90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
20. jan 2011

@suezana nic sa nedeje, ved trosku nakopnes metabolizmus........a prid k nam, tu to urcite vytrasies 😀 😀

suezana
20. jan 2011

@kubkovka my sme teraz prišli (teda pred tým, ako sa najedla 😝 ) takže aj ja tu mám 🤐 všeličo 😉

lubikaf
20. jan 2011

ahojte, ja som sa az teraz dostala ku compu.

@suezana ja som mala dnes vitaminy a tiez som ich nedodrzala, maly v noci vobec nespal, tak som bola dnes jak mechom prastena a vobec som nemala chut dietovat. iba rano som dodrzala, dala som si dva banany. na obed som si supla dva chleby so sunkou a eidamom a vecer som spravila krupicovu kasu 😝 takze tak. zajtra to planujem napravit, pevne dufam, ze sa tuto noc vyspim a budem mat dost sil dietovat 😉

kubkovka
20. jan 2011

Tak ja som dietovala, lebo aj keby som nechcela, nemam cas jest.......

cumelila
20. jan 2011

@suezana 😀 ..to som sa zasmiala...si si to dnes spestrila 😉 ..ja moj ovocny dník celkom fajn ..lyžica gulasu a ked som robila kolac tak som si tiez lízla čokoladku 😠 ..tak ale držala som sa...a jaj skoro som zabudla na arašidy_ale len pár 😝 ....tak ale pomali dalej zajdeme tak dalši ovocny bude hadam lepśí...uz sa neviem dočkat toho vodneho dńa 😕 ..aj ste už niektora mala?????

borabora666
20. jan 2011

babuleeeeee,teeeda,jeste ze je vecer...bo byste me ukecali a pokazila bych to taky.....zitra testoviny s paradajkovou omackou.....mozno tam hodim hribky

kubkovka
20. jan 2011

@cumelila vodneho sa netreba bat.......praveze ja ked nejem, tak nepocitujem hlad.........

borabora666
20. jan 2011

@cumelila no ja ne,ale verim si.....aspon zatial...uvidime v ten vodovy den...ak sa nemylim,tak ho mame 31.1.aspon tie co zacali 3.1

kubkovka
20. jan 2011

@borabora666 jasne, ze sa nemylis

cumelila
20. jan 2011

@borabora666 ...no tak budete prve a vyskušate...a ako robis paradajkovu omacku na cestoviny???
@kubkovka ..ved aj ja ale ked mne byva dosť zle ked nejem tak sa necham prekvapiť...a tak my sme sa asi minuli v porodnici :D

kubkovka
20. jan 2011

@cumelila no asi ano, a ty si priamo z PD?

suezana
20. jan 2011

No, ja sa teším, že v tom nie som sama 😅 ja som takto zhrešila prvýkrát, dúfam, že mi to nenabúra výdrž a odhodlanie. Dnes som sa nevážila, tak až v sobotu. Ideme na víkend preč, dúfam, že to v inom prostredí zvládnem - navyše vysokohorské - tam mi vždy stúpol apetít 😕

kubkovka
20. jan 2011

@suezana no ved si velmi nezhresila..........a kam? aj ja by som niekam vypadla

borabora666
20. jan 2011

@cumelila ja som malej robila paradajkovou polievku zo sacku vcera,tak som tam supla este troska kecupu,lebo mi prisla ruzova a nie cervena...no a je dost husta,tak tam len nasypem uvarene cestoviny....ale kebyze ju mam varit,tak asi klasika,paradajkovy pretlak hodis na jisku troska vody,korenie vyvar a cukr a hotovo...ved zajtra sa mozu obiloviny,tak sa da omacka akakolvek,len bez maska

jankabambulka
20. jan 2011

kočky zajtra mám bielkoviny - chcem papať na obed falošnú tresku a na večeru ryby v oleji
ale teraz rozmýšľam , že asi by som moc pohrešila s tou treskou, však? ja ju robím z tvarohu, cibuľa, kyslá uhorka, surová mrkva a 3lyžice majonézy - keby som dala light ? alebo nahradila jogurtom bielym? hoc neviem ako by to s tým chutilo

marianka0101
20. jan 2011

Dievčatá, tak som vás prečítala. No dnes je ozaj zlý deň.. Takú mám celý deň chuť dať si niečo naozaj dobré, ale neporušila som. Ešteže mám dnes manžela doma, lebo inak neviem či by som to zvládla. Tie čo ste aj porušili, treba sa "otriasť", hlavu hore a zajtra vykročiť tou správnou nohou 🙂 Čo máte zajtra na obed? Ja si robím grécky šalát, syr mám už týždeň kúpený a neviem sa dočkať obeda, chcela by som vynechať chlieb tak uvidím ako sa zajtra budem cítiť a mám v mrazničke slepačí vývar, takže tým to nakoniec zapijem.

jankabambulka
20. jan 2011

pre mňa za mńa by chlieb ani rožteky nemuseli existovať 😀 -. aspoň v tomto mám výhodu 😀 ale asi jedinú

kubkovka
20. jan 2011

@jankabambulka kludne si sprav aj s majonezou, raz za cas tri lyzice? daj si a nech ti padne na uzitok
@marianka0101 no dnes je blby den, ja som mala chut zjest fasirky, ale nakoniec som nemala kedy 😀 😀 😀

marianka0101
20. jan 2011

@jankabambulka
To naozaj? Tak to máš veľké šťastie... Ja som úplne závislá na rohlíkoch a chlebe. Ja si aj myslím, že to je hlavná príčina mojej nadváhy. Toto je na tejto diete pre mňa najťažšie, že si musím pečivo odriekať. Ja som na tom tak, že dokonca po nedeľnom obede - v nedeľu varíme také tie lepšie jedlá - si musím dať krajec chleba s niečim - je jedno čo to je, stačí mi aj maslo a soľ, inak nemám pocit, že som obedovala ☹ A čo je najhoršie, nemôžem jesť žiadne celozrnné pečivo, lebo mám z neho strašné krče.

borabora666
20. jan 2011

@jankabambulka jani neni to az tak zle...ved aj delenej strave mozes bielkoviny dokopy...horsie je,ked pomiesas skroby a bielkoviny...kludne si to myslim ,ze mozes dat ked to mas spravene...ja som tiez vcera dojedala zbytky a na obed som mala kuracie masko a na veceru brokolicu zapecenu zo syrom

kubkovka
20. jan 2011

@marianka0101 no tak to mas fakt tazke pri tejto diete, ale mozno si organizmus casom zvykne a prestane pytat

jankabambulka
20. jan 2011

@marianka0101 ja som pečivo nejedla ani nepamätám ale toto mám asi nejaký 12deň diety - to som nemala ani šprťku a predtým ani neviem-klamem, viem na silvestra :D ja mám problém , že ale všetkého ostatného zjem aj za troch aj chlap mi nejeden krát povedal, ty keby si si nedávala také kvantá tak už dávno máš aj minus 10 a je ot pravda ale ja ľúbim od pôrodu sladké do tohto pôrodu by som nebola sladké jedla ani keby mi bol na krk stupil a po pôrode na kvantááá
@borabora666 diky ;) ale ja by som si to bola sala aj neičo iné ale na to mám chuť :D a na večeru si dám rybky v oleji -mňáám - vidíš ale k tomu by som nedokázala zjesť chlieb,.. dokonca ja nedokážem zjesť klobásku s pečivom a môj chlap? ten zje 1klobaňu a 4 rožky - bleeee

28jaja28
20. jan 2011

ahojte kočky dočitala som sa o tejto diete a laka ma to skusit,ale až ked dokojim ,lebo teraz sa to asi nemože,,,,pomohla vam ??zhodili ste?

ivella
20. jan 2011

ahojte,ja dnes bielkoviny a na 100%--som na seba pysna,lebo chlapom som robila puding so slahackou a ani som neolizala 😅
mala som dve male stehienka s mrkvou,to iste aj vecer...no a som strasne plna,co ma tesi a brucho neni nafuknute 😀

kubkovka
20. jan 2011

@28jaja28 no ja chudnem, najskor som v jeseni, potom na vianoce pauza a teraz som zacala zas...........a kojim este stale

kubkovka
20. jan 2011

@ivella tlieskam, gratulujem, si sikulka........

28jaja28
20. jan 2011

@kubkovka hej??vždy som čitala že ked sa koji tak dieta žiadna,,ale tu vlastne sa aj dosť je ja niekedy zjem len polovicu s toho ale asi je to tou latkovou vymenou ,,žeby som to začala hned,,,

suezana
20. jan 2011

@28jaja28 už som niekomu takto odpovedala: mliečko bude ešte chutnejšie po zdravej strave, množstve vitamínov...len by som si možno dávala viac pozor - viac jedla, nie nejaké malé porcie, ale dosýta. Najprv by som sa zamerala len na to delenie stravy a skúsila to tak. A neskôr znižovať množstvo - možno 😕 😉

28jaja28
20. jan 2011

@suezana aha no vidiš a ja som myslela že sa potom do mlieka vyplavuju zle latky ,,takže možem začat hned ako si nakupim čo potrebujem,,,budem sa snažit zjest tolko čo pišu,,,možno sa tak naučim na určity system a nie ako teraz cely den nič a potom večer sa najem a je mi zle

kubkovka
20. jan 2011

@28jaja28 ano, to som aj ja citala, ze ked sa chudne, tak sa do mlieka vyplavuju vsetky skodliviny.....a ked zena chudne napriek tomu, ze zje vsetko? ved a volakedy zeny po porode hned na role a tiez urcite chudli a bolo.......a kojim uz len v noci, takze aj keby bolo na tom nieco pravdy, tak si myslim, ze to neublizi