90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 no a ja za chvilku polovica diety a dole nieco cez 6 kg........smutne, ale od zajtra si prestudujem gramaze v knihe a budem sa ich snazit dodrziavat

ingridka22
4. feb 2011

baby, začínam mať na niečo chuť, idem si uvariť ďalší čaj, pomoooooc

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 no uz som tam dnes bola a zozrala par koliecok salamy.....ale od zajtra sa musim polepsit

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 a vies, ze aj caj sa rata za jedlo?

suezana
4. feb 2011

Tak ja som to podrobne preštudovala, spomína sa tam na ovocný deň iba ovocná polievka... 😒 Žiadny bujón... 😕

suezana
4. feb 2011

ja si myslím, že na ovocný ide o to, aby tam nebol žiadny tuk - a bujón je taký mastný, či nie?

suezana
4. feb 2011

aj v receptoch sa vývar spomína len na bielkoviny a škroby, už ani na UHT sa nespomína...ani na ovocie 😕

suezana
4. feb 2011

@kubkovka čaj a jedlo???? ja som si myslela, že to sa tak berie len na vodný deň.... to ja pijem čaje furt 😕 😝

ingridka22
4. feb 2011

@kubkovka, ja by som si na kilách ani tak nezakladala, ako na obvode... pokiaľ ti budú padať veci a budeš cítiť, že sa zmenšuješ, bude to fajn. ja som vždy vážila viac a opticky som nevyzerala zle, nikto mi moje kilá neveril. tak sa spolieham na to, že keď nastane ten moment, že veci na mne budú lietať a padať, bude to super 😉 a keď sa napchám do tých, ktoré mám odložené v skrini, budem spokojná. tak neboj, bude to ok 😉

suezana
4. feb 2011

fíha, to sa tu rozprávam sama so sebou, či čo???? zavrite tie chladničky 😠

kubkovka
4. feb 2011

@suezana no nemala by sa ani nijako upravena zelenina Pri vitaminovom dni jedzte viackrat denne, prestavky medzi jedlami nech su aspon 2 hodinove. Na zacitku diety zjete celkom iste viacej ovocia, lebo budete hladni, to vsak len dovtedy, pokym si organizmus nezvykne na novy sposob stravovania. Neskor uz hlad nebudete pocitovat. Ovocie je zakonom. Vyberajte si podla vlastnej chuti
Dovolene je aj susene ovocie, naratajte si 8 kusov. To by Vam malo stacit. Ak ho nechate cez noc namocene, ma velmi dobru chut. Napuci a mozete ho pomaly prezuvat. Susene ovocie vzdy dobre umyte, aby ste mohli vodu, v ktorej bolo namocene, vypit. Pocas vitaminovych dni konzumujte aj rozne oriesky a semena. Kupte si 10dg vrecko a rozdelte ho na 4casti. Oriesky a semena sice obsahuju tuky, aj ked rastlinne, ale vo velkom mnozste mozu skodit. Solene aj prazene su zakazane. Ak nemate radi oriesky, ci semena, zamente ich za cerstve alebo susene ovocie
Môžete používať aj umelé sladidlo. Ak vám ovocie nechutí, kombinujte ho s ČERSTVOU zeleninou

ingridka22
4. feb 2011

@suezana, @kubkovka, ja som bola v tom, že čaj je jedlom len cez vodný deň 😨 musím sa pozrieť do knihy, ani neviem, kde ju mám... fuj, tak to by bola drastická diéta, že čaj je jedlo ☹ to znamená, že ja jem celé popoludnie 😖

kubkovka
4. feb 2011

@suezana máš pravdu, dobrú sprostosť som napísala, už mi prepína, iba džús je za jedlo, ťapa som
@ingridka22 ospravedlnujem sa za ten caj ☹

suezana
4. feb 2011

@kubkovka noooo, tu je pes zakopaný 😲

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 no ved to je to, ze ja som nejaka stale nafuknuta.......

suezana
4. feb 2011

@kubkovka áno džús je jedlo
a ten ovocný deň - to bude zámer podľa mňa - očista, žiadne polievky a bujóny...

kubkovka
4. feb 2011

@suezana no takze by sa mala cerstva zelenina, ale tak budem jest surovu kapustu, no co uz..........a mrkvu ako skrecok

ingridka22
4. feb 2011

@kubkovka, čiže podľa knihy by sme mali len surové ovocie a zeleninu... žiadne polievky a dusené zeleninky... no pekne, to ma nepotešilo 😢

kubkovka
4. feb 2011

@suezana ved ja viem, ale tak od zajtra sa to budem snazit dodrziat, ale ja si myslim, ze pre mna je najlepsie v ovocny den iba pit, vtedy nie som hladna......

suezana
4. feb 2011

@kubkovka ja som jedla uvarený karfiol, ale veľa sa toho nedalo zjesť...pred vodovým som si aj ja chcela kapustovú polievku urobiť, ale no tak 😲

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 ani mna........ale napr. ja som si urobila v ovocny den kapustnicu z kyslej kapusty a pekne ma precistilo....

kubkovka
4. feb 2011

@suezana tak teraz co dievcata? ideme to dodrziavat ako sa ma?

suezana
4. feb 2011

@kubkovka aspoň vieš, že nemusíš menej jesť, len ten ovocný deň upravíš 😉 a uvidíš. Kúpiš si jahodový džús a budeš na džúse, alebo paradajkový 😕

suezana
4. feb 2011

ja som si polievky nerobila, ani dusenú zeleninu, len raz ten karfiol, neboj, dá sa to vydržať 😉

llumka
4. feb 2011

@kubkovka kedy mame dalsie vazenie?

ingridka22
4. feb 2011

už mám jasno 😉 budú z nás zajace 😀 😀 😀 akurát že mňa z kapusty nafukuje a surová zelenina je mi náročnejšia na trávenie, ale keď chcem schudnúť, musím aj toto prekonať. bude to fuška 😲

kubkovka
4. feb 2011

@suezana no ja viem, ze da, ale je to vsetko sladke a mne sa strasne ziada slane, ja sladke velmi nemusim, budem asi len caje pit a paradajkovy dzus som nikdy nepila, je mi nesympaticky, ale teraz ma napadlo ze v PD v nakupnom centre odstavuju stavy, si vyberies z akej zeleniny chces a oni ti to odstavia, by som mozno skusila

kubkovka
4. feb 2011

@llumka 17.2.

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 a co zeleninove stavy? to by som skôr, len nemam odstavovac 😖

kubkovka
4. feb 2011

No skusim tieto dva tyzdne do vazenia dodrziavat co najviac ku 100% a uvidim ubytok, ci bude........