90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
12. jan 2011

@gabika11 ja som si to vôbec nepripúšťala, že dojedám 😕 ale teraz, keď som to tieto 2 dni vyhadzovala al. schovávala, tak som si to uvedomila 😲
A vôbec nie si hrozná mama, je zbytočné riešiť jedlo prehnane, aj tak sa deti menia aj tak si nakoniec nájdu svoje chute. Ja som bola aká vzorná, vyvárala som, malá krásne papala aj ovocie, aj zeleninu, aj jedlo navarené a potom prišiel zlom a zrazu nič neľúbi iba sladkosti 😒 a nie som sama, kto to hovorí...
Ešte otázočka: vážime sa ráno, keď je vitamínový deň?

borabora666
12. jan 2011

@suezana VAZIT BY SA MALO LEN PO VODOVOM 29.DNI....ALE KTORA Z NAS TO VYDRZI???? 😀

kubkovka
12. jan 2011

@borabora666
@suezana no teda ja sa vazim vacsinou rano po ovocnom dni

lubikaf
12. jan 2011

tak ja prave obedujem, ale nic moc, to namocene ovocie s orechami a kokosom ma taku divnu chut. nie ze by sa to nedalo zjest, tak ale uz to asi druhy krat robit nebudem.

@borabora666 presne ja by som to nevydrzala odvazit sa raz za mesiac 😅

borabora666
12. jan 2011

@lubikaf NO JA TIEZ IDEM NA VAHU KAZDY DEN,ALE KASLEM NA TO A POJDEM RAZ DO TYZDNA,VZDY PONDELOK.....LEBO CEZ OVOCNY DEN SOM BOLA PO DOKTOROCH A NESTIHSLA SOM ANI JEST ANI PIT A SPADLO MI ZA DEN KILECKO DOLE,NO VCERA PRI BIELKOVINNOM SOM HO ZASA NABRALA JEDLOM A VODOU.....A TO POTOM CLOVEKA NASTVE...RADSEJ RAZ DO TYZDNA.....ALE MANZEL MI UZ POCHVALIL,ZE JE TO VIDET NA NOHACH ZE SOM SCHUDLA,NO JA SOM SI NAIVNE MYSLELA ZE NA BRUCHU.... 😀 😀 😀

lubikaf
12. jan 2011

@borabora666 hej je lepsie sa vazit raz za tyzden, a nie kazdy den, vaha velmi kolise. ja som sa vazila dnes a planujem sa zas az niekedy buduci tyzden 😉 super ze ta manzel pochvalil, to vzdy doda sebavedomie a chut ist dalej 😉

cipsinka
12. jan 2011

Ahojte dievcence vy ste toho popisali 😕 😕 😕 😕

Ja vcera bielkoviny parocky take dlheeeeeeee a tenkeeeeee 😀 😀 😀 😀 ale boli vynikajuuuuce,najblizsi bielkovinovy den urcite zopakujem 😉 😉 😉 no a dnes SKROBY:a asi teda to rizoto spravim,vy co papate???A moj aktualny stav dnes 9.ty den a minus dva a pol kila,zatial bez prehreskov 😉 😉 😉 😉 😉

kubkovka
12. jan 2011

@cipsinka no krásny úbytok, ja dnes zemiaky, cervena kapusta a podusena cibulka

cipsinka
12. jan 2011

a asi sa zacnem vazit aj ja raz za tyzden dala som si zavazok,ze len v nedele ale neda mi to 😅 😅 😅 😅 ,ale teraz sa ozaj az v nedelu postavim na vahu,chcem zazit vahovy sok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
12. jan 2011

a ospravedlnujem sa za chybycku dnes nemama 9.ty ale 10.ty den kedze som zacala minuly tyzden v pondelok a dnes je streda 😕 😕 😅 😅 😅 😅

gabika11
12. jan 2011

@cipsinka ja neviem, podla mna su tie parky take divne, lebo ved predsa v nich je plno soje a muka...ale asi sa da....
Mne sa dovara ta segedinska polievka, uz sa tesim.... a mohla by som este zo zemiakov upiect tie placky? neviem, ci s tym postruhat aj cesnak aj cibulu a korenie klasika ako na placky?

jankabambulka
12. jan 2011

@kubkovka tak prišla som neskoro domov a tak som narýchlo robila zeleninu dusenú (šampiony-ale tých hoodne, rajčiny, paprika-ale len troška, cuketa, troška soli, vegety -bez glut., mleté čierne, čili) a jablĺčka ma počkajú asi až o 16h 😀
chlap sa mi smeje , že jem haldy a že ako môžem schudnúť a ja: no hovorí sa , že jec koľko chceš ale jednej skupiny :D
a ja sa vážim asi každý deň.
a držím to asi 8deň ??? ani neviem ale som na 2zelenine tak potom hej 8deň 😎 - ale ja nie som taká poctivka ako vy 😔 ja by som asi na 120gšpagiet nedokázala fungovať
o.i. dnes mi k...y policajti dali pokutu 50€ vraj som prekročila rýchlosť - ale som presvedčená , že som ju neprekročila a tak som si pýtala snímok a nechceli resp. podmietli mi ho ukázať a teraz som zistila, samozrejme po zaplatení - že takú rýchlosť akú povedali by som mala platiť len 30€ !!!

kubkovka
12. jan 2011

@gabika11 jasne, normalne urob vsetko ako na zemiakove placky, len nedas vajce a muku

kubkovka
12. jan 2011

@jankabambulka no tak to by ma asi porazilo, keby sa to stane aj mne.......s tymi policajtmi.....

cipsinka
12. jan 2011

@gabika11 ale ja nejem klasicke parky,su trosku inak spracovane ale viem,ze aj normalne parky sa mozu v pohodicke papat,moja znama co schudla hadam aj 17 kg,jedla na bielkovinovy den normalne klobasky,ved je to masicko 😉 ,takze tie moje parky su uuuuplne v pohodicke,to su len take tenke prsty dlhe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivella
12. jan 2011

ahoj dievčatá,môžem sa pridať?dnes som začala,,konečne!
a potrebujem dať dole veeeľa kíl..

marianca
12. jan 2011

čafte 😉
jáj ja som dnes v stave, že by som len žrala 😝 😝
Ale asi to bude tým, že som totál rozbitá, malý sa zobudil o 3,00 hod ráno a tváril sa, že krásny deň pred nami a mňa skoro porazilo...zasran...

@ivella nazdar a ty si to už tuším držala, že? ty si mi myslím, že posielala túto diétu, alebo mi hrabe 😀
@jankabambulka no sú tí policajti hajzli a najhoršie je, že stále tie zákony menia, tak si človek nikdy neny istý či majú alebo nemajú pravdu, chudáci možno potrebovali na rožky pre deti, nééé?? 😠 😠
@cipsinka ja tiež papám na bielkoviny párky a sem tam si šľahnem aj klbásu, šááák masko, nééé???? 😀

suezana
12. jan 2011

@marianca že zasran 😀
a čo za párky to papáte? 😕 či hocijaké môžem?
Ja som sa dnes nanútila 😅 a za hodinku si odchádzam zaplávať 😵 😵 😵 to je ono pri diétke 😀 Ešte aj mm mi nepríde celý týždeň domov, tak to mám vyriešené s varením a ani nevie, že držím diétu (nechcem počúvať negatívne reči...) mne vlastne všetko vychádza 🙂 obedovala som rezance s makom, raňajkovala 2 hrušky z Bily (akcia, inak boli hrozne zelené 😒 ale chuťovo výborné, až som ich žrala 😀 )

kubkovka
12. jan 2011

@cipsinka jasne, ze parky su v pohode.......dobry napad

kubkovka
12. jan 2011

@ivella jasne, vitaj......no to aj ja chcem zhodit 20 kg do leta, zatial mam dole iba 3,5 kg.......

ivella
12. jan 2011

marianca,je to možné,posielala som ju tu veľa ľuďom,,,,,,,
s dietkou som stotožnená,moja obľúbená😉
len som tiež čakala kým manžel neodíde do roboty a hlavne potrebujem motiváciu- a konečne ju mám,,letná dovolenka pri mojom štíhlom mužíkovi(mám o 22kg viac než on)
mám v sebe 1l vody s citrónom,10dkg šunky a dve kávy s mliekom

kubkovka
12. jan 2011

@ivella to je nejako malo, ci nie?

ivella
12. jan 2011

ešte ma čaká pohár vývaru,len si musím zvyknúť na toľko vody,ide mi aj ušami-môj večný problém

kubkovka
12. jan 2011

@ivella no ale aj tak dost malo, ze 10 dkg sunky.......

borabora666
12. jan 2011

@ivella VITAAAAJ.....AJ JA POTREBUJEM DAT DOLE VELA KIL.... 😀 😀 😀 VELA STASTIA AJ TEBE...

borabora666
12. jan 2011

10DKG SUNKY...BY SOM PADLA HLADOM....TIEZ SI DAVAM VETSIE PORCIE.....ALE POSTUPNE AKO SA MI ZCVRKAVA ZALUDOK A ADAPTUJE SA NA DIETU,CHCEM PORCIE TROSKA ZNIZIT A PRIDAT SKOR VIACEJ ZELENINY,ALE NA PRVY DEN BY SOM TO NEDALA TEDA....UFFFF 😀

ivella
12. jan 2011

ja som zvyknuta na hladovky,,,urcite budem jest viacej,len tento prvy den musim vydrzat,inak sa poznam ze sa prezeriem,zajtra budu normalka pecene zemiaky nasucho len ocesnakovane

cipsinka
12. jan 2011

@kubkovka
@marianca dik za odklepntie tych parok aj ked som si bola ista,ze sa to moze lebo ked som o tejto diete ani nechyrovala a videla som,ze je klobasku normalne mi ostal takyto ksicht 😕 😕 😕 😕 😕 ,ze co je to sa sprosta dieta ked sa tam mozes tlacit klobasou 😝 😝 😝 😝 😝 ,ze to urcite nefunguje a pozri ho 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 .

A ak tu niekto spominal,ze musi dat veeeeeeeeeeeeeeeeeeeela kil dole do leta tak sa pridaaaavam,letna dovca sa blizi tak musime nejako vyzerat nie??? 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. jan 2011

@marianca inak s tym zasranom si zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
12. jan 2011

a ja mam treti den mrsinu tak tiez by som len zrala ale nastastie je to este kontrolovatelne,len dokedy 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😝 😝 ,ale pozriem sa na fotky hned ma chut na cokynu alebo chipsy prejde 😲 😲 😲 😲 😲