90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no alebo by sme boli ti stastni, co zeru a nepriberu.......veru, chudnutiu zdar, idem na nechty, pa

dietgirl
8. feb 2011

@suezana dakujem za radu 😉

borabora666
8. feb 2011

@suezana sue...pod druzbou bolo parkovisko...teraz je nad druzbou...po ceste na polikliniku.....tam ho presunuli.....

suezana
8. feb 2011

@borabora666 ja potrebujem to parkovisko, čo je v centre, vieš také kocky na zemi...tam idem - o tom hovoríš? Poliklinika je inde. Toto je tam, kde je prior.

borabora666
8. feb 2011

ano.....o tom hovorim.....to parkovisko...nad nim je druzba....taka velka budova a teraz to parkovisko je nad tou druzbou.....bylo pod....takze pojdes smerom na polikliniku a este pod kopcom je parkovisko

perla200
8. feb 2011

@suezana no a ked nedas klobásku tak sa to môže na škrobový den ale čím to zalejes? vyvarom?

dietgirl
8. feb 2011

koncim v praci dievcata. dnes zjedene jedno jablko a vypite 2 kavy a 3 caje. Idem na squash s priatelom. Zajtra urcite od bolesti ani nevstanem. Nesportovala som asi 4 mesiace. Az sa bojim, no zaroven tesim.

perla200
8. feb 2011

@dietgirl no super....tak si to uži....ja mam svalovku už týzden čo cvičím také cviky, ktoré moje telo nepozna a je v soku že niečo také viem aj dokázat - napr. sviečku 😅

dietgirl
8. feb 2011

@perla200 to ti verim, ale je super , ze cvicis. Ja som sa k tomu odhodlavala poriadne dlho. chcem pridat aj plavanie, ale az o tyzden, lebo viem , ze budem mat svalovku minimalne tyzden a priatel ten ma setrit teda nebude 🙂 to cvicis doma? ja musim pod dozorom, inac by som sa ulievala 😝

suezana
8. feb 2011

@perla200 jéééj sviečku robím aj ja - to je hrozný pohľad u mňa 😝 smerom hore 😔 ale veľmi motivujúci 😅 ten cvik odporúčala aj Sipeky + so sviečky dať nohy za hlavu - ale neviem na čo je to dobré....zabudla som. Ja som jej cviky rada cvičila, len už neviem, komu som požičala knihu.
Tiež som chcela tú tekelyovú - ktovie aké má tam cviky...
@dietgirl drž sa - ten squah ti závidím, ale nerob si z tejto diéty hladovku, lebo to nemdopadne dobre 😉 Pi aspoň džúsy.

nata_
8. feb 2011

dobry veceer 🙂 dnes som mala vitaminy, mozno inspiracia pre vas, ananasovy kompot s teplymi malinami 🙂 je to fajne kyslee .)) mozte si aj ananas zohriat, potomje to teple jedlo 🙂 kto da inspiraciu na zajtrajsie bielkoviny?

@kubkovka uz mam kramy aj ja, cize budem zavodnena a kila nepojdu dole ☹

dietgirl
8. feb 2011

@suezana neboj telo ma zasoby az az, to len dnes,lebo vcera som to naozaj prehnala. Zajtra uz zas do normalu.

perla200
8. feb 2011

@nata_ ja som pôvodne chcela pangasiusa, ale urobim tak jemne grilované kurča na minime oleja a viac vody a dam si to so salatom, lebo starý už frfle že nič poriadne neje len samé hovadiny 😀 a aj kvôli malej lebo ta miluje kura im to dám s ryžou a sebe so salatom....

kubkovka
8. feb 2011

@nata_ no vidis, ja mam kramy stale.........zajtra si robim zapekanu brokolicu so syrom
@perla200 mnam, mi robis chutky

perla200
8. feb 2011

@kubkovka a ty čo držís sa dnes? ja dnes bez prehreskov....vitamínový den normalne som v šoku🙂 a dve kilá dolu baby!!!! večer!!!! som happy 🙂

kubkovka
8. feb 2011

@perla200 ja ano, ale mala som latte.......inak 2x vlakninovy napoj a voda.........nie som vobec hladna

perla200
8. feb 2011

@kubkovka a to je aký vlakninový nápoj?

maznacik007
8. feb 2011

ahojte kocky... tak zajtra je na rade skrobovy den

nata_
8. feb 2011

@perla200 ja zjem asi cely plesnivy syr so zeleninou...uz tam na mna kuka tyzden z chladnicky 😲

@kubkovka ja som nejaka slaba z toho ovocia...alebo je to len unava...

kubkovka
8. feb 2011

@perla200 vola sa fit drink, chuti to dobre, obsahuje az 60% vlakniny, tak uvidim, ale dost zasyti
@nata_ no to mozno na teba nieco lezie alebo si telo este nezvyklo

nata_
8. feb 2011

@kubkovka dufam, ze je to to druhe...cista lemra som...otrasne pocasie tu bolo uz druhy den 😠 zajtra sa natankujem energiou, pojem vseetko bielkovinove 😀 😀 😀

llumka
8. feb 2011

tak doobeda som flakala, ale poobede som si dala dzus, surovy karfiol a vodu
zajtra si dam sampionovu omeletu, kedze nemem maso ani syr, rybu mam nechuti mi

llumka
8. feb 2011

inak nabuduce vitaminy skusim iba pit ako kubkovka, myslim ze to je lepsie

kubkovka
8. feb 2011

@llumka no ja si myslim, ze ak si typ ako ja, ze ked zacnem mlet hubou, ze v nej nieco je, tak neviem prestat a trapim sa, furt nieco do seba pcham a som hladna........dnes som iba pila a citim sa super.......
a zajtra mam zapekanu brokolicu so syrom a s nivou a smotanou, aj nasi budu mat mnamku........

suezana
8. feb 2011

Ja som si dnes robila kuracie prsia na bylinkách, na obed som mala šalát z čínskej kapusty, mrkvy a kukurice - už som to tu dávala pre
@kubkovka a hroooozne mi chutil k tomu
na večeru som si dala čínsku kapustu, paradajku a olivy a posypala piza korením + zvyšok kur. mäska - mňam. Iná chuť - dobrá zmena. Dnes som nezvládla ani vývar, ani kávu - od tej mi poobede zas prišlo zle - môj žalúdok ju odmieta, hoci tak by som si dala.... 😕 nechápem.
Zajtra na škroby plánujem kelový prívarok, v lidli mali kel, tak som neodolala 😉

suezana
8. feb 2011

@kubkovka a ten vlákninový nápoj je ovocný? mliečny asi nie...

kubkovka
8. feb 2011

@suezana ano, vlakninovy napoj v prasku s prichutou ciernych ribizli, citronu a 43% podielom vlakniny....
@suezana aj ja som bola v lidli a kel som nevidela......

suezana
8. feb 2011

@kubkovka ale tá kapustička je vynikajúca, dúfam, že budeš spokojná 😅

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no dam si asi na skroby s pecenymi zemiakmi v trube, a na UH teda neviem, co si dat........

suezana
8. feb 2011

@kubkovka slivkové gule, pagáčiky, z lístkového cesta niečo, halušky, ...