90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
12. jún 2010

ďakujem vám, spolubojovníčky 🙂 😵
gudu, inak aj mne to ide s disciplínou dolu vodou... 😔 🙄 😠 😖
hlavne víkendy ma vždy aspoň na pár percent dostanú... 😒
aj dnes na raňajky nebolo len ovocko, ale aj tmavý chlieb s džemom ( 😨 🤐 )...
v podstate by som si z toho nerobila nejaké extra "vrásky", keďže váha sa posúva tým správnym smerom, ale môj Drahý mi tak taktne pripomína, že aby som sa nedostala s chuťami tam, kde som bola pred 60-timi dňami... 😕 😔
je mi jasné, že má pravdu... 😝 😒
keĎže aj po diete by som si mala p=održať len ovocné raňajky, neviem, ako to dokážem, keď už teraz sa mi to nedarí... 😠 😖 🙄
tak to ma trošku (viac) fakt štve... 😝

a, jasne, že sú suhrnom od začiatku dietky.. 😅 😉 🙂

bea44
13. jún 2010

magi - nadherné, super, nie ze to pokazis 😵 , musis vydrzat do konca 😉
kde sa ja hrabem s mojimi 5 kg po 2 vode 😖 😖 😖
asi to mame teraz vsetky podobne ohladom vikendov 😒 / grilovacky, posedenia/
ale ked to odhadnem na percenta : cca 70 % dodrziavam. 😀 😀 😀
dufam ze do konca pojde aspoooon kilko dole . 😕
ale ja sa nepoddam a vydrzim aj tak . 😉 😠
ak by som prestala, tak neviem ci sa to nezvrhne u mna na obdobie pred dietou. 🤐
a to nesmiem dopustit. takze aj potom budem aspon delit stavu. 😅
ako - tak 😀 😀 😀 😀

lubikaf
14. jún 2010

ahojte baby, no co je, nechudneme?

ja nemam dnes co na ranajky, tak budem az obedovat. a to tiez este neviem co, lebo nemam ziadne maso ani syry. asi behnem nieco nakupit.

aky ste mali vikend? my sme si v sobotu grilovali kuracie stehienka, tak som si dala dve a este sme aj varili gulas, ale ten som si nedala 😉 som na seba pysna 😉

ejbyk
14. jún 2010

ahojky...no chudneme/nechudneme! ja cely vikend mimo dom, jedlo pitie zábava 😒 .
dnes ale mám opat stravu na 90 dňovku tak hurá do nového týždna.

bea44
14. jún 2010

ahojte 😵

ja zatial banan a voda. idem si urobit kavu.
na obed mam zeleninove rizoto od minula / uvarila som vela tak som supla do mrazaku/ a dnes to dorazim 😖
ani nan velmi nemam chut, ale sa mi vcera nechcelo varit 😔 .
lubi - v sobotu som aj ja ochutnavala grilovane kridielka 😀 😀 😀

lubikaf
14. jún 2010

baby mali ste niekedy na bielkovinovy den parky? ja nic ine doma nemam, len parky, ale take na grilovanie. no neviem, ze by som ich trochu ogrilovala v trube a dala s kuskom chleba??? strasne sa mi nechce ist do obchodu, leje tu stale jak z krhly 😝

ejbyk
14. jún 2010

lubikaf...myslim ze tie gril. parky byt mozu...to mas jak masko ked prizmurime obe oci. k tomu ale ak sa daaa vela zeleniny?! 😉

lubikaf
14. jún 2010

ejbyk hej, zeleniny mam dost doma. tak na obed budu grilovane parky 😉

magimary
14. jún 2010

ahojte !
ja dnes zatiaľ dve nektarinky a čakám na zemiačkový obedík 🙂
večera bude ryža, lebo so zemiakov asi nezostane (keďže dnes mám doma aj "veľkáčov")... a variť iné sa mi tiež nejako nechcelo 😅 ...
včerajšok takmer na 100%, alebo teda na 99,9% 🙂
a dnes by som si dala chutný domáci syr(ík)...(teta mi dnes priniesla a vyzerá tak úžasne... 😅 🙄 🙂 ...včera som mala naňho takú chuť a teraz zase až o tri dni... 😝 😅

magimary
14. jún 2010

so=zo 😝 😉

jankabo
14. jún 2010

AHOJTE, tak magi super to si ako dokázala tak schudnut???? my sme tiez mali cez víkend oslavy, tak som zhrešila, ale dnes opät pokracujem. Baby a co cvicite???

julca23
14. jún 2010

čaute baby......som sa na veľmi dlho odmlčala......ale už idem normálne pokračovať s vami...po tých dvoch či troch týždňoch pauzy,hor sa do toho!!!!!!!!!!!jedla som normálne,diéta vynechaná ale s mierou,žiadne kilečko navyše,ale treba začať zase zhadzovať,o tri týždne promócie tak treba vyzerať dobre,nie???
vítam nových členov a všetkým vám gratulujem k tým nádherným čísielkam,ktoré ma zase motivovali :D
no ale neviem s ktorým dňom zajtra začať,asi začnem ako keby od začiatku-bielkoviny.
Tak hor sa do chudnutia,nech do prázdnin na nás kukajú a nechápu :D :D :D

bea44
15. jún 2010

😕 😕 😕 😨 😨 😖
ahojte babule

ja dnes UH : zas mam cestoviny na obed 😵 . teraz mi akosi chutia 😎 pizza : eeeee 🤐
a vecer asi to iste . / zas sa mi šmykla ruka, ked som davala cestoviny do hrnca/ 😀 😀 😀

julca - no pod moja pod,,, cim je nas viac, tak sa lepsie chudne. 😝 posledne 2 tyzdne sa to tu velmi nehybe, kočky pisu len sem tam 😠 . okrem skalnych 😵 za tie tri tyzdne do promocii by mohlo cosi zist dole 😵

jamkabo - noooo malo je tu takych co cvicia / 2-3 ??/ . ale ja sa startujem na cvicenie uz od novembra 😀 😀 😀
a kedze sa mi vaha prestala hybat 😠 tak asi budem musiet aj taketo aktivity 😲

lubikaf
15. jún 2010

ahojte 😉

ja som prave dojedla banan, a na obed budu zemiaky, mam ich uz uvarene, ale asi si ich trochu opeciem este, take mi viac chutia. k tomu nejaka zeleninka.

no veru bei pravdu mas, ze moc tu uz nepiseme, ale to asi tym, ze nas tu je viac takych, co sme uz v polke alebo aj za polkou, a uz nas to asi tak nebavi. teda aspon mna nie 😒 no ale aj tak si rada precitam vase prispevky, a ked viem, ze nas je viac, co sa snazime zhodit, tak mam lepsi pocit na dusi 😉

magimary
15. jún 2010

ahojte 🙂 !
možno je tu pustejšie aj kvôli peknému počasiu 😅 😉
ja práve "papkám" s veľkou chuťou pizza chleba s rajčinovou pomádou a som z neho úplne hotová 😅 😵
tak mi chutí...
rozhodne viac, ako bežná pizza z obchodov, či pizzerií... zaujímavé 😅
cestovinky mi moc nechýbajú...
a večer bude mňamka... 😵

cvičenie? 😅
to je čo?
ale nie... 😀
ja som od začiatku dietky chcela stacionárny bike, ale žiAľ nezohnala som ho... 🙄
ale za to od začiatku dosť fyzicky makám na dokončovačkách v podkroví, takže pohyb mám zaručený a istý... 😉 🙂

adrianapeter
15. jún 2010

@sivocka
nie nemala... ja som dá sa povedať taký pedant... takže som papala len to čo som mohla...

adrianapeter
15. jún 2010

ahojky babenky... tiež sa vážite vždy k 15. a k poslednému v mesiaci?... dnes som mala váženie... 55.deň a 9,5kg dolu... ešte kilečko pol a som spokojná... to budem na svojej predpôrodnej váhe...
Dnes boli cestovinky s varenou mrkvičkou...mňam to mi neskutočne chutí... ale začína sa mi zdať, že sa to moje chudnutie akosi spomaluje... síce som išla s váhou dolu... no neviem... musím sa ale priznať, že som si v niektoré dni hlavne ryžečkový a cestovinkový dopriala trocha väčšie porcie... tak som si to sama sebe zatrhla a uvidím...aj vy máte taký dobrý pocit keď si vaše okolie všimne, že ste schudli? To je parádička... a ešte keď vás pochvália a myslia to úprimne... tak to poteší dvojnásob...
tak zatial sa majte babenky a bojujte...

nikanika28
16. jún 2010

caute koceny, tak kde ste kto??? Ja mam dnes prvu vodu...pomooooooc 😅 😅
Sivockaaaa, kde siiii??? ako vodicka? 😀

bea44
16. jún 2010

ahojte, 😉
nika, sivocka - nie ze sa utopíte v tej vode. vsetko s mierou 😀 drzim palce 😵 😵

ja tu poslednu tretinu dost flakam. 😖 uz nie je to nadsenie ako na zaciatku 🙄
noo ja v podstate dodrzujem dni, len keby tie prehresky . kua neboli 😠 😠
a nevazim sa skoro vobec. , lebo citim, ze vaha stoji a cm sa hybu podla toho ako som najedena 😀 😀 😀
takze - tiez nic moc. 😝
lenze , magi tu spominala, ze telo si pameta kazdu dietu, a viac uz neschudne ko po prvy raz 😕 .
no uvidime nakoniec. / 4.7/ . este to dokopem

ja dnes ovocie.

yanni
16. jún 2010

Caute zenule,

ja sa hlasim spät. Sice som nebola prec, ale ta navsteva tu bola a mali sme stale eksn. No s detmi sa necudujem.

Uz som si povedala, do konca diety ziadne navstevy, party alebo podobne veci. Baby ja som hresila az to pekne nie je. Som totalne nasrata sama na seba. Ale nedalo sa. Varit stale a ranajky boli vzdy bohate, kuriatko samozrejme so zemiaky, potom hranolky s falosnou tatarskou, cestoviny s bolognese, cappucinko, vinko, chipsy a pistacie (ale z tohto dobreho svinstva fakt len trosku), kolacik a tak dalej. Ale aspon som sa okrem kolacika vsetkych inych sladkosti zdrzala.

Baby ja mam take zle svedomie. Normalne ma to serie. Sufam ze som nepribrala. Aj sa bojim vazit. Ake buduci tyzden bude druha voda, tak az potom sa odvazim.

Vcera som sa drzala, boli skroby ale vyzeralo to skor na vitaminovy. Len ovocko a vecer vareny karfiol, len tak na sucho. A zo vlasske orechy. Tot vsjo.
Ale zato dnes UH a cestoviny s bolognese. NO co vyhodim to? A to mlete mäso sa z tej omacky neda vylovit. Ale aspon ho nie je tam vela.

Normalne ma sviha z tej navstevy. Ale okrem tej zranice bolo vyborne. Boli sme v Legolande, sice nam ku koncu zacalo prsat ale deti sa tesili a moja kamoska este viac ako jej deturence 😀 Tam sme aspon trochu tie ranajky vychodili a obed bol len zemla a kedze ja som bola sofer tak ma to vyzieranie gumovych medvedikov v aute obislo 😀

No tak tak to bolo. Nic moc, dieta je v kybli ☹

Ale vidim ze tu sa dalej chudne, tak chudnem aj ja s vami 😉

Baby vodove, neutopte sa. Ved aj tak prsi stale, vody je dost, tak si davajte pozor 😀

Ozaj, urobte mi prosim niekto zhrnutie, ja nestiham docitat. V robote ako na bojisku, co som mala volno tak nik ma nezastupoval, vsetko mi porozkladali po stole, no hroza.. Co nove kocky? Chudnu s nami? Lebo ja budem musiet asi predlzit a nechcem tu ostat samaaaaaaaaaaaaaaa ☹

sivocka
16. jún 2010

Ahojte.....aaano, dnes prva voda.....zatial celkom v pohode, ale uz mi zacina skvrkat v brusku... 😒 , tak dufam, ze to zvladnem, lebo priznam sa, nie som o tom presvedcena.....ale budem bojovat ako lev...

ale babulky ja uz mam v sebe okrem tej vody aj dve kavy.....to si nedokazem odopriet a mam skusenost, ze by ma bolela hlava....a ja kazdy den pijem 3-4 kavy.....odobrite mi to?

Ale som sa dnes vazila a som nadsena.....mam o 4-4,5 kg dolu /mam len klasicku komunisticku vahu, cize neodmeriam si gramy, ale bolo na vahe vidno ciarocky aj 54 - aj 55, tak sudim, ze vazim 54,5 kg a to je uzasne 😀 😵 😅 ....zacinala som na 59 kg a potesilo by ma celkom aj konecnych 53 kg, aj ked uz s ubudanim vahy mi stupaju naroky, mohlo by byt aj 51 kg, len to by som uz asi musela vymenit komplet satnik.
Uvidim este zajtra, po dnesnej vodicke, ake bude cisielko na vahe......to som obkukala od Vas "chudulky" odvazit sa aj pred aj po ukoncenim Vodneho dna.

Nika drzim ti palce, dufam, ze to dokazeme.....neskocila si este na vahu?

A Vy babulky, co na nas myslite ....(bea a yanni) ste zlate....dakujeme za podporu...

🙂

A ma tu este niekto dnes vodu?

nikanika28
16. jún 2010

no...dnesna voda bude pre mna utrpenim, dnes mi dosla mrcha 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ...a boli ma brucho, nehovorim o chutiach...no neviem..nakoniec asi aj tak budem musiet cosi zjest 😒

nikanika28
16. jún 2010

@yanni sak my so sivockou sme tu...sme este len na prvej vode, tak veselo mozes s nami pokracovat 😀 😀 😀 ..a kedze ideme zac. jula na dovolenku, tam dietovat urcite nebudem 🤐 🤐 🤐 ..mozno si aj ja predlzim nakoniec 😀
No a inak ohromna sranda s tou vodou, ze baby 🙄 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sivocka
16. jún 2010

Nika ako? drzis sa zatial? ja zatial ano, ale predchvilou som priviezla zo skolky starsieho syna a dorazil manzel...tak som im davala "olovrant"......sakra, tak by som nieco hodila do huby.....ale ked som doteraz vydrzala, nema vyznam porusit to, no nie????

nikanika28
16. jún 2010

sivi, no ja nie som na 100% uz teraz, dala som si dva marina kekse 😅 😅 🤐 ...no co uz, kramy su kramy 😝 ...ale ty vydrz, drzim palceky 😵

vendulak
16. jún 2010

Ahojte holky, můžu se k vám přidat? 🙂 90ti dnovku mi poradila jedna holčina tady z koníka a už sem se jí pokoušela jednou držet, ale ztroskotala ☹. Ale jinak mi docela vyhovovala tak jí chci od zítřka zkusit začít znovu a třeba to půjde líp, když tady uvidím stejné spolubojovnice, kterým to jde a mají výsledky 🙂.

sivocka
16. jún 2010

Vendulka, drzim ti palce. Tu ta dievcata podrzia, ked budes mat krizu a neboj, mali sme ju snad vsetky, aj prehreskov bolo kopec....

yanni
16. jún 2010

Juj baby no som rada ze nas tu este par ostane. Ono to ten cas strasne leti, ved mam buduci tyzden druhu vodu a na tu prvu si este spominam ako keby to bolo vcera. No cas leti ale kila nechcu ist nejak dole.No uvidime. Zajtra ovocnickovia, no hadam si do kanclu salt urovim, lebo banany & Co. uz ani vidiet nemozem. No tasto dieta sa mi uuz nejak prejedla. Ale bojuje sa dalej. A dnes vecer este sportik, tak sa bude potit. No ale nechce sa mi. A este je vot tak na dve slova, tma ako keby uz bolo 9 hodin a prsi a je totalna kosa. No na nervy.

Ozaj vodnicky, ako? Este ste sa neutopili?
No ja som ez vodu tiez jednu kavu vypila, Vlastne len pol salky lebo taka cierna bez mlieka bola hnusnaaaaaaaaa. Ale pomohla, potom som bola ako utrhnuta z retaze. Ale musela som si dat, uz mi bolo na odpadnutie. To len voda cely den, to nie je bohvie co, nijaky prisun kalorii, to je fakt o drzku. Ale da sa zvladnut. Drzim vam palceky, ale uz je vecer, tak to uz nejako dokopete do stastneho konca. Chodte skoro spat, to pomoze 😉

Vendulko, vitaj medzi nami. No ja musim povedat, mne to tu velmi pomaha. Bez spolupartizaniek by som s tou dietou asi uz davno prastila. Kriza za krizou.

yanni
16. jún 2010

Ospravedlnujem sa za to "no". Fakt neviem co mi je, v kazdej vete "no". Strasne sa ten prvy odstavec cita. Asi sa prihlasim na kurz slovenciny pre cudzincov 😀 Uz nejak "zabudam" 😕 🙄

sivocka
16. jún 2010

dievcata, mam to za sebou....teda este aspon hodinku, kym pojdem spat, ale vydrzala som to....dnesne menu:

4 litre vody s citronovou stavou a 3 kavy....teda tie kavy by asi tiez nemuseli byt, ale aj tak som zacinala pocitovat bolenie hlavy, nastastie som to asi dobre zaliala....preslo...ale bez tej kavy by som uz asi lezala....

tak rano vycikat a skacem na vahu....potom dam vediet...papa a dobru noc