90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
31. okt 2010

@mexx ked pozeram do "tabuľky", aký uuuužasnyyyy 😵 😵 ubytok na vahe maš, ani sa nečuduje, že ta dieta nudí a je ti jednotvárana...
ja potrebujem dolu 6 kg ešte 😠 😠 .. tak mam čo robit 😒

mexx
31. okt 2010

Adamko, len ja startujem z takej vahy, co tu podaktore by pomaly dvakrat mohli dat. 😅 Takze ja by som rada aj o dost viac zhodila... 😨
Je strasne zmierovat sa s tym, ze taka chuda, ako by som chcela, nikdy nebudem. Jasne, ze mozem byt o dost stihlejsia, nez som teraz, ale uz teraz mi je jasne, ze niektore casti tela sa dostanu na svoje maximum (alebo minimum) a dalej uz nic. Napr. boky, stale tam mam kopu tuku, ale velmi jasne si viem nahmatat, odkial pokial su kosti. A teda nie je to nejak extremne menej. Takze aj keby som v bokoch zhodila uplne vsetok tuk, budem ich mat siroke. Teda aspon myslim, ze z kosti uz chudnut nebudem... 😅 Achjo. Ked sa znova narodim, uz budem vyzerat inac. Dufam. 😨

kubkovka
31. okt 2010

Baby, ja normálne neviem, či to ďalej zvládnem.....ešte potrebujem veľa kilov a nejako to nechce ist, baby dajte nejake super povzbudzovače

ingridka22
31. okt 2010

ahojte, ja som aj dnešok úplne pohnojila ☹ ráno banán, na obed fazuľová polievka a na večeru koláče 😝 😝 😝 taká som nafúknutá ako bomba, mám pocit, že som pribrala aspoň 5 kíl ☹ ani vážiť sa nebudem, cítim sa otrasne... najradšej by som si dala zajtra "očistný" deň, čiže len tekutiny, ale to asi nezvládnem... moja pevná vôľa, sebadisciplína a sila sú v keli 😒 to bude tou jeseňou? @kubkovka, ja som na tom podobne, na zhadzovanie mám ešte fúru kíl, ale nejde mi to, akosi mi chýba energia ☹ šlak ma ide trafiť, lebo veľmi chcem schudnúť, ale zároveň sa aj rýchlo vzdám, hocičo zožeriem a keď som najedená, tak si dávam ohromné sľuby, ako to zajtra "roztočím" a ... skutek utek 😢 ozaj, keď objavíš nejaký super "povzbudzovač", daj vedieť 😉

adamko05
31. okt 2010

BABYYYYYYYYYY..... HLAVU HORE....
vyspíme sa na to a zajtra ideme dalej 😵 😵 😵 😵
ved dnes taky pekny slnečny dnik.... treba sa zas nakopnut, ake krásne kočky z nas budu... a čo tie veci v skrini..??? haaa?? ja nechcem (a a ni na to teraz nemam) kupovat novy šatník... už sa teším, ked mi prvy nezávyslí človek povie že "jeee, neschudla si" 😵 , ešte sa na to načakam, ale rada si počkám... tak hor sa na to 🙂 😉

ingridka22
31. okt 2010

@adamko05, dík za povzbudivé slová, si zlatá 😵 akurát ja akosi strácam nervy.... mne sa už nič nechce 😔 jasnačka, že by som chcela veci napr. veľkosti 40 - to nie som ani náročná a bola by som happy 😅 , ale ja sa toho asi nedočkám 😖 keď mne sa už ani nechce, už som aj stará, tak ani nevládzem a keď som hladná, zjem hocičo a hocikedy a neviem si povedať NIE 😝 no uvidím, v akej forme sa zobudím ráno ☹

adamko05
31. okt 2010

@ingridka22
jaka stara 😠 😠 😠 ... to su reči... si taka stara, ako sa citiš 😉
ale ako fakt je, že vekom to ide tažšie, to mi nemusite hovorit.... ale da sa to, len občas to je veľa nervov... ale tak, ked je občas chut na vypražany syr so zemiakmi, tak si dajmeeeee... možno nas to šupne skôr na WC a na další den, ideme dalej, jak sa ma

/inak, machrujem tu a skončím možno prva ☹ , ale dufam, že nie/

ja zachranujem všetko nesladeným čajom, vodou, prípadne žuvačkou 😀 a ked je mooooc zle, oriešky 😉

monkula
1. nov 2010

@adamko05 presne na toto čakám aj ja... až mi niekto cudzí povie, že som schudla..
a pripájam sa, tiež už nejako nevládzem.... už mi nič nechutí, pri pohľade na babnány sa mi pretáča žalúdok, dnes cestoviny, už neviem ,čo si mám na ne dať... 😝

zibi
1. nov 2010

no tak baby to necakajte..ze vam dakto povie...ja som schudla a aj vidno to na mne..ale malo ktora zena vam povie ze super vyzeras ked schudnes..ked pribereis ti to spelchnu do tvare ale naopak to nikto velmi nepovie 😀 😝

zibi
1. nov 2010

@mexx no pre mna su tie uhlohydraty tiez horor..lebo okrem cestovin ma nic nenapada..fliacky s kapustou mam ich teiz plne zuby a tak som sa nastvala a som si spravila na uhlohydraty buchty na pare a hotovo 😀 lebo clovek uz fakt nevie
aj dnes uhlohydratry a dojedam svokrinu svieckovu s knedou..ved j amam pocti ze jem hrozne jednotvarne a ze mi to uskodi..a zasa clovek nemoze mat paranoju s tym jedenim ze spravi par prehreskovu a priberie to je na psychologa 😅 treba brat s rezervou
a jasne myslim ze dolezite je cvicit ...ja musim pokracovat vo fitku ..a bude dobre 😅 😅

monkula
1. nov 2010

A čo som to vymyslela za ovocie, že babnány 😀 😀 😀

adamko05
1. nov 2010

ja som dnes uplne plnaaaa 😝 😝 ... a že dieta 😀 ...a le to som mala iba povolene veci... asi 3 l čaju doobeda, kava.... troška orechov ako som robila rožky bratislavske... ale iba orechy, rožky som nejedla... a na obed tarhona so šťavou.... asi som si vela naložila, ale dojedla som, šak čo vyhodím 😀 😀 😀 😀
o pol hodku dam kavičku, aj naši prídu a okolo 18.30 večeru, kolačik aj roštek orechovy... mnááám 😝 😝 ... dnes až dva druhy mam 😉
a cvičit hej, ale s mierou 😀 , mna štve ten moj bicykel, som šla na nom aj 40 km a v poho, terza prejdem 10 km a krče v nohach, čo tak zadrha a neda sa to tam pozriet, namastit 😠 😠 😠 😠
@zibi ked som pred 3 rokmi schudla 7 kg, aj ženy ma pochválili, že dobre vyzeram 😉 😵

magimary
1. nov 2010

dnes: PONDELOK 36-ty deň- 1.11.2010 UHD
---------------------

veru, @adamko05 , aj ja som dnes schuti "naplnená" 😅 😀
na obed boli napokon parené buchty, ale dala som si aj zeleninovú polievku s cestovinkou ( 😕 ), veď dnes sa môže 😉 😅 , tak mi pochutila...už som takú tak dávno nemala 😅 🙂
no a na večeru bola šiška a dva koláčiky a kúsok čokiny (po dlhšej dobe) 😅
takže, papena ako sa patrí 😅
horšie to bude zajtra 😖

ale, bola som dnes v LIDLi a kúpila som si tam tie "grécke špecialitky"-chalvu, sezamové a arašidové bloky, tak asi si zajtra niečo z toho šupnem ( 🤐 😅 ), sú to všetko vlastne nejaké "zrná", tak keď nebudem môcť vydržať, tak poslúžia aj takéto "tuhé vitamíny"... 😝 🙄 no, čo už? keď už neviem, čo so sebou na tie vitamiňáky 😝

zibi
1. nov 2010

@adamko05 chii ako ktore.. 😀 niektore hej a dakrore nie 😀
no tak ja tento cyklus baby osm moc dietu nedrzala myslim tie tri styri dni..hm
zajtra ovocie tak hadam sa to napravi 😀

adamko05
1. nov 2010

taaaak, hurá zajtra na vitamíny...
mam v pláne si urobit take "guličky" ... rozmixujem sušene slivky, hrozienka, orechy a kokos, a urobím guličky, ku kavičke na poobedie... uvidím, ake to bude... ale snad ok
na obed bud karfiol alebo zasa kapustička.... to je môžem dokola... uvidíme, čo bude v obchode, čo kupim....

super, že toľke mame zajtra vitamíny.... 😉

a len tak medzi nami, rano mi nedalo a som sa postavila na vahu po 4 dnoch a ukazal o 0,5 kg menej, čiže 65.5 (po 6tke som už dááávno 5ku nevidela, tak tak teraz sa budem tešiť na 4 po 6tke 😀 )

adamko05
1. nov 2010

@magimary a tiež som si už dala aj čokoladu, ale nie horku, tata načal milku, no a nedaj si 😀

zibi
1. nov 2010

joj mam depku sa mi zda ze brucho dajake vacsie :D ale kramy mam dostat tak mozno som naliata..hm 😒 😖

zibi
1. nov 2010

@adamko05 jej tak t omoze byt dobre tie gulicky mnam
aj to je uspechzhodit pol kg
ja nemam digi vahu ale este taku staru...:D no asi by som si mala novu kupit:D
inak pozeram ze aj ty jes namiesto ovocia aj zeleninu..ja uz ovocie nemozem aj ked ho mam rrada 😒

adamko05
1. nov 2010

@zibi ... dakedy lepšia nedigi 😀 😀 ... som zhodila "už" 3 kg, ale dnes iba 15 den, tak som sa riadne prežierala, lebo šak v čeravach 3 kg 😕 😕
ano, to ja som tak aj v minulosti, ja na obed potrebujem TEPLE, inak mam pocit, že som nejedla a skôr zelenina mi chutí tepelne spracovana, ako ovocie....

dam info, ake boli guličky, ak bude čas urobit pri krpatom 😉

a cez krámy, jasne že vačšie brucho aj kg môže pribudnut, to je ZAKAZ VAZIT a sledovat sa 😀

zibi
1. nov 2010

@adamko05 ok dakujem :DDD nevazit sa :D

zibi
1. nov 2010

no ja som schudla 5kg ale to tie tri tyzdne len tych 2,5 a potom pomalicky :D ale mne pomohlo aj to cvicenie som spevnela a hlavne svaly sa mi vyrysovali 🙂

kubkovka
2. nov 2010

ahojte, ja by som chcela schudnut do vianoc este 8 kg, len neviem, co si dat za odmenu, ak sa to podari 😀

claudica
2. nov 2010

Ahojte! Tak mám prvý vodový deň za sebou....celkom úspešne, podarilo sa, vydržala som. Ešte by som povedala, že som ani nebola tak hladná ako po iné dni. V nedeľu som bola tak pažravá, hrozne som sa trápila. Ja by som bola zjedla už bársčo, príšerný hlad som mala. Mala som vit-deň, tak na obed som mala dusenú kapustu /ja bez knedle a mäsa a ostatní papkali/, ale dala som si aj tvarohový zákusok... No čo už. Včera som bola dvakrát na dlhej prechádzke so psom, aby som to nejak vydržala, kým ostatní papkali. Tak som sa dnes ráno vážila - mám dole po prvej vode 4,5 kg, čiže teraz mám 65,5 kg. Keď sa mi podarí schudnúť ešte aspoň 6-7 kilečiek, budem rada... 🙂

lubikaf
2. nov 2010

ahojte, tak @claudica gratulujem, ze si tu vodu zvladla, ja som taka dobra nebola, ja som sa na obed najedla a aj vecer som si dala chleba 😒 no co uz, ani som sa dnes nevazila, nema to u mna zmysel, ziadna zmena by na tej vahe aj tak nebola. normalne rozmyslam, ze ci dnesok nebudem ratat ako prvy den diety, a nie 30-ty 😠 😝

mama mi vcera poslala morcacie masko nalozene v paci, tak som si to vysmazila a dnes bude na obed, s rajcinkami+. tak dnes to snad vydrzim bez prehreskov 😒

eyya
2. nov 2010

ahojte ak ste uz stali na vahe hodte do tabulky 😉

zaciatok 27.9.2010
agika1982...................................
eyya...................................-5kg
ingritka22...................................
lulupopo...................................
magimary...................................
majca424...................................
marianca...................................
mexx...................................
monkula...................................
ninka123...................................
sisa2...................................
st2...................................
yanni...................................
zibi...................................
zuzula25...................................
zaciatok 4.10.2010
claudica...................................
zaciatok 20.9.2010
kubkovka...................................

eyya
2. nov 2010

dievcata z tabulky mozem sem hodit tu redukovanu tabulku do temy? .............podrobna je na facebooku 😉

claudica
2. nov 2010

@eyya Ahoj, moje údaje môžu byť kľudne zverejnené.... veď už tu rozoberám všetko možné, čo dávam do úst, kilá...

zaciatok 27.9.2010
agika1982...................................
eyya...................................-5kg
ingritka22...................................
lulupopo...................................
magimary...................................
majca424...................................
marianca...................................
mexx...................................
monkula...................................
ninka123...................................
sisa2...................................
st2...................................
yanni...................................
zibi...................................
zuzula25...................................
zaciatok 4.10.2010
claudica..................-4,5 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka...................................

claudica
2. nov 2010

@lubikaf Ďakujem, ale ja som mala ťažký deň v nedeľu, takže tam som nevydržala a jedla som.... Dnes mám aj ja mäsko, hádam vydržíme.... Ale ak sem-tam zhrešíme, podľa mňa to nebude taká tragédia, načo by si začala odznova? Maximálne to trochu postojí a ideš ďalej... Podľa mňa je to tak u väčšiny z nás... Aj ja sa celé dni držím fajn, potom dostanem takú neodolateľnú chuť - ale na hocičo. Mne hrozne chýba mlieko a mliečne výrobky. To keď nakupujem a idem pri tom regáli, vedela by som to tam všetko zožrať, mám nutkanie sadnúť, otvoriť jogurty a acidká a všetko kydať do seba 😀. Neviem jak by sa predavačky tvárili.... Takže pokračujeme - dnes máme 30. deň - OK ? 😉

kubkovka
2. nov 2010

@lubikaf no po mojom doslova zravom vikende som vobec neschudla od minuleho tyzdna, ale ani nepribrala....no nevadi, ziadna tragedia, dnes pokracujem dalej skrobmi a na veceru si dam iba zeleninovu polievku a snad sa to pohne smerom dolu

lubikaf
2. nov 2010

@claudica ok, tak 30-ty den 😉 presne ako pises, je to aj u mna, tiez by som jedla piate cez deviate a niekedy sa proste neudrzim a zerem, co mi pride pod ruku 😒

@kubkovka ja som tiez neschudla nic, ak neratam to jedno trapne kilo 😒 no tak snad ked par dni vydrzim bez prehreskov, tak sa to pohne smerom dolu 😉 uspech je aj to, ze sme nepribrali 😉