90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
25. jún 2010

Ahojte kocice,

tak ja dnes ovocak. Boze uz teraz som hladna. Ale nabrala som si toho neurekom, jabka, hrusku, nektarinky, detsku vyzivu a susene slivky. Zajtra voda, no neviem neviem. Nejak mam zase krizu. Uz ma to nebavi.To je stale len o jedle, co sa moze, co nie, ked zhresim mam zle svedomie a najhorsie na tom je, ze nejako preslapujem na jednom mieste. Nic nechudnem, nic sa nedeje, len mam stale nejako hlad. Ani cvicenie nepomha, sunky su stale 😠

A helenka ja zase opacne s tymi ranajkami. Zo zaciatku celkom fajn ale teraz mi to nestaci do obeda len 2 kusy´. Ja si musim v priebehu doobedia dat este nieco, bud ovocie alebo detsku vyzivu alebo susene ovocie. Ono ta dieta je asi pre takych robena, co vstavaju o 9 alebo tak, ja musim o 4:30 z postele a do 12 je velmi dlhy cas. Aj ked jem az okolo 9 ale mne uz o 7 skvrka v bruchu. Ale zato veceriam najneskor tak o 6, pol 7. Ako kedy. Niekedy si este aj trocha neskor nieco hodim ale to len daku malickost, ovocko, mrkvu alebo tak. Ale od 8 je koniec. To uz nejem nic.

lubikaf
25. jún 2010

ahojte 😉 yanni ze o 4:30.... 😝 ja som dnes vstala o siestej, teda krpec ma zobudil, a som uplne hotova. to sa ti ani necudujem, ze byvas tak hladna do obeda. to ta teda obdivujem, ze to vydrzis.
a som sa ta chcela spytat, ze ci si neuvazovala, ze vyradis tie vitaminove dni, ked ti nerobia dobre? nerozmyslala si, ze by si tocila iba 3 dni?

ja mam inak dnes tie vitaminy, v chladnicke mam zeleninu este od minula spravenu, tak nemusim nic varit 😉

yanni
25. jún 2010

Ahoj Lubka, no ale 6 tiez nie je bohvie co. To je u mna v nedelu. Ale samozrejme ze nevstanem, este polezim ale uz toho vela nenaspim. No ked clovek vstava 6 dni v tyzdni skoro, tak ten jeden den to nenapravy.

No ja som uz uvazovala, myslim ze zuzka ci kto tu tiez len 3 dni toci. Ale ja sa bojim ze uz potom vobec nic neschudnem. Teraz nejde takmer nic dole a potom? Ten vitaminovy den, to je skoro ako hladovka a je asi aj na nieco dobry. No ja fakt neviem. Dnes vydrzum, zajtra je voda a potom sa uvidi. Ja tuto dietu budem musiet asi velmi dlho drza, nie len 90 dni. Takym tempom akym to u mna ide dole, tipujem tak na 10 rokov 😠 Mna z toho fakt uz pomaly ale isto poraza.

lubikaf
25. jún 2010

yanni ja tiez nic nezhadzujem, ale tak ja viem preco, ked mam same prehresky 😠 a tiez neviem, ci skoncim po tych 90-dnoch. ved ja by som mala mat koniec uz buduci tyzden. no a iba nejake 4 klila dole 😠
takze uvidim, rozhodnem sa buduci tyzden 😲

yanni
25. jún 2010

No ja keby som aspon tie prehresky mala. Ale ani to nie. Mozno je to v tom, ze ja to nedokazem az tak presne dodrziavat, doobede len 2 ks ovocia, na obed podla rozpoisu tiez nie, ja ked nestacim den predtym uvarit (alebo sa mi nechce vyvarat) tak si urobim len salat, ale ten ma aspon zasyti. A vecer ako kedy, dakedy to iste, dakedy len salat alebo par orieskov. V UH obcas nejaky ten kolacik, ale to nebolo casto, len parkrat. Vlastne sladke ked sa to tak v globale vezme som vela za tie 2 mesiace nemala. Zajtra druha voda a mam tiez len nejakych 4 kg dole. Uz som z toho totalne frustrovana a deprimovana ☹

helenkasabinka
25. jún 2010

@lubikaf ahojky aj moja kamoska tocila stale dokola len 3 dni a krasne schudla,ten vitaminovy den nikdy nemala a vazne nadherne schudla-10 kg 😵

@yanni no ja vstavam o devoatej,aj teraz som chvilocku hore...moja dcerka dlho lubi spinkat a este spinka....takze ja nejako do tej 12-te vydrzim,teda do obeda ale ked mne to ovocie na ranajky vazne nestaci 😅 😠

a chcem sa vam spytat-poradte mi prosim Vas...
dnes mam vitaminovy a mozem aj hrach jest? 😕 kedze je to strukovina 😕

ivella
25. jún 2010

ahojte 😉
helenka,no nemala by si hrach,,,,,ale ja osobne uz teda faakt zeleninu nerozlisujem,dost si davam mrazenu a to by som musela kazdy hrasok,kukuricku a podobne zalezitosti triedit a nic by tam neostalo...
ja vcera zmrzku,no starsi syn si rozrazil komplet cele obocko na kolobezke,lietali sme po nemockach 2hodky kym sme natrafili na fungujucu pohotovost,potom straaaane kriky kym mu to zasili...no to bola velmi skratena verzia...za odmenu ze sme to vsetci prezili sme si zasli na zmrzlinu,ale isto som z nej nepribrala,lebo za ten cas ako sa to vsetko zbehlo,som vypotila riadne litre 🙂
dnes to bude horsie,aby som stihala jedno umrnkane decko ktoremu idu zuby,druhe lutostive a cele opuchnute(ledva vidi),tak svokra donesie obed--parene buchty si mlady zelal a vecer opekacka,cakame po dvoch tyzdnoch tatinka konecne a nas najmladsi ma dnes rocik...
boze,nic z toho nepatri do tejto temy,ale potrebovala som to niekomu napisat 😀
pointa je,ze budu prehresky,,, 😎 ktore dobehnem cez tyzden 😉

helenkasabinka
25. jún 2010

@ivella dakujem moja a este sa chcem spytat,ci kedze mam dnes vitaminovy den mozem cistu zeleninovu polievku bez zasmazky a ineho-teda len akoby zeleninovy vyvar??? 😕

gudulo
25. jún 2010

ahojte, pisat nestiham, ale sledujem vas, konecne som vas docitala - dufam ze mozem stale 😉
yanni, presne tak som sa citila ja ked som s dietou prestala, bolo to dost dlho na mna ale chcem si dat este jedno kolo niekedy od augusta, dovtedy uvidim co to urobi s hmotnostou
tak sa drzte chudule 😉 a dufam, ze ma od vas nevyhodite 😔

bea44
25. jún 2010

ahojte, no vidim ze spln funguje / depky, stres ap./ 😨
yani, lubi - aj u mna sa to zastavilo 😢 😢 . ale citim ze cm este idu . malo , ale idú 😎
@helenkasabinka zeleninovu polievku ano, a aj paradajkovu ,
gudu - a teraz papaš normalne, alebo delis stravu 😨 napis sem tak ako to pokracuje 😵

@ivella, tak to teda musel byt frmol vcera 😕. a vsimla si si ze aj mi sem tam odbehneme od temy 😉

ja dnes bielkoviny : mam cottage s paradajkamia paprikou a+ rožok 😝
nno a som zvedava ze aky budem mat zajtra den na oslave 😕. asi vsetky 4 dokopy 🤐 😵
a v nedelu sa budem liecit 😠

helenkasabinka
25. jún 2010

@bea44 juj dakujem to ma potesilo,ze polievocku mozem,tak idem do zahradky si rychlo mrkvu,petrzlen vykopat a zeleninku 😵

zuuzka
25. jún 2010

Ahojte babulky 🙂 Hlavu hore, dolezite su centimetre nie kila. U mna sa to tiez kilogramovo zastavilo. Tak som sa opat vratila k ranajkam a zvysok dna dodrziavam, davam si aj ovocny a nie som uz taka hladna ako predtym. A to si davam len celozrnny chclebik napriklad s maslom a paprikou. No a vaha sa pomalicky opat posuva dolu ale co je pre mna najdoleziteksie postupne vytahujem veci, ktore som ani nedufala, ze obleciem.
Yanni podla mna je to super aj styri kila, ved ty si vela nepotrebovala preto to ide pomalsie. Ja som kedysi chodila do centra zdravej vyzivy a vtedy som potrebovala len nejakych 5 kg, islo to dolu ale priserne pomaly. Vtedy mi doktorka povedala, ze tie male hmotnosti sa vzdy zhadzuju najpomalsie. Podla mna je fajn, ze sa aj ovela zdravsie stravujeme.
No baby tak aj ja sa uz trochu odklanam od presnej 90-dnovky, tak dufam, ze nevadi, ze vam obcas napisem. Pretoze vdaka vam som sa opat nastartovala na chudnutie. Vzdy ked som si rano precitala co vas caka a ako to ide dolu bolo to ohromne motivujuce. Tak dakujeeeem 🙂

helenkasabinka
25. jún 2010

presne tak aj ja som moc rada,ze je tato tema a ze su tu super baby,ktore radi a ochotne poradia ,s nimi mi to ide super 😵

ivella
25. jún 2010

tak helenke uz odpovedat nemusim 😉
zatim sa drzim,mam vyvar pred sebou..bielkoviny ako bea
zuuzka,aj ja ked som chvilu mimo tejto stranky,uz mam nechutne myslienky,no toto ma zenie dalej....
bud.tyzden som u nasich,sice maju net,ale ja uz mam rande s x-kamoskami,snad nebudu velke prehresky,mama bude varit podla mna 😅
neviem ako casto sa dostanem citat a pisat,,,,budem sa snazit 😉

helenkasabinka
25. jún 2010

@ivella JA SI prave studujem mailik od teba 😉

sivocka
25. jún 2010

dievcata, mate aj tu dalsiu knihu, ako postupovat po 90 dnoch? ja ju mam, resp. mam vytlacenu, nejaka dobra dusa mi ju kedysi davno poslala mailom....naschval som ju minule vyhrabala, ze ako vlastne radia stravovat sa po ukonceni 90 dni....Tak koceny, co uvazujete, ze neskoncite po 90 dnoch zacizujem vam z knihy:
" Opakovanie diety je mozne az po 90-tich dnoch. j ked ste sa pri diete citili dobre, rozkladanie tukov je pre telo velkou zatazou. Potrebujete oddych, aby sa nova rovnovaha v tele ustalila.

odporucaju postupovat podla receptov, ktore v tejto knihe ponukaju,
-ranajky zostali stale rovnake, cize vitaminy,
-pribudla desiata : vitaminy,
-obed: škroby,
-vecera: bielkoviny

je tam aj vodny den (25., 56 den), aj iba vitaminovy, ale tie receptiky su omnoho pestrejsie, ako v prvej knizke.
Napr. na veceru ponukaju velky biely jogurt s ovsenymi vlockami, co pri terajsich receptoch sa jogurt ani nespomina...

Ja som pred dietou jogurtov spraskala mnozstvo,dokonca to boli moje ranajky a teraz som tusim po mesiaci si dala v bielkovinovy den na veceru jogurty, lebo im koncila zaruka, tak som tusim spraskala 3 ks.
Taktiez chleba a pecivo....tak strasne malinko som ich za ten mesiac a nieco zjedla, ze ani neviem ako chutia....co teda predtym som casto bola na kaiserkach a vselijakom "pehavom" pecive. Baby mam pocit, ze chudneme uz len z toho, ze sa netlacime chlebom. Co myslite?


sivocka
25. jún 2010

ten jedalnicek bol len ukazkou jedneho dna, samozrejme sa to tam meni kadejako.... miesaju sa v jednom dni obedy a vecere

yanni
25. jún 2010

Ivi ty nas opustas? no tak prijemne chvilky u vasich a nehreeeees 😉

Inak ja dnes vobec nestiham, prave koncim v kancli ale uz aj bezim do druhej roboty. No len raz ma porazi z tychto nahanaciek.

Inak asi fakt skusim len 3 dni obmienat, dnes uz dako vydrzim, zajtra voda a potom uvidime. Ten posledny mesiac skusim tak a ak ziadne vysledky tak to potiahnem este aj v auguste. V septembri je dovca, tak to sa asi nebude dat velmi dietovat. Ale ved uvidim.

No baby, bezim ja. caute do zajtra. A drzte sa 😉

bea44
25. jún 2010

ja tu 2 ku tiez mam a po prvom pokuse som ju ako tak / s prehreskami / dodrziavala 😵 a nepribrala som za 2 mesiace ani kg. az cez velku noc, nooo ale to bola ina dieta 😀 😀 😀 😀 .
a mne to tak super vyslo ze akurat po velkej noci som mala 90 dni pauzu. tak som sa pustila do 2. pokusu.
sice som vela neschudla ale aj 1 konfek. cislo je dost. 😎
a po skoncemi planujem zas delit stravu . bojim sa joja ako cert kriza 😀 😀 😀

a chlieb - ten som vela nejedla pred tym / 1-2 celozrne rozk/. a teraz ked je dovolene tak si dam 🤐

sivocka
25. jún 2010

Yanni, nevzdavaj sa, aj ja som mala krizu pred prvym vodnym dnom, tiez som uz chcela skoncit a vidis, zostala som, dnes rano som sa vazila a nejake to pol kilo je dolu, aj u mna sa to spomalilo, ale hlavne, ze to ide. A presne ako ti tu babulky pisali, nemas ciel zhodit 20 kil, ty vlastne ani 10 nie, tak nezufaj.....ked to vzdas ty, ubudne mne a mozno aj dalsim motivacia....

Lubka, ty uz mas buduci tyzden 90 dni.....to je uzasne, ze si to vydrzala, ja ti posielam pochvalu... 😉

ivella, chudatko chlapcek, to ste teda mali den... 😨 , snad uz teraz tie nasledujuce budu len a len pozitivne ladene a prosim ta, tvoje dietatko ma jeden rok iba raz...tak si to uzi....a dieta ta pocka, potom cez tyzden ti ak bude treba "prelepime usta" 🤐

Bea, aj tebe zelam dobru chut....sak si to baby zasluzite....jeden den vysklbnut z dietneho kalendara.... a aby ste neboli smutne, ze budete prehreskovat pocas vikendu, ja sa k vam asi pridam....mne sa to dari uz posledne tri vykendy, potom zaberieme cez tyzden

babulky a kde je magimary???? zeby ju uz trapili s tymi zubami? sa dlho neozvala, či?

Nejako som sa rozpisala, uz odchadzam, zelam pekny vikend vsetkym chudulkam, tym co to vydrzia, uprimne zavidime a tie co porusime, nebudete v tom same.... 🙂

helenkasabinka
25. jún 2010

no ja som prave spraskala krajec melona 😀

sivocka
25. jún 2010

@bea44 - aj ja sa bojim toho jojo efektu......to by som bola teda riadne sklamana, keby sa mi tie kila vratili......tolkaaaaa skoda by to bola..... ☹ , len sa obavam, ze sa uz normalne asi nikdy nenajem, ked uz som raz zacala s dietou... 😖

helenkasabinka
25. jún 2010

veru toho sa aj ja bojim ako cert kriza

ivella
25. jún 2010

tak jojovi zavrieme dvere 😀
mna boli gebula,ako prasa...nemozem zase kafe,uz mam v sebe dve..no maly mi uz tri krat vypol pc,uz je to fakt o nervy
odchadzame teraz na zahradku,tak cafte,

helenkasabinka
25. jún 2010

@ivella gratulujem k syncekovi k jeho dnesnym 1.narodeninkam 😵

gudulo
25. jún 2010

@bea44 - ano, papam normalne, ale sa snazim mensie porcie - pravdu povediac po tych dvoch mesiacoch ani nepotrebujem tolko co pred dietou aby som bola syta, snazim sa navecerat do 18tej, aj ked teraz mame navstevu a nedari sa mi - ale po 20tej uz nejem
v podstate mam na ranajky vacsinou chlieb s maslom a nejaku salamku a vela vela zeleniny, obed nedelim a veceru - na co mam chut
zatial som za ten tyzden + - 0,5 kg takze zatial sa da, uvidim ako dalej, stale vsak mam taku chut urobit si este jeden pokus v druhej polovici leta

claudee
25. jún 2010

čauko, no u mňa žiadne zmeny, dnes prehrešok - 2 palacinky 🙄 🙄 no po prstoch mi dať 😝 ale boli dobré 😅 😅
ale na druhej strane som behala dnes 17minút..a rozmýšľam, že ešte teraz skúsim niečo zabehnúť.. len keby sa mi tak chcelooo 😝

janula_nz
26. jún 2010

ahojte

tak pripajam sa aj ja do klubu prehreskov, to aby mi nebolo smutno 😀 vcera som mala ovocny den, vsetko bolo ok ale v noci som dostala taku obrovsku chut na cokoladu, ze som ani spat nemohla, co sa mi o nej stale snivalo. a dovtedy som rozmyslala, az som sa vytrepala z postele o polnoci a dala nektarinky. no pomohlo to aspon v tom, ze som si nedala nakoniec cokoladu ale ovocie 🙂

a dnes som mala tiez prehresok, dala som si jeden zemiakovy pagac, co mamina prave dopiekla. nemohla som odolat tej voni a tak sup a uz bol v bruchu 😝

magimary
26. jún 2010

ahoooojte 🙂 😉 !
už som doma z nemocky... 😝 🙄 😔 (mala som prísť bud. týždeň, ale pustili nás na priepustku, potrebovali miesto 😉)...
ale predsa šťastná 🙂 , že už mám po tom!!! (teda po prvej časti) a som o dva zuby ľahšia 😝 😒 🙂 !
ešte sa len "staviam na nohy" po tej mäsiarine (radšej nekomentujem detaily 🤐 🙄 ☹ ) na operačke, ale
ja sa rýchlo naštartujem...
beriem lieky od bolesti a učím sa rozprávať bez dvoch zadných zubov (7,8), ktoré mi ešte z nezvyku dosť chýbajú...
ale UŽ NEBOLIA (!!!) 😵
konečne!!!
už len (zašité) rany po nich...
a aby som nebola úplne off toppic, tak dietka sa mi tam podarila dodržiavať... 🙂 😎 😅
aj keď to nebolo až také ľahké, ako by sa zdalo...
jedlá tam celkom pekne voňali 😅 😉 😀

yanni
27. jún 2010

Caute zenule,

taj ja sa hlasim po dvoch totalne hororovych dnoch. V piatok vitaminy na 100 % a vcera VODAAAAAAAAAAAA tiez na 150 % 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ani len kavu som si nedala. A vodu uz ani citit nemozem. Isla mi hadam aj usami von. Ale som chliapala ako zmyslov zbavena. Poobede som si trochu schrupla aby som nemusela ten skvrkajuci zaludok pocuvat a vecer som uz pred 9 bola v posteli. Takze aj tak som to hadam prezila bez ujmy. Ale o 1 v noci som sa zobudila na bolesti zaludka. Baby mne bolo tak na tycku a triaslo ma, no neviem z coho. Nejaky sok. Naschval som kukla na hodiny ze ci mozem aj nieco ine ako vodu, tak som si chlipla trocha 100%neho jablkoveho dzusu zriedeneho s mineralkou. Ostalo mi trocha lepsie ale potom nieviem ci to bolo len par minut neskor alebo par hodin, uz som na hodiny nepozeala, ale zate to iste. No zase som si chlipla a spala az do 7. No to bola noc. No dieta nedieta, dnes som si dala akoze na ranajky, ale uz bolo ca. 10:30 celozrnnu zemlu (taku malu) so syrovou natierkou, francuzsky mäkky syr a mladu cibulku a KAKAO 😠 Ale co uz . Som syta a citim sa ako tak fajn, to je hlavne. Vecera je daleko, urobim si pecene kuriatko vo vlastnej stave a k tomu salatik (uvidim kolko budem este vladat jest, zaludok je totalne scvrknuty). No pomiesam to, ale ja som bielkoviny od zaciatku miesala a aj tak chudnem. Takze baby, dne rano som vstavala s malou dusickou na vahu, ale musim povedat, motivacia sa vratila a ja dietujem s vami dalej 😉 Kriza je zazehnana 😉

Tu moje cisla, nie je to bohvie co, ale ide to dole a ste take 1-2 kg a trochu telo spevnit a budem stastne. samozrejme, ked to bude este 5 kg dole tak tiez nepoviem nie. To uz budem ma taku hmotnost ako pre 5 rokmi, ked som bola riadna chudulka a som sa aj sama sebe pacila 😉

Po 1. vode: Po 2. vode:
Vaha: - 3,5 kg - presne 5 kg
Pas: - 12 cm - 13 cm
Boky: - 6 cm - 10 cm
Stehno: - 2 cm - 3 cm
Nadlaktie: -1 cm nezmenene (asi tam uz nemam co chudnut, ale mlandrave to je 😠 Uz cvicim s 1,5 litrovimy flasami 😀

Magi no tak fajn, ze si uz doma. A bolelo? A kedy je dalsie kolo?