90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

st2
13. okt 2010

kocky potrebujem radu
chcela by som ist v piatok darovat krv a tam je potrebne sa naranajkovat aby clovek neopdpadol, a teraz ze co poviete ked si dam normalne ranajky typu rohlik maslo dzemik, lebo ze sacharidove maju byt, ako viem ze zhresim velmi ale zase pre dobru vec, a raz mozem nie

marianca
13. okt 2010

@st2 jasné normálne sa najedz, no bóže raz keď to spravíš nič sa nestane a hlavne ako píšeš je to pre dobrú vec, takže v pohode, určite z toho takto jednorázovo nepriberieš.

kubkovka
13. okt 2010

baby, tak ja dnes vitamíny a čudujem sa, že vcelku dobre, dokonca som odolala kebabu, co si manzel kupil.....zajtra nejake maso, ja som masovy clovek, uz sa tesim.........

st2
13. okt 2010

@marianca no len aby mi to nezachutilo take dobre ranajky 😀 😀 😀 😀

lulupopo
13. okt 2010

@st2 urcite sa naranajkuj, baby a zajtra mame skroby, ja mam najradsej uhlohydratove dni

kubkovka
14. okt 2010

Dobré ránko dievčence, tak dnes bielkoviny, spravím si zajaca na zelenine, mňami......na zajtra som chcela pečené zemiaky a brokolicu na víne a cesnaku a nezohnala som brokolicu.....tak musím vymyslieť niečo iné

misinn
14. okt 2010

ahojte, dnes mam vitaminovy den, celkom sa tesim, idem si kupit paradajkovy dzus a nejake ovocie, popripade nejake susene...a tak uvidime 🙂 dufam ze sa to da zvladnut.
inak taka som nahnevana..mam novu vahu tu digitalnu a postavim sa na nu a ukazuje mi uplne hocico. raz sa postavim ukaze mi o dve kg viac potom menej....nechapem to...neviem podla coho sa mam vazit asi sa budem musiet chodit ku nasi..len ma to stve lebo je nova..asi boli najlepsie tie stare co boli s tou ruckou..

duja
14. okt 2010

Ahojte baby vcera som sa vazila po 37 dnoch diety.. Aj popri tom ako som minuly tyzden hresila a hresila, tak mam 800 g menej 🙂 teda celkovy ubytok vahy zatial je 9,5 kg..a najkrajsie na tom zacina byt, ze sa obleciem uz do jednych rifli spred tehu 🙂 No som v nich este napratana..Ale uz ich zapnem Juchuuuu.
Tak dufam, ze som motivovala.PEkne chudnutie a majte sa krasne

monkula
14. okt 2010

@duja blahoželám.. to je super pocit, však?
Dúfam ,že sa dočkám aj ja... Lebo moje chudnutie sa zastavilo 😝

misinn
14. okt 2010

@duja jeejo to si perfektne schudla a za kratku dobu vlastne, bodaj by sa aj mne tak darilo ale ja tomu neverim mne to ide tak tazko...ale mas pravdu si dobra motivacia 😀

kubkovka
14. okt 2010

@duja gratulujem, krásny úbytok, ale tak dúfam, že aj mne sa to už pohne, vážiť sa budem až niekedy budúci týždeň, pred týždňom bol úbytok váhy po dvoch týždňoch iba 2,5 kg, tak dúfam, že teraz to bude omnoho lepšie.....

magimary
14. okt 2010

dnes: ŠTVRTOK-18-ty deň- 14.10.2010 ŠKROB
---------------------

ľudia, už len 10 dní a máme tu prvú vodu 😉 😝 😅
no, dnes si ešte zapapkáme...
škroby môžem...
asi bude ryža so zeleninou, alebo kečupom 😝 😅
prajem pekný deň!

nikanika28
14. okt 2010

Ahojte, prisla som vas pozdravit 😵 . Teda uz vas tu vacsinu nepoznam ...
@magimary Si sa dala na druhe kolo? Aj ja by som mala, ale sa mi nesteeeeeeeeeee 😅 🤐 😀 . Mne sa vaha stale drzi, ale mam pocit, ze cm trosku pribudaju 😕 ...nie je to az take katastrofalne, ale moj pocit, radsej sa nemeram 😀 . Ak sa dokopem (alebo mna niekto dokope) do druhe kola, dam vediet 😀 .
Tak vam chudulkam drzim palce a prajem vela odhodlania...ktore mne chyba 🙄 😀

magimary
14. okt 2010

@nikanika28 ahoj, vitaj! a nakukni častejšie, možno sa (ťa to) chytí(š)
a hej, hej dala 🙂
a som rada, lebo mne to zase takto viac vyhovuje, keĎžE mimo diéty na mňa len platia dva zámky (jeden na ústa a jeden na chladničku 😠 🤐 😅 ), ktoré však nemám, takže toto "nalinajkovanie" je pre mňa ozaj fajn...
a v podstate som nepribrala medzi diétami ani ja, ale "cm" som ako ty už cítila, tak som to nechcela celé pokašľať, tak som sa s (nevyhnutnou 😅 ) radosťou a očakávaním vrhla opäť 😉 🙂

juli71
14. okt 2010

@magimary tak toto potesi

juli71
14. okt 2010

ahojte dievcata tak pokracujeme toto som des nasla na jednej stranke ""Len pre zaujimavost - Kapustové listy poduste na vode so štipkou soli a s rascou. Jedna porcia vás zasýti na tri hodiny a dodá telu len 150 kJ a dennú dávku vitamínu C. Ak dáte prednosť kyslej kapuste, ako bonus za dobré rozhodnutie dostanete aj probiotiká. 😵

eyya
14. okt 2010

ahojte mam tu doma bracha tak sa mi da aj kuknut do nasej dietky , cim dalej je to pri mojej dcerke tazsie jej aktivita sa zvysuje a stale co si musime robit a popri tom zas chcem aj nieco doma urobit, ale stale na vas myslim hlavne ked ma chyti hlad 😀 nestiham docitat , vecer padam do postele taka unavena ze konec...neviem co so mnou je pretoze som mavala ener.na rozdavanie asi je to s ubytkom jedla ... ale este ze mozeme kavu 😅

takze drzte sa babule ja si idem varit 😉

juli71
14. okt 2010

@duja gratulujeeeem 🙂 🙂

lubikaf
14. okt 2010

ahojte, ja prave obedujem pizzu s kopou kecupu 😉 a na veceru si spravim bananovy chlebik, uz sa nan tesim, a aj krpec sa z neho naje 😉
inak som sa vcera vazila a mam stale iba -1kg, no tak som si vstupila do svedomia a od dnes chcem ist bez prehreskov 😀 😀 zatial sa mi dari 😀 😀

@eyya si na tom podobne ako ja tusim, mne maly nedovoli poriadne ani za comp sadnut, hned pribehne a taha ma za ruku, nech sa spolu hrame 😉

misinn
14. okt 2010

lubikaf ja som mala pizzu vcera mnam ale bola dobra 🙂 dnes ovocie a paradajkovy dzus

kubkovka
14. okt 2010

mne sa už pečie zajac, teším sa......baby čo na UH? cestoviny veľmi nemusim a pizzu som mala predvčerom

misinn
14. okt 2010

co by sa dalo jest surove ked mam mat skrobovy den? 😒 dakujem za odpoved..
aj ked vtedy by sa malo vsetko podusene alebo uvarene

misinn
14. okt 2010

@kubkovka sprav si slane palacinky 🙂

kubkovka
14. okt 2010

@misinn dobry napad, nieco na ten spôsob asi urobim

monkula
14. okt 2010

@misinn jej, fakt ,slané palacinky, a čo do nich? 😀
a ty máš dnes ovocný deň, nie? 😕 😕

sivocka
14. okt 2010

Ahojte.

@duja , vyborne, gratulujem...nech ti to takto ide aj nadalej 😉

@misinn , tu vahu by som isla reklamovat...skor, ako ju od jedu hodis o zem..... 😀 (teda sudim podla seba....to je pokus o vtip)
@kubkovka , dobru chut k tomu zajacikovi.....to som nejedla, uz snad aj 10 rokov.....

@magimary , napis jeziskovi, nech ti prinesie dva zamky....ked uz aj uspesne dotiahnes do konca toto druhe kolo, aspon pre pripad nudze budu zamky po ruke 😵

jeeeej...

@lubikaf , dobru chut ti prajem k tej pizzi, ci k tomu kecupu???? 😀 😀 😀 . Lubka, ja si kazdy den poviem, ze uz ani najmensi prehresok, lebo neschudnem a naco sa potom trapim....a clovece, nedari sa mi to akosi dodrzat, vzdy si nieco zakazane hodim do ust, aj ked len kusocek...
ale ja dnes: pecene zemiaciky a dusena zelenina, taka mrazena zmes.....baby, fajnovo to vyzeralo, ked som si to nalozila a celkom dobre som si pochutila....konecne mam aj nieco teple a chutne, vacsinou to latam vselijakymi polotovarmi a surovymi -hotovymi jedlami. Na dnesny obed ma inspirovali fotky, co pridala prednedavnom @ yanni.....takze dakujem. A ozaj, kde si @yanni???? Co ta zavalila posta? 😉

@nikanika28 , jeeeej, ahooooooj. No aj ja som sa dala na druhe kolo, ale velmi sa mi nedari....za tie prve dva tyzdne som schudla iba kilo...v prvom kole sme mali dve alebo aj tri dolu? nepamatas? Ale teraz som do toho sla skor preto, ze sme sa dohodli a nechcela som "trhat partiu"...to odhodlanie z prveho kola sa mi uz nevratilo... ☹ . Tak uvidim, ako budem pokracovat...

misinn
14. okt 2010

@monkula ano mam ovocny..inak ja sa nemozem stazovat celkom fajn to ide aj s ovocim 😀
je vela moznosti : palacinky s hríbovou omackou, plnene brokolicou, spenatom, s kapustou, alebo aj zapekane palacinky by sa dali 🙂

monkula
14. okt 2010

@misinn ja hríbom moc nedám... 😝

misinn
14. okt 2010

@sivocka ani mi nehovor ved dnes som uz mala sto chuti hodit ju o zem 🙂 🙂 ale hneva ma to hlavne preto, lebo toto bola tretia digi vaha v priebehu dvoch mesiacov.jedna bola z kauflandu ta merala vsetko mozne ani som sa v nej nevyznala tak som ju vratila, dalsia bola z nay elektrodomu a to bola tiez o nicom niekedy sa pre istotu ani nezapla..a tato tretia zas zle vazi..a to som si myslela ze do tretice ....

sivocka
14. okt 2010

@misinn , no tak to je riadna smola....zeby som ti poslala tu moju vahu...stara dobra klasika...a este sa pri nej netrapis s gramami... 😉