90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
30. jún 2008

ahojte, gucz no tak 7 kil mas dole tak ti gratulujem, tinaa drzim palce aj aniel ma vodu 🙂

janka_fr
30. jún 2008

ahojte
jeeej gucz gratulujem k 7 kg co mas dole.
chcela by som sa vas opytat aj cvicite pri tejto diete?

tinaa
30. jún 2008

wau 7kg dole, tak to je teda pekny vysledok. To uz hej, to je motivacia, a nielen pre teba ale aj pre nas.

zatial som nezhresila, pijem a pijem a curam a curam, no urcite je to na nieco dobre. Uz sa strasne tesim, kedy tento den skonci a budem sa môct najest. uf

aniel kde siiii? Uz si sa utopila?

janka_fr, no snazim sa cvicit kazdy den, brusaky, posilovanie ruk a nakoniec beh 30min. (zatial, viac nevladzem)

naty
30. jún 2008

Tak sem se tu moc dlouho neohřála... ☹ ...asi si založím téma žlučníková dieta 😒 ...ajaj, jak vám to 90 závidím...já tak miluju ovoce a teď mám po ptákách...tak se tu mějte a přeju všem spoooustu shozených kileček a úsměvů na tváři!! 😵

jesika26
30. jún 2008

naty - to mi je lúto, daj sa do poriadku a čím skor k nám zavítaj, si tu vítaná.Prajem skoré uzdravenie 😉

aniel
30. jún 2008

gucz ja neviem ako to robíš,ale zo mňa nič nejde dole.Aj teraz ma hlava bolí ako koňa,zatial som to porušila tým,že som namiesto vody vypila zeleninový vývar,ale veď to je tiež voda 😉

aniel
30. jún 2008

lucxy dnes som nemala čas cvičiť.Od 7.30 som bola preč z domu ,
až teraz som sa sem dostala.

jesika som rada,že si opäť tu.

baby ja len neviem ako ste mohli toľko schudnúť,tak to ste dobré 😉

erikas
30. jún 2008

ahojte chuduľky 😉 držím palce vodičkovým aniel aj tinaa

jesika 26 kade sa túlaš? dlaho Ťa tu nebolo 😀

aniel
30. jún 2008

tinaa,ešte som sa neutopila,lebo som málo pila,ale už to pomali doháňam a tiež behám na wc.myslím ,že večer budem mať v žalúdku žabinec.Strašne ma bolí hlava, ide mi ju roztrhnúť.
Tebe nie je nič?

INAK k tomu kojeniu ,ja tiež stále kojím a nevidím ,že by som mala menej mlieka alebo slabšie.

tinaa u nás nikde také krásne torty nerobia ☹ Asi budem musieť upiecť nejakú sama 😒

aniel
30. jún 2008

erikas a ty ako? 😀

erikas
30. jún 2008

ja dnes čakám mrchu tak som mrchavá 😠 som podráždená a zjedla by som asi kilo čokolády,ale zatiaľ sa držím bez prehreškov,dnes mám zemiakový deň,zatiaľ sa ovládam 😉

twins
30. jún 2008

mne asi roztrhne hlavu a všetko vidím dvojmo ,ale hladná som neni ☹

aniel
30. jún 2008

pardón to som písala ja aniel som u twins na počítači 😀

tinaa
30. jún 2008

ja som zatial v pohode ale nemam energy, bola som s malou vonku a po hodine som sa vratila domov, lebo som strasne unavena a nic nevladzem. Ale priznam sa ze som zjedla jednu ovocnu tycinku, taku pre deti, aspon trocha energie.

tinaa
30. jún 2008

prave som to cele pokazila, zjedla som chlebik so salamou. Uz som to nevedela vydrzat. Teraz mam ale pocit, ze by som zjedla dalsich 10. Boze co mam robit. Myslim ze ten vodovy den je krutyyyyyyyyyyyyy a ja som ho nezvladla 🙄 🙄 🙄

miresta
30. jún 2008

Ahojte všetky kočky, to som ja, naozaj ja Miresta 🙂 🙂 🙂 KONEČNE !!!!!!!!!!! Od munilej stredy sme nemali internet niečo nám tu upravovali na ulici, aj keď nie priamo, ale malo to dosah. A od piatka do nedele sme boli s manželom na výlete v Hermanovciach - taká maličká dovolenka. A dnes som zase nemala internet, už ma tie výpadky zlostia, takže si idem prečítať všetkých 9 stránok za čas ktorý som tu nebola a potom napíšem čo nové a tak.................zatiaľ pa, veľmi sa teším na čítanie. Dúfam, že teraz večer mi už nespadne.

Teším sa na vás všetky!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

tinaa
30. jún 2008

hello mirestaaaaaa, vitaj, aj my sa tesime, a sme v ocakavani ako sa ti dari. Tiez si mala dnes vodovy den, ak sa nemylim, hmmm?

tak prijemne citanie

erikas
30. jún 2008

tinaa radšej byť najedená ako bez energie,keď si sa zle cítila,radšej sa treba troška najesť ako skolabovať 😒

Miresta dobre vidíííím? 😀 Vitaj ako pokračuješ? 😵

maminkatn
30. jún 2008

no ahojte babulky ja tu nowa nedalo mi nepripojit sa na tuto temu nemali sme net tak preto a aj tak tukam jak datel ale ja sa to naucim aj napriek mojmu pokroc.veku mam 44rokov a dolu som daka zhruba 40kg mala som 135 a teraz mam 93kg umornym xudnutim sa mi to podarilo asi za 2 roky aj troxen drast.dietou a aj touto 9o tkou spolu aj s dcerou ktora sem tiez pise bola som aj v zmenarni v stv1 takze ma tam zmenili od zakladu a ja som len pokracovala v xudnuti ale uz nedrzim bo mam troxa problemy so zaludkom takze tak aole aj tak to stalo za to 🙂

tinaa
30. jún 2008

erikas, fakt to bolo dost zle, normalne sa mi zahmlievalo pred ocami a klepali sa mi ruky, vypila som min. 5l vody ale ani to neberem ako prehresok ze som sa najedla, bolo to proste nevyhnutne. Teraz si davam melon a vôbec nemam vycitky svedomia.

dannynka
autor
30. jún 2008

ahojte babulky ako sa VAm vedie? 🙂

maminkatn
30. jún 2008

takze ahojte babulky drzim vam palceky v dalsom xudnuti a nex vam neskvrka v brusku treba to wydrzat 🙂 🙂 🙂

gucz
30. jún 2008

čauko žienky. Padla tu otázka na cvičenie, ja necvičím vôbec. Jednak na to nemám čas, jednak som lemra lemravá a už vôbec sa mi nechce ☹ ☹ ☹ . Ale mala by som, mám na bruchu nejakú strašne voľnú kožu až fujtajbl, ale keď ja som tká skapacina lemravá.... Ja sa k tomu nedokopem.
Na obed som mala prsko z pečeného kuriatka s uhorkovým šalátom a krajček chleba, ten mi ale nejak ani nechutil. A na večeru som mala namočenú bravčovú šniclu z karé. Niečo na spôsob cigánskej s rajčinkou. Totižto to kuriatko som jedla u svokrovcov, a doma som už navečer nemala. Ale veď mäso ako mäso. Ja dúfam, že keď budem mať vodový deň ja, tak bude desne horko. To sa potom budem tou vodou nadájať. No baby napíšte ako sa darilo. Aniel dúfam že hlava už nebolí. Dala si si aj nejakú pirulu?

Ja som bola poobede s MM na nákupe v tescu, a stavili sme sa aj v dráčiku, tak sme tam malej kúpili predom narodeninkový darček, o dva týždne bude mať jeden rôčik. Kúpili sme jej také odrážadlo, čo je najprv ako hojdačka a potom to môže tlačiť pred sebou a nakoniec sa na tom môže aj voziť. hodím foto do albumu. A ešte som si kúpila trošku ovocia na raňajky.

gucz
30. jún 2008

No vidím že tu nikto nieje tak ahojky zajtra. Dobrú nocku a krásne sníčky 🙂

erikas
30. jún 2008

dannyka ahoj striadavo oblačno veď to poznáš 😀 sem tam zakusneš aj to čo nemáš 😝

gucz teraz som sa pobavila,veď to ako keby si o mne písala,ja som teda tiež chrochňa lenivá na cvičenie 😀

maminkatn ďakujeme za podporu a držím palčeky nech Ťa žalúdok poslúcha 😉

dannynka
autor
30. jún 2008

erikas-no veru poznam-este ze uz mam po dietke..teraz to uz celkom flakam..ale kupodivu vaha sa mi stale drzi na tom istom.... 😅 .A ty si ako na tom?

tinaa
30. jún 2008

dobru nocku vsetkym, idem hajat, lebo rano idem s malou k dr. na rocnu prehliadku. V stredu ma nase srdiecko 1. narodeninky.

papa

erikas
30. jún 2008

dannynka ja som teraz 64 deň,mám 5kg dole,ale dosť prehreškujem nie stále,ale sem tam si doprajem aj to čo nemám,čo už,ale som spokojná aj s tým čo mám teraz 59 kg 😉

tinaa dobrú noc 😵

anaret
30. jún 2008

ahojky!pár dní som tu nebola a kým som to prečítala, tak to trvalo...Moooooooooc ste toho popísali...všetkým som dnes držala palce, čo mali vodový deň, lebo ten je pre mňa hrôza...čaká ma presne o týždeň a už teraz rozmýšľam, čo s ním, či si vziať dovolenku alebo radšej ísť do práce....banujem, že som s tou diétou začala až o týždeň neskôr, mohla som dnes s vami"vodovať" a bolo by mi lepšie... takto neviem, kto ma podporí o týždeň, ke´d už Vy budete za vodou...

sestri
30. jún 2008

erika...sme na to úplne rovnako...akurát,že mám 90 dní za sebou.