90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
18. jún 2008

čaute babenkytak ja som už tu .Mala som k večeri rybku a melón.Neviem či sa to môže spolu ,ale dala som si to namiesto šalátu.Teda ten melón.Fakt tu nikto nieje.To je smola .Dnes som taká narobená ,že sa mi nechce ani žiť.Ani som nebola celý deň hladná až teraz. 🙂 🙂

anaret
18. jún 2008

Tak ja si varím cestovinky "ala Miresta"...to je na nič, keď to musím variť dnes večer na zajtra, celkom mi idú na chuť... no nič, musím počkať....
ako sa Vám darilo dnes chuduľky?????

miresta
18. jún 2008

Ahojte všetky 🙂

erikas - som veľmi rada, že ti chutili 😉 , ja sa z nich tiež stále napraskám, vlastne celá rodina, lebo keď ich robím tak obeduje u mňa aj mamka a ségra z malou.

anaret - dúfam, že sa ti vydaria a že ti budú chutiť, tak ako nám, no ja keby som si ich robila večer neviem či by som to zvládla nejesť 😒

gucz - ja som si dnes tiež zacvičila ako ty, ale pred tým som naozaj bola na bicykli, ale potom som tiež poupratala celé WC, kúpelňu, kuchyňu a poobede som ešte utekala na poštu a potom do mesta, ale aspoň som si kúpila tričko a to o číslo menšie 😀 ako zvyčajne čo ma veľmi potešilo. A takisto som urobli radosť mojej mamke, lebo som jej kúpila letnú obuv - také turistické šlapky.

aniel - ja som si tiež dala ku jogurtu ktorý som mala na večeru jahody, neviem či som mohla, ale veľmi mi šli na chuť, segra mi toiž doniesla - voňavé, červené...............no mňam mňam 🙂

miresta
18. jún 2008

ste tu niekto, ak nie nevadí, ja prídem ešte neskôr, došiel mi manžel z práce, tak mu idem dať večeru...pa

gucz
18. jún 2008

ja som ja som

anaret
18. jún 2008

aj ja som...

gucz
18. jún 2008

bambulky ako? čo budete variť zajtra? Ja mám škroby, v chladničke mám aj hlávkový šalát, tak neviem čo si mám spraviť, aby som ho mohla spapať. Asi dačo z ryže, poradíte?

anaret
18. jún 2008

ja osobne môžem zeleninové rizoto.aj ked bez syra to nieje to pravé orechové, ale čo už. A k tomu dobrý šalátik - to je o.k.

ozaj k tým šalátom - ja milujem sladkokyslé nálevy - robíte si ich aj vy- alebo radšej len bez toho cukru???

miresta
18. jún 2008

o chvíľu som pri vás

gucz
18. jún 2008

no ja som si robila teraz bez cukru, len lyžica octu, olivový olej a troch vedy. Ale tiež mám radšej cukrovo octový nálev

tinaa
18. jún 2008

ahojte babulky, strasne ma boli hlava, tak si pôjdem lahnut. Dnes som mala tie enciany s grilovanou zeleninkou, bolo to straaaaaaaaaaaasne fajn. A ani som nevecerala, ani niesom hladna. Len nejake ovocie chrumem.

Baby co mate zajtra skroby, skuste toto:

Zemiaky s horčicou

6 zemiakov, lyžička olivového oleja, cesnak, horčica, malá konzerva kukurice,soľ,čierna a podľa chuti aj iné korenie.
Zemiaky uvaríme v šupke (nie veľmi do mäkka).Potom ich prekrojíme na polovice a malou lyžičkou urobíme v ich strede jamky. vydlabané zemiaky zmiešame s olivovým olejom, prelisovaným cesnakom, horčicou. Osolíme, okoreníme a pridáme odkvapkanú kukuricu. Zmesou naplníme polovičky zemiakov a dáme zapiecť do rúry pribl. na 10 minút.Nezabudnúť, že 4 polovičky sú na večeru. Podávame so zeleninovým šalátom

miresta
18. jún 2008

ahojky nemohla som skôr dôjsť a teraz už idem spinkať, takže až zajtra ráno

tinaa - super recept, vyskúšam ho určite niekedy

baby zajtra si idem urobiť recept môjho manžela, ráno vám napíšem. Dobrú nocku 🙂

erikas
19. jún 2008

dobré ránko chuduľky 😉 dnes mám ovocníčka,ale som v robote,takže nejaké vymýšľanie nehrozí,istia to jablka a banán,a keby náááhodou balíček študenskej zmesi pre "strýčka príhodu" 😀

aniel
19. jún 2008

dobré ránko ,jam mať asi tie zemiačky,ale asi nemám doma kukuricu .PôJDEM ASI K MAME A TAM SI TO SPRAVíM.Vzáhrade je aj hlávkový šalátik,to bude mňam.

twins si v prácialebo prídeš aj ty?

tinaa-vyskúšam.

miresta napíš ten recept tvojho manžela.

erikas-držím palce.Skús si kúpiť ananás ja som s ním super vydržala.

gucz-čo dnes papáš?

anaret ako ti to ide? 😕

erikas
19. jún 2008

aniel som v práci až do 19:00 ananás si dnes už nemám kde kúpiť,vydržím nejak aj bez neho......dúfam 🤐

aniel
19. jún 2008

no ja som si ho dala teraz na raňajky a som strašne plná. Bol vynikajúci,sladučkýýýýýýýýýýý,mňamky. 😵

aniel
19. jún 2008

teraz idem upratovať a neskôr sa možno mrknem,čo píšete.Malá mi to v poslednej dobe moc neumožňuje.Stále chce byť stredobodom pozornosti a nepáči sa jej ,keď tu sedím.Aj teraz ma už vyháńa . 😒

anaret
19. jún 2008

aniel, myslím, že som sa znormalizovala a je to už lepšie ako v ten prvý týždeň - to som mala úplné absťáky za sladkým, pečivom, mliečnymi atd. dá sa povedať, že zatiaľ je to v norme. Len možno zjem viac ako by som mala, ale aj v knihe píšu, že - radšej zjedzte väščiu porciu, ako by ste mali kombinovať. Ale nechcem mať pocit hladu, lebo to by bolo o ničom.Zajtra mám ovocný deň, tak uvidím ako to dopadne..

erikas
19. jún 2008

anaret ja mám dnes tiež ovocný a som zvedavá ako dopadne 😉 v utorok mám druhú vodu to bude zaujímavé tiež 😨

anaret
19. jún 2008

erikas, ináč tej vody sa bojím...ako si zvládla prvý raz?

erikas
19. jún 2008

anaret prvá voda bola úplne v pohode,bez prehreškov,ani som sa necíttila zle dalo sa to pekne zvládnuť 😝

tinaa
19. jún 2008

ahojte zienky, mala spinka a ja idem zehlit, lebo ma ta kopa pradla prerastie 😀

chudnutiu zdar, dnes mam skroby, urobim si tie zemiacky s horcicou.

Vsetkym pekny den papapa

erikas
19. jún 2008

tinaa super receptík,ďakujem určite vyskúšam v sobotu mám škroby,pekný deň a nech Ti z kopy rýchlo ubúda 😉

jesika26
19. jún 2008

kde ste kočky????

gucz
19. jún 2008

ahojky jesika mne táto stránka asi 10x nešla vôbec spustiť. Ja som si k obedu uvarila nové zemiačiky a k tomu som si dala hlávkový šalát, nakrájaný s kukuricou z plechovky. mňam mňam, tie zemiačiky nové také boli lahodné. Už sa normálne teším na večeru 😀 . Inak som si dosť zvykla piť čaje, ovocné aj zelené, tomu som rada, pijávala som ich cez zimu stále a potom bol útlm.

erikas
19. jún 2008

gucz,jesika26 mne tiež nešiel koník otvoriť,zatiaľ sa držím na ovocí,ale vážiť sa budem až v stredu po druhej vode,aj keď si moc nefandím,veľa prehreškujem ☹

gucz
19. jún 2008

erika z tých prehreškov si nič nerob veď aj tak asi papáš zdravšie ako pred touto dietkou, či nie? ja to beriem ako veľké plus, lebo napríklad ľúbim aj nezdravé veci, napr malokarpatský salám.... a aspoň to nejem

jesika26
19. jún 2008

erikas, ja som po druhej vode mala len pol kila dole, tak si vieš predstavit akú náladu som mala celý den.Ja tiež mám vela prehreškov, to sa nedá porovnat s časom ked som mala za sebou len dáky mesiac, teraz je to katastrofa, pomaly každý den zhreším 😠 .

gucz - tak to ti verím, nové zemiačky nemajú chybu, aj ja si ich idem varit alebo upiect na večeru, aj ked som mala na obed ryžu, čo už 😀

erikas
19. jún 2008

jesika26 to nie si sama,ale je jasné,že sa zdravšie stravujem ako pred diétou,budem sa snažiť držať v normále do vodového dňa,ale ak si hodím niečo do úst čo sa nemá tak sa z toho nezbláznim,59 kg nie je taká váha,že musím mať zo seba depku,len ma štve,že nemám takú pevnú vôľu a absolútne žiadnu chuť cvičiť 🙄

gucz ja zbožňujem mäso a výrobky z neho a taká oravská slanina s novou cibuľkou je pre mňa manna nebeská 😝 ale jasnačka,že teraz jem zdravšie ako pred tým.. 😵

gucz
19. jún 2008

inak tu oravskú som tam k tej saláme tiež chcela napísať, len som nevedela, či môžem, keď sme tu samé chudnúce. Ale taká slaninka a cibuľkou a chlebíkom, až sa mi slinky zbiehajú. No mne sa zbiehajú slinky na barsčo, ale sama sa tomu čudujem, ako vcelku dobre odolávam či už doma, u našich (minule mali taký fest dobre voňajúci guláš), aj u svokrovcov.