90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
9. mar 2010

ejbyk, vies co myslim ze to vydrzim lebo budeme mat stravu formou svedskych stolou, tak budem mat na vyber nieco podla diety....
inak som spokojna zatial 🙂 🙂

ejbyk
9. mar 2010

lubikaf...ja som tiez potom vyhodila komplet ovocny den...mne to desne posobilo na organizmus a telo...a mala som casto krat aj o 1 kg hore brrr.

misinn naozaj mas krasne vysledky...musis mat zo seba radost. vlastne ako vsetky co uz nejake to kg dali dole 😀

misinn
9. mar 2010

ejbyk som rada.. 😀 ale keby to ide rychlejsie bola by som rada...
inak ani ja niesom nadsena tym ovocnym dnom...ale ktovie ake by to bolo bez neho..

ejbyk
9. mar 2010

misinn...za 12 dni 4 kg! to je pecka! to uz snad ani rychlejsie ist nemoze... 😉 po troch mesiacoch budes priesvitná 😀 😀

misinn
9. mar 2010

ejbyk haha tak to asi tazko, od toho mam este daleko.. 🙂 🙂 😉 ale tak tesim sa aj tak

nelinka79
9. mar 2010

misinn mas krasne vysledky len tak dalej ... ja prave obedujem pomelo. boze dnes som jak zbyty pes 😖

adamko05
9. mar 2010

ja mám dnes tuším už 16 den a dolu kilo.. možno ani to nie... odvážim sa až bud pondelok 😠 😠 😠

misinn... super ti to ide.... ale mne tu už vonia kapusta, ale aj tie buchty... ale odolám aj keby čo bolo 😠 😀

nelinka79
9. mar 2010

adamko my mame tusim podobne "miery" aj mne to ide tazšie takze neboj bojujeme spolu. odkadial s z tn?

adamko05
9. mar 2010

nelinka... no, práve tlačím kapustu... snád prežijem, chyba mi pohyb.. ☹

ako odkial z TN??
nie priamo z TN, z dediny pri 🙂

nelinka79
9. mar 2010

ja som z turnej ale som vydata do surian takze chodime k babicke na prazdniny... a ty?

adrina
9. mar 2010

aahooojte..ja som akurát po obede, dneska bielkoviny...mňam mňam....kolegyňa ma vymkla v kanclíku,tak sedím za pc na recepcii..sranda neskutočná...hodinu nepracujem 😀 😀 😀
misinn super....ja mám dole dva za tt..aj tak sa teším...joooj..ta my budeme za herečky o chviľu 😵 😵 😵 😵
ináč neviem sa prinútiť viacej piť...a potom ma bolí hlava..sa hnevám sama na seba ☹ ☹ ☹ ☹

adamko05
9. mar 2010

nelinka... jeee, tak to si ozaj blízko TN byvala... ja som byvam teraz v Ivanovciach, ale som z Drietomy 😉

ja pijem dost, to jedine ma živí 😀

ninny
9. mar 2010

tak ja práve obedujem a musím uznať, že šalát sa mi podaril perfektný 🙂
paradajka, paprika, jablko, broskyňa, olivy, syr eidam + jogurtový dressing (biely jogurt, trocha šťavy z broskýň, cesnak, trocha horčice, korenie, soľ, bylinky)
😉

nelinka79
9. mar 2010

adrina mna nechce nikto vymknut 😅 moj pitny rezim je tiez bieda ale ked sa aj snazim a nejak mi to nejde pit viac ☹

adrina
9. mar 2010

ja mám pocit,že so stravou som znížila aj množstvo tekutín 😀 😝

ejbyk
9. mar 2010

ja som sa tiez naobedovala...dnes konecne po dlhom case dietne...no este nehovorim hop do vecera casu dost...Mala som dusenu rybu zeleninu a kusok chleba a aj vývar som si dala po...a fakt ze mnamka.

ninny ten salat, no super to znie, isto si si pochutila...ale ja nerada kombinujem sladke a slane potraviny...ja tomu proste neviem prist na chut...uz ani predstava broskyne so syrom sa mi nepozdava 😒 ale vidis sto ludi sto chuti...Ale zas tak mozno keby mi to niekto excelentne pripravil, urcite nepohrdnem...no v mojej kuchyni ee 😀

jankabambulka
9. mar 2010

babenky akurát som aj ja dojedla resp.dožr.... sa . skoré zemiačiky v šupke nakrájala na kúsky a na vrch som vyklopila upražené najemno nakrájané šampiony s cibuľkou, ale olej tam len minimálne to čosa nachytalo na tie šampionky 😀 ale idem prasknúť -zasa som to prehnala ... ale veď zajtra je UHL. deň a to neviem čo variť - neviem či om ľavá ale fakt ma nič nenapadá 😖

nelinka79
9. mar 2010

ja si zas tie ninnyne receptiky potichučku 😎 vytlacam a beriem inspiraciu. 😀 takze ninny kludne pis co varis a postup ja sa pri tebe prizivim hehe

ninny
9. mar 2010

nelinka s radosťou 😀 len to sú väčšinou recepty z mojej hlavy, tak neručím za ne 😝

lubikaf
9. mar 2010

ja som uz poobede, idem teraz trochu poupratovat, lebo pride vecer mama so sestrou, tak nech to tu nejako vyzera 🙂

ninny no moze to byt dobry salat, vyskusam, ale ja si to dam asi bez toho ovocia. ovocie s rajcinami a paprikou mi moc nesedi.

ninny
9. mar 2010

a čo týka pitia, tak ja som vždy veľa pila, min. 3l denne 😀 takže som už zvyknutá.. pijem čistú vodu, minerálku, čaje, kávu a taktiež i ovocné šťavy, čo si doma vyšťavím, ale to len cez ovocný deň..
ja mám dnes 9. deň, ráno som sa vážila, mám dole 3,1 kg, poriadne ma to povzbudilo 🙂

nelinka79
9. mar 2010

ninny ja mam tiez 9 den ale kedze som dnes dostala svoje dni tak sa nevazim lebo mne vtedy vaha ide hore aj tri kila. tak sa odvazim potom.

ninny
9. mar 2010

posledné dni si varím aj žihľavový čaj a čaj na prečistenie krvi..

aké čaje okrem toho puerh pijete?

nelinka79
9. mar 2010

ja pijem sem tam zihlavovy inak som neni cajova.

jankabambulka
9. mar 2010

kočky prosím o radu: čo si dáte ak sa dojete moooc. ja som zjedla hodne tých zemiakov a normálne mi je až ťažko.

nelinka79
9. mar 2010

pepsi cola z toho sa vygrgas a aj to pomaha pri travení alebo pivko 😉

ninny
9. mar 2010

janka, nemas doma bystrinku alebo sodu bikarbonu?

zuzanaca
9. mar 2010

Ahojte chudulky 🙂

Včera po úspešne zvládnutom ovocnom dni som večer nabehla do telocvične a brutálne som sa dorazila 😝 . Id rána ma všetko bolí a aj hlava hrozne ☹ ☹ ☹

Dnes 50. deň, zhodené 6,5kila a začínam pociťovať, že už to asi preháňam s tým chudnutím. Mešká mi to už dva týždne, tehu nie som , asi sa mi hormóny zbláznili z toho 😒 .....a dnes po tom včerajšom "výkone" som hotová 😝 😅 😔

ejbyk
9. mar 2010

zuzanaca...nooo pekny uspech. mrsku si si veru mohla pokaslat chudnutim. citala som niekde, na inom fore, jedna kocka pisala ze krasne schudla ale ze menstruacia veskera zadna...potom ze sa to upravilo.
nech nam to chudnutie neprerastie cez hlavu 😉

nelinka79
9. mar 2010

ozaj tu tabulku nerobil nikto? ja sa len pýtam lebo mne to vtedy neslo 😎