj manžel ma podržal slovami: "Chceš byť kočka? Tak nejedz!" 😀 😀 😀 Zlatý bol..... 😉 a veeelmi mi to pomohlo a nejedla som!!!!

jaakajka
8. mar 2010

zuzanaca zlatý bol ten tvoj m.....keď je podpora tak to ide ľahšie 😉

nelinka79
8. mar 2010

mima urcite to bude tým cvicením. lebo ked zacne clovek cvicit tak zo zaciatku priberie a potom to uz ide. mne isli dole cm viac ako vaha tak sa vytesujem.
dnes mam pizzu a na vecer si pojdem kupit zakusok dufam ze budu mat uz aj cerstve lebo minule nemali 😠

adrina
8. mar 2010

baby..dnes to tu nejako flákate 😉 😉 😉 😉 😉

mima
8. mar 2010

no tak radsej asi nebudem cvicit 😀

adrina
8. mar 2010

nieje čo čítať 😀 😀 😀 😀 😀

jaakajka
8. mar 2010

mima to, že si pribrala nie je stršné....tuk sa ti mení pri cvičení na svaly a tie sú ťažšie....nebuď smutná ale sa teš 😎

adrina
8. mar 2010

ja dnes ovocníčkujem..jooj..ale by som si dala vypražaný syr...bóžinku..mám ja chute 😀 😀 😀 😀

adamko05
8. mar 2010

baby.. mne sa blížia "moje dni" a mám chute na všetkoooo... pomooooooccc 😒 😒 😒 😒 😒

lubikaf
8. mar 2010

zuzanaca tiez by som taku podporu od draheho brala 🙂 , ale on sa moc nestara do toho, co jem, on vie len zahlasit, ze by som mala schudnut... 😠

lubikaf
8. mar 2010

baby a my sme boli vcera u svokry a ta nam nabalila tolko jedla, no musim ja velmi odolavat a zdaleka obchadzat chladnicku, lebo tam mame take vyborne vonave karbonatky, mnam hned by som sa do nich pustila 🙂

jaakajka
8. mar 2010

joj ženy nepíšte o všemožných jedlách....držte sa nášho jedálnička.....takto potom nevydržíme 😀 😀

mima
8. mar 2010

tak tak ziadne vyprazane syry, mnam,...... fuj akurat chrumem jablko 😢

lubikaf
8. mar 2010

jaakajka pravdu mas, idem si teda uvarit ryzu na dnes 😉

jaakajka
8. mar 2010

ja viem, že mám 😉 😀 😀 😀 musím lebo dnes som ovocná a takto by som to veru nevydržala

lubikaf
8. mar 2010

jooj tak to drzim palce aby si vydrzala, predstav si tu nadhernu stihlu modelku, ktora z teba bude, a hned to pojde lahsie 😉

jaakajka
8. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima
8. mar 2010

tie vitamin.dni su pre mna des, asi sa vratim k zel.polievkam v tieto dni, kelova al.kapustova al. zeleninova, veru v dalsi vitamin.den si dam daku polievocku 😒

bubadlo27
8. mar 2010

ahojte, ja mam dnes ovocny den,zajtra druha voda, a v stredu sa odvazim 😉
to jedine ma este drzi 😀
dnes musim co najmenej jest, aby som zajtra vydrzala, drzim vam vsetkym palce 🙂

janulabj
8. mar 2010

Ahojte,aj ja sa k Vám pridávam,začala som v piatok,dnes mám vitamínovy deň,moj prvý ,tak uvidím ako to pojde 🙂 ale keď vidím aké máte dobré výsledky,som stále viac odhodlaná vydržať čo najdlhšie 🙂
tak nech sa nám darííí

zuzanaca
8. mar 2010

janulabj - vitaj 🙂 aj ja mám dnes ovocko 😝 . Držme sa!

bubadlo27
8. mar 2010

mne sa na vitaminy teda ja skor to ovocie, velmi osvedcili cerstve stavy, som mapla vela takeho ovocia, co by som uz nejedla, tak som hodila do odstavovaca a 150 ml je uplne dost, a vydzim zas nejake 3 hodiny nejest 🙂

janulabj
8. mar 2010

ja som si myslela keď som vás čítala a aj začínala ako hrozne budem hladovať a ani sa mi moc nezdá...no hej,k večeru to už bývam hladná,ale dá sa to vydržať,asi som jedla len tak z nudy... ☹
chcem schudnúť 10 kil,tie čo mi po porode zostali 🙂

mima
8. mar 2010

baby dnes som mala zatial na ranajky misku cerst.ananasu a v praci 1 jablko a 1 hrusku, nie som hladna, len mi porozume chodia vselijake dobroty a tesim sa ked pojdem z roboty a kupim si kesu oriesky, uz sa neviem dockat

jankabambulka
8. mar 2010

ahojte
ja mám dnes ryby so zeleninou. ale vyjedla som zeleninu a nechala ryby ako boli. neviem čo ma napdlo ale predstavila som si ju ako leží nie zabitá ale skapatá a prešla ma chuť. som hnusná čo? neviem prečo ma to napadlo...krátka som nedojedla.
vy jete ako som si všimla pečivo, no ja ho neľúbim , je to veľká chyba, že ho nejem a necvičím?

zuzanaca
8. mar 2010

Keď cítime hlad - vtedy chudneme! 😀 A my chceme chudnúť... tak musíme ten hlad ignorovať! 😀

zuzanaca
8. mar 2010

jankabambulka.....tmavé pečivo je ok, ale keď ho neješ, je to len plus! 🙂 Cvičiť by sme mali všetky povinne! Ja dnes večer navštívim telocvičňu - idem na TEABO 😀