90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

natsa
13. apr 2010

Ahojte.včera som si kupila soj mäso a rozmýšlam že do ktoreho dne ho mám zaradit.rozmýšlam že ku škorobom ale ked to je robené zo soj.muky tak fakt neviem.Dnes mám biel.den tak bude a na obed a večeru mäsko na hríboch

bea44
13. apr 2010

Ahojte,
natsa to sojove maso sa tu uz parkrat riesilo a stale sa priradilo ku škrobom. 😎 😎
inuska . ja mam 74 kg - a vysku 158 . tvojích 66 je pre mna snom 😢 . mala som ich pred 10 rokmi cca 😔 .
ja som akurat dojedla opekane zemiaky s cviklou. a akosi je mi malo ☹ . urobim si este hrncekovu polievku 😝
a na večeru mam kapustovu polievku so zemiakmi 😵
normalne sa tešim na zajtra: cestoviny / pene/ s paradakovou omačkou. mnam . 😝 a na večeru dačo sladke 😉

ked som sa rozhodla začat teraz s dietou, myslela som že tu nakuknem len sem tam, ale pomaha mi, ked si prečitam, že v tom nie som sama.
tak sa drzte kočky 😉 😉 😵

matynuska
13. apr 2010

Ahojte baby, tak som vas riadne dlho zanedbavala, bo som bola na sviatky doma a po sviatkoch som sa musela najprv rozkukat. Mam za sebou prvy vodovy den a fakt je, ze za cely mesiac som jeden den dietu nedrzala. To sa nedalo, bola zivanska pri Dunaji. Ale bol to len jeden den. neviem teda ci je to malo alebo vela ale nelutujem to 🙂 Hoci... nestastna som fakt. Od zaciatku diety mam len 3 kila dole. Dza sa mi to fakt malo. Na to, ze fakt nehresim, len malicko. Mam vysku 175cm a zacinala som na vahe 65kg. Teraz 62,2kg. A ked vam to tak ide ze za mesiac aj 7kg....tak mi je zo seba zle... Viem ze som vysoka a ze ta vaha nie je vela, ale aj tak som cakala trosicku rychlejsi postup. Chcem sa dostat na 55kg. Je to tymto tempom ale realne? Povzbudte maaa, salieeem.
Dnesbol super obed, po vcerajsej vode vytuzeny syr, co sa mi o nom snivalo uz 3dni, zapeceny s orestovanou cuketou a paradajkami. Toto vyskusajte je o uuuuchvatne.

natsa
13. apr 2010

Matynuska to nemáš moc ja pri mojej výške 172 mám 8 teraz asi menej zatila som sa nevážila rátam asi 2 kg dole lebo ja som velká hriešnica ale som si povesala že už to budem brat podstivo tak týžden poslucham.
Bea dakujem ozaj som nevedela kde ho mám zaradit tak si ho možem dat aj z ryžu?

zuzanaca
13. apr 2010

Ahojte 🙂
Dlho som tu nebola 😖 , akosi v poslednej dobe nestiham netovat....
Ja som minulým víkendom ukončila 90-dňovku ( 1 týždeň skor 😕) a pokračujem ďalej v podobnom stravovaní, ako káže 90-dňovka 😉 - t.j. raňajky ovocné, na obed a na večeru delím stravu, no nedodržiavam postupnosť tých 4 dní, jem to, čo mám navarené 😀 😀 😀
natsa....mozes soju s ryzou 😉
matynuska....máš idealnu vahu, novzdavaj to, vysledky sa dostavia.... 😉
bea....aj ja zajtra cestoviny s paradajkovou omackou, je to mnamka, dobre sa napapaj 🙂
inuska.....myslela som na teba, že si s tým asi už prestala......od teba mám tú knihu na maily, a už som aj po diete, ako to rýchlo ubehlo......držím ti znova palce, si silná a vieš sa navnadit.....tak pevnú volu.... 😉

zuzanaca
13. apr 2010

lubikaf....noooo, cvičila si dnes? 😕 Ja chodím raz do týždňa na taebo - malu nechám ockovi a ujdem z domu - inak sa nedá 😉 .....aspon tak a vidim a citim tie zazracne ucinky cvičenia....DOPORUCUJEM! 😀 😵

inuska79
13. apr 2010

Čaute čaute...Zuzanaca..dik za podporu...Mam Motivaciu, no akosi sa ešte znova neviem zadelit....
A koľko si dala dolu, ak sa smiem spýtat?
Cvičenie musí byť fasa, to hej...držim všetkym palce.

saraja
14. apr 2010

ahojte, aj ja vas chcem trosku pozitivne motivovat 🙂
dnes som v polovici diety a zhodila som 9kg 🙂 🙂 🙂 z vahy 70kg na 61kg, velmi sa tesim, vobec som nedufala, ze to pojde tak lahko
JE TO SUPER DIETA !!!
nehladuje sa pri nej, neoslabuje organizmus
myslim si, ze je velmi dolezite vela pit - ja 3-4l denne a nevadi ani nejaky obcasny prehresok 😉
a este dodam, ze necvicim, ale robim pravidelne prechadzky so psikom
tak uz len zacat a vydrzat 🙂 🙂 🙂

bea44
14. apr 2010

ahojte.
ja sa dnes rano akosi neviem dojest 😖 . už som mala sušene ovocie , asi za hrst, a teraz jablko.
akurat som si urobila kávu a stale sa este krutim, že dačo chcem ☹
saraja : dik povzbudilo, aj ja chceeeem . uz byt aspon v polovici 😠
aj sa snažim vela pit , hlavne vodu. a tiež mám psíka 😵 😵
zuzi- ja sa startujem na to cvičenie už hádam rok 😖 😖 . a nie a nie a nie sa do toho pustit 😖
a ozaj matynuska ja pri tvojej výske a váhe. ....... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 . to naozaj 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanaca
14. apr 2010

A som tu zas... 😉
saraja......perfektný výsledok! Si jednička! A ešte chceš pokračovať v chudnutí? 😕 Takým tempom budeš za chvíľu priesvitná! 😀
inuska.....schudla som "len" 8 kíl - z 69 na 61 kg 😉 . Mám výšku 170 cm, takže som už teraz nadmieru spokojná a verím, že ešte niečo dám do leta dole.... 😉 🙂
Pekný deň, idem pracovať....

zuzanaca
14. apr 2010

bea....ja som prestala jesť sušené ovocie, nejako sa mi to nerátalo, nemala som pocit, že som niečo zjedla, nevedela som sa nasýtit z toho a občas som zjedla aj celý balík.... 😕 😅 ....tak teraz už len čerstvé papám 😀
Idem si spravit kávu, oklamat žalúdok niečím teplým..... 😀 (som po banáne mojom každodennom 😀 )

matynuska
14. apr 2010

Bea - to co su ya ksichtikyyyyyy? Ja nerozumieť reči Tvojho kmeňa 🙂
Dakujem baby - najmy Zuzanca - tak sa budem tym riadit a snad sa to teda dostavi. Ale vcera mi jeden kolega povedal nieco v tom zmysle ze som nejaka mensia. A pravda je ze som sa zmestila uz aj do nohavic, do ktorych pred tym ani nahodou. No ale chcem viaaaac. Tak ale mozno sa to rozbehne. Mozno len mojmu organizmu dlhsie trva kym sa nastartuje. Ale potvrdzujem Tvoje slova saranca, je to fakt dobra dieta pre organizmus. Nehladujem, (okrem vodoveho dna, ten bol des), citim sa ovela lepsie a vycistila sa mi plet. Este poprosiiiik ale kilecka doleeee 🙂 😎 🙂

lubikaf
14. apr 2010

ahojte 😉

zuzi vcera som si akurat dala kliky, chcela by som ich cvicit kazdy den, nech sa mi trochu spevnia prsia, hovorili na v nemocke, este ked som chodila na tehotenske kurzy, ze to je najlepsi cvik, tak uvidim 🙂

saraja super motivacia, tiez som zacinala na 70kg (skoro - presnejsie 69,7kg) a chcela by som schudnut na nejakych 60kg. len sa musim dokopat k tomu, aby som stale nehresila. ale teraz mi to ide ovela lepsie, ako ked som zacala v januari po prvy krat. ved to aj tak dopadlo, zhodila som minimum a cez velku noc to vsetko nabrala naspat 😠

a tiez mavam pravidelne prechadzky s kocikom, v poslednej dobe sa chodim prechadzat na druhu stranu mesta, este ze tie banovce nie su az take velke 😉 😉

bea44
14. apr 2010

matynuska- nic si zo mna nerob, normálne závidim 😀 😀 😀 .
inac aj mne sa vyčistila plet, je to 70 % lepsie ako pred tým. a neboj, aj ked kila nepojdu dole , tak cm určite 😉
ja pri prvom som dal dole len 6 kg, ale na velkosti 2 čisla 😀 😀 😀 😀 . len to treba vydržat do konca, aby to malo aj dlhší ucinok, lebo potom taký jojo efekt že až 😲 😲 .

inuska79
14. apr 2010

Beuša čo to za príspevky s jojo efektom?? ☹ ☹ 😨
Uff,zrejmä ten šport je druhou polovicou uspechu....
Dnes nam prší,des...ani von sa neoplatí isť. 😝

bea44
14. apr 2010

inuška , neboj, ke dodrzis aspon na 50 % terajsie stravovanie . tak si vahu udržiš. ja keby nebolo velkej noci, a ochutnavania a lenošenia tak stojim na vahe od januara. 😝 😝
a k tomu jojo efektu: mam známu , ktorá tuto dietu použiva kazde 2-3 mesiace ale len na 3-5 tyzdne. 😕 podari sa jej schudnut nejake kila a potom papka ako pred dietou. takze stale jej tie kg rychlo nabehnu spat 😲 😲 😲
prsi aj tu... a ja som bola uz 3x vonku s psikom 😖 😖 . obaja sme prisli premočení jak mysi.
ja mam zajtra vitaminy, normálne sa tešim na večer. chystam si urobit : opečenu cuketku a zeleninku,
dobru noc všetkým

bea44
15. apr 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
nooo, jak kukam, tak kukam, pomaly odpadavate . 😒 , žeby len to počasie 😠
bea ako ti to ide ? mne dobre. ja dnes vitaminy. 😎
uz mam v sebe : banan nas kazdodenny 🙂 / zuzi/ a kiwi, a caj a kavu a asi liter H2O.
dnes som kupila pomelo, este som ho nevyskusala. dam si na obed 😉
tak do schudnutia 😵 😵 😵

zuzanaca
15. apr 2010

Ahojte
bea.....neuveriš, aj ja som mala na raňajky banán a kiwi 😀

lubikaf
15. apr 2010

ahojte, neboj bea, ja som stale tu 😉 ja uz som zjedla banan a vypila kavu a idem si teraz robit obed. opekane zemiaky s nejakou zeleninkou, tiez ju spravim nejak na olivovom oleji a potom to vsetko zmiesam. uz sa tesim 😉
a musim zacat trochu viac pit, lebo vypijem toho na moj vkus malo, len nejaky liter a pol vody za den, co je dost malo. pred tym jak som otehotnela som pila aj tri litre denne, neviem, preco teraz pijem tak malo. ze by som nemala cas sa ani napit??? 😲

lubikaf
15. apr 2010

zuzi ty si uz skoncila 90-dnovku, ako sa teraz stravujes? ci ides podla 90-dnovky pokracovacej? (ci ako sa to vola?)
sem-tam ale mozes prist mrknut, jak sa nam tu dari, a dat vediet aj to, ako sa dari tebe, nie?

zuzanaca
15. apr 2010

Ahoj Lubi.....mám to pokračovanie diety na maily, no ešte som to nečítala 😒 ....idem dalej po svojom....ranajky ovocné, obed a večera čo chladnička dá 😀 - no delím potraviny ako pri 90dd, no nestriedam dni 😕 , dúfam, že nepriberiem, prave naopak, ešte by som chcela schudnut do leta.... 😀 😉 Budem tu k vám chodit aj nadalej, ak mozem 😉
Držte sa a pomaly už aj dobru chut k obedu 🙂

lubikaf
15. apr 2010

zuzi tak super, som zvedava aj ja, co to spravi s vahou, ale nemyslim si, ze by si pribrala, ked sa vlastne stravujes velmi podobne. aj si niekedy este davas ovocne dni, ci nie?

mne sa uz obed chladi, uz iba dve minutky do obeda - teda aspon podla mojho pocitaca 😀

bea44
15. apr 2010

tak som si dal to slavne pomelo , čo sa tu pred tym ospevovalo 😒 . pravdu povediac, teraz po ochutnaní: Nemusim ho 😔
ani horke, ani sladké, ani kyslé. akurat štavnate ☹ . / stalo ma 1,20 E/ brrr. to si radšej kupim grep, ten je horký ale aj taky ma byt. alebo pomaranč- sladučky. alebo : banan a banan a banan 😀 😀 😀 😀

lubi - dobru chut, mnam zemiaciky, zeleninka. ja az sobotu.
zuzi - ja som si to pokacovanie prečitala, ale nesla som celkom podla neho. asi ako ty. delila som stravu, ale ovocné dni som si nedavala. možno som mala, nebola by som teraz tu ☹ ☹ ☹

natsa
15. apr 2010

tak ja dnes tarhonu z čín zeleninu.Zhreším moc ked si dám v bielkovinový den viedenský párek?

magimary
15. apr 2010

ahojte 🙂
pred tromi dňami som začala a teraz mám pár otázočiek (sú to také detaily, ale v knihe ich neviem nájsť 😅 ): tak sa spýtam vás skúsených ...
ak niečo nevládzem zjesť (napr. cestovinu na obed-ako dnes), nemohla by som ju asi dojesť za takú hodinku, že?
alebo teraz som mala na večeru tri drobné koláčiky... nemohla by som si ich rozdeliť tak, že jeden zjem o piatej, druhý napr. o šiestej a tretí + čokoládka o siedmej? 😕 je v tom veľký rozdiel, keď to zjem naraz alebo oddelene (najmä, keď za tým už nenasleduje žiadna iná porcia)?
a ešte: keď je v knižke napísané, že 13dg cestovín, myslia sa varené alebo ešte surové?
ako dlho ste mávali taký ten "vlčí hlad" medzi porciami? malo by si asi telo na to postupne zvyknúť, nie?
možno sa pýtam od veci, ale radšej sa nechám poučiť, nech nerobím zbytočné chybičky, ktoré by mali spomaliť očakávaný výsledok... 😉
vopred ďakujem za odpovede 🙂

magimary
15. apr 2010

a ešte som chcela, keď si napr. varíte ryžu alebo cestoviny, varíte si nejaké špeciálne, racionálne (racionálnu ryžu, či grahamové cestoviny)?

natsa
15. apr 2010

no to by aj mna zaujímalo.ja si cestoviny vážim ešte pred uvarením.Varím také bezvaječné.Ele pečivo uprednostnujem celozrnné.

magimary
15. apr 2010

no, moja mama mi zase vravela, že majú byť odvážené po varení (ona to robila tak, ona schudla pri 90-ke úžasných 27kíl 😲 😵 ) a to v jej veku teda je iný zázrak...
ale aká je kočka... je chudšia (ale ona je zase aj o hodne nižšia) ako ja...
ja som bola veľmi sketpická, ale práve maminin príklad ma presvedčil... 🙂

natsa
15. apr 2010

a mama to ako robila ked nezjedla to čo mala navarené?jedla to neskôr

magimary
15. apr 2010

nie nejedla neskôr, zjedla všetko naraz, keď mala...
ale ja sa pýtam preto, že mne by to vyhovovalo lepšie takto si to (aspoň ten večer) nejako rozdeliť (lebo ja chodím spávať veľmi neskoro a keď sa posledný krát najem o piatej, tak o jednej som už až natrávená ( 😝 😅) žalúdočnými kyselinami...
veľmi som hladná po večeroch (teda zatiaľ po tých troch) 😝...
preto som sa pýtala...
to nedojedenie počas dňa je len taká "podotázka" (viac ma zaujíma to večerné "viacstupňové" jedenie "prepísaného" množstva)...