90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaakajka
10. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 blažka tak možno by si mala kúpiť

jaakajka
10. mar 2010

ok dievčatá...idem ja do hajan...prajem pekné sny a ešte krajšie ranné váženie 😀 😀 😉

adrina
11. mar 2010

bréé ránko..to som prvááá??? 😉 😉 😉 😉 kde sa všetky flákate??

ninny
11. mar 2010

dobré ránko

tak ja po včerajšou poriadnom prehrešku mám dole ešte 0,2 kg, takže dokopy už 3,3 kg.
dnes mám UHL - 11.deň, buď si urobím pizzu alebo cestoviny.. ešte uvidím 🙂

adrina, takže mi sme s dňami i kilami spolu na tom rovnako, že? 😉

jankabambulka
11. mar 2010

dobré ránko - ja mám ovocie, sakriš. včera som odolala ale už ako som šla spať -tak jeden malinkatý popkorn bol zablúdený na kuchynskej linke a čo s ním?? no šup do pusy 😠 😀 .
ananás je úžsný spaľovač tukov ale u nás v bystrici zohnať zrelý tak to je umenie už ho vyzerám odkedy som začala 90dňovku- a prd. no v sobotu sa chystáme do žiliny tak snáď tam
raňajky-hruška , káva, a dopíjam pol litrák zeleného čaju - musím nabrať síl na varenie , aby som nepapala a na pranie,...predovšetkým dúfam, že môj synátor nebude hučať, mrnčať,... ako včeara -lebo lebo lebo
u nás je krááásne bielunko a stále husto padáááá sniežik 🙂

ninny
11. mar 2010

janka, aj tu je všetko biele a stále sneží... ☹ 😒 😠
ja už chcem jar

akurát popijam kávu.. predtým som si dala mrkvičku a na desiatu chystam hrušku 🙂 a už som sa rozhodla budú cestoviny, pizzu sa mi len pre mňa neoplatí robiť, nabudúce 😀

jaakajka
11. mar 2010

ahojte

tak ja dnes tie uhl....variť našťastie nemusím lebo včera si starší syn rozkázal cestoviny z makom a zostali aj na dnes takže to môžem aj ja 😀 😀
už mám za sebou raňajky banán...na desiatu dám tiež niečo mrkvu alebo jablko 😉 čo potom na olovrant keď na večeru je koláč?...nechám si z cestovín?

ninny
11. mar 2010

jaajka, vraj by sa na večeru nemalo mať to isté čo na obed, ja som to tak prvý krát mala, lebo som myslela že sa môže... ale doma nemam nič sladké... piecť sa mi nechce len pre mňa, potom by som toho zjedla viac ako môžem a do cukrárne sa v tomto strašnom počasí i s drobcom nevyberiem.. takže asi si dám tiež to isté čo na obed... alebo upečiem niečo mini... 😀

jaakajka
11. mar 2010

ja som piekla v nedeľu tak som si odložila do mrazničky do 2 dózičiek po 2 koláčiky takže mám na dnes a aj na budúce 😀 😉

ejbyk
11. mar 2010

dobré ránko chudulky...
dnes som si sumarizovala dni dietovania...a je to v poslednej dobe so mnou bieda, ale stale sa nejak tak snazim a udrziavam a navstevujem vas.
celkom "dietku" drzim uz 59 dni...asi len polovica bola dodrziavana poctivo...
do dovolenky mi zostáva 63 dní...a teda...kedze tusim ze nejake to kg islo hore...chcem este -5kg. a nie len o tom stale pisat ale uz aj konat 😀

ak niektora z vás este nenatrafila na tuto stránku posielam link pre inspiraciu čo varit, ked nam už dosli napady, len sa treba registrovať, ale je to rychlovka...
http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

ninny
11. mar 2010

ejbyk, a ty si ako na tom s kilami, koľko sa Ti podarilo schudnúť?

Tak drobček spinka, pes vyvenčený, idem trocha upratať a pripraviť obed malému i sebe.

ejbyk
11. mar 2010

...baby tak moj dnesny obed...asi najlepsi za celu dietku. uplne jednoduche kuracie prska osmahnute s cesnakom cesrtve sampiony a jarna cibulka nakoniec a salat s redkvičkou olivami a jarnou cibulkou (priznavam v šalate bol aj za kus bieleho jogurtu, ale mne to tak chuti najviac) ale mnamkááááá joooj. takto sa mi to paci. už teraz sa tesim na večeru 😀

ninny
11. mar 2010

dnes je tu nejako mŕtvo 😨

ejbyk, mňam skvelý obed, si ma inšpirovala na bielkoviny 🙂
ja som mala rezance s orechmi, nechcelo sa mi moc vyvárať 😀

ejbyk
11. mar 2010

..tak tak, dnes nie je co citat...a tolko mam dnes priestoru 😀

ninny...mam rada take jednoduche recepty a toto fakt ze vyslo. dnes som kupila brokolicu a tu budem mat zajtra asi k ryzi...+ nejaku hlupu omacku k tomu urobim. mam rada ryzu s omackami...nemusi byt ani masko...

jankabambulka
11. mar 2010

ninny-ani mne sa nechcelo vyvárať -tak som mala tanier ovocia 😀 😀

zuzanaca
11. mar 2010

Ahojte babiky 🙂

dnes poriedkooooo piseme ☹
Ja dnes UH deň a nemala som nič na cestoviny, ani kečup, ani pretlak, nist ☹ , tak som si dala lekvár 😒 , ale len trosicku 😉 . Na večeru si kupim zo dva koláče a doplním zásoby do chladničky - dufam, že sa do toho večer aj nepustím 😀 😝
Zajtra ovocieeeeeee, juj ako to rýchlo zase ubehlo 😠

ninny
11. mar 2010

Zuzi, čiste cestoviny s lekvárom? 😕

saraja
11. mar 2010

Ahojte,
ahoj Zuzi, napisala som ti spravu 🙂
Ja dnes 11 den a 4 kg prec 🙂 🙂 🙂

zuzanaca
11. mar 2010

ninny.....ani mne nechutili 😀

saraja.....si kočka! 😀

jaakajka
11. mar 2010

ninny tak to sme na tom dnes rovnako....mne zostali zo včera rezance(špagety) s makom 😉 a teraz by som spala 😀 😀 😀

zuzanaca
11. mar 2010

to nič keď tie rezance boli vaječné? 😕 Aké papáte v UH deň? 😉

jaakajka
11. mar 2010

ja toto neriešim zuzanaca

jankabambulka
11. mar 2010

babenky už ste niekedy zabudli , že držíte dietu???
ja som urobila obed pre mojich a keďže bol čas kedy som si mala dať sušené ovocko tak ma ani nanapadlo že nesmiem jesť výpražaný syr s kašou. čo borka nezjedla maminka dojedla - normálne som zabudla, že mám dietu .. no sila
tak to sa mi ešte nestalo.....
ale od zajtra zasa bez prehreškov-dúfam

blazka24
11. mar 2010

zuzanaca tiež neriešim aké sú cestoviny..........

dnes bielkovinový deň dievčatá KONECNE som sa najedla...........kura na mrkve podusila a dal si aj mm, vraj aké suprové, jemu som spravila ryžu a ja som to zajedala grahamovými tyčinkami a také mňamky to bolo 😀

ninny
11. mar 2010

blazka, to musel byť super obedík 🙂 čisto na mrkve si robila to kurčatko?🙂

blazka24
11. mar 2010

ninny našla som recept v kuchárke že na oleji opražíš s rascou a ak chceš aj soľ, ja som dala lebo starý to jedol a dáš dusiť s mrkvou alebo aj inou zeleninou, ale kuchyňa dala len mrkvu tak bolo to a zaliala som to vodou a nechala dusiť bola som prekvapkaná aké je to skvelé...........ale keby mám hrášok a petržlen dám aj to.......

jankabambulka
11. mar 2010

21.20 som dorobila pre chlapa na zajtra halušky s kyslou kapustou a kopeeec slaniny a lyžičku som zjedla - taký blažený pocit...
ale ako som písala vyššie od zajtra pevne bez bez

zuzanaca
11. mar 2010

jankabambulka......až ma premklo, že ja som si nič na zajtra nenavarila 😅 .....a ja mám zajtra ovocie! 😕 😀 🙂

janulabj
12. mar 2010

Ahojte,aj ja mám dnes ovocníčkov 🙂 ............nemáte nejaký receptík na teplý obed?polievku alebo tak...rada by som raz denne niečo teplé 🙂 ďakujem

ejbyk
12. mar 2010

dobre ranko, ja dnes ryza a zda sa ze som si vcera urobila taku mnamkovu samiponovu omacku k tomu...takze uvidime ako sa budem tvarit na obed, ale uz teraz sa na to tesim 😉

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21
janluabj tu mas link, inspiracie na rozne recepty, treba sa sice registrovat, ale stoji to za to.