90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
6. okt 2010

n
@ingridka22 jasne, vydrzime, potom budeme na seba pravom hrde

kubkovka
6. okt 2010

@juli71 treba vydrzat, ja mam 17ty deň a iba 2,5 kg dole, ale tak vôbec sa nedivím, pretože som to nedodržiavala tak, ako treba, takže je to moja vina, ale zlepším sa.....ver, že to pôjde dole, len netreba stále myslieť na kila, jednoducho sa venovať inému a kila brať iba ako také spríjemnenie diéty....pre mňa je dôležité, aby som sa lepšie cítila a potom to pôjde aj samé dole.....vydržíme

zibi
6. okt 2010

ahojte
no ja som mala dnes teiz spenat a vajicko lebo bielkovinovy den 😉
ono baby vydrzte ..ja to drzim 22 den a schudla som 3kg tak to nejde hned a naraz a fakt ja to tiez nedodrziavam na 100perc..a predsa som schudla..takze ide to aj ked pomaly
a som pocula ze ked nema clovek taku velku nadvahu tak ze to nejde az tak hned dole..tak klud a trepezlivost
13dni je nic treba vydrzat 90 aby clovek mohol povedat ze mu to nepomohlo
uvidite naraz to zijde dole 🙂

zibi
6. okt 2010

@kubkovka neschudla si malo

ja som vela citala kadejakych clankov a lekari odporucaju za tyzden schudnut nie viac ako 1,5kg..inak to nie je uplne zdrave
takze si v norme neboj..radsej pomalsie a zdravisie ako rychlo a s jojoefektom hm 😉

adamko05
6. okt 2010

ahojte ženy
no, kilo za tyžden dolu je podla mna, super... keby mi to tak ide, vyskočím z kože... no uvidíme
dnes na obed cestoviny s grankom... no nič moc, chcela som si dat tu rajčinovu, ale sme boli na roli, som bola rada, že niečo... lebo mama ma lakala na sviečkovu omáčku, domácu knedlu 😝 😝 , ale odolala som
teraz som nevedela čo na večeru a už davnejšie som zamrazila par cesnakovych kolačov, tak som si 4 vybrala, jeden mi zjedol syn, tak 3 boli moje , viem, kysnute by sa moc nemalo,a le lepšie ako ta sviečkova, čo mi mama nabalila .. pre deti 😉
tak tak, a dam aj čokoládu
odvážim sa neskôr, a odhadom začínam asi na 67 kg ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖

zibi
6. okt 2010

@adamko05 si si aj masielkom trochu poliala?hm.. 🙂

zibi
6. okt 2010

@adamko05 no ved to mas dobru vahu 67..ja by som tam chcela skoncit..ale samozrejme..ze ja mam 178cm zalezi aj od vysky..hm

adamko05
6. okt 2010

@zibi tchaaa... ja mat 178 cm, ani sa sa s vami nebavím 😀 😀 , mam o 10 cm menej, 168
takže ja by som chcela na 60 kg, no uvidíme... už sa mi po prvom pôrode touto dietou podarilo dostať aj na 58 kg, ale to som chodila do práce... 😒
a cestovinky len trochen s kvapkou oleja..., ale občas aj s masielkom môžno dam 😝

kubkovka
6. okt 2010

@zibi no ved ano, aj tomu som rada, hlavne nech uz nieco so sebou robim

kubkovka
6. okt 2010

@zibi a co bude zajtra? ja nemam na nic chut........skroby, asi zas dam zemiaky

kubkovka
6. okt 2010

kedy sa mozu sojove platky? soja ako strukovina v skrobovy den, ale platky alebo kocky kedy?

ingridka22
6. okt 2010

pekný večer 🙂
@kubkovka, ak si dobre spomínam, tak dievčatá si sójové mäso robia v škrobový deň a jedia s ryžou alebo zemiakmi... volá sa to síce mäso, ale mäso to nie je 😀 a je jedno, či sú to plátky, kocky alebo rezance 😉
ja som dnešok zvládla a na zajtra sa teším, dám si niečo sladké, mňam 😀

mexx
6. okt 2010

Ja som robila sojove kocky na stave so zemiakmi dnes, na skrobovy den. 🙂 Snad dobre...
Zajtra este netusim. Uvidim, co mi dojde na chut...

zibi
6. okt 2010

@adamko05 hej aspon pre chut to maslo..uz ked si si dala to granko xi
no aj ked mam skoro 180 aj tak uz bolo na mne vidno sadlo xi 😉

zibi
6. okt 2010

@mexx
@kubkovka
kocky soja je bielkovina...nie je to skrob
ani nic
tu je dokaz
Sójové bielkoviny sú porovnateľné, pokiaľ ide o ich výživovú hodnotu, s bielkovinami v mäse, a to až do tej miery, že ich môžu úplne nahradiť.
takze by sa mala jest na bielkovinovy den aj ked to maso nie je..
napr. aj fazula ja ked to je strukovina ma velky pocet bielkovin..tkaze je tiez diskutabilne ci sa ma jest nie v bielkovinovy den ale to nie je az take podstatne..
ja by som ju jedla teda tu soju na bielkoviny
lebo ich obsahuje viac..

zibi
6. okt 2010

@kubkovka
no ja mam zajtra skroby
tak si spravim asi zemiakovu polievku s karfioflom som kupila..
a potom si asi spravim len opacene zemiacky v rure s cesnakom a posypene bylinkami
ja mam uz taku chut na zemiaky si neviete prestravit som uz dlho nemala tak sa tesim
xi

zibi
6. okt 2010

@kubkovka alebo si urob moja rizotko so zeleninkou ked uz nemas chut na zemiaky..ja som si minule spravila
a ja robim opacene zemiaky so supkou a jem ich s kecupom xi

ingridka22
6. okt 2010

dievčatá, neviem, čo s tým sójovým mäsom 😖 viem, že si ho tu baby varia na škrobový deň, aj v knihe je jeden recept na "sójovú musaku s cukinou", kde sa píše, že sójové vločky (asi ten granulát) namočte, vyžmýkajte atď... tak neviem. možno ešte niektoré "kolegyne" napíšu... sama tomu teraz nerozumiem 😉

adamko05
6. okt 2010

@ingridka22 netreba to brat tak važne.... daj v škrobovy den den, budeš mat krásny obed - "masko" aj prílohu 😉

a inak, neviem, či niektorá tu idete na 3 dni, ale ja som sa tak práve rozhodla, vitaminovy den "si ruším", možno blbost... ale viem, že sa da schudnut aj tak... lebo ked som doma, byt iba o ovocí je ozaj zaberačka, nemam na to teraz nervy sa priznam... tak uvidím, možno občas hodím, ale isto nie každy 4 den 😖

magimary
6. okt 2010

no, v knihe je jednozančne napísané, že TOFUsyr (=sojový syr) sa môže namiesto mäsa v bielkovinový deň, takže podľa mňa je to skôr bielkovina...
aj keď...
sója (ako taká) je najmä strukovina 😕 , č nie?

linda.v
6. okt 2010

ahojte. Baby co zajtra...mam ovocie 😒

adamko05
6. okt 2010

@magimary dala si mi typ... tofu syr s vajičkom... aj ked sa to nesmie kombinovat... mnááám 😝 😀

ingridka22
6. okt 2010

@adamko05, veď práve, kašlať na to, len nech sa z toho nepriberie, nie? 😀 😀 😀 ja zatiaľ vitamínový zvládam, akurát toho požeriem veľa, aj ovocko, aj orechy, aj zeleninu... a potom mám brucho ako melón 😀

mirka285
6. okt 2010

ahojte..kocky soja sa je v bielkovinovy den a hlavne nezabudajte ze 4 je vitaminovy,nie ovocny den..takze kludne si mozte dat grilovanu zeleninku,ja som si casto dusila paradajky,papriku,cukinu,viac ma to zasytilo ked to bolo teple 😉

mirka285
6. okt 2010

a vitaminovy den mozte jest kazde dve hodiny...

linda.v
6. okt 2010

@mirka285 dakujem za inspiraciu 🙂 zajtra urobim asi plnene baklazany...samozrejme zelenonou 🙂

mirka285
6. okt 2010

@linda.v dobry napad,napln ich nadrobno pokrajanou paprikou,cukinou,sampinonmi....

linda.v
7. okt 2010

@mirka285 presne tak ich robievam, len tam este zvyknem nakrajat paradajky, olivy a petrzlenovu vnatku. 🙂

claudica
7. okt 2010

No ja mám dnes vitamínový deň, na obed som si doniesla jablčko trochu zapekané s orechom uprostred, posypala som kokosom...no ešte som také nejedla - som zvedavá. Doobeda si nakrájam uhorku, papriku.....no hádam to zvládnem.

kubkovka
7. okt 2010

@zibi dakujem pekne za rady, asi si teda urobim zas zemiaky, ja ich milujem, mohla by som ich jest kazdy den.....len tak opecene s cesnakom a bylinkami, to znie dobre, no ved uvidim.....