90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuziq
28. sep 2010

v sobotu som si robila kremovu polievku, dobre ma zasytila a bola fajnova 😝 karfiol, hrasok, jeden vacsi zemiak a trochu vegety, povarit a rozmixovat 😉
a dnes este neviem, mam bielkoviny takze bud kuracie masko v remoske s kapustou dam upiect, alebo len polievku nejaku 😕
a 7.kilo dole 😎 (este 3x tolko a budem spokojna 😒 )

st2
28. sep 2010

@eyya ja som robila rizoto - ryza - hrasok, porik a male leco .- a k tomu si dam salat este

chcela som sa spytat tarhona sa moze na uhlohydratovy den (berie sa to ako cestovina???

eyya
28. sep 2010

@st2 myslim ze ano je to cestovina

st2
28. sep 2010

@eyya tak to asi spravim na zajtra a nejaku zeleninku k tomu

marianca
28. sep 2010

Bré ránko...
takže ja som si dnes uvarila zemiačikovú polievku so zeleninkou a keby to nezasýtilo, tak aj trocha ryže 😉
@st2 áno tarhoňa je cestovinka 😉
@zuziq tak to ti ide krásne dolu 😉
no idem sa povenovať krpcovi, potom ešte spravím sem kuk 😉

juli71
28. sep 2010

@zuziq ja som si to na dnes urobila to mesko aj ta kremova je zaujimava a to sa je ked su skroby nie?!

juli71
28. sep 2010

@gabika11 ano ma knihu

juli71
28. sep 2010

@zuziq a za aky cas isli tie kila dolu ?

monkula
28. sep 2010

@mia85 ja som nebývala priamo v DS, ale v dedinke v okrese DS..
No, v MA sa mi veľmi nepáči 😅 😅
A Tebe kde?

zuziq
28. sep 2010

@juli71 ano ta polievka je na skrobovy den. A kila zisli dole za 3 tyzdne... ale ja ich mam na sebe vela, takze prvy mesiac to ide dole pekne, dalej to uz tak rychlo nepojde... 😕

juli71
28. sep 2010

@zuziq vdaka no tak to sa tesim mam iba 5 den , musi to byt super pocit 😵 mne bude stacit 3 kila

cencula
28. sep 2010

babenky klibúk dole pekne vám to ide dolu, ja som mala včera vitamíny, večer som to porušila - som krava brzda ,,,,dnes mám prvý vodový den a je to trocha ťažšie,k škvrrka mi v bruchu čaje neomáhajú tak neviem či to len nebude další vitamínový, uvidíme proti zdraviu nepôjdem, strašne dobre sa čítate, ked má človek krízu ja ju držím 29dní, pri výške 168 a 86kg, som dala dole len 2-3kg, jedno kilo mi stále kolíše, no niej e to bohviečo ale neviem prečo, málokedy zhreším, no tak bojujem dalej a uvidím pa a držte sa

zuzula25
28. sep 2010

ja sa vzdy tak tesim na obed,ze sa konecne najem a ked som po obede,ratam kedy bude vecera..aspon dnes pojdem na zumbu a nebudem mysliet na jedlo.
babulky zobkate aj nieco medzi jedlami??myslim napriklad hrozno..

zibi
28. sep 2010

@zuziq zuzi a ty ako dlho drzis tu dietu?pekne si schudla blahozelam 😉

zibi
28. sep 2010

ahojte spolubojovnicky .. 😀 ja dnes bielkoviny ..tak som si spravila salatik a kuracinku
a vyvar z kuracieho maska..a zeleninku som dala..som zjedla aj tu zeleninu v polievke myslite ze to nevadi..dala som si to namiesto chleba... 😀
takze tak ..ale neviem ma pocit ze som poslednu dobu dost hladna a najma vecer juj vydrzat 😀
a vy ako dari sa?

zibi
28. sep 2010

@zuzula25 ja som na tom rovnako ..od kedy som si pripustila v hlave xi xi ze drzim dietu tak ako keby sa mi telo zblaznilo mylsim len na jedlo..ked nedrzim dietu nemam take problemy..hi

zibi
28. sep 2010

@zuzula25 ja jem medzi dam si ovocie a hrozno je dobry napad lebo clovek ma z neho pocit plnosti..xi a skoda ze uz nie su melony juj..to by si clovek dal na ovocny den a bola by parada. 😀

zibi
28. sep 2010

baby a soja je co?bielkovina alebo kde patri?

zibi
28. sep 2010

baby trpim tu samomluvou 😀 ale chcem sa este spytat za aku dlhu dobu ste schudli..a ako casto sa vazite?
ja som zatial dala dole len 1-2kg a drzim ju asi 12dni tak sa mi to zda malo? 😠 neviem..vy ste ako na tom?

zuziq
28. sep 2010

@zibi teraz taham 4 tyzden.. ale uz som pisala ze nedodrziavam cyklus 4 dni... viac menej najcastejsie jem zeleninu a bielkoviny (maso, mliecne vyrobky), sem tam ryzu, velmi malo cestoviny a ziadne pecivo 😉

zuzula25
28. sep 2010

@zibi soja by mala patrit k zelenine..kedze sa moze aj na skrobovy den k ryzi..asi sa ju naucim jest
no amelony este su..vcera som ich videla v tescu,ale asi uz nie su sladke a prezrete..ale su zlte melony a za chvilku zacnu pomela,grepy..to ja mozem

ingridka22
28. sep 2010

ahojte chudulky 😀
ja mám práve na tanieri to moje rizotko, ráno klasika banán, ten mi robí na žalúdok najlepšie 😉. kávu už pijem len čistú, bez ničoho - a dá sa 🙂.
@zuzula25, ja som včera "vyzobala" asi pol kila hrozna medzi obedom a večerou 😀 😀. vždy, keď som šla okolo misy z ovocím, odtrhla som si pár guličiek 😲
@zuziq, úžasné... krásny výsledok 🙂 a v cenťákoch ti to asi koľko robí?
@cencula, neboj, ono sa to pohne, len vydrž 😵 . ja som na tom s číslami podobne - mám o 4 cm a o 4 kg menej ako ty, a dnes len druhý deň 😖 ... ale musím to tentokrát zvládnuť až do konca, lebo sklamem sama seba 😝 . takže "show must go on" 😀 😀 😀

eyya
28. sep 2010

@ingridka22 aj ja si davam kafe, drobec haja urobila som si tiez kremovu hraskovu polievku ( dik za tip 😉 ) bola uzasna idem ju dat normalne aj malej aj mm dadam ma s nou nikam neposlu 😀 bud som bola taka hladna alebo je naozaj dobra...alebo oboje 😀

juli71
28. sep 2010

kocky a hriby/huby kam mam zaradit

eyya
28. sep 2010

uz ja by som povedala ze je to nieco ako zeleninka ale neviem nieje to uhloh., biel, sachar, skrob. asi len do zeleniny 😅
@juli71

zuziq
28. sep 2010

@ingridka22 to som veru nemerala ale urcite dost, pretoze rifle zo mna riadne padaju a to mi boli uuuplne na tesno 😀

zuzula25
28. sep 2010

@juli71 tiez si myslim,ze je to k zeleninke,ked sa sampiony radia k zelenine,tak asi aj hribiky

mia85
28. sep 2010

@monkula nemozem povedat, ze by som mala zle spomienky na MA. a tu v DS mi zle nie je. paci sa mi mesto a tiez akcie, co tu su. su tu nadherne ihriska a ludia su tu ku mne mili. ked zistia, ze neviem po madarsky, tak sa velmi snazia... ale s urcitostou nemozem povedat, ze by som sa do MA nevratila, mam tam celu rodinu a to mi tu chyba... inak je tu super.

mia85
28. sep 2010

@monkula ale v MA by sme si nemohli dovolit vlastne byvanie...

juli71
28. sep 2010

dakujem kocky