90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
22. nov 2010

dnes: PONDLOK 57-my deň- 22.11.2010 VIT
---------------------

ahojte 😉
som tu dva dni nebola, tak normálne nestíham dočítať 😅 😝
dnes vitamíny-zatiaľ dva banány s orechami- na obed ,
ale už teraz cítim, že čím viac sa približuje k poobediu, tým sa zhoršuje môj pocit (hladu) v bruchu 😝 🙄
a to ani nemám na nič dnes možné a dovolené (!) chuť... 😝
je to inak sila, že celý deň pohodka, pohodička a keď sa približuje večer, strácam schopnosť ovládať sa
a "zožrala" by som aj klince ( 🤐 😨 😠 )... (horšie je, že teraz keď je tak šero-pod mrakom a hmla, moje telo si myslí, že už teraz je "večer" a pýta si "dávku"... 😅 😝 😀 😠!, mala by som ho nejako umlčať, ale čo s ním? nakopem ho?!? 😅 😀)
a pri spomienke na zajtra ani nehovorím, až mi je nevoľno... 😝

no, ja neviem, neviem...
rozmýšľam, že poobedie "zaženiem" rajčinovou polievkou (ale neviem, nakoľko pomôže, aby ma nenanštartovala na ešte väčšie jedenie 😝 )...ešte som nemal nič teplé, tak "telo" zase žobre 😝 😅

a-včerajšok? radšej nekomentujem, spravili sme si "domáce" hody a dobre som sa napapkala...aj tým, čo som nemala-samozrejme 😠 😖
ešteže zajtra je tá voda, aspoň sa zbavím nečistôt 😝
teda, ak vydržím... 😝

claudica
22. nov 2010

...čítam že krízové obdobie na nás všetky leze... no hrúza. 😢
Inak ja mám vodu budúci utorok...ja som s tým nemala ani zďaleka taký problém ako napr. s vit- dňom. Lepšie je nič nejesť, vtedy nie som hladná...len či by som potom nedopadla ako ten kôň 😀 😀

magimary
22. nov 2010

@claudica ja som na tom s vodou rovnako (príde mi to ľahšie, ako pri vitamínovom dni, z toho istého dôvodu, ako si napísala ty), ALE ten večer to istí aj pri jednom, aj pri druhom dni 😝 🙄 😠

duja
22. nov 2010

Jaaj Baby vy mate zajtra vodu, tak to na vas myslim a drzte sa..Mna caka voda na buducu stredu..To bue moj 87 den diety. Dnes mam s vami rovnako vitaminy, zajtial na 99,9 percent lebo som po malom olizala lyzicu zemiacku s mrkvickou 🙂 Zajtra rano sa vazim tak som fakt fakt zvedava co bude dalej..Tuto stvorku som sa drzala riadne..Tak nech dnesne vitaminy coskoro skoncia a dufam, ze bez prehreskov 🙂

sisa2
22. nov 2010

ahojte, nestiham vas citat, kedze pisete, ako by vas za to platili 😀
ja dnes tiez vitaminy, uvidime, co zajtrajsia voda ... nemoze sa vobec nic, len cista voda? ani kava? pri tomto tlaku mi praskne hlava 😖
mne sa inak moc nedari, od zaciatku som dala dole len 7 kg a stojim, hybe sa to vacsinou +- 1 kg, ale dole to skratka nejde 😠 a pritom fakt mam z coho zhadzovat, este stale mam nadvahu 17 kg 😔 ☹ musim sa zasa nejako nakopnut.

nie je tu niekde aktualna tabulka, ako sa vam ostatnym dari??

kubkovka
22. nov 2010

@magimary no zajtra musime vydrzat, nech telo vie, kto je panom

kubkovka
22. nov 2010

@magimary
@claudica no dufam, ze aj u mna to tak pri tej vode bude, len mna ked nic nejem zacne strasne boliet hlava, tak toho sa dost desim

kubkovka
22. nov 2010

@sisa2 no ja tiez tak najako s vahou........ale co narobim, snazit sa snazime

magimary
22. nov 2010

@sisa2 ja som na tom presne tak isto...taký istý úbytok a také isté lavírovanie pri ňom (+/- kilo) 🙄 😝 😠
a tiež by som ešte mala čo chudnúť (!) 😝 , aj keď ja už mám za sebou tú jednu "sedemnástku", ale ešte by sa nejakých 5našlo (samozrejme aj viac by mohlo ísť dolu), no mne by stačilo aspoň tých 5 (zatiaľ 😅 ), ale nehýbe sa a nehýbe! teda lavíruje...

hej, pri vode, len voda... 😝
ale ja si asi k večeru dám slabunký ovocný čaj, kvôli teplému do brucha, keďže mňa tie čaje tak úžasne prefiltrujú (oveľa lepšie a viac, ako čistá voda, tá ma skôr "napína" 🤐 😝 )...

@kubkovka no, na bolesť hlavy? zase len doplniť vodu 😝 😖

kubkovka
22. nov 2010

inak dievcata, hrozne chute mam, som ochutnala tu klobasku, lebo keby nie, tak ju zozeriem celu....to mi povedali, aj ked som chodila do posilovne, ze ked mas na nieco chut, kusok si daj, lebo inak zjes niekolko nasobne viac

kubkovka
22. nov 2010

@magimary no ja pijem denne minimalne 3 l cistej vody, ale doobeda uz zacinam pocitovat bolest hlavy, ked sa najem, prejde to.......a neviete mi poradit, co zajtra? lebo ked kojim, neviem, ci maly bude mat aj nejake vyzivne mlieko len z tej vody....

magimary
22. nov 2010

@kubkovka no, ja neviem, ale pri kojení by si mala mať nejaký príjem, nielen výdaj 😕
podľa mňa by si mohla pokojne prežiť zajtrajšok na vode a dobrom 100% džúse, ktorý si budeš riediť vodou 😕 ,
ak by to ti stačilo a ak nie, tak by som tú vodu normálne vynechala-na tvojom mieste 😉 🙂

sisa2
22. nov 2010

tak sme na tom podobne, kedze sa nehybe 😖 ale ved sa pohne! ja tomu verim. nadej umiera posledna 😀

uf, tak zajtra to bude o hubu, ked ani kavu nie. ja mam dost problemy s tlakom, v lepsom pripade som na 90/60, vacsinou menej a pri tomto uzasnom pocasi byt len na studenej vode, ach jo 😖 kruta predstava.

@magimary ti mas moj obdiv, ze sa ti podarilo tolko zhodit, aj ja by som taaaak rada a nejde to a nejde. asi nieco robim zle, inak si to neviem vysvetlit ☹

sisa2
22. nov 2010

@kubkovka veru, ja by som na tvojom mieste asi tiez tu vodu vynechala, nech ma drobec nieco v mliecku, nie len vodu

magimary
22. nov 2010

@sisa2 určite sa o pohne, ver i naďalej!
my sme -podľa mňa- podobné postavy (aj váhou, aj výškou, aspoň si to tak predstavujem 😅 koľko meriaš?) a máme aj rovnaký vek, to by v tom bol pes zakopaný, keby sa ti to nepohlo 😉 😠 🙂
neboj, musí to ísť, ak dodržiavaš tieto zásady aspoň na 90% (a aj to nie každý deň), určite sa to ešte posunie dolu!

kubkovka
22. nov 2010

@magimary vieš, že presne aj ja som tak rozmýšľala? že asi dám aspoň džús....len si ho musím ísť kúpiť, len vonku je riadne hnusne, fučí, do toho mrholí....nevadí
@sisa2 no veď to, asi dám ten džús......a kávu dám, ale len ak by sa mi točila hlava, inak vydržím

sisa2
22. nov 2010

@magimary dik, si zlata 🙂 mam 180 cm a momentalne +-97 kg 😔 ☹ ☹ ☹ takze fakt min. tych 17 kg mam nadvahu.
snazim sa dodrziavat, vacinou sa aj dari, min. na tych 90% to ide, vacsinou aj viac. preto ma to stve o to viac, ze sa tym nalepenym kileckam nechce. hold, je im u mna skratka dobre. vsak som si ich poctivo ukladala 😅 😀

ingridka22
22. nov 2010

ahojte dievčatá 🙂 poslušne hlásim, že aj dnešok je v keli 😀 tá moja diéta by sa mala volať "prehrešková" . doobedie ok, potom banán, nejaká slnečnica a teraz parížsky šalát s rožkom. to patrí do akej kategórie? 😀 ja sa fakt už len smejem zo seba, aká som nemožná... spočiatku som mala výčitky, keď som porušila, ale teraz mi je smiešne... hádam nebudem plakať 😉 už som prišla na to, prečo sa mi vôbec nedarí.. lebo je jeseň, nemám žiadnu chuť, ani radosť, ani elán a ani energiu bojovať s kilami ☹ už mám toho plné zuby 😠 a vonku to hnusné počasie 😠 tma ako v rohu už o pol piatej, slnko nikde, už nech je jar... a zajtrajšia voda? ak sa mi podarí nejesť, bude to mega maxi big úspech 😀 , a ak niečo zjem, nezbláznim sa... 😉

kubkovka
22. nov 2010

@ingridka22 moja zlatá, aj ja som sa zasmiala..........ja tiež nie na sto percent, ale tak nech, lepšie ako depka, no nie?

kubkovka
22. nov 2010

ja teraz jablka s medom a grankom........no jednoducho som tak potrebovala kakao, nenormalne na mna plyva to pocasie....nevadi, ved jablka mozem a granko som si kupila to exclusiv, menej sladke 😀 😀 😀

adamko05
22. nov 2010

@kubkovka jablka s grankom a medom??? 😕 😕 to som nikdy nejedla
ja zatiaľ pohoda... od toho obeda... ale malo pijem, tak ma nahanaju chute... zajtra idem na 100% aj keby traktory padali... do víkendu MUSIM, lebo potom zabíjačka... to bude pruser isto 😀 😀
@ingridka22 správny prístup.. na jar sa lepšie chudne, počasie je svina, čo sa psychiky tyka... to je jasne 😖

magimary
22. nov 2010

tak, ja mám práve po večeri 😅 som zvedavá, či už po poslednej dnes 😅 😝 😀
a teda či ozaj vydržím už nič neokúsiť...
inak dnes (teda zatiaľ) som išla na 110% ( 😅 ),
zatiaľ najpresnejší vitamíňak, aký som doteraz v tomto kole mala (som "dobrá" že skoro po 60 dňoch vlastne prvý 😨 🤐 😝 )..
na obed som mala tie dva banány s orechami,
na olovrant hruškový džús,
a teraz na večeru 1 banán a destkú výživu 😅

celkom som zatiaľ spokojná, len dúfam, že keď príde manželík z roboty, nezačne si tu vykladať nejaké voňavé dobroty na jedenie...on je vždy môj najväčší pokušiteľ, keď príde z roboty ... 😝 😅 😠 😅

adamko05
22. nov 2010

@magimary šikulkaaaa

ja mam tiež po večeri... som si upiekla moravske kolače 😝 😝 (take vačšie, kto by sa prplal s malymi 😀 ) a jak mi pochutili.... mnáááám.. ešte čoko dam neskôr....

magimary
22. nov 2010

@adamko05 dala by som si povedať...
na 😅 tie moravské "koláčiky" 😅 😀
aj jeden by postačil a vlastne čokoľvek-aj kúsok kôrky od chleba 😅 😀
ale nie, nateraz mám dosť...
skúška bude potom-po príchode drahého 😝 😅

inak, ešte @sisa2 , k tebe som chcela-tak som to správne odhadla, išli sme z rovnakej štartovacej pozície, akurát ja mám asi o 4cenťáčiky menej, ostatné sedelo...
len teraz už mám predsa len iné číslo na začiatku... každým dňom čakám, kedy sa prehupnem k začiatočnej 7-čke... 😉 🤐 😅 ...

a keď si to vezmem od môjho absolútneho maxima (čo som mala pár dní pred pôrodom), tak mám dolu cca 50 kíl... 😲 😨 ,
aj keď je mi jasné, že to sa takto nedá brať (keďže druhý deň po pôrode som mala hneď mínus desať kíl a potom to ešte tak pomaličky ubúdalo samo a potom zas pribúdalo a skončila som niekde tam, sisa, kde si ty teraz začínala a tam som teda začínala aj ja, minulú jar-po šibačke)...
ale teda, ako číslo (tá 50-tka) je to "very" zaujímavé... 😝 😅

kubkovka
22. nov 2010

@adamko05 no to su chute, ze? ale tak dnes som toho pojedla.....no co uz, ale normalne dnes som vybrala z chladnicky odsate mlieko zo vcera, a zdalo sa mi nejake take slabe, aj tej smotany navrchu bolo malinko, neviem, co sa deje, minuly tyzden sa maly v noci budil kazde 2 hodiny na jedenie....snad to nesuvisi s dietou, to by ma nastvalo...
@magimary krásne, šikovná si, som mala dnešný deň stráviť u teba, by som neporusila
dievčatá, ja meriam 170 cm a vážim 85........a uplne po pôrode som zacala na 95, ale to som vydrzala asi dva tyzdne aj to nie uplne presne, potom som sa rozhodla znova ist na dietu a zacinala som na 91,6 kg.
Stále som jak hroch....kroch 😀 😀 😀

magimary
22. nov 2010

@kubkovka ty si fakt dávaj pozor na mliečko a radšej poľav...na čo by bola malému martinkovi chudá mama, kedy nemal čo papať 😕 😉 , radšej opatrne...
neschudneš teraz, schudneš o polroka, na tom predsa šťastie nestojí 🙂

a, presne ako som predpokladala, mužík len prišiel a už si tu rozkladá tlačenku (!) s cibuľou a octom 😅 😝 😠 😅
ja odolávam chrumkaním cornflackov 😝

adamko05
22. nov 2010

@magimary večer, ked malí spia a MM tiež čipsy a jogurt, a rožok.. ide ma trafit... 😠

adamko05
22. nov 2010

neskutočne ma lakaju tie kolače.... su take krásne a take chutneeee 😝 😀 , jako do maminky... 😵

kubkovka
22. nov 2010

@magimary no ved to, rozmyslam, ze asi aj na vitaminy dam na obed bud bielkoviny, alebo skroby, alebo UH, aspon aby som nepriberala

ingridka22
22. nov 2010

ahojte, práve som vás dočítala 🙂 @kubkovka, ty sa pekne zajtra napapaj, lebo keby tvoj malý rozprával, tak by ti za to diétne vodové mliečko "pekne" poďakoval 😉 😀 ja si už nerobím ťažkú hlavu z toho, že sústavne porušujem... beriem veci s humorom, načo sa deptať 😉 keď to nejde, tak to nejde 😒 a čo by som vlastne chcela, popôrodné kilá sú konečne fuč (po 2,5 roku 😝) a teraz mám váhu, ktorú som mala "sto" rokov, tak telo bojuje, nie? 😀 😀 70 kíl a menej som mala pred 20 rokmi, tak čo špekulujem... ale keby som šla teraz pod 75, bola by som spokojná 😉 a to mi chýbajú ešte tri kilečká 😠 snáď sa na jar zadarí 😀 @adamko05, jáj, ako by som si tie koláče dala, mňááám 🙂 také mooožem 😉 inak mne je z toho parížskeho šalátu nejak divne, stále ho cítim na žalúdku 😝 , ale aspoň nie som hladná a na nič nemám chuť, čo je u mňa zázrak 😀 pekný večer 🙂