90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
28. jan 2011

@borabora666 no to ti verim, clovek sa tak bezmocne citi....ale tak snad mu to pomoze.....no ja uz mam nastruhane zemiaky, len sa mi nechce nejako jest, kedze som zozrala tie parky

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka inak Dani pekna foto 😉

borabora666
28. jan 2011

@kubkovka mas vycitky????😀 tie ja mavam ked sa prezeriem....ved vies,vtedy si davam potom vecer pri cviceni riadne do tela...a vcera som sa tak prezrala na obed,ze som veceru vobec nejedla...nic...tak teraz som celkom hladna,lebo okrem bananu rano som jedla naposledy pred 24hodinami

kubkovka
28. jan 2011

@borabora666 no ty si taka poctivka, ale tak aj ja sa snazim........bola som hrozne hladna, blba nalada a nakoniec co? nic hrozne sa nestalo

borabora666
28. jan 2011

@kubkovka ved nie a ked ti to pomohlo k lepsej nalade,tak to je super.....asi aj ja kebysom mala naladu na nic,tak bysom zrala a viac ako jeden parok,tomu ver

kubkovka
28. jan 2011

@borabora666 vies, ja tuto dietu drzim treti krat, prvy raz bolo leto, bolo to tak ako teraz uplne v pohode.........ale teraz na jesen, to bola hroza, citila som to ako za trest a ani som nejako vela neschudla........takze si myslim, ze sem tam zhresit bez vycitiek, vychutnat si to a ist dalej, tesit sa z diety je lepsie a ucinnejsie ako dodrziavat na 100% ale necitit sa dobre pritom

dadurka
28. jan 2011

@kubkovka hm kolko receptov sem davas..kde beries inspiraciu??

dadurka
28. jan 2011

@borabora666 dakujem za uvitanie dnes mam bielkoviny

dadurka
28. jan 2011

@kubkovka dakujem

kubkovka
28. jan 2011
suezana
28. jan 2011

@dadurka vitaj - môj typ na bielkoviny - grécky šalát - ja ho milujem, ide tam špeciálny syr, ale ja tam dám 1 kelínok cotage cheese a mňam (+ šalát, olivy, rajčiny, ... a pizové korenie povrchu 😉 )

borabora666
28. jan 2011

@dadurka ved bielkoviny su super,ked sa ti nechce varit,tak dobni kusok salamy alebo syru a daj si zeleninku,nie???

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka tak co si si nakoniec dala?

marianka0101
28. jan 2011

@suezana
Baby ja dávam do toho gréckeho šalátu syr z lidla, je to značka pilos a volá sa: syr balkánskeho typu. Je veľmi dobrý v šaláte a nieje ani drahý.

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 no inak o tom syre som uz vela pocula

luciaanna
28. jan 2011

Ahojte baby 🙂 .
@kubkovka, super fotečka, normálne som pozerala príspevky dozadu, že tu máme nového člena 😵 🙂 .
@borabora666, chudáčik malý a aké injekcie mu dávajú? Hádam sa to už čoskoro zlepší...A aj teplotuje, alebo iba kašle a trápia ho hlieny?
@ivella, blahoželám 🙂 , takmer 6 kilečiek dolu, super 😉 , len pekne vydržať a pôjde aj tých 20 dole 🙂 🙂 .

luciaanna
28. jan 2011

@marianka0101 , ahoj, nemáš náhodou dnes ovocie? Hľadám parťáčku, ktorá ide s dňami ako ja...A som 12. deň...

marianka0101
28. jan 2011

@kubkovka a počula si o ňom dobré, alebo zlé? 🙂
@luciaanna áno mám dnes ovocný deň, zatiaľ zvládam v pohode. Ja mám dnes 20 deň diety, takže už iba 9 a vážim sa 🙂

kubkovka
28. jan 2011

@luciaanna dakujem, aj ty mas nove foto ak sa nemylim, ze?

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 len dobre, aj som bola v lidli, ja tam velmi nechodim, je mi to taky nesympaticky obchod, ani neviem preco a nenasla som ho ☹

luciaanna
28. jan 2011

@kubkovka , áno, nostalgická spomienka na vianoce.... 🙂

luciaanna
28. jan 2011

@marianka0101 , 20. deň? No super, to už máš hodne za sebou, teda aspoň to lepšie znie, ako 12. 😝 .
A vôbec si sa doteraz nevážila? Ja by som nevydržala, tak sa vážim vždy po ovocnom....

marianka0101
28. jan 2011

@kubkovka hm, no neviem u nás ho majú stále. No ja chodím najčastejšie do lidla, iný obchod tu totiž nemáme. Mali sme ešte remu, ale tu na vianoce zatvorili a teraz iba lidl. ale aj tak som chodila radšej do lidla, lebo rema bola brutálne drahá a ešte stále som musela pozerať na dátum spotreby na tovare, im stále na niečom končila záruka. Tam bol problém aj napríklad zaváranú zeleninu kúpiť tak aby o 2 dni záruka nekončila 😝

kubkovka
28. jan 2011

@luciaanna no ja sa vazim vzdy po dvoch tyzdnoch........a je to lepsie, nestresujem sa cislami 😀 😀 😀 😀

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 no ty kokso, tak to bol super obchod, sa nedivim, ze ho zavreli........no ked ja idem do pd, mam pokope tesco a kaufland, lidl je od ruky

marianka0101
28. jan 2011

@luciaanna vôbec som sa nevážila, pôvodná váha je 90,9 takže mám čo robiť a viem že by ma to váženie demotivovalo. V pondelok som ale nevydržala a zmerala si pás, no a to malo za následok, že som zničila 2 týždňovú drinu, ako som videla že mi nezmizol ani 1 cm tak som sa najedla ☹ no už to robiť nebudem. Ja sa budem vážiť iba tak ako sa v knihe píše, bude to tak lepšie na moju psychiku 🙂

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 jeeej, ty si zacinala s 90,9? Ja 90,2 kg, a teraz v utorok mam vazenie po vodovom dni, som zvedava

luciaanna
28. jan 2011

@marianka0101 , hm, tak potom je naozaj lepšie, ak sa vážiť nebudeš, teda až po tom vodnom dni...

kubkovka
28. jan 2011

@luciaanna no to tak nedopadla iba marianca, vela bab pisalo, ze zas slo kilo hore alebo nic neslo dole a uz tu bola pani demotivacia.........vaha stale beha

marianka0101
28. jan 2011

@kubkovka ja mám vodový deň 6.2. takže sa chcem vážiť hneď ráno 7.2. to budú pekne prázdne črevá, tak tá váha bude síce trošku skreslená, ale určite poteší. Inak keď som ja prvý krát držala túto dietu, tak som nikdy nezvládla ten vodový deň. Vždy som jedla akoby som mala ovocný, lebo mi bolo zle, až na odpadnutie. Tak ale to som chodila do práce a tam to bolo aj fyzicky dosť náročné, tak preto tie stavy. Teraz som na materskej, takže myslím, že ten vodový deň zvládnem. Tak to keď sme mali "rovnakú" štartovaciu váhu, aspoň uvidíme ako sa ktorej darí.