90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
1. dec 2010

@ingridka22 no ja dnes treska a teraz pecene kura, a co? kaslem na to, doma nemam nijaku zeleninu ani ovocie, a do obchodu ma v tomto pocasi nikto nedostane, kym pride manzel, uz je tma a to sa bojim.........a s dvomi detmi ani keby som nemala co jest 😀 😀 😀 ale zas mavam take dni, ze mi nechuti nic jest

borabora666
1. dec 2010

BABY,JEN TAK BY ME ZAJÍMALO,jestli některá z vás schudla víc během té diety...mám namysli okolo 20kg....je tu hodně příspěvků,tak možná je to tam psané,ale než bych to přečetla,tak už budu babka..... 😀 a vy už jste tu déle než já.....protože se píše v té dietě,že se ta schudnout i 25kg,či je to fakt pravda a někomu z vás se to fakt podařilo....celkem jsem tomu ochotná i uvěřit...protože já jednou s dělenou stravou dala dolů za měsíc 12kg a bez jojo efektu....a toto se mi zdá dost podobné...

ingridka22
1. dec 2010

@kubkovka, tak tak... tu je kosa, mrzne ako v Rusku a teraz začalo zase snežiť... podvečer ani ja už von nechodím, cez víkend som 3x treskla na zem, tak sa šmýkalo... ja som si dala teraz dve mandarinky, ale nie preto, že máme vitamíny, ale preto, že som na ne po obede mala chuť 😉 ach, je to bieda, ale tá zima robí svoje ☹ a teraz mi chodí po rozume čokoláda 😨

ingridka22
1. dec 2010

@borabora666, sú tu také expertky 😉 myslím, že @magimary dala na jar v prvom kole dole okolo 17 kg a teraz chudne zas. a ešte tu je s nami @duja, tá ma tiež dole asi 17kg... a ešte aj @mexx je na tom podobne... no, pekne som to nabonzovala, že? 😀 😀 😀 dúfam, že som to nepoplietla 😉 čiže asi tieto dievčatá sú naše šikovné rekordérky 😵

kubkovka
1. dec 2010

@borabora666 da sa to urcite, len to treba riadne dodrziavat, bez prehreskov

kubkovka
1. dec 2010

@ingridka22 no asi si to dala dobre, ja som rekorderka v tom, ako schudnut malo ☹ ☹ ☹

mexx
1. dec 2010

Myslim, ze Mary spominala, ze jej mamina schudla v prvom kole 27 a v druhom 17. Moj idol. 😲 😀 😉
Ja zatial nejakych 16...ale vzhladom k mojej vahe by to mohlo byt ovela viac. A asi by aj bolo, keby som bola doslednejsia (minimalne tak ako v tom prvom mesiaci). Lebo od druheho mesiaca to dost flakam, nerobim taku tragediu z toho, ked si dam nieco ine, hoci teda snazim sa s mierou. Ale myslim, ze keby som to robila tak poctivo ako v prvy mesiac, tak by to slo urcite lepsie. 🙂

borabora666
1. dec 2010

NO JAK TO TU ČTU,TAK ZAČÍNÁM MÍT Z TĚCH PROHŘEŠKŮ OBAVY.....brrrrrrrr...já jsem zatím jen druhý den,tak s výdrží v pohodě,ale věřím vám že po měsíci už má toho člověk plné zuby...

kubkovka
1. dec 2010

@mexx ja keby som schudla 16 kilov, to by bolo super, schudla som teraz len 6....ale tak nevadi, ja si myslim, ze u mna vela robi aj to kojenie aj tato zima, lebo ked som dietu drzala prvykrat v lete, slo to lepsie o stopercent, teraz tie kila nechceli ist dolu a to ma aj demotivovalo

mexx
1. dec 2010

No ale je rozdiel, ked schudne 10 kil niekto, kto ma trebars 65, a niekto, kto ma raz tolko. 😅 Ja myslim, ze by som v pohode mohla zhodit aj 30, a nebola by to extremna strata vahy, stale by som bola "velka". 😅

borabora666
1. dec 2010

@mexx to mas pravdu....ja mám 97 a já chcem mať 70kg...pri výške 175cm a ťažkých kostiach budem hubená až až...teda nie vychudnutá,ale tak akurát😀...ale to za jedno kole diety nezvládnem....bohužial....

borabora666
1. dec 2010

ospravedlňujem sa,že píšem raz česky,raz slovensky,ale som češka,ale žijem tu na juhu slovenska uz 7rokov,tak sa to na mna prilepilo a píšem miešane niekedy....

kubkovka
1. dec 2010

@borabora666 to je v pohode ako pises, hlavne, ze si rozumieme
@mexx no to je pravda, ale tak ja mam nadvahu este 15-20 kilov, ale to uz teraz urcite nezvladnem

mexx
1. dec 2010

Ja mam este doooooooooooooooooost. 😀 Uzasne by bolo, keby som pri svojej vyske 174 cm vazila napriklad tych 74 (aj ked som vzdy snivala o nejakych 68). Ale to pochybujem, ze by sa mi niekedy podarilo.Uz len preto, ze poznam svoju kostru, tak mi je jasne, ze ak objemovo dam dole vela, tak ci tak budem tazka. Preto by som asi skor mala pozerat na centimetre...

borabora666
1. dec 2010

@mexx tak ty jsi neco jako ja....a z jaké váhy jsi startovala???

zibi
1. dec 2010

@kubkovka kubus ja som tiez dnes hnackovala.....neiem co to ale potom to preslo a dala som si trochu omacky s maskom bo ju musim dojest zajtra skroby
hej to je take ze clvoek ma blbe obdobie..no

zibi
1. dec 2010

@borabora666 barborka neboj to nas prejde..my to len tak piseme ale snazime sa nadalej...ked si na zaciatku tak to motivaciu mas..ale zober ze my to drzime uz pomaly od septembra tka sa ani netreba divit ze clovek nema chut uz na nic :D

kubkovka
1. dec 2010

@zibi no veru, od zajtra idem zas nato.........zajtra bielkoviny, takze snad bez prehreskov, je pre mna problem, ze som cely den doma, lebo von ist este s malou by sa dalo, ale aj s kocikom a s nou, a po dedine, kde je smyklavo a neodhrnuto, to neriskujem........takze sme doma a to sa clovek stale obzera, ze co by žul........

kubkovka
1. dec 2010

ked som drzala dietu prvy raz, bol jun, to sme s malou behali cele dni po vonku, na bazer, na prechadzky do mesta, ale takto s dvomi, to asi nepojde.......

lubikaf
1. dec 2010

@claudica ahoj, tak ako si tu vodu zvladla? ja som tu pisala asi minuly tyzden, ze si prelozim vodu na neskor, lebo budem u nasich, a tu take nieco nehrozi 😀 takze ja si dam vodu o 8 dni 😝

duja
1. dec 2010

@ingridka22 Jaaj no spravne si nabonzovala.. Skoro 17 kg a dnes dokaslany vodny den.. 🙂)

claudica
2. dec 2010

@lubikaf ahojček, včera som tu nebola, bola som odcestovaná...tak referujem: v utorok sa voda podarila, poobede som už mala žalúdok navyknutý na to "nič", tak som už hlad nejak neregistrovala. Včera som doobeda nemala nič, nemala som možnosť....jeden banán som mala okolo pol jednej, potom ma hrozne rozbolel žalúdok, tak som nejedla a poobede okolo piatej som si dala jeden malý okrúhly hermelín so šalátovou uhorkou, to bolo všetko. Takže vcelku som spokojná... 🙂
Neboj, dá sa to vydržať, podarí sa aj Tebe... a aj škola Ti dúfam pôjde, máš toho teraz dosť 😉 Tak držím palce 😵

adamko05
2. dec 2010

čaute čaute

pomaly ale isto, opušťam vaše rady 😖 ... jemne ranajky, na obed, čo príde 😉
ale po novom roku sa zasa pridam.....
tak sa pekne držte, budem vas pozerat

ale za ten mesiac to neni take zle, stabilne šlo dole asi 4 kg, čo je celkom fajn... a včera som obliekla šuštiaky, čo som mala na konci leta v Tatrach (tam mi boli riadne narvate, tlačil pas ☹ ) a včera v pohode, ešte aj pančuchy som mala a boli mi aj na stehnach aj pase volnejšie 😉

adamko05
2. dec 2010

@claudica si šikulkááááá 😵 😵

kubkovka
2. dec 2010

@adamko05 no ja som na tom podobne, ze uz nemam nejako silu, ale tak budem sa snazit aspon vahu do dalsieho kola udrzat......no uvidime, teraz nejako fakt nevladzem, najlepsie je, ked nic nezacnem jest, ale zas ma potom priserne boli hlava....dnes mam strasnu chut na fran.zemiaky, ale tak odolavam.........nemam chut vobec na nic

adamko05
2. dec 2010

@kubkovka netreba to silit... ja som bola taka odhodlana... a potom, zabíjačka zabila aj moje odhodlanie 😀 , som si pripadala jak vyvrhel rodinny, ked som si chcela dat dačo ine.... tak som si povedala že po novom roku zasa dam 6 tyždnov na 99% a do plesu budem modelka 😀 😀 😀

claudica
2. dec 2010

@adamko05 Díky, díky... 🙂 Ja som ten vodový obstála aj minule, ale odvtedy som mala s každým dňom problém, vždy som niečo zobla aj pomimo... Ja to ešte skúsim dotiahnuť, ale moc si neverím, idú sviatky, vypekačky - budem mať problém. Buď budem zobkať a trápiť sa kvôli tomu, alebo budem nasilu odolávať a zas sa len budem trápiť. Ja tiež dúfam skôr v tú jar, toto kolo bude asi iba zahrievacie 😀
Stotožňujem sa s tým, čo tu baby rozoberali, v zime ani ten pohyb nejde tak prirodzene ako v lete a na jar... Keby bola jar, sadnem na bicykel a idem, ale teraz v zime ísť do telocvične, spotená potom domov...a tá tma...to mi nejak nejde. Ale keby som aj mala doma stacionár, tiež by som sa ťažko k nemu dokopala, ja sa poznám....
Už necvičím ani ten pilates čo na začiatku....som hroozne lenivááááá...hanba mi 😲

claudica
2. dec 2010

@adamko05 Ajaj, za šesť týždňov sa ti to podarí, veď si spomeň - na začiatku to išlo dolu krásne, boli sme odhodlané vydržať a aj sa darilo a teraz navyše budeš mať veľkú motiváciu - ten ples... To sa ti podarí, uvidíš....
To ja som tak vlani schudla na stužkovú synovi, za pár týždňov.... ale drasticky, takže sa mi to aj vrátilo aj s úrokami - a celkom "slušnými" 😀

borabora666
2. dec 2010

vidím že jsem jedinný sebevrah,který to chce risknout i přes svátky....jen štědrovečerní večeři si dám klasickou...teda doufám,že jen tu 🙂 zatím po dvou dnech mám 1,2kg dole,ale vím,že na začátku to jde vždycky líp....dneska mám UHL ,tak si dám na oběd ovesné vločky a na véču místo zákusku moje milované bebe dobré ráno čokoládové 😀

kubkovka
2. dec 2010

@borabora666 no krasne ti to ide, len sa drz, pojde to aj cez sviatky ked clovek chce.....